Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Przebaczyłem że mnie tak kiedyś skrzywdziłaś. Modlitwa
Otwórz teraz Boże moje serce. Przebaczyłem, że mnie tak kiedyś skrzywdziłaś, choć przecież nie w tym celu przyszedłem.
Przebaczyłem, że mnie tak kiedyś skrzywdziłaś, choć przecież nie za tym do ciebie chodziłem. Akceptuję wszystkie skutki tego, że nie chciałaś działać z Miłością wobec mnie. Przebaczyłem, że mnie tak kiedyś skrzywdziłaś, choć przecież nie tego czekałem. Akceptuję to, że ty …...nie jesteś Bogiem i nigdy nim nie byłaś. Przebaczyłem ...twojej, duszy pułapkę jaką nastawiła na mnie.
Przebaczyłem ...twojej duszy, że z nakazu istot astralnych, energetycznych krzywdziła mnie zawzięcie. Moją pomstę na Tobie zostawiłem już Bogu naszych serc. Bogu i jego światłości powierzyłem uwolnienie mnie od wszystkich skutków krzywd doświadczonych z twojej ręki, twoich ust.
Zawsze chroni mnie Bóg i jego Miłość do mnie. Przebaczyłem mojej duszy, że weszła z duszą twoją.. w układy zamiast samodzielnie podążać do Boga stwórczej mocy Miłości.
Bogu i jego światłości powierzyłem rozwiązanie wszystkich umów, zobowiązań jakie nas …..... ze sobą kiedyś połączyły. Jestem wolny od intencji, nawyków, potrzeb doświadczania krzywd z twojej ręki, twoich ust, ze strony twojej duszy.
Oddałem Tobie Boże stwórczej mocy poczucie skrzywdzenia, oraz fakt wyrządzenia mi krzywdy przez ….. oraz przez jej duszę. Energie i pamięć tych krzywd nie są mi potrzebne do niczego. Oddałem Tobie Boże stwórczej mocy ciężar i wibracje bólu, jaki sprawiła mi …. oraz jej dusza. Żyję lepiej, niewinnie, szczęśliwie, wolny od ciebie..., od narzuconych mi kiedyś spętań, twoich ….lin, kajdan, sieci. Potrafię bezpiecznie otworzyć serce dla ciebie...... i dla twojej duszy. Pielęgnowanie ran i urazów serca nie jest mi potrzebne, tak jak te zadane mi rany, blokady, kotwice. Przebaczyłem tobie....., że nie dałaś mi poczucia spełnienia obietnic dawanych kiedyś z uśmiechem. Przebaczyłem, że nie byłem otwarty na kolejną wojnę z tobą....... Przebaczyłem że nie byłem otwarty, aby nastąpiło szybkie przebaczenie, wyrównanie energii miedzy nami.
Zawsze daję tobie........ światło mego serca, niezależnie od twoich kaprysów, pomieszania, od twoich uwikłań. Jestem wolny i niezależny.
Dodano : 26-12-2010 Przez: s_majda Przeczytano: 724 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.