Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Katastrofy finansowe – modlitwa uwalniająca

Fragmenty tekstu.

Przebaczyłem to, że moje życie pełne było katastrofalnych decyzji finansowych, bezrobocia, nędzy i ubóstwa, ograniczeń finansowych oraz ich skutków. Przebaczyłem Bogu oraz mojej duszy to, że ciągle organizowali mi w życiu wiele katastrofalnych decyzji finansowych, wiele bezrobocia, nędzy i ubóstwa, wiele ograniczeń finansowych oraz ich skutków. Boże i ty duszo moja -ja wiem, że tak dalej już być nie musi. Zmieniam siebie, zmieniam moje intencje. Boże ty widzisz mnie i wiesz, że ja ciągle staram się najbardziej jak jest to możliwe i proszę o boskie wszechmogące wsparcie czyniące mnie i duszę wolnymi od katastrofalnych decyzji finansowych, od bezrobocia, nędzy i ubóstwa, od ograniczeń finansowych oraz ich skutków. Jestem wdzięczny mojej duszy i Bogu za zakończenie procesu tworzenia mi katastrofalnych decyzji finansowych, bezrobocia, nędzy i ubóstwa, ograniczeń finansowych oraz ich skutków.

Przebaczyłem to, że ja i moja dusza mieliśmy złe nastawienia do życia przyciągające mi wiele katastrofalnych decyzji finansowych, bezrobocia, nędzy i ubóstwa, ograniczeń finansowych oraz ich skutków. Przebaczyłem to, że ja i moja dusza mieliśmy złe intencje, nawyki, potrzeby przyciągające mi wiele katastrofalnych decyzji finansowych, bezrobocia, nędzy i ubóstwa, ograniczeń finansowych oraz ich skutków. Przebaczyłem to, że ja i moja dusza mieliśmy złe misje, transy, wibracje przyciągające mi wiele katastrofalnych decyzji finansowych, bezrobocia, nędzy i ubóstwa, ograniczeń finansowych oraz ich skutków. Przebaczyłem to, że ja i moja dusza mieliśmy złe kodowania, lęki przyciągające mi wiele katastrofalnych decyzji finansowych, bezrobocia, nędzy i ubóstwa, ograniczeń finansowych oraz ich skutków. Przebaczyłem to, że ja i moja dusza mieliśmy nieprzytomność narkotyczną i alkoholowa obojętność, przyciągające mi wiele katastrofalnych decyzji finansowych, bezrobocia, nędzy i ubóstwa, ograniczeń finansowych oraz ich skutków. Przebaczyłem to, że ja i moja dusza mieliśmy wiele powodów i pomysłów przyciągających mi wiele katastrofalnych decyzji finansowych, bezrobocia, nędzy i ubóstwa, ograniczeń finansowych oraz ich skutków.

 

Dodano : 25-01-2018 Przez: s_majda Przeczytano: 735 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.