Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Ekspansja i ekspresja bożych energii. Modlitwa.
Boże otwórz teraz moje serce, oraz moją duszę.

Zwracam się teraz do Ciebie wszechmogący Boże, abyś zechciał dokonać trwałej i pełnej ekspresji, ekspansji Twojej boskiej Miłości poprzez moje promienne nagie serce. Pragnę wiedzieć jak najwięcej na temat ekspresji, ekspansji Boga we mnie oraz w mojej własnej Duszy.
Zachęcam Ciebie Boże stwórczej siły Miłości, abyś zechciał dokonać pełnej ekspresji, ekspansji Twoich wszystkich jasnych energii poprzez wszystkie moje energie, poprzez wszystkie energie mojej własnej Duszy. Oddałem do dyspozycji Tobie Boże stwórczej siły Miłości wszystkie istoty, które blokowały Twoją bożą ekspansję i ekspresję we mnie oraz w mojej własnej Duszy. Pragnę zawsze doświadczać wespół z moją Duszą pełnej ekspresji, ekspansji Boga we mnie oraz w całej mojej istocie.

Serdecznie proszę Ciebie Boże mojego serca abyś zechciał dokonać trwałej i pełnej ekspresji, ekspansji Twoich wszystkich energii poprzez wszystkie moje czakramy i ciała auryczne, poprzez wszystkie moje gruczoły dokrewne. Każda moja myśl o Bogu wyzwala we mnie pełną ekspansję i ekspresje bożych energii, bożej Miłości we mnie oraz przez moją własną Duszę. Przebaczyłem całkowicie mojej własnej Duszy to, że ograniczała kiedyś Bogu jego bożą ekspansję i ekspresję we mnie, w całej mojej istocie oraz w sobie samej. Oskarżam teraz moją własną Duszę o to, że blokowała w sobie i we mnie ekspansję i ekspresję z jaką w mojej istocie pragnął działać Bóg.
Mamy wspólnie moją Duszą wiele satysfakcji i radości w związku z tym, że Bóg swoją Miłość wyraża we mnie ekspansywnie z pełną ekspresją.

Serdecznie proszę Ciebie Boże stwórczej siły Miłości, abyś zechciał dokonać trwałej bezpiecznej ekspresji, ekspansji Twoich wszystkich czystych energii poprzez moje własne anielskie skrzydła i poprzez ich ciała auryczne, oraz płaszcze auryczne. Oddałem wszechmogącemu Bogu wszystkie moje intencje, nawyki, potrzeby jakie zablokowały kiedyś we mnie, w całej mojej istocie jego bożą ekspansję i ekspresję.Bóg wszystkich serc jest gwarantem bezpieczeństwa mojej własnej Duszy i szczęścia mojego, kiedy poprzez nas wyraża swoją Miłość i wszystkie własne energie.
Proszę Ciebie wszechmogący Boże, abyś zechciał dokonać trwałej bezpiecznej ekspresji, ekspansji Twoich wszystkich jasnych energii poprzez wszystkie moje własne kanały czakrowe, kanały i punkty akupunkturowe oraz poprzez wszystkie moje łańcuchy DNA. Wspólnie z moją własną Duszą jestem prawy i czysty kiedy Bóg stwórczej siły Miłości dokonuje poprzez nas ekspansji własnych energii oraz bożych mocy sprawczych. Stawiam teraz siebie samego oraz wszystkich poprzednich ziemskich awatarów mojej własnej Duszy przed Sądem wszechmogącego Boga za to, że blokowaliśmy w sobie i we Duszy jego bożą wolę i chęć ekspansji, ekspresji we mnie. Boże proszę o to abym Twoją ekspansję i pełną ekspresje we mnie i przez moją Duszę odczuwał także ja sam.

Proszę Ciebie Boże, abyś zdecydował się na pełną i trwałą ekspansję i ekspresję stwórczej siły Miłości poprzez całą moją istotę. Zezwalam Bogu twórczej siły Miłości na jego ekspansję i pełną ekspresję we mnie oraz przez moją Duszę.
Proszę Ciebie Boże stwórczej siły Miłości, abyś zechciał dokonać trwałej bezpiecznej ekspresji, ekspansji Twoich wszystkich energii poprzez moją kundalini oraz promienie mojego światła. Ekspansja i ekspresja bożych energii oraz bożych mocy sprawczych przez całą moja istotę jest Jego boskim prawem i Jego bożą wolą. Przebaczyłem całkowicie mojej własnej Duszy to, że używała kiedyś bożych energii do celowego blokowania pełnej ekspresji, ekspansji samego Boga, który zawsze pragnął jej towarzystwa oraz wzajemnej Miłości. Wspólnie z moją własna Duszą przyjmujemy wszystkie dobrodziejstwa wynikające z pełnej ekspresji, ekspansji Boga stwórczej siły Miłości we mnie oraz w całej mojej istocie. Oddałem wszechmogącemu Bogu wszystkie moje misje, transy, ślubowania, które zablokowały kiedyś we mnie, w całej mojej istocie ekspansję i ekspresję bożych mocy sprawczych.
Nie muszę już więcej zwodzić czy zwlekać z czasem oraz miejscem w którym boża Miłość dokona pełnej ekspresji i ekspansji w całej mojej istocie, we wszystkich moich energiach.

Proszę Ciebie Boże wszechświata, abyś zechciał dokonać trwałej bezpiecznej ekspresji, ekspansji wszystkich Twoich jasnych energii poprzez całe moje własne fizyczne ciało, jego wszystkie narządy i każdą najmniejszą komóreczkę. ?wiatło boże jest lepiej widoczne na planecie Ziemi, kiedy ja pozwalam Bogu twórczej siły Miłości na Jego ekspansję i pełną ekspresję we mnie i przez moją Duszę. Oddałem Tobie Boże wszystkie przyjęte i dźwigane ciężary, ograniczenia, niedomagania blokujące we mnie, w całej mojej istocie Twoją bożą ekspansję i ekspresję. Posiadam już wiele dowodów na to, że ja …....... zasługuję na to aby Bóg wszechmogący własną Miłość wyrażał we mnie ekspansywnie i z pełną ekspresją.
Serdecznie proszę Ciebie Boże stwórczej siły Miłości, abyś zechciał dokonać trwałej ekspresji, ekspansji Twoich wszystkich energii poprzez moją własną Duszę, działającą wspólnie ze mną ziemską osobowością, dla doskonałego wyrażenia Twojej bożej woli.
Kocham siebie i odczuwam Miłość do siebie na tyle mocno, że pozwalam Bogu stwórczej siły Miłości na jego ekspansję i pełną ekspresję we mnie i przez moją Duszę.

Dodano : 21-02-2009 Przez: s_majda Przeczytano: 1157 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.