Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Zegar w plecach dany od Boga

Opisuję dwa przykłady zegarów i mechanizmów zegarowych, które udało mi się zobaczyć w ludzkich energiach.
A) Po leczeniu szpitalnym zdrowia, które było już mocno nadwerężone, po wielu modlitwach, po rehabilitacji urządzeniami plazmatycznymi M. Keshe itp. w plecach osoby pojawił się zegar ze wskazówkami idącymi w drugą stronę. I był to Boski znak, że kryzys został zażegnany i wraca zdrowie, przedłużające życie.
B) Kiedyś przez ponad rok widziałem wprost przed oczami zegar, ze wskazówką ustawioną na godzinę 11,55. W języku polskim jest takie powiedzenie, ``za 5 minut godzina dwunasta``. W moim przypadku była to informacja o tym, że dany mi czas jeszcze nie nadszedł. Zwłoka i przygotowania trwały długo, aż wskazówka minutowa minęła godzinę 12.
Przez kilka lat podobnych mechanizmów zegarowych wraz z gronem przyjaciół widzieliśmy już wiele.
Pilnujmy siebie i czasu danego przez Boga nam samym i naszym Duszom. Są bowiem i takie ludzkie Dusze, które poprzez hipnozy, umowy, inicjacje np. Reiki, ślubowania buddyjskie i chrześcijańskie, ślubowania Amitaby Link i nie tylko mając zgodę jednostki mogą rozstroić doskonały zegar jaki każdemu z nas dał Bóg. Podobne umiejętności szkodzenia bliźnim ma min. Dusza Wisznu, Avalokoteśvary, Zeusa i nie tylko. 
Co z tym zrobić?
Jak zwykle.... Idziemy do Boga z prośbą o regulację naszych wszystkich zegarów, naszego czasu, czasów i półczasów.


Dodano : 08-02-2018 Przez: s_majda Przeczytano: 1132 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.