Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Idunn; intencje do przemodlenia

Ewelina Majerz spisała tekst, w kontekście możliwości posiadania utożsamień z Indunn. Asgardzka bogini, szafowała jabłkami dającymi młodość. Mało jest po polsku informacji o tej postaci. Zatem na intencje rozpisać można niewiele. Niektóre postacie historyczne, ale i mitologiczne pozostawiły po sobie wiele informacji, a inni znacznie mniej.

Kwestie techniczne dotyczące idei oraz budowania zdań przy pracy z intencjami.
Art ,,800 intencji do oczyszczenia” Link
,,Budowanie obszernych Intencji i modlitw. Rozmowa Skype o technice " Link
,,Schemat 1 zdaniowy do intencji. " Link
Słowo (--nie) dodane przy pracy z intencjami do jakiegoś słowa oznacza, że warto je wymienić jako przeciwieństwo lub a nawet samodzielnie już w trakcie znaleźć i wypowiedzieć dowolne synonimy jakie się nasuwają na myśl razem z ich przeciwieństwami.
np. -- bycia biedakami, chorymi dobrze jest powiedzieć również z jego przeciwieństwem
--bycia biedakami, chorymi, --nie byciabiedakami, chorymi
Pozwala to od razu maksymalnie szeroko ruszyć dany wzorzec w odmiennych aspektach, również w jego przeciwieństwie. Warto też wiedzieć- że Dusze często myślą, twierdzą, że one nie mają takich przeciwnych wzorców np. że nie są bałwochwalcami jak w danym przypadku (danym słowie).
Inny przykład:
Dusza kobiety zaprzecza byciu kiedyś złą matką. Więc dodanie tu słowa przeczenia - nie bycia złą matką pozwolić jej może na zrozumienie stanu w jakim się znajduje.
Bycie złą matką, --nie bycia złą matką--
"-Ależ skąd nigdy w życiu! To przecież są nie moje wzorce. To co ja robię jest moją prywatną sprawą".[-Nader często mówi lub myśli o sobie dusza.]
1.Naszego bycie Idunn boginią wiosny w mitologii skandynawskiej, żoną Bragiego, córką karła Svalda,posiadania imienia oznaczającego „odnawiająca, odmładzająca” oraz uosabiania pór roku od marca do września oraz pilnowania pilnowania złotych jabłek ,częstowania nimi bogów na ucztach w Asgardzie , sprawiania , że liczba jabłek mimo ich ubywania nie zmieniała się oraz obdarznia za pomocą jabłek młodością i nieśmiertelnością.
2.Naszego decydowania kto będzie spożywał złote jabłka młodości [dające młodość]i wybierania bogów a nie np olbrzymów jako tych „lepszych”, którzy mogą przedłużać sobie młodość i być nieśmiertelni.
3. Naszego bycia wybraną przez Thjaziego jako formy rekompensaty Lokiego za wbicie Thjaziemu gałęzi w oko.
4.Naszego bycia wprowadzoną w zasadzkę przez Lokiego i zdradzoną ,okłamaną przez niego,że niedaleko znajduje się drzewo z jabłkami, które wyglądają tak samo jak te, którymi szafuje.
5. Naszego nie dawania wiary Lokiemu a mimo to dania się namówiłć, by iść z nim zobaczyć owoce oraz dania się przekonać by wziąć kobiałkę ze złotymi jabłkami w celu porównania owoców na miejscu.
6.Naszego bycia porwaną przez Thjaziego do samotni w niedostępnych górach,gdzie olbrzym odwiedzał nas jako boginię i groził, by skłonić do podarowania niezwykłych owoców,ponieważ miały one omc tylko wtedy gdy ofiarowywano je dobrowolnie.
7. Naszego zaniepokojenia się jako bogowie nordyccy zniknięciem Idunn z powodu starości i śmierci zaglądającej w oczy.
8. Naszego posiadania męża Bragiego, który w momencie intrygi Lokiego opuścił miasto i tym samym nie ochronił nas przed niebezpieczeństwem.
9. Naszego przerażenia się samotnym powrotem Bragiego do Asgardu i jego niewiedzą na temat miejsca pobytu Idun.
10. Naszego zwołania jako Odyn wielkiej narady Asów i Wanów w sprawie Idun oraz przypomnienia sobie podczas niej,że Idun widziano po raz ostatni wychodzącą z Lokim.
11. Naszego wezwania do odpowiedzi Lokiego,który śmiejąc się wyjawił prawdę o Idun i zażądania od niego,aby ją odbił.
12.Naszego stwierdzenia jako Loki, że odzyskamy Idun i jej złote jabłka,ponieważ doskwiera nam starość i brzydota.
13.Naszego przybrania postaci jastrzębia i dostania się w ten sposób do siedziby Thjaziego w Jotunheimie, gdzie okazało się że olbrzym nadal jest stary a więc szafarka nie ofiarowała mu jeszcze jabłek.
14. Naszego zaufania Lokiemu i pozwolenia na zamianę w orzech laskowy, aby nas wynieść z komnaty Thjaziego.
15. Naszego uciekania przed orłem-Thjazim i runięcia w ogień,który rozpalili bogowie i nie doznania z tego powodu żadnej krzywdy.
16. Naszego patrzenia, cieszenia cieszenia się jak Thjazi płonie i jest dobijany przez bogów.


Dodano : 06-06-2017 Przez: s_majda Przeczytano: 906 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.