Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Wojny z Bogiem. Modlitwa uwalniająca
Wojny z Bogiem są skutkiem grzechu pierworodnego ukazanego w jakiejś indywidualnej formie buntu duszy. Mogą wynikać z chęci wdarcia się siłą na powrót przed ,,oblicze Boga” lub z chęci zemsty na nim, że się nie ugiął i nie pokłonił jednostce. Własna wielkość urojona sobie przez jednostkę, napotkała kiedyś opór ze strony wszechmogącego – a zatem wojna z nim wydała się być jedynym rozwiązaniem.
Wojny te mogą również być skutkiem wojen z żywymi bogami wschodu, czy zachodu i traktowaniem ich jako Boga.

Proszę otwórz teraz Boże moje serce, duszę, całą moją istotę.
Proszę spal teraz Boże całą moją karmę oraz całą karmę mojej duszyczki powstałą w wyniku toczenia wojen z Tobą Boże. Nie muszę iść na wojny z Bogiem dawcą mojego życia. Miłości, przyjaciółko moja, usuń proszę teraz wszystkie skutki moich wojen toczonych z Bogiem i wszechświatem. Przebaczyłem to, że dusza moja walczyła projektując na Boga niechęci do bogów samozwańczych. Nie muszę toczyć wojen, bitew i pojedynków z Bogiem wszystkich serc.
Moja dusza nie musi iść na wojnę, aby walczyć z Bogiem dawcą mojego życia, ani walczyć z kimkolwiek.
Jesteśmy z duszą wolni od intencji, nawyków, potrzeb walczenia z Bogiem i wszechświatem.
Przepraszam Ciebie Stwórco, za moje wojenne nastroje. Przepraszam za to, że ja sam, że moja dusza i jej osobowości walczyliśmy z Bogiem mego serca. Jesteśmy z duszą wolni od misji, transów i ślubowań dotyczących walczenia z Bogiem i wszechświatem. Miłości, przyjaciółko moja, usuń proszę teraz wszystkie skutki moich wojen toczonych z Bogiem w obcych cywilizacjach materialnych i energetycznych. Przebaczyłem to, że dusza moja walczyła z żywymi bogami, z bogami energetycznymi, z półbogami myśląc, że to sam Bóg stwórczej mocy. Przepraszam za to, prowadziłem kiedyś wojny totalne z Bogiem mego serca.
Przepraszam za to, prowadziłem kiedyś wojny handlowe, emocjonalne z Bogiem wszystkich serc. Przebaczyłem to, że potrząsałem wobec Boga atrybutami wojennymi -dzidami, łukami, strzelałem z broni palnej. Przepraszam za wszystkie wojny toczone z bogami lecz projektowane na Boga. Przepraszam za wszystkie wojny wszczęte na bazie konsekwencji grzechu pierworodnego.
Proszę teraz Boże dawco życia, spal teraz wszystkie skutki karmiczne powstałe przez wojny z Tobą Boże.
Dodano : 07-12-2010 Przez: s_majda Przeczytano: 1148 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.