Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Europa - intencje do przemodlenia

1) Polska po przemianie ustrojowej w latach 90 ubiegłego wieku weszła na powrót do Europy.
Krzysztof Krawczyk napisał wówczas piosenkę ``Europo, witaj nam``,
z nami siądź, zdejmij płaszcz
Europo, witaj nam,
i się daj lubić, daj``.
2) Patrząc z innej perspektywy, Polska nigdy nie znajdowała się poza obszarem Europy.
3) Kobieta o imieniu Europa, jest córką Agenora. Możliwe, że to ona jest Egregorem naszego kontynentu. Przez 500 lat Europa zdominowała wszystkie pozostałe kontynenty. Od 100 lat hegemonię mają USA zwane Ameryką. Obecnie nie tyle Azja ale same Chiny zdają się wychodzić na globalne prowadzenie. 

Kwestie techniczne dotyczące idei oraz budowania zdań przy pracy z intencjami.
Art ,,800 intencji do oczyszczenia” Link
,,Budowanie obszernych Intencji i modlitw. Rozmowa Skype o technice " Link 
,,Schemat 1 zdaniowy do intencji. " Link
Słowo (--nie) dodane przy pracy z intencjami do jakiegoś słowa oznacza, że warto je wymienić jako przeciwieństwo lub a nawet samodzielnie już w trakcie znaleźć i wypowiedzieć dowolne synonimy jakie się nasuwają na myśl razem z ich przeciwieństwami. 
np. -- bycia biedakami, chorymi dobrze jest powiedzieć również z jego przeciwieństwem
--bycia biedakami, chorymi, --nie byciabiedakami, chorymi
Pozwala to od razu maksymalnie szeroko ruszyć dany wzorzec w odmiennych aspektach, również w jego przeciwieństwie. Warto też wiedzieć- że Dusze często myślą, twierdzą, że one nie mają takich przeciwnych wzorców np. że nie są bałwochwalcami jak w danym przypadku (danym słowie).
Inny przykład:
Dusza kobiety zaprzecza byciu kiedyś złą matką. Więc dodanie tu słowa przeczenia - nie bycia złą matką pozwolić jej może na zrozumienie stanu w jakim się znajduje. 
Bycie złą matką, --nie bycia złą matką--
"-Ależ skąd nigdy w życiu! To przecież są nie moje wzorce. To co ja robię jest moją prywatną sprawą".[-Nader często mówi lub myśli o sobie dusza.] 

Naszego a przez nas cudzego m.in. życia jako istoty ( i dusze, byty, twory) podlegające decyzjom egregoru o imieniu Europa, zarządzającego naszym kontynentem o nazwie Europa oraz innym egregorom m.in. kontynentalnym i nie tylko, oraz naszego a przez nas cudzego doświadczania tego wszelkich skutków.
Naszego a przez nas cudzego m.in. przyczyniania się do własnego i cudzego wychodzenia i wychodzenia z kontynentu Europy, spod wpływów i pod wpływy Europy fizycznie, mentalnie, duchowo, karmicznie oraz we wszystkich wymiarach naszej egzystencji i nie tylko, oraz naszego a przez nas cudzego doświadczania tego wszelkich skutków.
Naszego a przez nas cudzego m.in. przyczyniania się do złych i odpowiednio doskonałych relacji z Europą, z cywilizacjami, narodami, państwami, zwierzętami, egregorami m.in. Europy i nie tylko, oraz naszego a przez nas cudzego doświadczania tego wszelkich skutków.
Naszego a przez nas cudzego m.in. chronienia, wspierania, promowania, kształcenia egregoru i obszaru Europy m.in. dla najwyższego dobra i odpowiednio czynienia tak kosztem innych egregorów, innych krain, innych narodów i nie tylko, oraz naszego a przez nas cudzego doświadczania tego wszelkich skutków.
Naszego a przez nas cudzego m.in. zwalczania, niszczenia, blokowania egregoru i obszaru Europy dla zysków własnych i zysków innych egregorów, innych krain, innych narodów i nie tylko, oraz naszego a przez nas cudzego doświadczania tego wszelkich skutków.
Naszego a przez nas cudzego m.in. wprowadzania hord, wojsk m.in. w obszar oddziaływań Europy i nie tylko, oraz naszego a przez nas cudzego doświadczania tego wszelkich skutków.
Naszego a przez nas cudzego m.in. powodowania, że Europa prowadzi własną politykę na kontynencie i ma własne oddziaływania wobec innych kontynentów, egregorów, narodów, państw i nie tylko, oraz naszego a przez nas cudzego doświadczania tego wszelkich skutków.
Naszego a przez nas cudzego m.in. bycia posłusznymi m.in. Europie i innym egregorom i nie tylko, oraz naszego a przez nas cudzego doświadczania tego wszelkich skutków.
Naszego a przez nas cudzego m.in. aspirowania do zarządzania kontynentami, imperiami, państwami, ziemią, galaktykami i nie tylko, oraz naszego a przez nas cudzego doświadczania tego wszelkich skutków.

Tekst warto jest przepracować ponownie zbiorczo w kontekcie innych Egregorów kontynentalnych. 


Dodano : 28-05-2017 Przez: s_majda Przeczytano: 885 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.