Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Magrav samochodowy, obserwacje jasnowidczeObserwujemy z kolegą poprzez jasnowidzenie działanie Magrava. Zamierzam zainstalować mniejszą jednostkę w samochodzie. Na pewno pojawią się jakieś informacje o skuteczności urządzenia, skoro już widać wpływ tych standardowych, domowych Magravów na samochód.

1. Przywoziliśmy 2 Magravy i za samochodem kłębiła się złota ,,chmura”. Mam taką myśl, że spaliny będą się lepiej utylizować.

2. W dniu publikacji tekstu ustawiłem na masce samochodu przedłużacz z diodą podłączony do prądu.

Plazma wyciekała zeń na maskę i spływała w dół. Pod wieczór cały przód auta z silnikiem włącznie świecił złotym światłem. Nie wiem jak wpłynie to na mechanizm jezdny. Zamówione dziś przez internet urządzenie, za kilka dni zamontuję.

 


Dodano : 05-02-2017 Przez: s_majda Przeczytano: 1318 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
 • s_majda 07-02-2017 22:36:15

  7 II 2017r. Samochód nie ma jeszcze własnego Magrava. Przez dwie doby na masce silnika leżał podłączony do prądu przedłużacz, ze świecącą diodą. Plazma przelewała się z instalacji budynku [poprzez otwory w gniazdkach] na maskę i na silnik oraz pozostałe części napędu. Ok. godziny 12-ej wyjechałem przed ogrodzenie. Plazma z auta częściowo spłynęła na podłoże i z uwagi na grubą warstwę przeniknęła na ogrodzenie posesji. Jak to Andrzej zauważył, rozpoczął się proces usuwania negatywnych programów, jakie w płot wkodowali min. przechodnie. Kiedy podjechało inne auto pod ogrodzenie, to znów plazma zalegająca, spłynęła w części na niego.

  Wieczorem pojechaliśmy do Czech na odległość 40km. Plazma wypełniała cały przód auta i część kabiny. Z przodu utrzymywał się ,,balon złotego światła” wyprzedzający auto na odległość ok. 15m. Auto stojące na parkingu, świeciło z daleka. Co prawda wracając, ominąłem je, szukając energii, jakie miało przed kilku jeszcze dniami. Po powrocie do domu świecił już tylko przód auta. Jak rozumiem reszta plazmy została rozproszona w drodze. Obaj stwierdziliśmy, że silnik chodzi cichutko i zupełnie inaczej, jak dobrze nastrojony, nasmarowany. Chodził jak po maśle, choć przy urządzeniach mechanicznych nie jest to chyba dobre określenie.

  Przy okazji... postawiłem butlę z wodą 6l przy Magravie na noc. Świeci teraz jak latarnia na złoto. Rozumiem, że nadaje się do spożycia lepiej niż poprzednia.

 • s_majda 09-02-2017 11:30:06

   Zamontowałem samochodowy Magrav w starym fiacie Seicento. Po przejechaniu kilometra, przód auta rozświetlił się mocno. 

 • s_majda 12-02-2017 10:18:34

  W jednym z aut z Magravem przepalił się bezpiecznik od wtyczki z zapalarką. Prąd tu krążył swobodnie 1 dzień i dioda Magrava paliła się mimo wyłączonego silnika. Przepalenie nastąpiło chyba z uwagi na nadmiar plazmy przedostającej się do instlacji auta, albo z uwagi na nanopowłokę, któa mogła wytworzyć się w bezpieczniku.