Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Astralne gadżety i poziomy pułapek astralnych na Dusze. Szkic.

Współpraca Dorota Kielan.

Dusze przenoszą swoje uwikłania z wcielenia na wcielenie z uwagi na nieśmiertelność i dzisiejszy ziemski człowiek ma w sobie, to wszystko co wytworzyła i odziedziczyła kiedyś jego własna Dusza.
Każdy z nas posiada takie ograniczenia jakie Dusza wkodowała sobie nawet w bardzo odległych wcieleniach na Ziemi, na planetach astralnych a także w innych astralnych działaniach.
Ogrom wiedzy możemy uzyskać przy przeszukiwaniu własnej pamięci karmicznej stosując np. terapie Regrsingu.
Wymieniamy tu jedynie niewielką część tego co jest, bo nikt z nas nie zamierza zostać badaczem astralu. Wielu już ,,poległo” w starciu z prawdziwymi astralnymi wrogami.
Nie zachęcamy do badania tego środowiska tzn do poświęcania siebie i czasu na poznawanie astralu. To nie jest świat w którym żyjemy na co dzień, nie jest to miejsce właściwe dla ludzi.
Wielopoziomowe światy astralne i wyższe od nich np. światy przyczynowe są pełne rozmaitych żywych istot, wielu ras a także nie inkarnowanych Dusz, którym dobro mieszkańców ziemi i naszych Dusz nie leży na sercu.
W astralu można spotkać niezliczoną ilość przyjaznych oraz wrogich istot i Dusz spragnionych zawładnięcia innymi Duszami;

Pasożyty energetyczne,Robale, drobno ustroje energetyczne mające swoje odpowiedniki w świecie materialnym. Pojawiają się w rasach, gatunkach, od maleńkich drobnoustrojów do wielkich okazów, a ludzie i ich Dusze hodują je w sobie, we własnych energiach a nawet w energetycznym sercu. Mają proste umysły, podobne są w potrzebach i zachowaniach do ziemskich odpowiedników. Nie mając naturalnych wrogów ani fizycznego degradującego się ciała, są praktycznie niezniszczalne i wiecznie trwałe. Jak wszystko inne należy je usunąć poprzez modlitwę. ,,Oddaję Tobie Boże wszystkie trzymane w mnie oraz w mojej Duszy...”

Astralne węże Ludzie i ich Dusze hodują we własnych sercach. Bywają groźne w zachowaniach. Są inteligentne i potrafią manipulować widzącymi je ludźmi.

Astralne jaszczury. Wiele jest ich ras i szczepów. Pasożytują na ludziach i Duszach w zamian za inspiracje, za informacje, a nawet za ochronę, bo bywają groźne dla istot usiłujących atakować żywiciela. Potrafią udzielać mądrych porad. Mój znajomy jeździł do Wrocławia aby z nimi porozmawiać w kościołach. Są praktycznie wszędzie. W wielu scenach Mahabharaty Petera Brooka zostały sfilmowane. Osobno całe stado, osobno jego przywódca. Ukazano wpływ jaki jaszczury wywierają na aktorów przedstawienia, jak ich inspirują. Rasa czerwonooka miała kiedyś agresję we ,,krwi”.
Link kilka informacji na ten temat na stronie...

Bóstwa tantryczne obojga płci. Zwykli ludzie, którzy przeszli w wielu wcieleniach specjalistyczne seksualne przeszkolenia, mające na celu władanie innymi Duszami poprzez seksualne (zależnie od szkoły- nawet narkotyczne czy hipnotyczne) uwikłania i zniewolenia. Celem bóstwa jest przyjmowanie uwielbienia, głównie od osobników płci odmiennej i władanie nimi. Uwikłania mają miejsce poprzez uprawianie seksu astralnego ( i fizycznego) ze znaczącą liczbą osób (Dusz). Bóstwami bywają na ogół znane postacie aktorskie i osoby będące przy władzy również kapłańskiej.
Te osoby i dwie grupy wymienione poniżej są uwarunkowane i zhierachizowane. Źródło inspiracji dla nich zawsze jest w astralu choć z poziomu ziemskiego- ludzkiego również wywierane są wielorakie presje. Czakry ,,boskich” mogą być jasne i sporej wielkości. Jednak nawet Satya Sai Baba posiada podłączenia astralnych czarnych kanałów do swoich czakramów.To co dociera do ludzi poprzez ciemienie czy jakiekolwiek inne kanały nie jest tym czego dla nas pragnie Bóg. Nie jest to również tym, czego byśmy pragnęli dla siebie samych.
W horoskopie numerologicznym bóstwo ma pewną liczbę którą odczytuje się jako -nadmierne zainteresowanie ze strony płci odmiennej-. Aishwara Rai choć mis świata, i wzięta aktorka nie posiada kodów bóstwa. Choć mogła je uaktywnić nie zrobiła tego -bo co ludzie by powiedzieli-
Imponujące podejście.

Półbogowie w tym asurowie. Zwykli ludzie, którzy kiedyś byli najbliższymi krewnymi Żywych Bogów i stali się tego świadomi. Przykładem jest Gilgamesz jaki odbył długą podróż do boskiego ojca, celem wypicia jego unieśmiertelniającego napoju. Półbogowie to mogli też być ,,oświeceni bez wewnętrznego zrozumienia”. Posiadali otwarte czakramy, ciała auryczne ale bez woli ich Dusz do wyjścia ze świata materialnego. Półbogiem jest również Jezus z racji posiadania ziemskiej matki. Tak ,,oświeconych” jest nawet teraz wielu. Uzyskali wielkie i otwarte czakramy, jasne ciała auryczne a Dusze ich usiłują na następne wcielenia stworzyć z nieświadomych ludzi własne dwory, haremy a głównie jak największe wojskowe armie.

Żywi Bogowie. Zwykli ludzie, których Dusze, kiedyś ogłosiły siebie Bogiem na tej ziemi. W odróżnieniu od boskich cesarzy i królów, posiadali oni również energie jak opisani wyżej Półbogowie. Nie jest możliwe dla Półbogów przejście do kasty Bogów warunkowane życzeniem ,,bo mi się tak zachciało”. Prawdopodobnie związane jest to z inicjacją lub energetycznym pierwotnym pochodzeniem Duszy danego Boga, która na początku otrzymała wyższe rodzaje energii i większą odpowiedzialność niż inni, lecz chciała to zagarnąć dla siebie. Pierwszym Żywym Bogiem na ziemi przekierowującym modlitwy innych na siebie, na własne serce i skrzydła zamiast na Boga był Rama. Uważam, że po Satya Sai Babie następnych już nie będzie.
Na planecie Ziemi pozostaje po dziś dzień cały panteon bogów Hinduskich, greckich, Skandynawskich. Z nielicznymi wyjątkami są to te same Dusze inkarnowane w innych krainach, płciach i ciałach.

Archaniołowie. Grupa Dusz celowo przebywająca w astralu jaka z innych Dusz uczyniła sobie niewolników czyniąc je podległymi. Niewolnik Archaniołów ma na kostce stopy wyrytą pieczęć. Jeśli kodowali energie na serce, odbywało się to przy wielkim bólu i ciała i Duszy. Mianowali się pośrednikami w kontakcie z Bogiem. Jest wiele zapisanych przekazów od Archaniołów pochodzących nawet sprzed setek lat. Przy czytaniu takich pism przez ludzi na ich Dusze opadają fioletowe energetyczne siateczki.

Dusze osób zmarłych. pomiędzy kolejnymi wcieleniami Dusze aby przetrwać w światach astralnych zabierają energię od żywych istot. Zdarzają się opętania przez Dusze osób żyjących oraz przez byty astralne dokonywane jak zawsze za zgodą istoty poszkodowanej.

Demony. Sztucznie stworzone energetyczne destrukcyjne myślokształty. Polecam w tych dwóch tematach, książkę p. Leszka Żądło poświęconą egzorcyzmom.

Astralni Bogowie w liczbie 12 nie funkcjonowali na poziomie ziemskim lecz astralnym. Ich nieprzerwane działania podobnie jak Archaniołów trwały dziesiątki tysięcy lat. Stworzyli własne systemy manipulacyjne, własne systemy osłaniające i pewną hierarchię. Funkcjonowali niezależnie od siebie.
Astralny Bóg RA stworzył Awalon i działał poprzez energie piramid dysharmonizując połączenia pomiędzy półkulami mózgu i jego sprawne funkcjonowanie.
Powyżej astralu umieścił się twórca Białego Astralu, nieznany z imienia Astralny Bóg niekiedy zwany Białym Bogiem. Link do rozbudowanego wątku na CUD-ie poświęconego Białemu astralowi
Ponad nimi wszystkimi była grupa fioletowego Beliala jaka stworzyła wokół Ziemi system zapór i energetycznych barier.

GADŻETY ASTRALNE POWSZECHNEGO UŻYTKU

Liturgie sekt i religii mają przebogate Źródło inspiracji i mocodawców pośród istot przebywających w astralu.
Np. ponad osobą przyjmująca komunię świętą, płonie przez jakiś czas energetyczny fioletowy płomień zasilający Archanioły lub astral Beliala, działające w owych energiach. Przyczyną jest poczucie winy Duszy (osoby skomunikowanej) za konsumpcję ciała ludzkiego ( co prawda pod postacią chleba).

Magiczne znaki i symbole
Rozmaite odniesienia do istot astralnych. Za ich pomocą otwierane są kanały energetyczne od ludzi w astral.
Używanie energii magii i jej symboli niewiele się różni od symboliki np. Reiki. Do tego dochodzi symbolika Żywych Bogów. Np. gwiazda Dawida jest oryginalnym tworem kobiety z plemienia Pelazgów jacy mieszkali na terenie dzisiejszej Grecji. Miała na imię Atena i była boginią. Gwiazdę wykorzystano w rozmaitych symbolach nie tylko magicznych. W kościołach można spotkać np. kamienne odpromienniki chroniące od duchów z wykorzystaniem gwiazdy. Jeśli pragniesz nosić medaliony z taką symboliką, używać odpromienniki z nią, to najpierw spróbuj się dowiedzieć czy osoba znana kiedyś jako bogini Atena, nadal pragnie, odbierać na siebie energie kierowane przez użytkowników symbolu stworzonego przez nią, dla jej przecież nie magicznego, prywatnego celu.
Symboli astralnych używają też istoty zwane sędziami Dusz opisane przez dr. M Nortona. Cały ów osąd rzeczywiście odbywa się w astralu i nie ma żadnego związku z prawdziwym bożym osądem, polegającym na zharmonizowaniu energii Duszy ze złotym boskim światłem.

Wszyscy święcii modlitwy do nich są mieszanką opętania z różnego poziomu astralnego oraz bałwochwalstwa. Modlitwy do świętych otwierają osobny kanał do tej istoty. Osoba nauczona przez kapłana lub rodzica w łączy się kanałem z Duszą dawno zmarłego jakiegoś europejskiego świętego, żyjącego obecnie np. w Ameryce Południowej jako kreol z domieszką murzyńskiej krwi. Gorliwe modlitwy do świętych blokują Bogu jego wolę udzielenia bezpośredniego wsparcia osobie modlącej, ponieważ takie wsparcie jest odrzucane.

Pierścień Atlantów We wzorcu ma 2 piramidy a o nich wiemy to, że powołał je do życia RA. Energie pierścienia nie pochodzą ze świata wyższego niż astralny.

Wahadła.
Dusza jest z Tobą czytelniku zawsze i wszędzie. Możesz z nią porozmawiać nawet poprzez przeczucia i wewnętrzne podpowiedzi. Ja widzę i słyszę moją Duszę. Nie potrzeba do tego wahadła. Korzystając z wglądu możesz tak samo jak my uzyskać wiedzę i pewność, że wzięcie wahadła do ręki otwiera kanał energetyczny wyłącznie w astral a nie kontaktuje Ciebie z Duszą, którą mylnie nazywa się Podświadomością.

Reiki.
Po pierwszej inicjacji otwiera się astralny kanał idący nie do Boga lecz do Japonii. Reiki nie jest identyczną energią z Miłością, bo nie ma i nie będzie nic identycznego z tym co stworzył i używa Bóg. Nic nie równa się jego boskiej radości, jego dostatkowi. Wiesz przecież jak bardzo Bóg jest bogaty, do niego należy wszystko i wszędzie. Jego jest Miłość jaką odczuwasz i wyrażasz w sercu, więc powtórzę, że nic nie jest identyczne z energią bożej Miłości nawet reiki uruchamiana za pomocą astralnych graficznych symboli. Reki będzie skutecznie działającą energią jeśli ktoś o wielkim otwartym czakramie serca powierzy Bogu wszystkie symbole razem z ich astralnym twórcami. Każdy z osobna.

Odpromienniki.
Zwykle działają krótkotrwale. Jest taki producent ,,skutecznych” odpromienników neutralizujących cieki i chroniących od duchów, do którego zakładu nie można wejść. Tyle jest tam Duchów już w przestrzeni samego korytarza.
Sztuczka polega na tym, że większość badań odpromienników odbywa się za pomocą wahadła sterowanego z poziomu istot astralu.

Channeling.
Wysokie lub niskie opętanie i spisywanie przekazów od istot astralnych. Może być z poziomu Archaniołów, białego astralu, duchów itp. Nie podam tu stron WWW. Biało astralowy Channeling daje w pierwszej chwili odczucie zbierania się na wymioty ale przekaz białej energii idzie poziomo na czakrę serca. Są też channelingi fioletowe i rzucanie na czakry innych kolorowych siatek.
Link do tekstów o łapaczach dusz

Implanty energetyczne.
Występują na karku i kręgosłupie sięgając swoimi kotwicami do ludzkiego serca. Mogą być implanty ze światów astralnych i tam założone. Mogą też być montowane na ziemi i w innych światach materialnych.
Dobrze jest prosić też o usunięcie śladów i ran po nich, kotwic i połączeń z naszymi energiami.

Co z tym wszystkim zrobić.
Na pewno nie należy tego badać ani przyciągać do siebie. Można skończyć w domu wariatów jak R. Steiner, lub dać się opętać.
Skąd my autorzy to wiemy? Wiedza sama do nas przyszła jako uboczny efekt innych działań.
Nie szukaj kontaktu i połączeń z astralem.
Nie dociekaj jak tam jest, jak to wszystko wygląda czy jeszcze niedawno wyglądało, aby nie dostać pomieszania na umyśle. Jeśli Wszechmogący będzie chciał udostępnić Tobie bezpiecznej wiedzy i wglądu o astralu to je otrzymasz.
Nie proś nikogo z astralu o wsparcie. Od wspierania Ciebie zawsze jest Bóg.
Nie walcz z tymi istotami bo wielu już ucierpiało w tej nierównej walce. Od tego też jest ten sam Bóg. Jemu należy to wszystko oddać, Po kolei każde zjawisko i własną zależność powinniśmy oddać Bogu.
Nie musisz nam wierzyć, że jest tak jak opisaliśmy. Uważamy, że większość Dusz ma uwikłania we wszystkie opisane na tej stronie praktyki i struktury. Oddaj je Bogu w najprostszy możliwy sposób. Każde opisane tu zjawisko osobno.Boże stwórczej siły miłości otwórz teraz moje serce, Duszę, osobowość i uwolnij mnie od wszelkiej mojej zależności od …...
Zabierz teraz Boże ode mnie, wszystko co łączyło mnie z...... ,wszystkie moje połączenia z...
Zabierz teraz Boże ode mnie, wszystkie energie …....i zależności wobec …........
Oddałem teraz Tobie wszystkomogący Boże moje zniewolenia przez.........
Zwracam teraz Tobie Boże uwagę na niepokojące mnie zjawisko, jakim jest działalność ................, wobec ludzi na ziemi oraz naszych Dusz.
Przejmij ze mnie odpowiedzialność za wszystkie działania istoty …....


Dodano : 02-03-2009 Przez: s_majda Przeczytano: 2789 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
 • s_majda 07-03-2009 21:41:11

  Fragmenty Koranu

  1Stworzyłem dżiny i ludzi tylko po to, żeby Mnie czcili." (Al-Dharyjat:56)

  2."powiedz:"Bóg wie najlepiej,gdzie oni przebywali. Do Niego należy to, co skryte w niebiosach i na ziemi. Jak dobrze On widzi i słyszy!Oni nie mają, poza Nim, żadnego opiekuna,a On nie czyni nikogo współuczestnikiem w sprawowaniu władzy"(Al-Kahf:26)

  3."Posłaliśmy do każdego narodu posłańca:"Czcijcie Boga i unikajcie bałwochwalstwa!"Wśród nich byli tacy,których Bóg poprowadził drogą prostą; i byli tacy,którzy słusznie popadli w obłęd. Wędrujcie po ziemi i popatrzcie,jaki był ostateczny koniec tych,którzy zadawali kłam" (A-Nahl:36)

  E. Cayce pisał, że Bóg pragnie być dla człowieka lekarzem, przyodziewać go i karmić.

  Tymczasem od wiele wielu tysięcy lat w astralu funkcjonują doskonale rozmaite istoty. które po to aby tam przetrwać. potrzebują naszej ludzkiej energii, naszych cierpień. Generują je poprzez inspiracje. Np. JP II zabito kiedyś w poprzednim wcieleniu na Atlantydzie i wysłano z misją wzbudzenia u ludzi wielkiego zainteresowania cierpieniem tak zamotanym w poglądy, że z jego przekazów nic nie wiadomo innego jak tylko to, że należy cierpieć. Własnym życiem dał pokaz jak cierpieć, nie pokazując jednak jak brać i przyjmować bożą Miłość. Z własnego umierania uczynił festiwal cierpienia.

  Bóg jest Bogiem szczęścia, Miłości i wszelkiej Radości istnienia. Nawoływanie do cierpienia nie pochodzi od Boga, który jednak je akceptuje.

  Bóg wyhodował znajomemu raka bo wcześniej jako dziecko mające kilkanaście lat modlił się o śmierć przed 50-ką. Więc Bóg starał się zdążyć z realizacją <zamówienia>.

  To co oczekujemy materializuje się.

  Ja sobie i Duszy powtarzam że jesteśmy istotą światła i bożej Miłości a One mnie przepełniają coraz bardziej jako rezultat moich myśli, moich słów.

  Z przekazami jest tak, że obdarza się zaufaniem istoty niewidoczne dla ludzi. Ty do mnie możesz zadzwonić, przyjechać. Możemy się razem spotkać w każdej chwili. Widzisz też moje zdjecie jego energetykę.

  W Chinach opętują powszechnie, czczone tam duchy przodków wygadujące na ogół rozmaite niedorzeczności.

  Przekazy channelingu rozpracowywało kilka osób w tym Verowa. Ona przed opętaniem napisała wiele mądrych zdań nt przekazów channelingowych Archaniołów jakie rzucają fioletowe siatki na czytających ich teksty.

  BHP jakie z tego wynika jest jedno. Prosić o boskie prowadzenie i ochronę a najlepiej nie czytać, żadnych tekstów channelingowych. Otworzyłem jakąś polską stronę WWW z mistrzynią channelingu i zerknąłem na fotografię autorki. Przekaz od jej Duszy był następujący : ta kobieta jest bezrozumna. Tak Dusza powiedziała o swojej własnej ziemskiej awatarce.

  Przyznam się do pewnego Channelingu jaki kiedyś popełnił mój ziemski poprzednik. Ja mam dziś wrodzoną alergię na wszystko astralne w tym na przekazy. Wygląda to rozmaicie czasami;

  1.Nie mogę zrozumieć o czym tam napisane.

  2.Są podstawowe sprzeczności z wiedzą ogólną, rozumem lub w tekście. Np. w książce opisano Jezusa będącego uosobieniem Miłości jaki skinieniem palca pozbawił życia całą bandę atakującą górska wioskę. Wedle autora pod lawiną skalną zginęło 5000 atakujących niegodziwców. Logika podpowiada, że banda w górskiej wiosce Himalajów czy Tybetu mogła liczyć 5- 30 osób. W to, że Jezus angażował się we wojenkę i zwyczajne egzekucje , jakoś nie chce mi się wierzyć.

  Mogę to skomentować jedynie tak< kto ma oczy niech patrzy, kto ma uszy niech słucha>.

  3.Presjowanie, które jednak nie wnosi światła, nie poprawia jakości życia.

  4.Na tej stronie WWW miałem początkowo atak na 3 czakrę w żołądek-co pojawiło się chęcią zwrócenia posiłku. Zaraz potem białe światło promienieowało poziomo z ekranu wprost na czakrę serca.

  W dziale ,,Uzdrawianie Duchowe boskimi energiami" są 3 ważne teksty poświęcone Białemu Astralowi, Astralowi lucyferańskiemu oraz fałszywym strukturom ,,boga”. Dobrze jest popracować z nimi przez jakiś czas. Można wydrukować tylko ten pierwszy tekst i czytać z uwzględnieniem i wymienianiem pozostałych 2 obciążeń. Efekt na sercu widoczny jest natychmiast.

  Spotkałem ostatnio znajomego, który miał wokół siebie białą otoczkę (pochodzącą z Białego Astralu). Chmura białej energii była wielokrotnie większa niż wysokość tej osoby, niż jego własne energie.

  5.Kombinacji energetycznych jest wiele zależnie od pomysłodawcy. Znajoma jasnowidząca ma przyjaciół w astralu którym nie pasuje to, że ja modlę się do Boga stwórczej siły Miłości. Uważają, że ma być sam Bóg _ bez Miłości. Ona słowa Bóg ani Miłość w ogóle nie używa.

  6 .Nośne są także channelingi chrześcijańskie Co nam dziś w Polsce to dało? Min Radio Maryja.

  7. Channelingowy Jam Jest był dla mnie kiedyś tak groźny, że nastąpiła boska interwencja. Po jednodniowej pracy z tymi afirmacjami zapytał się mnie

  http://www.modlitwainnanizwszystkie.pl/readarticle.php?article_id=52 opisałem to pod tym adresem.

  8. Na CUD pisze wiele osób podłączonych pod rozmaite channelingowe przekazy. Można zebrać sporą listę tych którzy wkleją posty promieniejące białymi energiami / z Białego Astralu/. Jest radujący się z tego autor tekstów channelingowych, piszący w specyficznie bełkotliwy sposób. Każde zdanie składa się z 3-4 zdań podrzędnych zespolonych w jedną całość. Każde zdanie jest na innym temat. Pan ma fanów i spore uznanie.

  Obok tego kobieca silna grupa SS-mańsko- gestapowska z czarno magiczną przeszłością.

  9. Przekazy channelingowe które spisano jako książki w bogactwie treści nie podają rozwiązań a jeśli to mgliste. Astralni nauczyciele wiele mówią- < słuchajcie ludzie my tu z LEPSZEGO PLEMIENIA, My z Jasnej Gwiazdy widzimy wasze problemy i rozumiemy je.

  -Wy ludzie powinniście---

  -trzeba wam robić to i tamto---

  -Nie macie tego i owego----.>

  Obszerne porady nie zawierają rozwiązań. Astralni nie informują < w jaki sposób> należy zrealizować ich pomysły.

  10. Obok pseudo duchowych Channelingów są także i autorzy popularni jak Rowling czy T. Prattchet. Książki o świecie Dysku są zabawne, ale posmaczek strachu przemycono w każdej z nich. Jak wyszedł na tym autor? Ma dziś chorobę mózgu Alzheimera. /Cayce pisał, że jedyną przyczyną jest tu obecność aluminium w jedzeniu, no ale skąd ta wola straszenia czytelników, skad jego wizje jak nie z astralnych channelingów? / Z kolei jawnie do Channelingu przyznaje się autorka Harego Pottera i nie odpuszcza w grozie tylko powiększa jej ilość w każdej następnej książce. Pieniądze z tego ma wystarczające na dostatnie życie. Cena płacona przez młodziutkich czytelników nie jest dla niej teraz ważna.

  11, Channelingowe podłączenia odbywają się też poprzez muzykę. Nie ustrzegł się tego JS Bach. W kilku utworach jest jest to wyraźnie zaznaczone. Co nie umniejsza piękna innych kompozycji tego inkarnowanego Cherubina. Słuchałem kiedyś nagrań średniowiecznych kobiecych kompozycji muzycznych. Przy wielkiej urodzie muzycznej i kunszcie autorki, prowadzona z astralu, stworzyła ona pieśni rozrywające energetyczne kopułki czakramów.

  Opętanie z channelingu wygląda tak:

  Człowiek czytający ma Duszę. która odbiera energię każdego przekazu, czy to będzie art z gazety wyborczej czy tekst prawniczy lub modlitwa.

  Pomiędzy mądrymi zdaniami upchane są zdania kodujące uzależnienia lub wzbudzające napływ energii w kierunku Duszy.

  Kiedy człowiek wzbudza w sobie zachwyt lub głębokie zainteresowania tematem to przekaz energii przekodowuje (podobnie jak Reiki) energetykę i człowieka i Duszy.

  Niszczona jest czystość i piękno czakramów, aur i DNA zależnie od mocy przekazu.

  Przekaz Verowy że był nośny i zachwycił na CUD sporą grupę osób. Ona lansowała lucyferańskie źródło. Z uwagi na użyte moce skrzydlatego inkarnowanego anioła jej opętujące siateczki były początkowo koloru złotego. Tak samo mogły pierwotnie wyglądać siateczki archaniołów. Z biegiem czasu lub po odejściu z planu ziemskiego w astral utracili nośność energetyczną.

 • s_majda 04-06-2010 21:24:26
  Znajoma trafiła do szpitala z ciężkim bólem brzucha z lewej i prawej strony a jeszcze oczy zrobiły się żółte( -żółtaczka nie zakaźna). Operować nie można z uwagi na niedrożność bypasów. Rodzinie wytłumaczono, że zejdzie przy operacji lub bez. Może coś pomogą w klinice -o ile zechcą ja tam przyjąć. Po tygodniu leczenia, kiedy nieco się polepszyło, przy rodzinie usłyszała ,,niech się pani nie cieszy, ludzie na to umierają 4-dnia od poprawy.... Tyle medyczne rozpoznanie i medyczne wsparcie. W trzewiach znajdowało się ok 20 żerujących astralnych robaków, podobnych do czerwi much, ale wielkości i kształtu czeskiego rohlika (rogalika). Po ustaleniu przyczyny i oddaniu robaków Bogu, kobieta wyszła ze szpitala jako zdrowa i to poważnie zaniepokoiło rodzinę.
 • s_majda 23-10-2011 15:13:54
  Na muzułmańskim bliskim wschodzie masowo sprzedawane są niebieskie amulety tzw ,,Oko Proroka,,. W Turcji produkują je masowo cyganie z utylizowanych szklanych butelek.

  Od wieków krążą rozmaite legendy o szczęśliwych przedmiotach, które rzekomo dają nieograniczoną siłę i władzę. Błądzenie naiwnych. Żaden przedmiot nie może dać siły. Fetysze, zaklęcia i inne magiczne sztuczki same w sobie nie mają żadnej siły. Siła tkwi w zewnętrznym niezależnym-boskim działaniu a nie w ingerencjach ludzi, którzy się nimi posługują. Atrybuty tylko w jakimś stopniu pomagają duszy uruchomić drzemiące i słabo rozwinięte zalążki zewnętrznego zamiaru. Wiara w magiczną siłę atrybutów, daje bodziec do przebudzenia nie tylko zewnętrznego zamiaru, ale uruchamia przez wcześniejsze podpięcia astralnych właścicieli danego magicznego symbolu, czy symbolu Reiki. I te istoty, dla nieświadomych -ukryte w ciemnościach, dokonują cudów do których przyznaje się reikowiec, czy mag (wiedźma)a które przy dużej bezczelności, przypisywane są niekiedy Bogu, choć w tych działaniach nikt do Niego się nie odwołuje.
 • Sławomir M. 06-07-2013 10:49:37

  [10:11:21] Asia: jeszcze chcialłam zapytać o temat UFO, z INP na stronie można wywnioskować, że wszelkie UFO i kosmici to nasze zwidy... czyżbyśmy faktycznie byli jedyną cywilizacją we wszechświecie? czy to nie jest zbyt duze uproszczenie? Zgodzę sie, ze na pewno duża część dziwnych przesłań, rzekomo od kosmitów i innych dziwnych zjawisk to czyste manipulacje, ale czy to przekreśla istnienie innych istot, przejawiających się tak samo fizycznie jak my?

  [10:15:51] Zosia: nie- istnieją

  chodzi że w wizjach narkotycznych często się pojawiają

  [10:32:19] Asia: bo nie mogłam znaleźć żadnego art jak wpisalam slowo w wyszukiwarce, o faktycznym istnieniu innych istot w formie fizycznej a zjawami narkotycznymi, astralnymi itp. Genralanie w wyszukiwarce na stronie brakuje mi opcji wyszukiwania po każdym słowie, np. szukałam też artu o aniołach i archaniołach, który by mi wyjasnił na czym to zjawisko polega, bo w naszej kulturze są silne kody o wspaniałości tych istot i co znalazłam, znalazłam tylko INP i jakieś ogólne informacje że są be, ale dokładniej nie wiem dlaczego...

  [10:33:45] Zosia: nie napiszą nic

  a jak już tak na ile im pozwolą

  czemu są be?

  [10:36:23] Asia: mam na myśli że brakowało mi art. wyjaśniającego na waszej stronie, czy nie możecie o tym napisać poza samymi INP? z INP wynikało mi, że anioly i archanioły to jakieś astrale nas niewolące

  [10:40:20] Zosia: pośrednicy

  + ich inicjacje były bardzo bolesne

  dlatego tak a nie inaczej Sławek napisał

  w sercu i na kostkach zostawiają znamiona inicjacji

  tak więc kto je widział, prosił o pomoc ma taki prezent tak samo kosmici jacy są pośrednikami

  [10:43:46] Asia: to właśnie wyczytałam i byłam zdziwiona, zabrakło mi dokładniejszego wyjaśnienia bo np o piramidach i energiach z nimi zwiazanymi jest sporo napisane a o aniołach i archaniołach, bardziej niż piramidy znanych w naszej kulturze jest tak niewiele
  INP- intencja, nawyki, potrzeby Dusz

 • s_majda 06-07-2013 11:30:37
  1) Wyszukiwarkę można po słowo po słowie używać.

  2)Mamy obszerny dział dot. Aniołów i Archaniołów, który może jakoś umknął uwadze. Dostępne są 2 nagrania modlitw odbudowujące skrzydła duszy.

  3)Strona jest poświęcona Stwórcy i duszom, a nie kosmitom, choć opublikowałem na ich temat wiele art łącznie z informacjami o channelingach, piramidaach i nie tylko.
 • s_majda 31-01-2016 21:57:07

  Znalazłam w internecie Pana filmy i podane tam treści zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Mówi Pan o wężach,dybach,figurach geometrycznych,białych robakach...

   Ja to wszystko widziałam. Od dzieciństwa miałam b.silne migreny,które ustąpiły od czasu gdy samodzielnie zdjęłam z głowy dwa ogromne węże. Kiedy uczestniczyłam w kursie malowania aury,ludzie widzieli barwy a ja

  przede wszystkim figury geometryczne.

  Uczestniczyłam w kursie hipnoterapii. Podczas zajęć bardzo rozbolała mnie głowa.Zapytałam siebie w skupieniu jaką istotą jest hipnoterapeuta. Zobaczyłam z jego prawej strony jaszczurzycę,której ogon wystawał na ok.pół metra przed ciało mężczyzny.Kiedy popatrzyłam na drugiego doktora-widziałam w szklanej klatce,o metalowych ramach i bardzo

  brudnych szybach ,wijące się białe robaki-miękkie,jakby wata. Nie wiem dokładnie jak to komentować,ale na następny kurs, mimo zaproszenia, już tam nie pojadę. Z otrzymanego listu