Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Martwice, gangrena, choroby. Modlitwa uwalaniająca od wzorców.
Prosimy otwórz teraz Boże moje serce, duszę, całą naszą istotę i niech nastanie trwały czas naszej wiary.
Wspólnie z moją duszą, z całą naszą istotą, bytem, tworem dziękujemy Bogu za to, że uczynił wszystko, co uważał za stosowne z wszystkimi naszymi m.in. intencjami, oporami, kodowaniami, obciążeniami i blokadami z naszym i cudzym posiadaniem, tworzeniem, doświadczaniem w naszych i w cudzych umysłach, organizmach, narządach, komórkach, w energetykach, i w żywotach m.in. rozmaitych martwic, gangren, chorób, cierpień, trądów, ograniczeń i nie tylko ich blokujących naszą istotę od czasu narodzin, od poczęcia, od dzieciństwa.
Wspólnie z moją duszą, z całą naszą istotą, bytem, tworem dziękujemy Bogu za to, że uczynił wszystko co uważał za stosowne z wszystkimi naszymi m.in. intencjami, oporami, kodowaniami, obciążeniami i blokadami z naszym i cudzym posiadaniem, tworzeniem, doświadczaniem w naszych i w cudzych umysłach, organizmach, narządach, komórkach, w energetykach, i w żywotach m.in. rozmaitych martwic, gangren, chorób, cierpień, trądów, ograniczeń i nie tylko ich blokujących nam właściwe, niewinne, radosne relacje z Bogiem oraz innymi istotami. Wiemy to i rozumiemy to, że wnosimy z moją duszą z całą naszą istotą Boże światło i bożą Miłość w świat przejawiony najlepiej i najmocniej jak to jest możliwe, przeto każda kolejna sekunda przeżyta przeze mnie tu na ziemi w życzliwej szczęśliwości, jest dla mnie i Duszy mojej oraz dla wszechświata bezcenna i wartościowa, bez jakichkolwiek wzorców, intencji, obciążeń, kodowań, transów, misji, argumentów związanych z zaistnieniem, z przejawieniem się dla nas i dla wszechświata m.in. naszego i cudzego posiadania, tworzenia, doświadczania w naszych i w cudzych umysłach, organizmach, narządach, komórkach, w energetykach, i w żywotach m.in. rozmaitych martwic, gangren, chorób, cierpień, trądów, ograniczeń i nie tylko ich.
Fragmenty

Dodano : 03-09-2014 Przez: s_majda Przeczytano: 1748 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.