Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Dogmaty kościoła katolickiego – intencje do przemodlenia

Opracował Waldemar

Kwestie techniczne dotyczące idei oraz budowania zdań przy pracy z intencjami.
Art ,,800 intencji do oczyszczenia” Link
,,Budowanie obszernych Intencji i modlitw. Rozmowa Skype o technice " Link 
,,Schemat 1 zdaniowy do intencji. " Link
Słowo (--nie) dodane przy pracy z intencjami do jakiegoś słowa oznacza, że warto je wymienić jako przeciwieństwo lub a nawet samodzielnie już w trakcie znaleźć i wypowiedzieć dowolne synonimy jakie się nasuwają na myśl razem z ich przeciwieństwami. 
np. -- bycia biedakami, chorymi dobrze jest powiedzieć również z jego przeciwieństwem
--bycia biedakami, chorymi, --nie byciabiedakami, chorymi
Pozwala to od razu maksymalnie szeroko ruszyć dany wzorzec w odmiennych aspektach, również w jego przeciwieństwie. Warto też wiedzieć- że Dusze często myślą, twierdzą, że one nie mają takich przeciwnych wzorców np. że nie są bałwochwalcami jak w danym przypadku (danym słowie).
Inny przykład:
Dusza kobiety zaprzecza byciu kiedyś złą matką. Więc dodanie tu słowa przeczenia - nie bycia złą matką pozwolić jej może na zrozumienie stanu w jakim się znajduje. 
Bycie złą matką, --nie bycia złą matką--
"-Ależ skąd nigdy w życiu! To przecież są nie moje wzorce. To co ja robię jest moją prywatną sprawą".[-Nader często mówi lub myśli o sobie dusza.
Naszego a przez nas cudzego m.in. tworzenia(-nie), wprowadzania(-nie), promowania(-nie), ośmieszania(nie), zwalczania (nie), doświadczania(-nie) dogmatu o Trójcy Świętej i że Jezus jest współistotny Ojcu.
Naszego a przez nas cudzego m.in. tworzenia(-nie), wprowadzania(-nie), promowania(-nie), ośmieszania(nie), zwalczania (nie), doświadczania(-nie) dogmatu o Bogurodzicy jako Matki Bożej.
Naszego a przez nas cudzego m.in. tworzenia(-nie), wprowadzania(-nie), promowania(-nie), ośmieszania(nie), zwalczania (nie), doświadczania(-nie) dogmatu o istnienia piekła i kary wiecznej.
Naszego a przez nas cudzego m.in. tworzenia(-nie), wprowadzania(-nie), promowania(-nie), ośmieszania(nie), zwalczania (nie), doświadczania(-nie) dogmatu o tym, że Maryja, matka Jezusa była, jest i będzie zawsze dziewicą
Naszego a przez nas cudzego m.in. tworzenia(-nie), wprowadzania(-nie), promowania(-nie), ośmieszania(nie), zwalczania (nie), doświadczania(-nie) dogmatu o tym, że Jezus jest wcieleniem Boga na ziemi.
Naszego a przez nas cudzego m.in. tworzenia(-nie), wprowadzania(-nie), promowania(-nie), ośmieszania(nie), zwalczania (nie), doświadczania(-nie) dogmatu o tym, że jedyną drogą do wybaczenia grzechów jest spowiedź przed kapłanem.
Naszego a przez nas cudzego m.in. tworzenia(-nie), wprowadzania(-nie), promowania(-nie), ośmieszania(nie), zwalczania (nie), doświadczania(-nie) dogmatu o tym, że wino i Eucharystia zawsze podczas mszy świętej przeistacza się w krew i ciało Jezusa Chrystusa.
Naszego a przez nas cudzego m.in. tworzenia(-nie), wprowadzania(-nie), promowania(-nie), ośmieszania(nie), zwalczania (nie), doświadczania(-nie) dogmatu o istnieniu czyśćca i oczyszczanie tam własnej Duszy.
Naszego a przez nas cudzego m.in. tworzenia(-nie), wprowadzania(-nie), promowania(-nie), ośmieszania(nie), zwalczania (nie), doświadczania(-nie) dogmatu o tym, że Tradycja Apostolska żyjąca w Kościele mają równy autorytet w sprawach wiary Pismu Świętemu.
Naszego a przez nas cudzego m.in. tworzenia(-nie), wprowadzania(-nie), promowania(-nie), ośmieszania(nie), zwalczania (nie), doświadczania(-nie) dogmatu o grzechu pierworodnym.
Naszego a przez nas cudzego m.in. tworzenia(-nie), wprowadzania(-nie), promowania(-nie), ośmieszania(nie), zwalczania (nie), doświadczania(-nie) dogmatu o niepokalanym poczęciu Maryi.
Naszego a przez nas cudzego m.in. tworzenia(-nie), wprowadzania(-nie), promowania(-nie), ośmieszania(nie), zwalczania (nie), doświadczania(-nie) dogmatu o nieomylności papieskiej.
Naszego a przez nas cudzego m.in. tworzenia(-nie), wprowadzania(-nie), promowania(-nie), ośmieszania(nie), zwalczania (nie), doświadczania(-nie) dogmatu o Wniebowzięciu Najświętszej Maryi Panny i oddawaniem Jej czci jako Matki Kościoła.


Dodano : 25-01-2017 Przez: s_majda Przeczytano: 855 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
02-02-2017 11:31:53

Po konsultacji z autorką: " robiąc In ``śluby....takie myśli mi przyszły- może by jeszcze poszerzyć? np. ślubow/ania np. bez żadnych swiadków, oraz z Jezusem (jako zakonnice), z istotami astralnymi, oraz oporów przed ślubowaniem, uciekania sprzed ołtarza, wycofywania , oraz przymuszania do slubu, zakazywania, oraz ze starymi (np. w islamie), czy śluby przed demonami,