Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Ułatwienia. Modlitwa
Otwórz proszę Boże moje serce.
Proszę teraz o wszystkie możliwe boskie ułatwienia dla mnie i dla mojej duszy.
Przebaczyłem tobie duszo moja, że wybrałaś pałowanie i mocowanie się z życiem, ludźmi i urojeniami zamiast boskich ułatwień- zamiast lekkości istnienia.
Jestem Bogu wdzięczny za wszystkie możliwe boskie ułatwienia dla mnie i dla mojej duszy. Jestem wdzięczny Bogu za wszystkie możliwe boskie ułatwienia w moich relacjach z czasem i przestrzenią w czasie i przestrzeni. Proszę o to, aby to wszystko co dla Ciebie Boże jest proste, łatwe, bezpieczne, niewinne zawsze już było takie dla mnie i dla mojej duszy.
O wszystkie możliwe boskie ułatwienia proszę Boga, wytrwale darząc go pełnym czci i uznania szacunkiem.
Jestem wdzięczny Bogu za wszystkie możliwe boskie ułatwienia w twórczych i pozytywnych działaniach mojej własnej duszy. Jestem Bogu wdzięczny za wszystkie możliwe boskie ułatwienia w moich działaniach w świecie materialnym oraz w energiach. Jestem wdzięczny Bogu za wszystkie możliwe boskie ułatwienia w moich działaniach wszędzie tam gdzie przebywam i wszędzie tam dokąd mnie Boże kierujesz. Jestem Bogu wdzięczny za wszystkie możliwe boskie ułatwienia w moich relacjach z istotami astralnymi oraz energetycznymi. Jestem wdzięczny Bogu za wszystkie możliwe boskie ułatwienia w moim domu i ogrodzie. Jestem Bogu wdzięczny za wszystkie możliwe boskie ułatwienia w moim bezpiecznym, niewinnym wyrażaniu i doświadczaniu bogactwa duchowego. Jestem wdzięczny Bogu za wszystkie możliwe boskie ułatwienia w moich relacjach z krewniakami i wszystkimi bliźnimi. Jestem Bogu wdzięczny za wszystkie możliwe boskie ułatwienia w wyrażaniu bożych energii, bożej Miłości, bożej Radości istnienia.
Jestem Bogu wdzięczny za wszystkie możliwe boskie ułatwienia we wszystkich moich twórczych i pozytywnych działaniach. Jestem Bogu wdzięczny za wszystkie możliwe boskie ułatwienia w moich działaniach w świecie astralnym, mentalnym i przyczynowym. Jestem wdzięczny Bogu za wszystkie możliwe boskie ułatwienia w moich działaniach, w mojej kreatywności, w kreatywności mojej własnej Duszy. Jestem wdzięczny Bogu za wszystkie możliwe boskie ułatwienia w moich relacjach seksualnych z najbliższą mi kobietą. Jestem Bogu wdzięczny za wszystkie możliwe boskie ułatwienia w moich relacjach z rodzicami.
Jestem Bogu wdzięczny za wszystkie możliwe boskie ułatwienia w moich działaniach w na planecie Ziemi oraz w Układzie Słonecznym. Jestem wdzięczny Bogu za wszystkie możliwe boskie ułatwienia w moim zarabianiu pieniędzy, gromadzeniu bogactwa materialnego.
Jestem Bogu wdzięczny za wszystkie możliwe boskie ułatwienia w moich relacjach z moją żoną i dziećmi. Jestem wdzięczny Bogu za wszystkie możliwe boskie ułatwienia w mojej pracy zawodowej.
Jestem Bogu wdzięczny za wszystkie możliwe boskie ułatwienia w pozytywnych pozytywnych działaniach i twórczych planach mojej duszy. Proszę Boże udziel mi Twojego boskiego PRAWA do trwałego korzystania ze wszystkich bezpiecznych, niewinnych ułatwień w życiu i działaniu.
Jestem wdzięczny Bogu za wszystkie możliwe boskie ułatwienia w moich działaniach w całym wszechświecie. Jestem Bogu wdzięczny za wszystkie możliwe boskie ułatwienia w moim gromadzeniu zasług karmicznych. Jestem wdzięczny Bogu za wszystkie możliwe boskie ułatwienia w moim materializowaniu pieniędzy, bogactwa materialnego i duchowego. Jestem Bogu wdzięczny za wszystkie możliwe boskie ułatwienia w moich relacjach intymnych. Jestem wdzięczny Bogu za wszystkie możliwe boskie ułatwienia w moich relacjach ze światem Flory i Fauny oraz przyrody nieożywionej.
Jestem Bogu wdzięczny za wszystkie możliwe boskie ułatwienia w moim jasnowidzeniu, jasno słyszeniu.
Jestem wdzięczny Bogu za wszystkie możliwe boskie ułatwienia w moim realizowaniu planu Boga stwórczej siły Miłości. Zajmuję się Tobą Boże najlepiej jak potrafię i proszę Boże zajmuj się zawsze mną i moją duszą najlepiej jak jest to możliwe. Z pokorą w moim sercu oraz w mojej duszy przyjmuję wszystkie bezpieczne, niewinne ułatwienia w całym moim istnieniu i działaniu.
Dodano : 10-05-2009 Przez: s_majda Przeczytano: 1235 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.