Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Posłuż się mną Boże jakim jestem. Modlitwa

Otwórz Boże teraz moje serce.
Zaakceptowałem to, że urodziłem się jako zwykły człowiek, bez żadnych specjalnych mocy.
Zaakceptowałem to, że dusza moja inkarnowała teraz bez żadnych nadzwyczajnych mocy.
Boże jeśli wolą Twoją jest otworzyć teraz mnie, moje serce i duszę na pełną obecność  Twoich boskich energii, to niech tak się teraz stanie. Boże, dawco wszystkiego, proszę użyj mnie oraz mojej duszy, zgodnie z wolą Twoją. 
Boże, proszę użyj mnie oraz mojej duszy, takimi jakimi jesteśmy prawdziwie.
Boże, proszę użyj mnie oraz kunsztu i talentów mojej duszy, wyłącznie dla najwyższego dobra mojego i innych istot.


Dodano : 02-08-2011 Przez: s_majda Przeczytano: 1228 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
  • s_majda 28-07-2012 17:53:17

    Boże Stwórczej Mocy Miłości posłuż się teraz mną i moją Duszą abyśmy naprawiły razem wszystkie błędy wyrządzone przez Duszę moją i jej wszystkich awatarów. Posłuż się mną oraz moją Duszą Boże abyśmy zaniechawszy błądzenia i stanąwszy na drodze Światłości podążały zawsze wyznaczoną przez Ciebie jasna drogą istoty boskiego światła. Przebaczyłam, że tak długo błądziłyśmy z Duszą oddalając się od Ciebie Boże i szukając wśród fałszywych wskazówek, podniet, obietnic i bogów fałszywych. Jesteśmy gotowe z duszą na zmianę i na powrót do Ciebie i do Twojego Światła i boskiej Miłości. Oferuję CI Boże Stwórczej Mocy Miłości mnie i moją Duszę. Proszę rozkoduj i skasuj wszystkie krzywdy, błędy popełnione przez moją Duszę i jej awatarów oraz wszystkie nieszczęścia, do których przyczyniła się moja Dusza i jej awatarowie, pomóż nam naprawić wszystkie te krzywdy, które z Duszą wyrządziłyśmy i wszystkie popełnione błędy. Jestem wdzięczna Tobie Boże Nieskończonej Mocy Miłości, za Twoją pomoc i wsparcie. Z otrzymanego listu.