Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Dom, mieszkanie i ich zamieszkiwanie-intencje do przemodlenia

Autorka Agnieszka Muller

Kwestie techniczne dotyczące idei oraz budowania zdań przy pracy z intencjami.
Art ,,800 intencji do oczyszczenia” Link
,,Budowanie obszernych Intencji i modlitw. Rozmowa Skype o technice " Link
,,Schemat 1 zdaniowy do intencji. " Link
Słowo (--nie) dodane przy pracy z intencjami do jakiegoś słowa oznacza, że warto je wymienić jako przeciwieństwo lub a nawet samodzielnie już w trakcie znaleźć i wypowiedzieć dowolne synonimy jakie się nasuwają na myśl razem z ich przeciwieństwami.
np. -- bycia biedakami, chorymi dobrze jest powiedzieć również z jego przeciwieństwem
--bycia biedakami, chorymi, --nie byciabiedakami, chorymi
Pozwala to od razu maksymalnie szeroko ruszyć dany wzorzec w odmiennych aspektach, również w jego przeciwieństwie. Warto też wiedzieć- że Dusze często myślą, twierdzą, że one nie mają takich przeciwnych wzorców np. że nie są bałwochwalcami jak w danym przypadku (danym słowie).
Inny przykład:
Dusza kobiety zaprzecza byciu kiedyś złą matką. Więc dodanie tu słowa przeczenia - nie bycia złą matką pozwolić jej może na zrozumienie stanu w jakim się znajduje.
Bycie złą matką, --nie bycia złą matką--
"-Ależ skąd nigdy w życiu! To przecież są nie moje wzorce. To co ja robię jest moją prywatną sprawą".[-Nader często mówi lub myśli o sobie dusza.]
1. Naszego i cudzego we wszelkich płciach, mieszkania/nie, bytowania/nie, a także rezydowania/nie, jak i koczowania/nie, pomieszkiwania/nie, zarówno samotnie jak i z rodzina, a w tym ze znajomymi, zwierzętami, Bogiem, ludzmi, Duszami, bóstwami wszelkiej rangi znaczenia wielkości płci i nie tylko, oraz naszego i cudzego doświadczania/nie, tego wszelkich skutków.
2. Naszego i cudzego we wszelkich płciach, mieszkania/nie, bytowania/nie, a także rezydowania/nie, jak i koczowania/nie, pomieszkiwania/nie, m.in. z rodziną, a w tym rodzicami, dziadkami, rodzeństwem, a także ciotkami, zwierzętami, w ciasnocie, a także w na dużej przestrzeni, w domku, mieszkaniu, akademiku, na stancji ,a także kampingu, szałasie, leśniczówce, a w tym przybudówce, pałacu, folwarku, a także zamku, z wygodami jak i w luksusie, a w tym w warunkach zarówno skrajnych jak i biednych zarówno z meldunkiem jak i bez, z przydziału jak i bez, a także na dziko, nielegalnie i nie tylko, oraz naszego i cudzego doświadczania/nie, tego wszelkich skutków.
3. Naszego i cudzego we wszelkich płciach, mieszkania/nie, bytowania/nie, a także rezydowania/nie, jak i koczowania/nie, pomieszkiwania/nie, w mieszkaniu, domu, pałacu, przybudówce, namiocie i nie tylko, własnościowym/nie, spółdzielczym/nie, a także kolatorskim/nie, wynajmowanym/nie, zarówno na czas określony jak i nie, a w tym okazjonalnie, własności lokatorskiej, m.in. za gotówkę/nie, z oszczędności, spadku, jak i darowizny a w tym prezentu od rodziców jak i wygranej, a także z kredytu a w tym na parę lat jak i całe życie, przynoszące/nie zarówno problemy jak i nie i nie tylko, oraz naszego i cudzego doświadczania/nie, tego wszelkich skutków.
4. Naszego i cudzego we wszelkich płciach, mieszkania/nie, bytowania/nie, a także rezydowania/nie, jak i koczowania/nie, pomieszkiwania/nie, w suterenie jak i na pierwszym piętrze, a także na drugim, trzecim i nie tylko, na poddaszu, z garażem jak i bez, a w tym z oknami na południe, północ jak i wschód i zachód, m.in. w warunkach zarówno ciemnych, jak i ponurych, a także zimnych, a w tym słonecznych, jak i ciepłych, jasnych, z łązienką, toaletą, a także kuchnią, w luksusach jak i slamsach, z sąsiadami zarówno miłymi jak i bogatymi, a także pijakami, biedakami, a także penerami, z ogrzewaniem zarówno na prąd, jak i olej, a także węgiel a w tym magravem i nie tylko, oraz naszego i cudzego doświadczania/nie, tego wszelkich skutków.
5. Naszego i cudzego we wszelkich płciach, mieszkania/nie, bytowania/nie, a także rezydowania/nie, jak i koczowania/nie, pomieszkiwania/nie, płacąc/nie zarówno czynsz jak i kredyt, a w tym tylko/nie, podatek od gruntu, a także remontowania/nie, na własny koszt, jak i właściciela, spółdzielni a także akademika, pensjonatu i nie tylko, bycia/nie ubezpieczonym od wypadków jak i szkód a w tym zalania, zdewastowania, kradzieży i nie tylko, a w tym sprzątania/nie, zarówno klatek schodowych jak i nie i nie tylko, oraz naszego i cudzego doświadczania/nie, tego wszelkich skutków.
6. Naszego i cudzego we wszelkich płciach, mieszkania/nie, bytowania/nie, a także rezydowania/nie, jak i koczowania/nie, pomieszkiwania/nie, w świetle zarówno dziennym jak i o ciemku, a w tym przy świeczkach, lampach naftowych, a także żarówkach i płacenia/nie, za prąd, rachunków zarówno na czas jak i po czasie a także wcale, w lęku jak i radości, w zatroskaniu jak i na luzie i nie tylko, oraz naszego i cudzego doświadczania/nie, tego wszelkich skutków.
7. Naszego i cudzego we wszelkich płciach, mieszkania/nie, bytowania/nie, a także rezydowania/nie, jak i koczowania/nie, pomieszkiwania/nie, z ogrodem zarówno małym jak i dużym, a także w parku, rezerwacie jak i w lesie i nie tylko, w ładne/nie okolicy, zarówno nad morzem jak i oceanem, a także w górach zarówno tych wysokich jak i małych, a także na terenie nizinnym, w klimacie zarówno gorącym jak i umiarkowanym jak i chłodnym i zimnym, w miejscach spokojnych jak i wśród zamieszek, niepokojów, zarówno społecznych jak i sąsiedzkich, a także rodzinnych i nie tylko, oraz naszego i cudzego doświadczania/nie, tego wszelkich skutków.
8. Naszego i cudzego we wszelkich płciach, mieszkania/nie, bytowania/nie, a także rezydowania/nie, jak i koczowania/nie, pomieszkiwania/nie, w wilgoci, jak i grzybie, stęchliżnie, a także w suchych, zdrowych, czystych warunkach, a w tym w zdrowych/nie, murach jak i farbach, podłogach, a także meblach urządzeniach i nie tylko, z wentylacja jak i bez z oknami, drzwiami zarówno nowymi jak i starymi, meblami nowymi jak starymi, a także przerabianymi, z balkonem jak i tarasem, logią i nie tylko, a w tym ze skrytkami, komórkami, a także wózkarniami, spiżarkami i nie tylko, oraz naszego i cudzego doświadczania/nie, tego wszelkich skutków.
9. Naszego i cudzego we wszelkich płciach, mieszkania/nie, bytowania/nie, a także rezydowania/nie, jak i koczowania/nie, pomieszkiwania/nie, zarówno na stałe jak i tymczasowo, a także w swoim kraju jak i na obczyźnie zarówno z wyboru jak i przymusu m.in. ekonomicznego jak i miłosnego, a także bycia/nie zadowolonymi jak i szczęśliwymi, spełnionymi, dopełnionymi jak i niezadowolonymi, rozczarowanymi, zawiedzionymi mieszkając/nie, w domu, chacie, mieszkaniu, jak i pałacu, przybudówce, a w tym, willi, kawalerce, garsonierze, chlewie, szopie, na strychu w stajni i nie tylko, oraz naszego i cudzego doświadczania/nie, tego wszelkich skutków.
10. Naszego i cudzego we wszelkich płciach, przeprowadzania się/nie, a także przemieszczania, na druga ulicę, a także do innego/nie, miasta, a także kraju jak i kontynentu, a w tym remontowania, przemeblowywania, m.in. raz na jakiś czas, a także na rok, a w tym na parę lat, raz w życiu, we wszystkich czasach i pół czasach, na wszystkich poziomach istnienia i nie tylko, oraz naszego i cudzego doświadczania/nie, tego wszelkich skutków.
11. Naszego i cudzego we wszelkich płciach, mieszkania/nie, bytowania/nie, a także rezydowania/nie, jak i koczowania/nie, pomieszkiwania/nie, zarówno w dużych miastach, a w tym w stolicach, jak i małych, na wsiach, prowincjach i nie tylko, z widokiem na ulicę, zarówno ruchliwą jak i spokojną, a także na podwórko, wychodek jak i trzepak, a także na pola, a w tym łąki, lasy, gospodarstwa rolne, a także kamieniołomy, fabryki, rzekę, morze jak i ocean, góry zarówno te duże jak i małe, a także na inne państwo i nie tylko, oraz naszego i cudzego doświadczania/nie, tego wszelkich skutków.
12. Naszego i cudzego we wszelkich płciach, nie posiadania/nie, zarówno mieszkania jak i domu, a także pałacu, przybudówki i nie tylko, a także pieniędzy, pracy, dochodów i mieszkania/nie, m.in. w namiocie, w wozie Drzymały, a także na dworcu, na ławce zarówno w parku jak i na ulicy, pod mostem, a także w przytułku zarówno dla bezdomnych jak i schorowanych a w tym domie pomocy społecznej zarówno świeckim jak i zakonnym, a także prywatnym jak i państwowym, za oddanie/nie, renty dają/nie, opiekę, jedzenie, a także cały pakiet życiowy i nie tylko, oraz naszego i cudzego doświadczania/nie, tego wszelkich skutków.
13. Naszego i cudzego we wszelkich płciach, tracenia/nie, zarówno mieszkania jak i domu, a także pałacu, przybudówki i nie tylko, z powodu m.in. długów, komorników, spadków, a także, wojen, powodzi, obsunięć, a w tym katastrof, przepicia jak i przegrania zarówno w kasynie jak i w karty, a także w amokach zarówno alkoholowych jak i narkotycznych, jak i hipnotycznych, przez siebie, Boga, ludzi, Dusze, bóstwa wszelkiej rangi wielkośći płci, św. Piotra, Ra, kontrolerów, weryfikatorów, świadków, a także poprzez umowy, testamenty, obietnice zarówno pisemne jak i słowne u notariusza jak i nie i nie. M.in. przez męża a w tym alkoholika, zarówno niefrasobliwego jak i nawalonego i nie tylko, oraz naszego i cudzego doświadczania/nie, tego wszelkich skutków.
14. Naszego i cudzego we wszelkich płciach, otrzymywania/nie, wygrywania/nie, przejmowania/nie, zarówno ze spadku jak i darowizny, m.in. mieszkania, jak i domu, a także pałacu, przybudówki, stajni, gospodarstwa, garażu i nie tylko, i sprzedawania/nie, wynajmowania/nie, a także zamieszkiwania/nie i nie tylko, oraz naszego i cudzego doświadczania/nie, tego wszelkich skutków.
15. Naszego i cudzego we wszelkich płciach, urodzenia się/nie, w bogatej jak i biednej rodzinie i otrzymania/nie, zarówno wyprawki ślubnej/nie, a także prezentu na start, w nowe/nie życie, zarówno od rodziców jak i dziadków, a także teściów jak i wujków i nie tylko, a także od Boga, ludzi Dusz, bóstw wszelkiej rangi znaczenie wielkości płci, m.in. mieszkania jak i domu, a także pałacu, przybudówki, stajni, gospodarstwa, garażu, a w tym pieniędzy, zarówno w gotówce jak i akcji, sztabek złota, lokat, a także funduszy inwestycyjnych i nie tylko, oraz naszego i cudzego doświadczania/nie, tego wszelkich skutków.
16. Naszego i cudzego we wszelkich płciach, życia/nie, zarówno na walizkach jak i nie, przemieszczając się/nie, za pracą, za pieniędzmi, a także chlebem a w tym lepszym życiem, zarówno z miasta do miasta, a także do innego państwa, na inny/nie, kontynent i czucia/nie, zarówno lęku jak i podniecenia, a także braku/nie, poczucia bezpieczeństwa, a także swojego/nie, miejsca na ziemi, nie/nie, ukorzenienia się w życiu, w miejscu mieszkaniu, rodzinie i nie tylko, oraz naszego i cudzego doświadczania/nie, tego wszelkich skutków.
17. Naszego i cudzego we wszelkich płciach, mieszkania/nie, bytowania/nie, a także rezydowania/nie, jak i koczowania/nie, pomieszkiwania/nie, zarówno w zakonie jak i klasztorze, a także sekcie, braterstwie, sierocińcu, domu dziecka, internacie i nie tylko m.in. w klauzurze, bez płci odmiennej jak i domach publicznych, z rygorem jak i dyscypliną, z paragrafami jak i zarządzeniami, z dyrektorami, matkami, prałatami proboszczami, a także guru i nie tylko, rządzącymi/nie, dyrygującymi/nie, a także zniewalającymi jak i dyskryminującymi, a w tym wykorzystującymi zarówno swoje pozycje jak i seksualnie i nie tylko, oraz naszego i cudzego doświadczania/nie, tego wszelkich skutków.
18. Naszego i cudzego we wszelkich płciach otrzymania/nie, mieszkania, kąta, łóżka, od/nie, pracodawcy, instytucji, fundacji, miasta, a także klasztoru, a także leżenia/nie, w szpitalu jak i sanatorium i bycia/nie, w warunkach zarówno domowych, jak i przyzwoitych, będąc/nie, bezdomnymi, jak i z mieszkaniem, domem, a także pałacem, przybudówką, stajnią, garażem i nie tylko, oraz naszego i cudzego doświadczania/nie, tego wszelkich skutków.
19. Naszego i cudzego we wszelkich płciach, mieszkania/nie, bytowania/nie, a także rezydowania/nie, jak i koczowania/nie, pomieszkiwania/nie, na granicy państwa i chodzenia/nie, na zakupy, a w tym kawę, restauracji a także fryzjera, wymieniając/nie, pieniądze w kantorze i płacąc/nie, po przeliczeniu małe/nie, pieniądze, zarówno za jedzenie jak i usługi w państwie/nie, za miedzą, a także nie czucia/nie, swojego miejsca na ziemi, braku/nie, ugruntowania jak i ukorzenienia, a w tym czucia/nie, pustki, braku przywiązania do obecnego/nie, miejsca zamieszkania, miasta, państwa i jakiegokolwiek innego, a także kontynentu i nie tylko, oraz naszego i cudzego doświadczania/nie, tego wszelkich skutków.


Dodano : 15-02-2017 Przez: s_majda Przeczytano: 578 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.