Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Akt oddania się Bogu i tylko Bogu

Autorka Elżbieta Giemza
Na fali aktów oddania sercu Jezusa i innym bóstwom, które mi ostatnio w ręce wchodzą napisał mi się taki ,,Akt oddania się Bogu”.
Boże, ja i moja dusza, cała nasza istota stoimy teraz przed Tobą i oddajemy się od teraz na zawsze Tobie Boże, który wszystkim dajesz życie.
Prowadź nas, przewódź nam, podpowiadaj nam i zawsze przekazuj nam swoją Bożą wolę tak, abyśmy nigdy nie mieli wątpliwości, że informacje i wskazówki płyną bezpośrednio do Ciebie Boże Mojego Serca.
Boże Dawco Życia proszę nie pozwól aby kiedykolwiek, ktokolwiek i w jakikolwiek sposób ingerował w naszą, w moją, w mojej Duszy bezpośrednią komunikację z Tobą.
Boże Twórco Dusz proszę pilnuj i ochraniaj mnie samą, moją dusze, całą nasza istotę przed wszystkim, co niezgodne z Twoją Wolą dla nas, przed wszystkim, co nie jest Twoim Światłem i Miłością, otaczaj nas zawsze tym, co dla nas najlepsze, najwartościowsze, najdoskonalsze i niewinne, wedle Twojej woli Boże.
Proszę Boże naucz mnie, moją duszę, całą naszą istotę jak prosto, jak łatwo, jak naturalnie i właściwie korzystać z Twoich nieograniczonych darów, którymi nas obdarzasz.
Pragnieniem moim, mojej duszy, całej naszej istoty, bytu, tworu jest aby zawsze wypełniać wolę Twoją, Boże Mojego Serca, wolę jaką masz dla nas.
Pragniemy kroczyć za twoim głosem, za twoim prowadzeniem, pragniemy napełniać się tylko Twoim, o Boże Twórco Dusz, światłem i miłością, twoimi energiami.
Boże Twórco Dusz proszę otwórz teraz moje serce i wypełnij mnie samą, moją duszę, całą naszą istotę Twoim światłem i miłością, tak aby Twoja miłość i światło usunęły, wyleczyły, oczyściły to wszystko, co we mnie, w mojej duszy, w całej naszej istocie, bycie, tworze niezgodne jest z Twoją wolą dla nas, niezgodne jest z Twoimi energiami.
Boże Mojego Serca proszę daj nam: mnie, mojej duszy, całej naszej istocie teraz wszystko to co masz dla nas najdoskonalsze, najwspanialsze, najlepsze, niewinne i zgodne z wolą twoją Boże.
Boże proszę niech zawsze wszystko dzieje się zgodnie z wolą Twoją.
Ja i moja dusza, cała nasza istota przepraszamy cię, Boże Mojego Serca za to, że tak często dałyśmy się wprowadzać w błąd, że tak często same chciałyśmy być wprowadzane w błąd i szukałyśmy kogoś, kto by zdjąłby z naszych ramion, z nas samych odpowiedzialności za siebie, że szukałyśmy kogoś, kto wyręczył by nas, kto za nas stanął by przed Tobą Boże Twórco Dusz.
Boże Mojego Serca przepraszamy teraz, ja moja dusza, cała nasza istota za to, że bałyśmy się Ciebie Boże Stwórczej Siły Miłości, że uciekałyśmy od Ciebie, że chowałyśmy się przed Tobą, że wyrzekałyśmy się Ciebie, że chciałyśmy o Tobie zapomnieć.
Boże Dawco Życia stoimy teraz przed tobą: ja, moja dusza, cała nasza istota bez lęku, bez kłamstwa, bez chęci ukrycia się, bez wykrętów, bez wahania i prosimy: ja, moja dusza, cała nasza istota otwórz teraz moje serca, otwórz nas na wszystkie Twoje energie, na Twoją miłość i światło.
Nie ma w nas już strachu, nie ma w nas ociągania, całą wolą, wolą mnie samej, mojej duszy, całej naszej istoty, bytu, tworu wybrałyśmy Ciebie Boże Dawco Życia i Twoją Wolę dla nas, Twoje bezpośrednie prowadzenie.
Wyrzekamy się teraz na zawsze wszystkich samozwańczych, bałwochwalczych bogów, bogiń i boskich matek za których płaszczami i sukienkami próbowaliśmy kiedyś się ukryć przed Twoim, Boże Dawco Życia, spojrzeniem, w których kojących ramionach próbowaliśmy dla bóstw zapomnieć o Tobie Boże, przy których matczynych, lub też ojcowskich piersiach chcieliśmy poczuć się bezpiecznie schowanymi przed Twoją Boże sprawiedliwością.
Przepraszamy Cię, Boże Mojego Serca: ja, moja dusza, cała nasza istota za wszelkie bałwochwalstwo, za pomieszania w których tkwiliśmy wszyscy przez tak długi czas.
Oddajemy Ci teraz je wszystkie, oddajemy Ci też Boże Dawco Życia wszystkich samozwańczych, fałszywych bogów, boginie i boskie matki, uczyń z nimi w swojej mądrości to wszystko co uznasz za stosowne.
Boże mego serca wiem, że należymy tylko do Ciebie, że żyjemy tylko w świecie który stworzyłeś.
Boże Dawco Życia: proszę prowadź nas, chroń nas i wypełniaj nas swoją miłością i światłem w każdej chwili naszego istnienia.


Dodano : 09-06-2016 Przez: s_majda Przeczytano: 1354 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
  • s_majda 14-06-2016 17:52:31

    Tekst w całości przerobiłem sobie w technice intencji, każde zdanie w 3 wersjach. Przykładowo. 

    ,,Boże proszę niech zawsze wszystko dzieje się zgodnie z wolą Twoją.”

    1. Naszego proszenia, mówienie, zaprzeczania  min.  ,,Boże proszę niech zawsze wszystko dzieje się zgodnie z wolą Twoją.” i powodowania że inni tak mówią, myślą, działają.

    2. Naszego proszenia, mówienie, zaprzeczania  wobec innych osób, ludzi, dusz  i zwracania się do nich jak do Boga min.  ,,Boże proszę niech zawsze wszystko dzieje się zgodnie z wolą Twoją.” i powodowania że inni tak mówią, myślą, działają.