Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Strumień Bożych Łask

Nagrałem kiedyś piękną i obszerną w wątki modlitwę pt. ,,Strumień Bożych Łask i Bożych Darów” i zdarzyło się, że ktoś pracujący z tekstem, odebrał opór własnej duszy, wyrażony jej słowami, które brzmiały: ,,Strumień Bożych Łask-obejdzie się.”
Przyjęto tu założenie, że Dusza mająca wolną wolę odrzuca strumień Bożych łask, bo … ma wolę....i Bóg jej nic nie ma dawać. Dusze żyją we własnym świecie, własnych poglądach, powiedzmy też że we własnych urojeniach. Chcą same kreować z tego co mają dostępne, co sobie i innym wytworzyły zapominając, że wszystko i wszędzie, nawet u potencjalnie istniejących kosmitów dzieje się, dzieje się wyłącznie w Strumieniu Bożych Łask i Bożych Darów.
Przecież każda dusza zaczynająca kolejną ziemską inkarnację wyłącznie od Stwórcy przyjmuje Jego Boży dar posiadania nowej osobowości. Dusza może myśleć, że sama sobie wzięła, stworzyła osobowość ale zawsze procesem inkarnacji kieruje ten sam Bóg. Niekiedy osoby mające pamięć regeresywną kuriozalnie twierdzą, że to oni sami otrzymali od Boga możliwość wyboru ciała lub inkarnacji. np. ,,mogłem być kobietą w USA, ale zdecydowałem się na inkarnację w Polsce jako mężczyzna”. To kolejny poziom urojeń jakie dusze spychają na własne inkarnacje tworząc zamęt w dostępnej wiedzy.
Urojenia mogą mieć przyczynę min. w kodowaniach, umowach zawartych z innymi, w hipnozach nawaleniu narkotycznym i alkoholowym itp.
Znam szczęśliwe, radosne małżeństwo nurków. Radość jest u nich widoczna, a kiedy coś zgrzyta we wzajemnej relacji to kobieta akcentuje, że towarzysza życia znalazła na mulistym dnie( w domyśle,,Strumienia Bożych Łask i Bożych Darów).
Załóżmy, że jakaś jednostka człowiek, lub jego dusza odrzuca szczęśliwość, radość istnienia, trzeźwość, przytomność, wszelkie ułatwienia, najwyższej jakości spełnienia w kategoriach Stwórcy, a skupia się na negatywnej stronie życia, na wegetacji. Wybiera to co znajdzie na mulistym dnie, nie rozumiejąc, że ciągle tkwi w Strumieniu Bożych Łask, ale selektywnie wybiera najniższą jakość doświadczeń.
1)Dusza obecna przecież zawsze w Strumieniu Bożych Łask, otrzymuje od Niego kolejną osobowość męską lub żeńską. Może to być człowiek naukowiec lub wyrzeczony asceta hinduski, ale też i koza, kot czy ślimak zależnie od oczekiwań, czy nawet od pożądań.
2)Jednostka obecna przecież zawsze w Strumieniu Bożych Łask wybiera życie łatwe, przyjemne np. twórczego nagradzanego projektanta lub pracę robotnika od godz. 7,00 do 21,00 za 1500zł (370$) miesięcznie. Znam takie przypadki.
3)Jednostka obecna przecież zawsze w Strumieniu Bożych Łask wybiera niekiedy np. bycie lekarzem lub rzeźnikiem rytualnie podrzynającym zwierzętom gardła.
4)Jednostka żyjąca zawsze w Strumieniu Bożych Łask niekiedy wybiera np. bycie nauczycielem lub prostytutką, żołnierzem jaki przecież jeszcze niedawno ręcznie zabijał innych na wszelkie sposoby, ale później musiał się napić, naćpać aby zagłuszyć własne sumienie.

Wielu jest trudno zrozumieć jednostka zyjąca zawsze w Strumieniu Bożych Łask wybiera niekiedy np. bycie sierotą, brak seksu, kalectwo, ale też i dostatek, zdrowie, radości, wspaniały trzeźwy seks małżeński. Zależy to tylko od Intencji i poziomu trzeźwości lub odpowiednio urojeń.


Dodano : 23-08-2017 Przez: s_majda Przeczytano: 1157 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.