Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Plan Boga wobec mnie
Jestem wdzięczny Boże Miłości za to, że otworzyłeś teraz moje własne serce i moją Duszę na pełne zrealizowanie Twojego bożego planu wobec nas. Jestem istotą rozumną, przeto wiem, że plan Boga obejmuje mnie i moją Duszę a także wszystkie inne istoty i wszystkie inne Dusze wszechświata. Powierzyłem się przeto całkowicie Bogu stwórczej siły i jego planowi wobec mnie.
Powierzyłem Bogu stwórczej siły i jego planowi wszystkie moje własne dzieci oraz ich Dusze.
Jestem wolny od intencji, nawyków i potrzeb naśladowania planu Boga twórczej Miłości wobec mnie – ja zwyczajnie i po prostu realizuję ten boży plan. W realizację planu Boga dla mnie i dla mojej własnej Duszy wkładamy wszystkie nasze zespolone siły i energie, całe moje serce. To jest oczywiste, że mój osobisty plan życia i działania jest całkowicie podporządkowany realizacji planu Boga dla mnie i dla mojej własnej Duszy. Moim planem życia i działania jest realizacja planu Boga dla mnie i dla mojej własnej Duszy. Powierzyłem Bogu stwórczej siły i jego planowi wszystkich moich własnych nauczycieli, moich mistrzów, moich Guru oraz ich Dusze.
Powierzyłem Bogu stwórczej siły i jego planowi wszystkich żywych bogów, których lotosowym stopom kłaniali się kiedyś dawniejsi awatrowie mojej własnej Duszy
Wiem to i rozumiem to, że doskonały plan Boga wobec mnie i mojej własnej Duszy gwarantuje mi trwały sukces duchowy, materialne bezpieczeństwo, oraz wszystkie dobrodziejstwa- tego jestem pewien. Powierzyłem Bogu stwórczej siły i jego planowi wszystkich moich własnych rodziców, moje rodzeństwo oraz ich Dusze.
Jestem wolny od intencji, nawyków i potrzeb ingerowania moimi planami w życie innych istot innych Dusz.
Wiem to i rozumiem to, że prosty plan Boga wobec mnie i mojej własnej Duszy jest doskonałą matrycą moich myśli, uczynków i słów.
Jestem wolny od intencji, nawyków i potrzeb narzucania się innym Duszom innym istotom- narzucania –sprzecznego z planem Boga z Jego wolą.
Jestem, wolny od histerii od histerycznych zachowań, od gdybania co to się stanie kiedy już wszystko powierzę na trwale Bogu Stwórczej siły Miłości i jego bożym plano wobec mnie. Jestem wdzięczny Boże jasnej Miłości, że uczyniłeś mnie wolnym od wszelkich otaczających mnie kiedyś blokad, zapór, zasieków uniemożliwiających wówczas realizację Twojego bożego planu wobec mnie. Chwała tobie Boże doskonałej Miłości za to, że masz dobry plan wobec mnie i mojej własnej Duszy obejmujący całe moje życie, całe nasze istnienie i wszystkie aspekty naszego przejawiania się materii, oraz w energiach. Rezultaty planu Boga wobec mnie i mojej własnej Duszy są dla mnie widoczne, zrozumiałe, namacalne i ja zawsze je rozumiem i zawsze tez mogę je zobaczyć i tak łatwo dotknąć. To jest piękne i wspaniałe, że doskonały plan Boga wobec mnie i mojej własnej Duszy zniwelował i zasypał wszystkie góry i przepaście jakie kiedyś oddzielały mnie i moją Duszę od innych istot bożego światła, istot bożej Miłości.

Dodano : 15-03-2008 Przez: s_majda Przeczytano: 1280 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.