Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Kręgosłup, uszkodzenie i blokady 5-go kręgu lędźwiowego. Modlitwa uwalniająca
Uwolnienie kogoś od ciężkiej choroby jest całkiem fajnym i przyjemnym procesem, gdy utrzymuje się pełna współpraca duszy oraz osobowości. Uwolnienie osoby i duszy od WZORCÓW negatywnego myślenia może być jednak katorgą dla prowadzącego, gdy klient wszystko ma ,,gdzieś”.
Jestem spokojny o wyzdrowienie współautorki tego tekstu, bo wie czego chce, a zatem potrafi to osiągnąć.
Mamy zatem z grubsza omówiony tylko 1 krąg kręgosłupa. Obciążenia są jedynie napomknięte w minimalnym zakresie. Osobie zdeterminowanej proponuję rozbudowę o blokady wymienione w tekście dot. oczyszczania samego serca. Chodzi o wszystkie negatywne wpływy istot astralnych wywierane na ten krąg.
Należy opowiedzieć jeszcze osobno o 2 sąsiednich kręgach. Jeśli kłopot obejmuje więcej kręgów to osobno wymieniamy wszystkie z nich.
Jako że wszystkie blokady, zawsze są zakotwione w sercu dodałem serce jako kolejny element wymagający uzdrowienia.
Blokady lędźwiowego obszaru kręgosłupa mają ścisły związek z karmą dawnego mnicha ślubującego ubóstwo. I dobrze się dzieje gdy kolejna istota rozumie skutki zmaterializowania się ślubowań bodhisattwy oraz biedy w jej życiu osobistym.

Proszę otwórz teraz Boże moje serce i duszę.

Przebaczyłam sobie to, że ja i moja dusza odrzuciłyśmy i zbuntowałyśmy się przeciw Bożej Miłości i odcięłyśmy się od naszego materialnego ciała, harmonię boskich energii w obszarze piątego kręgu oraz w innych kręgach lędźwiowego kręgosłupa.
Przebaczyłam sobie to, że ja i moja dusza przyciągałyśmy, wyrażałyśmy i gromadziłyśmy nienawiść i niskie energie w moim sercu, oraz w obszarze piątego kręgu oraz w innych kręgach lędźwiowego kręgosłupa pod postacią twardej, czarnej smoły, czarnych blokad, czarnych energii.
Przebaczyłam sobie to, że ja i moja dusza odrzuciłyśmy i pogardziłyśmy wszystkimi niewinnymi, czystymi dobrami materialnymi, pieniędzmi, jakie Boska Miłość zawsze nam daje, powodując zmaterializowanie się tej pogardy oraz chaosu w obszarze piątego kręgu oraz w innych kręgach lędźwiowego kręgosłupa.
Przebaczyłam sobie to, że ja i moja dusza używałyśmy magii, znaków, zaklęć, które kiedyś niszczyły, zablokowały nasze serce, oraz mój kręgosłup, odcięły nas od Ciebie Boże stwórczej siły Miłości.
Przebaczyłam sobie to, że ja i moja dusza używałyśmy magii, znaków, zaklęć, które kiedyś pod postacią niskich energii zmieszały się z innymi energiami na poziomie piątego kręgu lędźwiowego kręgosłupa oraz serca.
Przebaczyłam sobie to, że z wielu powodów został kiedyś uszkodzony mój piąty lędźwiowy krąg kręgosłupa i przez to stał się taki mały, zniszczony, zablokowany i źle ułożony względem sąsiednich kręgów.

Oddałam Miłości mojej przyjaciółce wszystkie własne intencje, nawyki, potrzeby materializowania czerni, ciemności, biedy oraz nędzy w moim życiu, w moim sercu, w obszarze piątego kręgu oraz w innych kręgach lędźwiowego kręgosłupa.
Oddałam Miłości mojej przyjaciółce wszystkie własne ślubowania bodhisattwy, śluby ubóstwa i wyrzeczeń związane z materializowaniem czarnych myśli, ciemności, biedy oraz nędzy w moim życiu, w moim sercu, w obszarze piątego kręgu oraz w innych kręgach lędźwiowego kręgosłupa.
Oddałam Miłości mojej przyjaciółce wszystkie przyczyny, które doprowadziły mnie i moją Duszę do przyciągania, wyrażania i gromadzenia czerni, negatywnych, niskich emocji i energii w moim sercu, w obszarze piątego kręgu oraz w innych kręgach lędźwiowych mojego kręgosłupa.
Oddałam Miłości mojej przyjaciółce całą magię, znaki, zaklęcia, które kiedyś niszczyły, zablokowały nasze serce, oraz mój kręgosłup, odcięły nas od Ciebie Boże.
Oddałam Miłości mojej przyjaciółce całą magię, magiczne znaki i zaklęcia, które kiedyś pod postacią niskich energii zmieszały się z innymi energiami na poziomie piątego kręgu lędźwiowego kręgosłupa oraz serca.
Oddałam Miłości mojej przyjaciółce wszystkie negatywne skutki tego, że uszkodzony został piąty lędźwiowy krąg mojego kręgosłupa i przez to stał się kiedyś mały, zniszczony, zablokowany i źle położony.

Przebaczyłam wszystkim i oddałam Miłości mojej przyjaciółce wszystkie istoty, które doprowadziły mnie i moją Duszę do przyciągania, wyrażania i gromadzenia czerni, negatywnych, niskich emocji i energii w moim sercu, w obszarze piątego kręgu oraz w innych kręgach lędźwiowych mojego kręgosłupa.


Jestem wdzięczna Bogu stwórczej mocy Miłości, za usuniecie wszystkich czarnych, ciemnych owijek energetycznych, czarnych podpięć jakie pojawiły się kiedyś w obszarze mojego serca oraz piątego kręgu i w innych kręgach lędźwiowego kręgosłupa.
Jestem wdzięczna Bogu stwórczej mocy Miłości, za usuniecie wszystkich energii pochodzących z magii, znaków i zaklęć, które pojawiły się kiedyś w obszarze piątego kręgu lędźwiowego oraz w sercu.

Jestem wdzięczna Bogu stwórczej siły Miłości za uwolnienie mnie i mojej Duszy od wszelkich intencji, potrzeb i nawyków przyciągania, wyrażania i gromadzenia czerni, negatywnych, niskich emocji i energii w sercu, w obszarze piątego kręgu oraz w innych kręgach lędźwiowych mojego kręgosłupa.
Jestem wdzięczna Bogu stwórczej siły Miłości za uwolnienie mnie i mojej Duszy od wszystkich własnych intencji, nawyków, potrzeb materializowania czerni, ciemności, biedy oraz nędzy w sercu, w moim życiu, w obszarze piątego kręgu oraz w innych kręgach lędźwiowego kręgosłupa.
Jestem wdzięczna Bogu stwórczej siły Miłości za uwolnienie mnie i duszy od wszystkich energii pochodzących z magii, znaków i zaklęć, które pojawiły się kiedyś w sercu, w obszarze piątego kręgu lędźwiowego.
Jestem wdzięczna Bogu stwórczej siły Miłości za uwolnienie mnie i duszy od wszystkich negatywnych skutków uszkodzenia mojego piątego lędźwiowego kręgu kręgosłupa, który przez to stał się kiedyś mały, zniszczony, zablokowany i źle położony.
Jestem wdzięczna Bogu stwórczej siły Miłości za uwolnienie mnie i duszy od wszystkich negatywnych skutków uszkodzenia mojego piątego lędźwiowego kręgu kręgosłupa zmaterializowanych kiedyś w postaci problemów ukrwienia podudzi i stóp, zimnych stóp, słabych stawów skokowych i słabych stóp.
Jestem wdzięczna Bogu stwórczej siły Miłości za uwolnienie mnie i duszy od wszystkich negatywnych skutków uszkodzenia mojego piątego lędźwiowego kręgu kręgosłupa zmaterializowanych kiedyś w postaci skurczy łydek, obrzęków nóg i stóp i rwy kulszowej.

Dziękuję Ci Boże dawco życia za skasowanie wszystkich negatywnych skutków przyciągania, wyrażania i gromadzenia w sobie czerni, negatywnych, niskich emocji i energii przeze mnie i moją Duszę, jakie dotknęły przez nas inne istoty.
Dziękuję Ci Boże dawco życia za skasowanie wszystkich negatywnych skutków uszkodzenia mojego piątego lędźwiowego kręgu kręgosłupa, zablokowania serca.

Dziękuję Ci Boże stwórczej siły Miłości za odwrócenie wszystkich negatywnych skutków przyciągania, wyrażania i gromadzenia czerni, negatywnych, niskich emocji i energii przeze mnie i moją Duszę, jakie dotknęły przez nas inne istoty.
Dziękuję Ci Boże stwórczej siły Miłości za odwrócenie wszystkich negatywnych skutków mieszania się energii pochodzącej z magii, magicznych znaków i zaklęć z boskimi i z nieboskimi energiami na poziomie piątego kręgu lędźwiowego kręgosłupa.
Dziękuję Ci Boże stwórczej siły Miłości za odwrócenie wszystkich negatywnych skutków uszkodzenia mojego piątego lędźwiowego kręgu kręgosłupa oraz obu sąsiednich kręgów.

Przepraszam Ciebie Boże dawco życia za to, że ja i moja dusza odrzuciłyśmy i zbuntowałyśmy się przeciw Miłości i odcięłyśmy się od naszego materialnego ciała, harmonię boskich energii w sercu, w obszarze piątego kręgu oraz w innych kręgach kręgosłupa.
Przepraszam Ciebie Boże dawco życia za to, że ja i moja dusza gromadziłyśmy nienawiść i niskie energie w moim sercu, oraz w obszarze piątego kręgu i w innych kręgach lędźwiowego kręgosłupa pod postacią twardej, czarnej smoły, czarnych blokad, czarnych energii.
Przepraszam Ciebie Boże dawco życia za to, że ja i moja dusza odrzuciłyśmy i pogardziłyśmy wszystkimi niewinnymi, czystymi dobrami materialnymi, pieniędzmi, jakie zawsze nam dajesz, i spowodowaliśmy zmaterializowanie się tej pogardy oraz chaosu w obszarze piątego kręgu oraz w innych kręgach lędźwiowego kręgosłupa.
Przepraszam Ciebie Boże dawco życia za to, że ja i moja dusza używałyśmy magii, znaków, zaklęć, które kiedyś niszczyły, blokując nasze serce i kręgosłup, odcięły nas od Twojej Miłości.
Przepraszam Ciebie Boże dawco życia za to, że ja i moja dusza używałyśmy magii, znaków, zaklęć, które kiedyś pod postacią niskich energii zmieszały się z innymi energiami na poziomie piątego kręgu lędźwiowego kręgosłupa.
Przepraszam Ciebie Boże dawco życia za wszystkie przyczyny, jakie doprowadziły do uszkodzenia mojego piątego lędźwiowego kręgu kręgosłupa lędźwiowego oraz obu sąsiednich kręgów.

Link do kompleksowej modlitwy dotyczącej opisanej tu kwestii. Nagranie dostępne jest na CD
Dodano : 11-02-2011 Przez: s_majda Przeczytano: 938 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
 • Ela Gajewska 12-02-2011 03:28:02
  Nie mogłam ponownie zasnąć, a miałam dwa dziwne sny, którymi chcę się podzielić.

  Przyszły dwa razy. A właściwie był jeden główny i za nim gdzieś poukrywane inne głosiki. To był taki chochlik, stworek, zły potworek w kolorze czarnym. On i te inne przyniosły kanał, wiedziałam, że to kanał, był średnicy 50 cm, i ciągnął się daleko, był bardzo delikatny na jakiś konstrukcji, jak lampion chiński. Stworki chciały mi to zainstalować na sercu. Przekonywały mnie, że to zbiera niezawodnie wszystkie myśli i intencje i zabiera je do Boga (no właśnie - do kogo tak naprawdę?) Przekonywały mnie, że przecież już tego używałam. Powiedział, że bez podpięcia kanału nigdy nie wyzdrowieję

  A ja się ciągle upierałam, że ja chcę sama, że ja spróbuję jednak sama. Że sama, sama.

  Stworki były bardzo niezadowolone.

  Nie wiem, na ile jest to wytwór mojej wyobraźni, a na ile skutek "ruszenia" przez mnie przedwczoraj tematu czerni.
 • s_majda 12-02-2011 10:25:18
  ¦wiecił ci ten krąg kręgosłupa wieczorem jak latarnia. Chyba pracowałaś z tekstem, zatem czarne chochliki są odpowiedzią na modlitwę, wskazaniem co jeszcze należy dopowiedzieć. możesz zacząć od przerobienia tego co napisałaś na modlitwę. Technikę znasz.

  Jestem wdzięczna Tobie Boże, za ochronę przed wszystkimi istotami energetycznymi i materialnymi jakie zatrzymała kiedyś przy sobie moja dusza i jej osobowości. Jestem wdzięczna Tobie Boże, za ochronę przed wszystkimi istotami energetycznymi i materialnymi jakie zasila moje serce, sa sama oraz moja dusza.Jestem wdzięczna Tobie Boże, za ochronę przed wszystkimi istotami energetycznymi i materialnymi jakie podpięły mi czarne, szare oraz inne kanały, kotwice, jakie zarzuciły na mnie swoje sieci. Jestem wdzięczna Tobie Boże, za ochronę przed wszystkimi istotami energetycznymi i materialnymi jakie zainstalowały mi cokolwiek kiedykolwiek w moim własnym sercu.
 • Ela Gajewska 24-02-2011 22:44:06
  "Przepraszam Ciebie Boże za wszystkie moje intencje oraz przyczyny, które doprowadziły do uszkodzenia mojego piątego kręgu kręgosłupa lędźwiowego oraz obu sąsiednich kręgów, wyrostów i dysków które Ty przecież stworzyłeś jako doskonałe."
 • Ela Gajewska 01-03-2011 14:03:32
  Dziś pracuję nad tekstem o ostatnich ważnych blokadach jakie występują na danym kręgu. Rano, jak słuchałam "Serca" z mp3 to tak fajnie czułam gdy otworzył mi się kanał czakrowy na czubku głowy. Takie miłe uczucie otwarcia.

  Już zdarzało się to wcześniej, ale też króciutko. Teraz wystarczy, że czytam te poprawki w modlitwie a czuję to znowu na głowie.
 • s_majda 01-03-2011 16:57:29
  Zainspirowałaś mnie do przemyśleń. ¦wiatło z góry płynie automatycznie w modlitwie, medytacji. Dociera do serca, które promienieje. Otwierają się czakry górne powyżej serca oraz kanał czakrowy. Ale co z dolnymi czakrami? Kiedy się modlę specjalnego ruchu tam nie ma. Wygląda, że czakry górne świecą w trakcie a dolne NA SKUTEK ( w konsekwencji) modlitwy- medytacji. Kiedy jest światło w czakrach, pojawią się efekty w gruczołach dokrewnych skąd siły duchowe rozchodzą się po całym organizmie.

  Jakby światłość dolnych czakr (harmonijnie wyrażona z górnymi) zależała wyłącznie od pracy serca i duchowości. Najpierw góra potem dół.

  Rozświetlenie samego dołu prowadzi do karmy bóstwa tantry, prostytucji, zarabiania pieniędzy na lewych interesach.

  Ponieważ górne czakry w tym serce i czakra korony nie przyjmują światłości, zatem handluje się wódką, nawet ciałem, za wielkie niekiedy pieniądze.