Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Uwalnianie się od symboli rozmaitych zwierząt, ptaków, gadów oraz innych stworzeń . Modlitwa

Tekstu nie powinny przerabiać jeszcze osoby posiadające gospodarstwa rolne ze zwierzętami i ci wszyscy którzy trzymają w domu psy, koty i inne zwierzęta. Można wówczas z tematem pracować, ale osobne ochronne modlitwy potrzebne są dla wszystkich domowych zwierząt.

Zrobiono mi kilka zdjęć w czasie 5 min. Na jednym ramieniu miałem myślokształt zapamiętanego ptaka, a na kolejnym zdjęciu już innego ptaka. To zmotywowało mnie do oddania Bogu wszystkich podobnych zapamiętanych zwierząt ziemskich i astralnych.

Boże proszę otwórz teraz moje serce.
Przyjąłem chętnie jasną bożą Miłość w miejsce wszystkich obecnych i zatrzymanych kiedyś we mnie symboli rozmaitych zwierząt, ptaków, gadów oraz innych stworzeń przyrody. Przyjąłem chętnie jasną bożą Miłość w miejsce wszystkich obecnych i zatrzymanych kiedyś we mnie symboli rozmaitych energetycznych i astralnych jaszczurów, węży, sów, jastrzębi oraz innych podobnych stworzeń przyrody.
Oddałem Tobie Boże twórczej siły Miłości przekonanie, że mogę z duszą utracić tak wiele oddając Tobie Boże wszystkie moje energetyczne, astralne i materialne zwierzęta, ptaki i inne stworzenia przyrody zasilane z moich własnych energii. Oddałem Tobie Boże twórczej siły Miłości wszystkie moje własne energetyczne, astralne i materialne zwierzęta, ptaki i wszystkie stworzenia przyrody zasilające jeszcze inne istoty, inne cywilizacje, inne dusze. Oddałem Tobie Boże twórczej siły Miłości wszystkie moje własne energetyczne, astralne i materialne zwierzęta, ptaki i inne stworzenia hodowane w moich domach i w moich gospodarstwach. Przyjąłem chętnie jasną bożą Miłość w miejsce wszystkich obecnych i zatrzymanych kiedyś we mnie energii oraz duszyczek rozmaitych zwierząt, ptaków, gadów oraz innych stworzeń przyrody ich symbolikę oraz wszystkie ich dusze. Kocham z moja duszą wszystkie boże zwierzęta oraz ich dusze – daję im wszystkim miłość mego serca. Nie muszę ich jednak karmić i zasilać moimi energiami bo od tego jest Bóg i jego boża Miłość.
Przebaczyłem sobie to, że ja i moja dusza musieliśmy pilnować tak wiele wcieleń i lat, rozmaitych naszych energetycznych i astralnych jaszczurów, węży, sów, jastrzębi, psów oraz innych podobnych stworzeń a także ich wszystkich wibracji i połączeń. Przebaczyłem to, że moja dusza i jej awatarowie oraz ja sam mieliśmy kręgosłup, narządy i wszystkie komórki ciała oparte na zwierzęcej konstrukcji.
Oddałem Tobie Boże twórczej siły Miłości tkwiący we mnie oraz w mojej duszy cały mocny fundament poglądów i przekonań jakie energetyzowały i zasilały z moich energii rozmaite energetyczne i materialne zwierzęta, ptaki, gady, płazy, owady oraz inne istoty przyrody. Oddałem Tobie Boże stwórczej mocy Miłości cały mój ból i cierpienie związane z trzymaniem i tworzeniem w moim sercu, duszy oraz w umyśle rozmaitych energetycznych i materialnych zwierząt, ptaków, gadów oraz innych stworzeń przyrody ich symboliki oraz dusz. Oddałem Tobie Boże stwórczej mocy Miłości wszystkie moje rany ,boleści i skaleczenia związane z trzymaniem i tworzeniem w moim sercu, duszy i w umyśle rozmaitych energetycznych oraz materialnych zwierząt, ptaków, gadów oraz innych stworzeń przyrody ich symboliki i duszyczek . Przebaczyłem sobie to, że przejmowałem od zwierząt fizycznych i energetycznych ich ograniczenia a nawet ciężkie choroby.

Oddałem Tobie Boże stwórczej mocy Miłości wszystkie energetyczne i materialne zwierzęta, ptaki, gady, płazy, owady i inne istoty przyrody zasilające siebie moimi energiami, energiami mojej własnej duszy, energiami mojego serca. Oddałem Tobie Boże stwórczej mocy Miłości wszystkie moje intencje, nawyki, potrzeby związane ze wzmacnianiem i ściąganiem do siebie węży astralnych, astralnych jaszczurów i innych wielu ras zwierząt astralnych oraz ziemskich. Przebaczyłem to, że moja dusza i jej awatarowie uważali siebie za bóstwa zwierzęce, za bogów zwierzęcych, za bóstwa totemiczne. Oddałem Tobie Boże stwórczej mocy Miłości wszystkie moje intencje, nawyki, potrzeby związane z zasilaniem, ze ściąganiem do siebie astralnych archaniołów i grupy beliala poprzez energetyczne i materialne zwierzęta, ptaki, gady, płazy, owady i inne istoty przyrody. Oddałem Tobie Boże twórczej siły Miłości wszystkie materialne oraz energetyczne zwierzęta, ptaki, gady, płazy, owady i inne istoty przyrody mające wkodowaną swoją symbolikę w moich tkankach, narządach i w organach mojego ciała fizycznego, w całej mojej istocie.
Przebaczyłem sobie to, że ja i moja dusza, ufając zwierzętom żywym i zwierzętom energetycznym pozwalaliśmy im wyżerać moje energie, osłabiać moją witalność.
Oddałem Tobie Boże stwórczej mocy Miłości wszystkie moje intencje, nawyki, potrzeby związane z zasilaniem, ze ściąganiem do siebie bogów astralnych, półbogów, żywych bogów, asurów i guru poprzez wszystkie materialne oraz energetyczne zwierzęta, ptaki, gady, płazy, owady i inne istoty przyrody. Oddałem Tobie Boże stwórczej mocy Miłości całe wypieranie się przez duszę pamięci o energetycznych i astralnych jaszczurów, węży, sów, jastrzębi oraz innych podobnych stworzeń przyrody obecnych w moim sercu, duszy i w moich energiach.

fragmenty


Dodano : 11-08-2009 Przez: s_majda Przeczytano: 695 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
 • s_majda 11-04-2011 16:57:03
  Do walk i służby w armii, w czasie I wojny światowej z Anglii wywieziono 1 mln koni. Powróciło ich 60 000.Zastanawia mnie karma zwierząt w tym kontekście. Miałem kiedyś psa zastrzelonego wcześniej z broni palnej. Bardzo lękał się wszelkiego huku, grzmotów itp. Jak zatem te zabite na wojnie zwierzęta mogą odreagować lęki, napięcia. Czym innym jest zejście w szponach drapieżnika.
 • s_majda 26-09-2011 21:02:47
  Alkohol podaje się słoniom pracującym w Indiach. Jestem pewien, że te używane w wojnach i bitwach były naćpane.
 • Małgorzata Krata 26-10-2019 16:09:15

  Małżeństwo zmarłego z drzewem – rodzaj związku małżeńskiego w hinduizmie.

  Stronami przystępującymi do ślubu są:

  Do ślubu może przystąpić drzewo lub tylko jego gałąź. Przed ceremonią drzewo zostaje odpowiednio barwnie przystrojone. Ciało zmarłej nieżonatej osoby zostaje do tak przygotowanego drzewa przywiązane, po czym ma miejsce dopełnienie ceremonii ślubnej. Dalszy tok zdarzeń to odwiązanie zmarłego i rozdzielenie pary. Drzewo-małżonek zostaje wyrwane. Osoba zmarła poddawana jest tradycyjnej w hinduizmie kremacji. Równoważnie dokonuje się spalenia rytualnie poślubionego uprzednio drzewa śalmali.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Ma%C5%82%C5%BCe%C5%84stwo_zmar%C5%82ego_z_drzewem