Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Magrav, artefakty i Bóg.

     

Bohaterowie serialu S-f pt: ,,Gwiezdne Wrota” podróżują po kosmosie min. w celu pozyskania dla Ziemian rozmaitych technologicznych artefaktów, wymyślonych przez kosmiczne cywilizacje. Wiele osób na Ziemi w tym samym celu promuje channelingi, ale już bez odlatywania w kosmos. Uważam, że większość z chanliengowych przekazów astralnych jest bezwartościowa. Zawierają ogólniki i zwykłe banały. Channelingi pisane są pismem automatycznym, kiedy komuś w głowie ktoś inny dyktuje dowolne treści. Channelingi mogą mieć charakter religijny [Walsh], świecki oraz techniczny, jak w przypadku pana Kese, autora wynalazku o nazwie Magrav Link
       W 2015 roku w moim rodzinnym mieście promowano program dotacji, do montażu na dachach budynków paneli Fotowoltaicznych, dających darmowy prąd. Pozyskanie to możliwe jest poprzez przetworzenie energii Słońca w prąd elektryczny. Wkład własny inwestora wyceniono na ok. 2 0000$ a koszt całej inwestycji na 6000$.
Pośród wielu astralnych artefaktów takich jak pierścienie atlantów, piramidy Horusa, to wynalazki p. Kese np. Magrav wydają się być skutecznymi. Znany w projektowaniu budowlanym współczynnik EP wynosi 9, i tym samym jest prawie dwukrotnie większy od jakichkolwiek EP dla innych urządzeń technicznych. Ponieważ da się to potwierdzić zmniejszonym zużyciem prądu w budynku.  Po 3 miesiącach eksploatacji zużycie spada o 30 %. A docelowo w okresie roku spadek osiągnąć ma do 90%. Cena urządzenia jest konkurencyjna do paneli Fotowoltaicznych, bo przy samodzielnej produkcji koszt za 1 szt. urządzenia Magrav wynosi ok. 40$, a przy zakupie już działającego ok. 380$. Zamierzam Magrav zamontować u siebie.
Przez kilka dni na forum MINW toczyła się dyskusja o potencjalnej szkodliwości urządzenia. Pojawiły się następujące uwagi:
-Magrav montowany jest na instalacji budynku/mieszkania już poza licznikiem prądu. Możliwe jest zatem, że wykazany przez licznik spadek pobieranego prądu polega na blokowaniu urządzenia pomiarowego, a nie na prawdziwej oszczędności zużycia kW. Kwestie etyczne nie powinny być tu pomijane. Dobrze by było zbadać, czy suma energii jaka zużywana, jaka jest wykazana przez licznik w budynku, jest tą, jaka rzeczywiście dociera do niego z elektrowni.
-Na polskiej stronie internetowej pana Kese, ale i na stronach angielskich informuje się o zmniejszeniu zużycia prądu o 30%. Jednak po upływie prawie roku od tej informacji, jest zaledwie kilka kolejnych doniesień, że u kogoś spadło zużycie prądu o obiecane 90%. Być może ma to celu, nie ściąganie na siebie uwagi dostawcy prądu, który nie jest zainteresowany ograniczeniem popytu. Art. z tematycznymi intencjami do przemodlenia jest tutaj Link.

         Ideą która mnie bardzo interesuje, jest promocja ekologii w tej technice. Jeśli urządzenie rzeczywiście działa pro ekologicznie, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby zakupić elektryczny kocioł CO i jeszcze więcej podobnych urządzeń.

Wątpliwości warto mieć głównie z uwagi na channelingi, których skutkiem jest nie tylko Magrav, ale i wiele innych pomysłów p. Kese. Ktoś kto bezkrytycznie wierzy w darmową pomoc istot astralnych, lub kosmitów to w pewnym momencie może dostać pomieszania umysłowego, lub zwyczajnie zostać opętanym.
Osoby zainteresowane Magravem, Gansem powinny dobrze temat przemodlić z Bogiem. Można domniemać, że Bóg jest proekologiczny i Jemu zależy na promowaniu takich urządzeń. Możliwe, że Bóg daje tu własne homologacje. Warto zatem oddać Bogu tematyczne intencje związane z budową, promocją i stosowaniem rozmaitych channelingowych artefaktów a w tym Magrava.
Nie jest dobrze być postrzeganymi jak i jako wiedźma, która w jakimś ulicznym zaułku ma kantorek z cudownymi wynalazkami, z maściami pomocnymi na wszystko i specyfikami robionymi na własnym udzie, bez żadnych zasad higieny.
     Ps. Wiele osób nawet na tym filmie promuje picie Gansu lub wody z Gansu Link. Pragnę przestrzec przed takim działaniem. Gans nie jest przeznaczony do spożycia przez ludzi, ani przez zwierzęta. Picie Gansu  może przynieść za jakiś czas negatywne skutki, skoro nikt jeszcze nie wie, jak on wpływa na gruczoły dokrewne, łańcuchy DNA, czakramy itp. 

 Magrav Plasma Generator Link to inny wynalazek p. Kese który pozwala na wytworzenie do 5kW prądu bez podłączenia się do Zakładu Energetycznego. Koszt zakupu ok. 2 300 Euro. Koszt samdzielnego budowania ok. 70 Euro.   

Magrav zamontowany u tego inwestora daje już ponad 90% oszczędności energii.

A ja skalkulowałem potencjalne oszczędności na zainstalowaniu urządzenia.
1- Załóżmy, że jeśli sprawność osiągnie > 60% lub nawet 90%, to policzmy koszt samej energii elektrycznej dostarczanej na przeciętny dom mieszkalny. Waha się on miesięcznie od 150zł do 300zł. Rocznie zatem koszt może wynosić od 1500 do nawet 4000zł np. na wsi, tam zwłaszcza gdzie nie ma gazu.
2. Jeśli do tego doliczymy koszt opłat za licznik gazowy, za gaz zużywany przez kuchenkę gazową, to rocznie przy przejściu na prąd w kuchni przy udziale Magrva, pozostaje w kieszeni ok. 600zł.
3. Koszt ogrzania ciepłej wody do kąpieli to ok. 50 zł miesięcznie, a zatem kolejne oszczędności ok. 600 zł rocznie.
4. Koszt roczny Centralnego Ogrzewania na mieszkanie to ok. 1,5-2,5 tys zł.
Jeśli Magrav zadziała to koszty te zminimalizują się. Policzmy te zyski z perspektywy 5 lub 10 lat. Robi się kwota zakupu nowego przyzwoitego samochodu. W kwestii kosztów ogrzewania domu Magravem proszę przeczytać ten art. Link

Prezentacja podobnych skutków działania Magrava

Pokrewny temat wynikajacy z opowieści p. Kese to cewki miedziane zwane Długopisami Zdrowia. Działają na czakry, ale też miejscowo na organizm.

Wysłaliśmy zapytanie do osoby, która już wyprodukowała Magrav. ``Co do gansu z żelaza używamy zwykłej blachy stalowej i zastanawia mnie w czym przeszkadza Ci węgiel?``.

Mamy jednak na MINW wątpliwości skoro urządzenie może działać, ale nie wiadomo jak. I nie wiadomo jak skład chemiczny blachy wpływa na całość. Przecież nie wiemy jak działa np pobrany z blachy cynk w gansie, a jak węgiel ze stali węglowej.

 


Dodano : 22-09-2016 Przez: s_majda Przeczytano: 1680 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
 • s_majda 21-10-2016 10:08:56

  Uwagi techniczne. Podany przez p. Keshe czas zanurzenia płytek w roztworze sody kaustycznej jest zbyt krótki. Powinno to trwać znacznie dłużej. Lub być zanurzone w cieczy trzykrotnie. Wówczas chemiczna praca przebiega tu łatwiej i bez zakłóceń. Z uwagi na szkodliwe opary zanurzenia wykonujemy na świeżym powietrzu w maskach, okularach i rękawicach.  

 • s_majda 24-10-2016 20:37:06

  Mam korektę wiedzy o Magravie. Niestety 3-5 kW to tylko tyle może spaść pobór prądu. Wersja 5 kw. może być użyta do ,,darmowego" ogrzewania CO. Wystarczy jednak na ogranie mieszkanie do 45m2 kiedy nie ma mrozów. Na domki trzeba więcej mocy ok 12-15, lub 20 kW. Można jednak kupić kocioł CO elektryczny o mocy 5 KW. a to pozwoli ogrzać takie małe mieszkanie. Gdyby ktoś chciał to mam namiary na dobrego producenta kotłów. Montaż kotła elektrycznego do CO o mocy 5 kw w budynku jednorodzinnym też będzie opłacalny bo dostarczy tak naprawdę ok 50/60% mocy grzewczej do grzejników. Wystarczy to na okres wiosna jesień. Temperatura zima będzie letnia na grzejnikach ok. 30-35 C. zatem zostanie podgrzanie tylko do 55-60c. Ale podgrzewamy tylko od temp. 35C a nie od temp wody w kranie. Która zimą ma ok 7C.

  Jeśli będą Mgravy o mocy ok. 10 KW to energia CO będzie prawie darmowa. Pytanie nasuwa się samo czy 2 szt M dadzą razem 10 kW?

 • s_majda 16-11-2016 22:20:09

  Fizyczny Magrav ma w środku piłeczkę okrągłą. Ale energetyczny Magrav ma kwadratowe zagłębienie, w które jego wykonawcy upychają rozmaite energetyczne ``polepszacze``. Skutkiem poprawiania osiąga on moc jedynie 3 kw. Jeśli się tego uniknie w procesie produkcji, to moc Magrava będzie znacznie większa. 

 • s_majda 03-12-2016 22:28:12

  Dlaczego mierząc parametry magrava nie można posługiwać się metodami elektrotechnicznymi