Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Rok 2012. Kasacja negatywnych programów zapowiadanych na ten okres i ten rok. Modlitwa
Otwórz teraz Boże moje serce.
Proszę Boże, dokonaj teraz kasacji wszystkich negatywnych programów i negatywnych energii przygotowanych przez innych ludzi i inne Dusze na czas przemiany, zapowiadany na rok 2012.
Proszę Boże, dokonaj teraz kasacji wszystkich negatywnych programów i negatywnych energii przygotowanych przez inne istoty na czas przemiany, zapowiadany na rok 2012.
Proszę Boże, dokonaj teraz kasacji wszystkich negatywnych programów i negatywnych energii przygotowanych przez Astralnych bogów w ich własnych hierarchach i strukturach na czas Ziemskiej przemiany, zapowiadany na rok 2012.
Proszę Boże, dokonaj teraz kasacji wszystkich negatywnych programów i negatywnych energii przygotowanych przez Żywych ziemskich bogów, przez półbogów i asurów w ich własnych hierarchach i strukturach na czas przemiany, zapowiadany na rok 2012.
Proszę Boże, dokonaj teraz kasacji wszystkich negatywnych programów i negatywnych energii przygotowanych przeze mnie samego, przez moją własną Duszę na czas przemiany, zapowiadany na rok 2012.
Proszę Boże, dokonaj teraz kasacji wszystkich negatywnych programów i negatywnych energii przygotowanych przez grupę fioletowego Beliala na czas przemiany, zapowiadany na rok 2012.
Proszę Boże, dokonaj teraz kasacji wszystkich negatywnych programów i negatywnych energii przygotowanych przez inne obce cywilizacje energetyczne i materialne w ich własnych hierarchach i strukturach na czas Ziemskiej przemiany, zapowiadany na rok 2012.
Proszę Boże, dokonaj teraz kasacji wszystkich negatywnych programów i negatywnych energii przygotowanych przez wszystkich fioletowych Archaniołów w ich własnych hierarchach i strukturach na czas Ziemskiej przemiany, zapowiadany na rok 2012.
Proszę Boże, dokonaj teraz kasacji wszystkich negatywnych programów i negatywnych energii przygotowanych przez inne rasy energetyczne i materialne w ich własnych hierarchach i strukturach na czas Ziemskiej przemiany, zapowiadany na rok 2012.
Proszę Boże, dokonaj teraz kasacji wszystkich negatywnych programów i negatywnych energii przygotowanych przez inne obce cywilizacje energetyczne i materialne w ich własnych hierarchach i strukturach na czas Ziemskiej przemiany, zapowiadany na rok 2012.
Proszę Boże, dokonaj teraz kasacji wszystkich negatywnych programów i negatywnych energii, zapowiadanych na rok 2012, przygotowanych na czas Ziemskiej przemiany, przez szaleńców, przez ludzi opętanych. Proszę Boże, dokonaj teraz kasacji wszystkich negatywnych programów i negatywnych energii, zapowiadanych przez jasnowidzów i wizjonerów na rok 2012, na czas Ziemskiej przemiany.
Dodano : 14-04-2009 Przez: s_majda Przeczytano: 873 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
  • s_majda 02-10-2011 10:16:01
    2012rok. Wspólnie z moją duszą błagam, abyś Boże rozważył możliwość Oświecenia mojego oraz mojej duszy teraz, w obecnej inkarnacji.

    Wspólnie z moją duszą prosimy, abyś Boże teraz przygotował mnie i moją duszę do przemiany związanej z rokiem 2012.

    Wspólnie z moją duszą błagamy, abyś Boże uczynił nas teraz godnymi Oświecenia oraz twórczego zrealizowania boskiego planu związanego z przemianą planowaną na rok 2012. Wspólnie z moją duszą błagamy, abyś teraz pokazał nam Boże, jak mamy się przygotować do przemiany Ziemi planowanej na rok 2012. Proszę wskaż nam Boże, co powinnyśmy z duszą wiedzieć, rozumieć, uczynić w związku z przemianą roku 2012-go.