Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Trójkąty w seksie i w małżeństwie- intencje do przemodlenia

Kwestie techniczne dotyczące idei oraz budowania zdań przy pracy z intencjami.
Art ,,800 intencji do oczyszczenia” Link
,,Budowanie obszernych Intencji i modlitw. Rozmowa Skype o technice " Link 
,,Schemat 1 zdaniowy do intencji. " Link
Słowo (--nie) dodane przy pracy z intencjami do jakiegoś słowa oznacza, że warto je wymienić jako przeciwieństwo lub a nawet samodzielnie już w trakcie znaleźć i wypowiedzieć dowolne synonimy jakie się nasuwają na myśl razem z ich przeciwieństwami. 
np. -- bycia biedakami, chorymi dobrze jest powiedzieć również z jego przeciwieństwem
--bycia biedakami, chorymi, --nie byciabiedakami, chorymi
Pozwala to od razu maksymalnie szeroko ruszyć dany wzorzec w odmiennych aspektach, również w jego przeciwieństwie. Warto też wiedzieć- że Dusze często myślą, twierdzą, że one nie mają takich przeciwnych wzorców np. że nie są bałwochwalcami jak w danym przypadku (danym słowie).
Inny przykład:
Dusza kobiety zaprzecza byciu kiedyś złą matką. Więc dodanie tu słowa przeczenia - nie bycia złą matką pozwolić jej może na zrozumienie stanu w jakim się znajduje. 
Bycie złą matką, --nie bycia złą matką--
"-Ależ skąd nigdy w życiu! To przecież są nie moje wzorce. To co ja robię jest moją prywatną sprawą".[-Nader często mówi lub myśli o sobie dusza.] 

Naszego a przez nas cudzego m.in. tworzenia, wymyślania, promowania, doświadczania m.in. wszelkiego rodzaju, znaczenia, koloru, płci, wielkości rozmaitych m.in. trójkątów małżeńskich, oraz m.in. seksualnych trójkątów, wielokątów, wieloboków i innych figur geometrycznych min. celem urozmaicenia małżeńskich relacji, wzbogacenia doznań, zapoznania nowych osób z tej właśnie strony i ich wiedzy, umiejętności, zapachu ciała i nie tylko, oraz naszego/cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków.

Naszego a przez nas cudzego m.in. dociekania, ustalania, doświadczania tego, czy trójkąt małżeński i inne wieloboki w seksie i w małżeństwie to na pewno dobry pomysł i nie tylko, oraz naszego/cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków.

Naszego a przez nas cudzego m.in. dociekania, ustalania, doświadczania tego, że pojawia się moment, w którym jedna lub druga strona naszego małżeństwa (związku) zaczynają, z różnych względów, myśleć o trójkącie, wdrażać w życie tę ideę i nie tylko, oraz naszego/cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków.

Naszego a przez nas cudzego m.in. tworzenia, wymyślania, promowania, doświadczania m.in. wszelkiego rodzaju, znaczenia, koloru, płci, wielkości rozmaitych m.in. trójkątów małżeńskich, aby dodać pieprzności, pikanterii związkowi i odpowiednio, aby ubogacić relacje, jak również zniszczyć istniejącą relację, jako sposób na naprawienie problemów z intymnością i nie tylko, oraz naszego/cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków.

Naszego a przez nas cudzego m.in. tworzenia, wymyślania, promowania, doświadczania m.in. wszelkiego rodzaju, znaczenia, koloru, płci, wielkości rozmaitych m.in. trójkątów małżeńskich i trójkątów seksualnych jako zdrady bez poczucia winy i doświadczania ich na trzeźwo i odpowiednio w nieprzytomności, ze znajomymi i z całkiem obcymi i nie tylko, oraz naszego/cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków.

Naszego a przez nas cudzego m.in. tworzenia, wymyślania, promowania, doświadczania m.in. wszelkiego rodzaju, znaczenia, koloru, płci, wielkości rozmaitych m.in. trójkątów małżeńskich i trójkątów seksualnych, aby moje własne i cudze życie rodzinne ubogacić o obecność rozmaitych wirusów, bakterii, Chlamidy, Przywry Chińskiej, Klebisieli, Pleśni, Owsików i nie tylko, oraz naszego/cudzego doświadczania/nie tego wszelkich skutków. 

Opracowała Samanta


Dodano : 28-10-2017 Przez: s_majda Przeczytano: 923 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.