Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Ślub religijny, świecki, wesele- intencje do przemodlenia

Autorka Agnieszka Muller
Osoby wprawione w pracy z Intencjami mogą rozbudować tekst w każdym zdaniu o słowa ``rozwód, śmierć, umieranie, egzekucje``.

Kwestie techniczne dotyczące idei oraz budowania zdań przy pracy z intencjami.
Art ,,800 intencji do oczyszczenia” Link
,,Budowanie obszernych Intencji i modlitw. Rozmowa Skype o technice " Link
,,Schemat 1 zdaniowy do intencji. " Link
Słowo (--nie) dodane przy pracy z intencjami do jakiegoś słowa oznacza, że warto je wymienić jako przeciwieństwo lub a nawet samodzielnie już w trakcie znaleźć i wypowiedzieć dowolne synonimy jakie się nasuwają na myśl razem z ich przeciwieństwami.
np. -- bycia biedakami, chorymi dobrze jest powiedzieć również z jego przeciwieństwem
--bycia biedakami, chorymi, --nie byciabiedakami, chorymi
Pozwala to od razu maksymalnie szeroko ruszyć dany wzorzec w odmiennych aspektach, również w jego przeciwieństwie. Warto też wiedzieć- że Dusze często myślą, twierdzą, że one nie mają takich przeciwnych wzorców np. że nie są bałwochwalcami jak w danym przypadku (danym słowie).
Inny przykład:
Dusza kobiety zaprzecza byciu kiedyś złą matką. Więc dodanie tu słowa przeczenia - nie bycia złą matką pozwolić jej może na zrozumienie stanu w jakim się znajduje.
Bycie złą matką, --nie bycia złą matką--
"-Ależ skąd nigdy w życiu! To przecież są nie moje wzorce. To co ja robię jest moją prywatną sprawą".[-Nader często mówi lub myśli o sobie dusza.]

1. Naszego i cudzego we wszelkich płciach, zawierania/nie, ślubu zarówno świeckiego jak i religijnego, konkordatowego jak i humanistycznego, a w tym, w urzędzie, jak i w kościele/nie, m.in. katolickim, Prawosławnym, Ewangelickim, a także Baptystów, Adwentystów, Mariawitów, a w tym Zielonoświątkowców, Żydowskim, a także Muzułmańskim, Karaimski, w religiach Indii, Chin, Afryce i u Indian a w tym z miłości/nie, z rozsądku/nie, a także morganatyczne, mieszane, m.in. dla pieniędzy/nie, bo dziecko w drodze/nie i nie tylko, oraz naszego i cudzego doświadczania/nie, tego wszelkich skutków.
2. Naszego i cudzego we wszelkich płciach, zawierania ślubu z obcokrajowcem jak i nie, a także z innej religii, a w tym orientacji seksualnej, zarówno tej samej jak i innej, m.in. zatajonej jak i nie, a także załatwiania/nie, wszystkich formalności, zarówno w urzędzie jak i w kościele, a także tylko/nie, w kościele jako konkordatowy, a w tym namawiania/nie, chętnych/nie, na świadków i nie tylko, oraz naszego i cudzego doświadczania/nie, tego wszelkich skutków.
3. Naszego i cudzego we wszelkich płciach, składania/nie, przysięgi, ślubowania, a także deklaracji, zawierając/nie, ślub zarówno świecki jak i religijny, a w tym, konkordatowy jak i humanistyczny, w obecności/nie, zarówno świadków jak i księdza, a także przedstawiciela państwowego, ministrantów, rodziny, a w tym innych ludzi, Dusz, Boga, bóstw wszelkiej rangi wielkości znaczenia płci, we wszystkich czasach i pół czasach, na wszystkich poziomach istnienia i nie tylko, oraz naszego i cudzego doświadczania/nie, tego wszelkich skutków.
4. Naszego i cudzego we wszelkich płciach, składania/nie, przysięgi, ślubowania, a także deklaracji, zawierając/nie, ślub zarówno świecki jak i religijny i zakładania/nie, sobie nawzajem obrączek, zarówno na palec serdeczny jak i każdy inny, a także wysłuchania/nie, zarówno kazania jak i przemowy, a w tym zarówno gratulacyjnej jak i pouczającej, a także nakazującej, jak żyć, kochać, a także wspólnie cierpieć, wybaczać i kopniaki dostawać/nie, a także przebaczać w imię Boga, ludzi, Dusz, bóstw wszelkiej rangi znaczenia wielkości płci, we wszystkich czasach i pół czasach, na wszystkich poziomach istnienia i nie tylko, oraz naszego i cudzego doświadczania/nie, tego wszelkich skutków.
5. Naszego i cudzego we wszelkich płciach, wysyłania/nie, zarówno zaproszeń jak i zawiadomień i nie tylko, m.in. dla rodziny jak i dla znajomych, na ślub m.in. świecki jak i religijny, a także konkordatowy jak i humanistyczny, na wesele, przyjęcie, a w tym zabawę, popijawę, trwającą zarówno kilka godzin jak i dni, a także miesięcy, całe lata a w tym całą wieczność i nie tylko, we wszystkich czasach i pół czasach, a także po za czasem i przestrzenią, zarówno w radości jak i smutku, na trzeżwo jak i w nawaleniu, a w tym alkoholowym jak i narkotycznym i nie tylko, oraz naszego i cudzego doświadczania/nie, tego wszelkich skutków.
6. Naszego i cudzego we wszelkich płciach otrzymywania jak i dawania, zarówno prezentów jak i pieniędzy, a w tym alkoholu jak i narkotyków, a także kwiatów, życzeń, zarówno ustnych jak i pisemnych, na ślub m.in. świecki jak i religijny i nie tylko, oraz naszego i cudzego doświadczania/nie, tego wszelkich skutków.
7. Naszego i cudzego we wszelkich płciach organizowania jak i bycia zapraszanym na wesele zarówno wiejskie jak i miejskie, a także nie organizowania/nie, zarówno w domu, jak i lokalu, a także w hotelu, na statku, w campingach, pod namiotami jak i gołym niebem, a także w budynku i nie tylko oraz naszego i cudzego doświadczania/nie, tego wszelkich skutków.
8. Naszego i cudzego we wszelkich płciach brania/nie, jak i bycia/nie, zapraszanym na ślub m.in. świecki jak i religijny, a także konkordatowy, humanistyczny, a w tym w kościele katolickim i nie tylko,w tym samym czasie składa się/nie, ślub zarówno świecki jak i religijny czyli konkordatowy/nie, i nie tylko, w obecności/nie, Boga, ludzi, Dusz, bóstw wszelkiej rangi znaczenia, wielkości płci, we wszystkich czasach i pół czasach, na wszystkich poziomach istnienia i nie tylko, oraz naszego i cudzego doświadczania/nie, tego wszelkich skutków.
9. Naszego i cudzego we wszelkich płciach, chodzenia/nie, a także wagarowania jak i kombinowania, m.in. na nauki przedmałżeńskie, słuchając/nie, jak księża mają/nie, dużo/nie, do powiedzenia o życiu, a w tym zarówno o płodzeniu jak i rodzeniu, a także wychowywaniu dzieci, a także o pożyciu, szczęściu jak i kryzysach, a w tym co robić, jak działać i nie tylko, przygotowując się/nie, do ślubu religijnego, a w tym katolickiego i nie tylko, oraz naszego i cudzego doświadczania/nie, tego wszelkich skutków.
10. Naszego i cudzego we wszelkich płciach, płacenia zarówno opłaty urzędowej, jak i co łaska, a także stałej, zarówno w kopercie, jak i bez, za pokwitowaniem jak i nie, za ślub m.in. świecki jak i religijny, a także konkordatowy, humanistyczny i nie tylko, oraz naszego i cudzego doświadczania/nie, tego wszelkich skutków.
11. Naszego i cudzego we wszelkich płciach, brania/nie, ślubu zarówno świeckiego jak i religijnego, a w tym konkordatowego, humanistycznego na wyjeżdzie /nie, bez rodziny/nie, znajomych/nie i nie tylko, a także w Las Vegas, dla/nie, bajeru, zabawy, słuchając/nie, zarówno śpiewu jak występu, m.in. Elvisa Presleya i nie tylko, a także bycia/nie, zadowolonymi, szczęśliwymi, a także sfrustrowanymi jak i rozdrażnionymi i nie tylko, płacąc/nie zarówno dużo jak i mało i nie tylko, oraz naszego i cudzego doświadczania/nie, tego wszelkich skutków.
12. Naszego i cudzego we wszelkich płciach, brania/nie ślubu zarówno świeckiego jak i religijnego, w ubiorach obowiązujących/nie, zarówno w modzie ślubnej jak i nie, nowych jak i pożyczonych, a także otrzymanych zarówno od matki jak i babki i nie tylko, oraz naszego i cudzego doświadczania/nie, tego wszelkich skutków.
13. Naszego i cudzego we wszelkich płciach, brania/nie, ślubu zarówno świeckiego jak i wyznaniowego, a także konkordatowego i humanistycznego i nie tylko jako/nie, możliwe/nie, zarówno do zawarcia jak i podpisania, w obrębie/nie, danego państwa i nie tylko oraz naszego i cudzego doświadczania/nie, tego wszelkich skutków.
14. Naszego i cudzego we wszelkich płciach brania/nie, ślubu zarówno świeckiego jak i wyznaniowego, a także konkordatowego, humanistycznego będąc/nie, w inkarnacji żeńskiej, zarówno w ciąży jak i nie, a także brania/nie, zarówno z przymusu, a w tym dla dziecka jak i rodziny i nie tylko, a także/nie, obaw/nie, gdzie znajdziemy męża będąc/nie panną z dzieckiem i nie tylko, oraz naszego i cudzego doświadczania/nie, tego wszelkich skutków.
15. Naszego i cudzego we wszelkich płciach, bycia/nie, a także brania/nie, ślubu homoseksualnego, których wynikiem jest/nie, małżeństwo jednopłciowe i bycia/nie, wyśmiewanymi jak i podziwianymi, a także szykanowanymi, a w tym jawnie jak i w ukryciu i nie tylko, oraz naszego i cudzego doświadczania/nie, tego wszelkich skutków.
16. Naszego i cudzego we wszelkich płciach, bycia/nie, a także brania/nie, ślubu zarówno świeckiego jak i religijnego, jako jedna kobieta i mężczyzna czyli/nie, monogamia, a także/nie, więcej niż z jedną osobą w tym samym czasie, najczęściej/nie, jednego mężczyzny z dwiema lub więcej kobietami, a także/nie, między jedną kobietą i więcej niż jednym mężczyzną i nie tylko, oraz naszego i cudzego doświadczania/nie, tego wszelkich skutków.
17. Naszego i cudzego we wszelkich płciach, bycia/nie, prowadzonymi, manipulowanymi, zarówno w destrukcję jak i szczęście, do ślubu/nie, zarówno świeckiego jak i religijnego, a w tym konkordatowego, humanistycznego, poprzez umowy/nie, zobowiązania/nie, obciążenia/nie, własnej/nie Duszy m.in. z Bogiem, ludźmi, Duszami, bóstwami wszelkiej rangi znaczenia wielkości płci i nie tylko, we wszystkich czasach i pół czasach, a także po za czasem i przestrzenią, na wszystkich poziomach istnienia i nie tylko, oraz naszego i cudzego doświadczania/nie, tego wszelkich skutków.


Dodano : 25-01-2017 Przez: s_majda Przeczytano: 596 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
  • Dorota Wilk 02-02-2017 11:31:53

    Po konsultacji z autorką: " robiąc In ``śluby....takie myśli mi przyszły- może by jeszcze poszerzyć? np. ślubow/ania np. bez żadnych swiadków, oraz z Jezusem (jako zakonnice), z istotami astralnymi, oraz oporów przed ślubowaniem, uciekania sprzed ołtarza, wycofywania , oraz przymuszania do slubu, zakazywania, oraz ze starymi (np. w islamie), czy śluby przed demonami,