Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Naucz mnie Boże rozmawiać z Tobą.
Po publikacji tekstu ,,Dixit Dominus,, otrzymałem prośbę ,,naucz mnie rozmawiać ze ?wiatłością”Link. Odesłałem proszącego we właściwe miejsce.
Przyznaję, że miałem wątpliwości czy publikować ten tekst, z uwagi na głośne channelingowe (astralne) opowieści Walscha pt. ,,Rozmowy z bogiem" (astralem). Bo nie o takie rozmowy czy podpięcia nam chodzi. Polecam przy okazji książkę ,,Egzorcyzmy" p Leszka Żądło.


Proszę Boże, otwórz teraz moje serce i duszę.
Proszę naucz mnie Boże rozmawiać z Tobą bezpiecznie, niewinnie.
Proszę Boże, naucz mnie i moją duszę, jak mamy rozmawiać z Tobą, by mieć pewność, że to się dzieje na prawdę. Proszę Boże naucz mnie i moją duszę, jak mamy rozmawiać z Tobą, jak powinniśmy mówić do Światłości.
Proszę Boże, pokaż mi i mojej duszy to, jak, o czym i kiedy mamy rozmawiać z Tobą. Proszę Boże naucz mnie i moją duszę, jak mamy ufnie rozmawiać ze Światłością.
Proszę Boże, naucz mnie i moją duszę, jak mamy przez serce rozmawiać ze Światłością, bez wpływów astralnych, bez szkodliwych podpięć, kodowań.
Światłości, proszę naucz nas tutaj na Ziemi, jak mamy ufnie rozmawiać z Bogiem, dawcą naszego życia. Światłości, proszę daj mi oraz mojej duszy trwałą łatwość prowadzenia rozmów z Tobą. Proszę Boże, naucz mnie i moją duszę, jak mamy przenosić i wdrażać w życie efekty boskich odpowiedzi.
Dodano : 01-11-2011 Przez: s_majda Przeczytano: 1268 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.