Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Niepełnosprawność intelektualna – aspekty.

Beata,
Miałam właśnie spotkanie w szkole specjalnej gdzie było sporo młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną. Widziałam ich dusze były powykręcane we wszystkie strony jakby ktoś je połamał specjalnie. Czy Wy też to tak widzicie ?
Był też chłopak z silnym autyzmem i też jego dusza była powykręcana we wszystkie strony. Straszny widok.
Nie było jak ustalić pochodzenia duszy bo były tak powykręcane.

Danuta,
To jest też tak jak patrzy się na fizyczną niepełnosprawność i tak samo ma dusza, nawet po śmierci osobowość nadal np jeździ na wózku inwalidzkim nie wierząc że może go porzucić

Beata,
Kurcze ale dramatyczny widok Jakbyście połamali człowieka, pozwijali go w słupy i kazali żyć. Maksimum osiągnięć tych ludzi to sprzątanie. W sensie zyskanie pracy w sprzątaniu.
Ich Dusze nawet mówiły, że szczyt ich osiągnięć to sprzątanie lub magazyn.

Danuta,
Taka to sprawiedliwość, że akurat trafiło na dane osobowości.

Beata,
Najgorsze ze wielu z nich rodzi się w rodzinach z innymi niepełnosprawnymi członkami rodziny. Wiecie masowa ilość niepełnosprawnych w jednej rodzinie. Aż mnie zmroziło serio Jak matka jednego z chłopców z niepełnosprawnością intelektualna mówi, że ma męża po zawale niepełnosprawnego i do tego niepełnosprawna córkę cytuje ``warzywo``. Dramat !

Danuta,
W regresach często wychodzi, że matka oddaje poprzez opiekę to czego kiedyś nie dała, albo to co zrobiła. Dziwne to wszystko bo dusza powinna cierpieć a nie osobowość.

Beata,
Te dusze były zagubione. Powykręcane we wszystkie strony. Myślę, że nie rozumieją, co się dzieje z osobowościami.

Danuta,
Podobne też przyciąga podobne, takie jest prawo, biedny będzie biedniejszy, a bogaty bogatszy, niepełnosprawny tak siedzi w temacie, że przyciąga po karmie niepełnosprawnych też w rodzinie.
Bardzo dużo dusz jest zagubionych, snujących się za osobowościami. Nie ma przypadków, że masz taką pracę może na modlitwy je zapraszaj i uświadamiaj, może to się odkręci z pomocą Bożą. Ja zapraszam wszystkie tych są istotni dla nas.

Beata,
Dobry pomysł. Zrobię też intencje na niepełnosprawność i będę przemadlala wszystkie niepełnosprawności.

Danuta,
Wszystkich niepełnosprawnych jak będziesz zapraszać to będziesz widzieć ich duchową ewolucję. Ja to najpierw poprosiłabym, aby Bóg trwale wyprostował dusze, zobaczysz na ile się da. Ja tak robiłam z inwalidą na wózku itd.

Beata,
Zapraszając te wszystkie dusze i trzeźwość dla nich z przytomnością.

Sławomir Majda,
Mnie przerażał spotykany latami zespół 30 osób z Downem na ulicach. Teraz już nie, bo rozumiem, że mają karmę III Rzeszy.
A widziałaś reklamę szkoły - kogo w niej szkolą. To jakieś nietypowe chyba. Jaki jest reklamowy napis na budynku szkoły?

Beata,
Napisane jest  w astralu na orzeczeniu o niepełnosprawności -``kara za ...``.


Dodano : 22-11-2022 Przez: s_majda Przeczytano: 69 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.