Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Symbol pejcza i laski w energetyce Dusz

Zależnie od karmy Duszy, możliwe jest zobaczenie u nich rozmaitych pejczy, lasek i ich odpowiedników, słóżących do bicia.
Jeśli będzie to Dusza w postaci kobiecej z pejczem, możemy kojarzyć ją z obrazem tzw. ,,Pani” w środowiskach sadomasochistów. Kobiety używają tam pejczy do batożenia takich osób, które mają poczucie bycia niewolnikami.
W inkarnacji męskiej pejcze w ostatnich 200 latach kojarzone są z nadzorcami niewolników. Ale także ze środowiskiem wyższych oficerów. W wielu armiach oficerowie nosili rozmaite laski, krótkie lub dłuższe, jako symbol władzy.
W wojsku Polskim hetmani używali buław podobnych do lasek. Wojska tatarskie i ogólnie azjatyckie prezentowały włochate buńczuki, krótkie lub długie.
W Armii angielskiej oficerowie mieli cienkie laski. Podobnie jak generałowie w III Rzeszy używający krótszych lasek, przypominających pejcze.
Jakby nie patrzeć, to w każdym przypadku sprawdza się dokładnie idea, przedstawiona w artykule” pt.,, Prostytutka czy żołnierz?” Link


Dodano : 09-08-2016 Przez: s_majda Przeczytano: 730 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.