Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
99 imion Boga - modlitwa

Kłaniamy się Tobie Boże. Czcimy Ciebie wspólnie z Duszą, Boże, który byłeś, jesteś i zawsze będziesz Jedynym Bogiem i Jedynym godnym czci, który prawdziwie zasługujesz na cześć i uwielbienie ze strony całego Twego stworzenia.
Ja i moja Dusza z czcią, szacunkiem i podporządkowani kłaniamy się Tobie Boże, i szanujemy Ciebie, który jesteś wolny od słabości wszelkich istot i który posiadasz władzę ponad wszystkim i wszystkimi, będąc Bogiem jedynym a przy tym Najwyższym, Wzniosłym i Wywyższonym.
Akceptujemy Ciebie Boże, który jesteś Najszlachetniejszy i Pierwszy. Czcimy Ciebie Boże, który nie masz początku ni końca, który istniałeś przed wszystkimi żyjącymi istotami i przed którym nikogo i niczego nie było, ani Dusz, ani żadnych istot, ani światów, czasów czy wymiarów.
Akceptujemy Ciebie Boże i czcimy Ciebie wspólnie z moją Duszą, Boże którego zwą Ostatnim, bo zawsze będziesz istnieć, nawet gdy wszystko przeminie, ponieważ Twoje istnienie nie ma końca.
Czcimy Ciebie Boże i kłaniamy się Tobie, Boże który jesteś Najwyższy i Jawny i którego rozliczne atrybuty dostrzec można poprzez dzieło tworzenia. jakie nam zechciałeś ujawnić w swej łasce i w Światłości.
Czcimy Ciebie Boże i kłaniamy się Tobie. Wszak jesteś Boże Twórcą, Sprawcą i Inicjatorem, Ty, który powołałeś do istnienia wszystkie Dusze i całe życie Wszechświatów. Ty,który jesteś w stanie zmienić cokolwiek zechcesz i kiedy zapragniesz.
Jesteśmy Boże przed Tobą, by oddawać Tobie cześć, pokłon i chwalić Ciebie dzisiaj i zawsze. Boże Dobry i Wspaniałomyślny, którego życzliwość nie ma końca dla pokornych i otwartych serc i który wyróżniasz swoich przyjaciół, poprzez możliwość współtworzenia, poprzez udzielanie wsparcia, ochrony, poprzez strumienie Bożych łask i darów.
Kłaniamy się Tobie wspólnie z moją Duszą, Boże Wszystko Widzący, przed którym nie ma tajemnic, który widzisz, dostrzegasz i rozumiesz wszystkie rzeczy jawne, oraz te ukryte, Boże który widzisz i ogarniasz czasy, wymiary, wszelkie przestrzenie, płaszczyzny, poziomy i formy każdej egzystencji i który wiesz wszystko co było, co jest i co dopiero się wydarzy.
Czcimy teraz i zawsze Ciebie Boże, który jesteś Przebaczający i Przyjmujący Skruchę wobec wszystkich, którzy przytomnieją, którzy powracają do czynienia dobra i wszystkim tym, co sami zarówno przebaczają, jak i potrafią przepraszać, okazać miłosierdzie i otworzyć serce nawet przed winowajcami.
Akceptujemy Ciebie Boże, który jesteś Przemożny i Niepokonany, który sprawiasz, że wszystko i wszyscy poddają się Twojej Woli i którego zgoda jest potrzebna by cokolwiek powstało. Akceptujemy Boże, że bez Twojej woli nic nie może stać się i przejawić, że Twe zdanie zawsze jest nadrzędne a jeśli Ty nie wyrazisz zgody, nie zdarzą się rzeczy wielkie ani te maleńkie.
Kłaniamy się Tobie i czcimy Ciebie Boże, który jesteś Ochraniającym, Zabezpieczającym i Strzegącym wszystko i wszystkich, ktokolwiek tego zechce i kto o to poprosi, Boże który samodzielnie potrafisz ochronić każdego, we wszystkich wymiarach egzystencji.
Kłaniamy się Tobie i otwieramy szeroko swe serca ku Tobie Boże, który jesteś Łaskawy i Miłościwy i w swej dobroci czynisz wszystkich lepszymi, szczęśliwszymi i spełnionymi każdego dnia o każdej godzinie i chwili .
Akceptujemy Ciebie, czcimy Ciebie i wielbimy, Boże który jesteś Prawdziwy, którego istnienie i działalność są oczywiste i niepodważalne, Boże który jesteś Prawdą w swej naturze i atrybutach, bo wiemy, że wszystko inne do czego ktokolwiek wznosi swe błagania jest fałszem i bałwochwalstwem wzmacnianym przez nieprzytomność.
Akceptujemy Ciebie, chylimy ku Tobie swe czoła, Boże który jesteś Wyraźny i Najjaśniejszy i który czynisz dla nas wszystko jasnym, prowadząc nas drogami prostymi i wyjaśniając nam, co mamy czynić, by godnie stanąć w Miejscu Świętym dla Świętych.
Akceptujemy Ciebie, czcimy Ciebie Boże, który jesteś Mądrością niepodważalną, do którego należy wiedza i mądrość najwyższa, Boże, który zawsze i wszystko robisz doskonale, jak Bogu przystało, z właściwym sobie humorem.
Czcimy i oddajemy pokłony Tobie Boże, Cierpliwy, Wyrozumiały i Pobłażliwy, który nie spieszysz się z karaniem krnąbrnych Dusz , istot i który łagodnie czekasz na zmianę intencji i działań, dając zawsze wystarczającą ku temu sposobność.
Kłaniamy się zawsze Tobie Godny Chwały Boże, zasługujący na to by być wychwalanym i wielbionym przez całe Swe stworzenie, przez wszystkich ludzi, Dusze, istoty, przez cały świat zwierząt i wszelką roślinność a także pozostałe powołane do życia istoty.

Spisała Małgorzata Krata na podstawie opracowań Resulullaha. Edycja Sławomir Majda.  

 


Dodano : 25-09-2019 Przez: s_majda Przeczytano: 1272 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.