Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Boglodoci i choroby jakie wywołują

Na filmie pt.: ``Faceci w czerni -3`` pojawił się bardzo groźny kosmita, zwany Borys Bestia (Boris the Animal).
Nie dość, że skakał na 50 metrów, to jeszcze posiadał pasożyta w dłoni, zabijającego ofiary Borysa. Pasożyt ma tu postać podobną do skorpiona lub kraba i porusza się błyskawicznie. Oczywiście fabuła filmu i wszystkie postacie są zmyślone.
Jednak spotkałem kilka osób mających niemoc i ciężkie choroby z powikłaniami, wywołanymi przez działanie astralnej rasy istot, pokazanych jako Boglodoci ( Boglodite).


Pierwsza interakcja z nimi dotknęła mnie samego w 2019 roku, kiedy zobaczyłem, że cała prawa energetyczna ręka zwisa mi bezwładnie, jak np. giętka rura z odkurzacza. Środek ręki a więc kościec został wydrylowany. Poszukiwałem w modlitwie wyjaśnienia zjawiska. Powodem był pasożyt, pochodzący z dłoni Boglodite, o wyglądzie zbliżonym do pijawki lub ślimaka, który porusza się rzeczywiście błyskawicznie. Nie znam cyklu rozrodu Boglodotów i nie wiem czy oni żyją w symbiozie z pasożytami, czy są to ich dzieci w stadium larwalnym. Objawy wiszącej ręki ustąpiły u mnie po ok. 2-3 tygodniach pracy z tematem i intencjami ich ściągania do siebie.
Kolejna napotkana ludzka ofiara Boglodite od lat choruje na serce, z niedomaganiem całego układu krążenia. Okazało się, że powodów karmicznych jest wiele, ale w samym sercu larwa Boglodoty wydrążyła kanał, co spowodowało zaczernienie energii i zupełny brak boskiego światła. Wywołało to niekorzystne zmiany w czakrze serca, w grasicy oraz w sercu fizycznym.
Inna starsza już osoba, zapadła na wiele ciężkich i nie powiązanych ze sobą dolegliwości. I znów pokazało się, że jej energetyczne ciała, zostały w znaczącym stopniu wydrylowane przez larwę.
Wydaje mi się, że jedynym lekarstwem jest tu tematyczna modlitwa i zrobienie szeregu powiązanych intencji Link.

W podsumowaniu podam, że u siebie nie widziałem czerni w ręce, jednak u tych wymienionych i u innych wydrylowanych osób, widoczna czerń niekoniecznie powiązana jest z rakiem. Kolejna spotkana osoba z tym obciążeniem, ma bezprzyczynowe problemy trawienne. 


Dodano : 26-01-2017 Przez: s_majda Przeczytano: 970 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.