Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Kręgosłup. Modlitwa nagrana na CD
Do napisania kompleksowej modlitwy na temat kręgosłupa potrzebowałem współpracy i wsparcia osoby z medycznym wykształceniem. Zebraliśmy razem, zdanie po zdaniu, 30 stron pozytywnych afirmacji o rozbijaniu blokad energetycznych i ograniczeń, które mogły kiedykolwiek usztywnić lub uszkodzić jeden, jedyny dowolny kręg kręgosłupa.
Na temat kolejnego kręgu, napisaliśmy inne 30 stron. Zważywszy, że kręgów jest 34+ biodra, to materiał wymaga dodatkowo benedyktyńskiej uwagi oraz cierpliwości.
Na początku powstał tekst ogólny o całym kręgosłupie. W trakcie pracy z nim okazało się jednak bardzo szybko, że poszczególne partie kręgów bywają blokowane przez całkowicie odmienne przyczyny, intencje, poglądy.
Kręgi lędźwiowe zazwyczaj wypaczają się z poczucia biedy, z materializacji dawnych ślubowań ubóstwa. Pośrednio wpływa to na kręgi szyjne.
Typowym dla biedaka jest wypadnięcie dysków 5,4 i kręgu lędźwiowego.

Omówiliśmy dokładnie wzorce ograniczeń kręgosłupa wymienione przez Edgara Caycego, a także rozmaite pułapki zastawiane przez astralne grupy, astralne istoty. Większość z tych blokad dla osób jasnowidzących widoczna jest na POSZCZEGÓLNYCH kręgach jako zaciemnienia, szarości lub czerń.

Co daje praca z wersją nagraną na CD? Otrzymujemy dostęp do całego zgromadzonego materiału i możliwość jego przyswojenia. W trakcie czytania możemy w pełnej świadomości odreagować max 5 stron tekstu w ciągu godziny. Mamy zatem co najmniej 5 godzin czytania- tylko dla jednego kręgu. Czytać należy przynajmniej miesiąc. Przy 2 naruszonych kręgach wszystko się podwaja.

W czasie znacznie krótszym, słuchając nagrań w samochodzie, a nawet przy komputerze jesteśmy w stanie odsłuchać 3 godzinne nagranie.
Jaki jest efekt, w jakim celu dobrze jest przepracować te teksty? Otóż większość działań w pracy duchowej polega na otwieraniu serca i wpuszczaniu światła od góry. Bywa, że zapominamy o czakrach dolnych, i przyległych partiach organizmu.
W naszych tekstach o kręgach, światło przenika aż do najniższego kręgu kręgosłupa w danej sekwencji
Pracowaliśmy z Marzeną nad pacjentem z kręgozmykiem 5-4 kręgu lędźwiowego. Na początku miał na kręgach nawinięty czarny zwój energetyczny. Po upływie 2 miesięcy oba kręgi świecą już jasnym złotym światłem, powraca weń równowaga. Oczywiście chorujący sporo sobie już przypomniał z karmicznej przeszłości i przepłakał niektóre wspomnienia.
Ponieważ te kręgi blokowało mnóstwo nakładających się na siebie wzorców, energii, to w podobny sposób pragniemy oczyścić kręgi lędźwiowe wyższe. W chwili obecnej nie są one już przepełnione czernią a jedynie odcieniami szarości. Teksty piszemy na bieżąco zatem potrzeba jest więcej czasu na opracowanie i opowiedzenie blokad na wszystkich kręgach.

Dostępne na CD w formie nagrań są kręg lędźwiowy nr (5) i nr (4+3 razem).
Każdy tekst o danym kręgu to łącznie prawie 3 godziny pozytywnych myśli oraz konkretnej modlitwy i mieści się na 3 CD.
Koszt godzinnego nagrania =25 zł.
Dla dopełnienia proponuję równoczesną pracę z modlitwami pt ,,Serce”.
Osoby chętne powinny zweryfikować u osoby jasnowidzącej stan swojego kręgosłupa przed i po upływie 2 miesięcy pracy z tekstami. Wystarczy zazwyczaj sama fotografia pleców.
Celem tej formy terapii, przeprowadzanej za pomocą modlitwy, jest wyzdrowienie ciała jak również uwolnienie od wszelkich przyczyn powodujących dolegliwości. Mogą one bowiem powrócić w boleśniejszej formie w przyszłości. Ktoś kto w boleściach rozpoznał już niemoc (bezradność) medycyny, potrafi zrozumieć, że korzenie własnych ograniczeń, mogą tkwić nawet w poprzedniej inkaranacji jego duszy, i tam popełnionych błędach. Celem modlitwy nie jest mantrowanie pod nosem, ale poddanie się wspólnie z duszą mocy sprawczej, jaka zawsze była, jest i będzie sprawcą tego co my rozumiemy jako cud.
Zdjęcie pleców z łagodną formą raka skóry. LinkPlamy znikły w ciągu 3 dni pracy z tekstem pt ,,Choroba raka- wychodzenie z raka”. Nie stosowano niczego innego. Nie było zabiegów, terapii, medycyny. Nic -tylko 3 dni czytano tekst.
Jeśli samo czytanie 4 stron modlitwy pozwoliło na uwolnienie od obecności raka, to przy nieraz skomplikowanych dolegliwościach kręgosłupa POWODÓW jest więcej, bo jak zaznaczyłem wyżej, zmieściły się na 30 kartkach.
W sprawie kręgosłupa stworzyliśmy podobne narzędzie umożliwiające pojawienie się oczekiwanych zmian na lepsze. W jakim czasie unormują się naruszone kręgi, dyski kręgosłupa i czy jest to w ogóle możliwe nie zależy od autorów tekstu, ale od otwartości osoby proszącej o boskie wsparcie.
Praca z nagranym tekstem przebiega na 3 poziomach: ciała, duszy oraz ludzkich energii. Praca, a więc czytanie, słuchanie, odreagowywanie (uzdrawiający płacz), są możliwe dla osób akceptujących reinkarnację oraz jej prawa. Przyczyną skoliozy u mężczyzny, może być aborcja dokonana kilka wcieleń temu a nawet wsparcie aborcyjne udzielone w młodości własnej kobiecie. Omijając podobne wstydliwe sprawy traci się możliwość przebaczenia sobie przeszłych błędów. Przekonanie, że nigdy -,,Ja mężczyzna czyli Andrzej (Ryszard) nie mogłem mieć aborcji” jest słuszne, z tym że dusza pamięta też aborcie z poprzednich JEJ wcieleń, i boryka się z negatywnymi skutkami po dziś dzień.
Bez oddania boskiej światłości takich zapomnianych faktów, nie będzie możliwe przebaczenie siebie przez DUSZę wszystkich JEJ win, a tym samym nie nastąpi uzdrowienie. Wszak jeśli występuje gdzieś poczucie winy, to musi być kara i uzdrowienie sfery seksualnej – a więc kręgów lędźwiowych, zostanie odłożone na kolejne inkarnacje.
W tekście omawiamy i oddajemy Stwórcy min:
1. Skoliozy, kifozy itp.
2. Fizyczne zmiażdżenia dysków, wyrostków.
3. Karłowatość ciała (karmiczną) oraz jej skutki zapamiętane przez duszę w formie blokad kręgów, kości oraz mięśni.
4. Kotwice liny, sieci rzucane przez rozmaite istoty astralne.
5. Wpływ choroby raka, gruźlicy na kręgi.

Na płaszczyźnie duchowej tj obciążeń samej duszy jest min:

6. Nakładki energetyczne pochodzące z praktyk Reiki.
7. Wpływy białoastralne.
8. Skutki własnych dawnych religijnych ślubowań- zobowiązań do ubogiego życia, skutki wyrzeczeń.

Moje modlitwy odnoszą się jak zwykle do przestrzeni materialnej i upływu czasu, lecz ujmują również to co zaistniało poza czasem i przestrzenią. Jak bowiem inaczej możliwe byłoby uzdrowienie czakramów głównych, meridianów, punktów akupunkturowych sprzęgniętych z danym kręgiem? W jaki sposób dałoby się inaczej usunąć z energii kręgosłupa wszystkie zainstalowane tu kiedyś Merkaby, kwadraty i przestrzenne figury geometryczne. Niewiele jest tak bolesnych energii, jak wierzchołek zainstalowanego trójkąta, bezustannie drażniący tkanki miękkie ciała fizycznego. W modlitwie docieramy również do istot, które instalowały kiedyś owe myślokształty, aby zwrócić sobie wzajemną wolność od uwikłań.

Należy pamiętać o zachowaniu diety nie słodyczowej, Nie powinno się jeść bananów i jabłek. Cayce zalecał spożywanie galaretek warzywnych.

Załączniki- teksty innych wspierających modlitw:
Link ,,Wielbi dusza moja Boga"
Link Radość. Modlitwa
Link modlitwa ,,Posłuż się mną Boże"
Link do ,,Modlitwy w ciężkiej chorobie, w chorobie śmiertelnej”
Link Pokorne serce. Modlitwa
Link modlitwy ,,Oczyszczanie serca i jego energii”
Link do ,,Wkodowane wzorce umierania. Modlitwa uwalaniająca”
Link „Ład i porządek we mnie. Modlitwa”
Link do modlitwy ,,Nie komplikuj mi życia Duszo moja. Modlitwa”
Link do ,,Skarżę się teraz Bogu na Duszę moją. Modlitwa"”

Dodano : 24-04-2011 Przez: s_majda Przeczytano: 1224 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
 • s_majda 06-05-2011 19:02:28
  Nie mogę zrozumieć dlaczego te modlitwy w sensie słownym są tak skomplikowane.Mam na myśli tak dużo słów, pojęć itp. Czy małointeligentana osoba nie może się modlić, a właściwie skutecznie "wymodlić" np. uzdrowienie, jakąś przemianę, jeśli ona nie wie jakie są korzenie problemu ?

  Wiem np. że mam problemy z kręgosłupem, czy nie można modlić się o jego uzdrowienie w kilku słowach, bez dzielenia na kręgi, nie wiedząc tak wielu spraw, które jak widzę poruszasz w modlitwach ?  Opowiedź.

  Jednym zdaniem leczył Jezus. Miał czakrę serca rozległą na 3 metry średnicy. Jeśli ty nie masz takiej to musisz się nagadać więcej, dokładnie ustalając z duszą czego pragniesz. Mało inteligentni stracili gdzieś otrzymane na początku dary.
 • s_majda 21-02-2012 20:57:31
  4 kręgi kręgosłupa ustawiły się prawidłowo u kobiety po 50-tce., która przepracowała wzorce modlitwami. Nieoczekiwane to było i piękne. Zrobiła to dla przekonania się- dla satysfakcji- że z własnej strony, wspólnie z duszą uczyniły wszystko dla polepszenia stanu zdrowia. Reszta - czyli czas i sam akt przemiany pozostał już w gestii Stwórcy.

  Wiek oraz inne uwarunkowania czyniły ustawienie kręgów raczej w kategoriach ,,nie możliwe".

  Osoba już wcześniej wiele czasu poświęciła na korektę zaniedbań z młodości. Ustawienia przez kręgarzy nie przynosiły w tych aspektach żadnego efektu. W obszarze innych kręgów tak, lecz tu skrzywienie było nie do ruszenia.

  Warto jest podkreślić że matka tej osoby ma identyczne skrzywienie, więc było ono dziedziczne.
 • s_majda 07-10-2020 09:11:37

  Pracował Pan może ze wzorcami drzewa lub też spruchniały konar i tym podobne? Moja dusza kieruje mnie w tę strone i nie wiem jak to ugryść. Na stronie MINW nic nie znalazłem oczywiście jeśli nic sie nie znajdzie to coś spróbuje sam opracować i sie podziele ;) Z otrzymanego listu.

  Owszem, jak mi kręgosłup padł to tak miałem. Wizualizowałem wtedy, że rośnie nowe, mocne