Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Progi i bariery na finansach i pieniądzach. Modlitwa uwalniająca

Fragmety obszernego tekstu.

Proszę otwórz teraz Boże moje serce oraz duszę. Proszę o całkowitą ochronę dla mnie i dla mojej duszy.
Jestem wdzięczny Tobie Boże stwórczej Miłości za to, że otworzyłeś moje własne serce, moją Duszę, mój umysł i osobowość na doświadczenia życiowe wolne od duchowych, fizycznych i energetycznych barier, kordonów i progów dla moich osiąganych finansowych zarobków, dochodów, zysków, pensji, oraz od ich wszystkich szkodliwych skutków. Proszę Boże niech moja modlitwa odbędzie się w zgodzie z najwyższym dobrem moim i innych. Nie musimy z duszą już więcej mieć żadnych przyjętych kiedyś lub narzuconych nam barier, kordonów i progów dla moich osiąganych finansowych zarobków, dochodów, zysków, pensji powodujących u mnie w życiu niedostatek, biedę, nędzę. Dziękuję Światłości za skasowanie ich wszystkich i za pozytywne zmiany w moim życiu, w nastawieniach mojej duszy. Nie musimy z duszą już więcej doświadczać, utrzymywać dawnych zobowiązań i zadłużeń powodujących u mnie tworzenie, istnienie rozmaitych barier, kordonów i progów dla moich osiąganych finansowych zarobków, dochodów, zysków, pensji powodujących u mnie w życiu niedostatek, biedę, nędzę. Nie musimy z duszą już więcej doświadczać skutków dawnych zobowiązań i zadłużeń powodujących u mnie tworzenie, istnienie rozmaitych barier, kordonów i progów dla moich osiąganych finansowych zarobków, dochodów, zysków, pensji powodujących u mnie w życiu niedostatek, biedę, nędzę. Dziękuję Światłości za ich skasowanie i za pozytywne zmiany w moim życiu, w nastawieniach trzeźwiej i przytomnej mojej duszy.
Jestem wdzięczny, że Boże serce pobłogosławiło czułą, delikatną, bezwarunkową miłością mnie samego, moją duszę i wszystkie jej poprzednie wcielenia, w kwestiach uwolnienia nas od skutków tworzenia, istnienia rozmaitych barier, kordonów i progów dla moich osiąganych finansowych zarobków, dochodów, zysków, pensji powodujących u mnie w życiu niedostatek, biedę, nędzę.
Jestem wdzięczny, że Boże serce pobłogosławiło czułą, delikatną, bezwarunkową miłością mnie samego, moją duszę i wszystkie jej poprzednie wcielenia, abyśmy stali się trwale wolni od skutków tworzenia, istnienia rozmaitych barier, kordonów i progów dla moich osiąganych finansowych zarobków, dochodów, zysków, pensji powodujących u mnie w życiu niedostatek, biedę, nędzę.
Jestem wdzięczny, że Boże serce pobłogosławiło czułą, delikatną, bezwarunkową miłością mnie samego, moją duszę i wszystkie jej poprzednie wcielenia, abyśmy przejawili trwałą wolność od wszystkich skutków tworzenia, istnienia rozmaitych barier, kordonów i progów dla moich osiąganych finansowych zarobków, dochodów, zysków, pensji powodujących u mnie w życiu niedostatek, biedę, nędzę.


Dodano : 08-03-2018 Przez: s_majda Przeczytano: 733 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.