Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Modlitwa o dochody miesięczne

Boże Twórczej Siły Miłości, prosimy dla mnie i dla mojej Duszy, dla całej wielowymiarowej istoty, dla mojej rodziny i wszystkich naszych rodzin z całej wielowymiarowości o bezpieczne i na Twoją boską odpowiedzialność wprowadzenie u nas i u nich takich wszelkich zmian, o uzdrowienie nas i ich tak, abyśmy mogli przejawiać i doświadczać w Twoim boskim świetle dochodów miesięcznych, które są równoznaczne z dziesiątkami polskich złotówek i ich odpowiedników i prosimy również abyśmy my i nasze rodziny byli w stanie idąc droga oświeconej Twoim boskim Światłem istoty, takiego rzędu dochody przyjąć, wykreować w materii, utrzymać i udźwignąć dla najwyższego dobra.
Wspólnie z moją Duszą i całą naszą istotą, prosimy Boże o to, aby wartość pieniędzy, majętności jakie otrzymujemy my i inni była rzetelna, bez objawów inflacyjnych, wolna od oszustw finansowych i nie tylko.
Oddajemy także Tobie Boże wszelkie kolidujące i oporujące, opóźniające temu m.in. intencje, wzorce, obciążenia, blokady, kodowania, umowy, misje, ślubowania, przysięgi, hipnozy, strażników, ofiary naszych i cudzych działań, wszelkich blokujących weryfikatorów, windykatorów i nie tylko. Prosimy również Boże o wszelkie sądy boskie w tych kwestiach nad nami, nad naszymi rodzinami, oraz o wszelkie sądy boskie pomiędzy nami a Tobą Boże, pomiędzy nami a wszystkimi bliźnimi i ich Duszami i nie tylko.
Powtórzyć potem wstawiając odpowiednio:
„…setkami polskich złotówek i ich odpowiedników…”
„….dziesiątkami setek polskich złotówek i ich odpowiedników….”
„…tysiącami polskich złotówek….”
„….dziesiątkami tysięcy polskich złotówek….”
„….setkami tysięcy polskich złotówek….”
„….milionami polskich złotówek….”
„….dziesiątkami milionów polskich złotówek….”
„….setkami milionów polskich złotówek….”

Autorka Małgorzata Krata


Dodano : 12-05-2020 Przez: s_majda Przeczytano: 449 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.