Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Topnienie wewnętrznych lodowców (zimna) w organizmie – intencje do przemodlenia

W mitach Skandynawii wspomina się o bogach Asgardu oraz o Lodowych Gigantach. Kimkolwiek by oni nie byli to organizmy mogli mieć przegrzane, i odpowiednio wychłodzone. Czytając stare, nawet antyczne kroniki możemy trafić na trop osób trzęsących się z zimna a żyjących w gorącej Afryce. I nie mówi się o w tych przypadkach o malarii, febrze, nie występujących również w Polsce. A tu przecież są osoby z takimi objawami.
Może to są owi Lodowi Giganci tyle że w kolejnej inkarnacji ich Dusz? Zestawienie intencji powstało celem uwolnienie kogoś od uczucia wewnętrznego chłodu.
Oczywiście wiemy że zimnica z medycznego punktu widzenia, oznacza zastoiny energii, krwi, blokady żył itp.

Kwestie techniczne dotyczące idei oraz budowania zdań przy pracy z intencjami.
Art ,,800 intencji do oczyszczenia” Link
,,Budowanie obszernych Intencji i modlitw. Rozmowa Skype o technice " Link 
,,Schemat 1 zdaniowy do intencji. " Link
Słowo (--nie) dodane przy pracy z intencjami do jakiegoś słowa oznacza, że warto je wymienić jako przeciwieństwo lub a nawet samodzielnie już w trakcie znaleźć i wypowiedzieć dowolne synonimy jakie się nasuwają na myśl razem z ich przeciwieństwami. 
np. -- bycia biedakami, chorymi dobrze jest powiedzieć również z jego przeciwieństwem
--bycia biedakami, chorymi, --nie byciabiedakami, chorymi
Pozwala to od razu maksymalnie szeroko ruszyć dany wzorzec w odmiennych aspektach, również w jego przeciwieństwie. Warto też wiedzieć- że Dusze często myślą, twierdzą, że one nie mają takich przeciwnych wzorców np. że nie są bałwochwalcami jak w danym przypadku (danym słowie).
Inny przykład:
Dusza kobiety zaprzecza byciu kiedyś złą matką. Więc dodanie tu słowa przeczenia - nie bycia złą matką pozwolić jej może na zrozumienie stanu w jakim się znajduje. 
Bycie złą matką, --nie bycia złą matką--
"-Ależ skąd nigdy w życiu! To przecież są nie moje wzorce. To co ja robię jest moją prywatną sprawą".[-Nader często mówi lub myśli o sobie dusza.

Naszego a przez nas cudzego m.in. słabego lub zbyt mocnego pocenia się, ślinienia się i odpowiednio właściwego pocenia się, ślinienia się m.in. z powodu topnienia własnych lub cudzych wewnętrznych lodowców, wiecznych zmarzlin, pól lodowych w organizmie i nie tylko, oraz naszego i cudzego doświadczania tego skutków
Naszego a przez nas cudzego m.in. powodowania, ograniczania, inicjowania m.in. topnienia własnych lub cudzych wewnętrznych lodowców, wiecznych zmarzlin, pól lodowych w organizmie, blokujących organizmy żywe m.in. ich i nasze własne żyły, tętnice, płyny ustrojowe, tkanki, komórki, narządy i nie tylko, oraz naszego i cudzego doświadczania tego skutków
Naszego a przez nas cudzego m.in. powodowania, ograniczania, inicjowania m.in. topnienia własnych lub cudzych wewnętrznych lodowców, wiecznych zmarzlin, pól lodowych w organizmach i nie tylko i odczuwania, jak systematycznie podnosi się wewnętrzna temperatura, osiągając temperaturę właściwą dla danej rasy i gatunku, które żyją we właściwych dla siebie warunkach zewnętrznych i nie tylko, oraz naszego i cudzego doświadczania tego skutków
Naszego a przez nas cudzego m.in. powodowania, ograniczania, inicjowania m.in. topnienia własnych lub cudzych wewnętrznych lodowców, wiecznych zmarzlin, pól lodowych w organizmie i widzenia, jak również nie dostrzegania okiem wewnętrznym, rozmaitych topniejących kostek lodu, śnieżnych pól, kapeluszy, rękawic, butów obłożonych lodem, kałuży wodnych i nie tylko, oraz naszego i cudzego doświadczania tego skutków


Dodano : 30-10-2016 Przez: s_majda Przeczytano: 1011 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.