Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Bałwochwalstwo a blokowanie sobie energii. Rysunek

W innym tekście zestawiłem Podstawowe błędy w technice modlenia się. Link

Bóg tkwi w szczegółach zatem przyjrzyjmy się dokładnie rysunkowi. Mamy na nim modlącego się człowieka i uwidoczniony kanał czakrowy w ciele fizycznym. W bok ukazane są czakry zgodnie z ich właściwymi tęczowymi kolorami. Od dołu czerwony, nad głową fioletowy. Powyżej głowy złoty kanał czakrowy z ukazanymi dwoma spośród pięciu górnych czakr.
Człowiek modli się do uskrzydlonego anioła. Jest to tylko symboliczne przedstawienie chociaż dokładnie ukazuje obiegi energii kiedy takie zdarzenie ma miejsce. Czym bowiem jest anioł do którego może modlić się człowiek? Weźmy jakiegoś znanego żywego Boga z przeszłości. Zeus grecki, Sziwa, Balrama, Loki, Atena, Maryja to były wcielone anielskie dusze. Kult tych postaci (bogów) trwał lub jeszcze trwa przez tysiące lat. Zatem każdy modlący się do nich,do Guru, do obrazu, czy świętego działa w sposób jak pokazano na rysunku. Identyczny mechanizm pojawia się, gdy modlitwa kierowana jest do człowieka jak i do jego duszy niezależnie od jej boskiej linii pochodzenia. Niezależnie od tego, czy dane bóstwo, święty katolicki itp jeszcze żyje, umarł lub żyje w innym wcieleniu.
Obieg energii jest następujący.
Modlitwy kierowane są przez modlącego się poprzez III oko do bóstwa, za zwyczaj na jego III oko. Modlitwa ma formę przekazu energii i myśli. Jeśli bóstwo ma anielską duszę to energetycznej odpowiedzi udziela poprzez skrzydła, zwrotnie z nich właśnie kierując do wielbiciela własne energie. Zwróć uwagę na poziomą jasną kreskę na kanale czakrowym powyżej głowy. To jest automatyczny filtr, automatyczna blokada nakładane na obie dusze w trakcie bałwochwalczej modlitwy. Biała kreska w kanale (przerwa w nim) mówi nam i duszom, że ukazane bałwochwalstwo nie dzieje się na boskich prawach, że jest sprzeczne z wolą Boga, jaki zawsze sam pragnie udzielić pomocy każdemu z nas. Mnie, tobie i innym oraz każdej duszy.
Po odcięciu od boskich energii jej wewnętrzny obieg, toczy się tylko pomiędzy dwoma zainteresowanymi istotami tj. modlącym się i jego własnym bóstwem, jakie przecież posiada taką samą duszyczkę i takie same prawa do kontaktu z Bogiem dawcą życia.
Jeśli praktykujesz modlitwy do świętych obrazów czy drewnianych figur to twoje modlitwy nie docierają do Boga a jedynie do istoty namalowanej na obrazku. Konkretnie do jej nieśmiertelnej duszy.

Na tej stronie opisałem kilka technik skutecznej modlitwy. Zwróć uwagę na to czy nie modlisz się w sposób ukazany na rysunkach ,, Błędy w technice modlenia się”.
Każda forma bałwochwalstwa powoduje uzależnienie się od siebie obu istot. Obciążenie jest karmiczne i niezwykle szkodliwe dla wszystkich zainteresowanych.
Bóstwo chce modlitw kierowanych do siebie z uwagi na chęć bycia Bogiem, lub istotą daleko mądrzejszą i lepszą niż Bóg. Odcinając się poziomą kreską na kanale czakrowym potrzebuje energii wielbiciela, które tak się odpłaca. Buduje się też silne uzależnienie typu Pan i jego bezradny, zagubiony duchowo niewolnik.
Do odreagowania pozostanie lęk przed bóstwem, nawet jeśli dziś jest to tylko osoba pracująca jako pomocnik murarza czy pielęgniarka w szpitalu gruźliczym.
Najcięższym grzechem jest jednak wmówienie innym, że jest się dla nich boskim pośrednikiem, że tyko poprzez bóstwo dusza modlącego może nawiązać kontakt z Jedyną Twórczą Siłą wszechświata.
Jeśli modlisz się jak na rysunku to modlisz się tylko do;
- innego człowieka i jego duszy
- do samej duszy
- duszy jaka odeszła już do innego wcielenia
- do duszy jaka przebywa aktualnie w astralu pomiędzy kolejnymi wcieleniami
- do istoty jaka nigdy nie żyła na ziemi w ciele fizycznym.
- do istoty o której myślisz, że potrafi tobie udzielić boskiej pomocy a przecież od takiego wsparcia jest wyłącznie Bóg.

Być może dotknęło ciebie czytelniku większość z opisanych niżej doświadczeń.
- wychowywanie od młodości w duchu jedynej i prawdziwej ideologii
- kuszenie i kodowanie umysłu ideologicznymi gadżetami, indoktrynacja
- uroczystości ku czci
- straszenie, że kto nie jest z nami ten jest naszym wrogiem
- straszenie, że jak się nie jest z nami to może się stać coś złego w życiu
- niechęć dialogu z kimś kto ma inne poglądy
- brak alternatywy dla inaczej myślących lub tłumienie tej alternatywy
- wyciszanie głosów oporu w zarodku
Jeśli tak było, to zastanów się czy wpajane wartości były właściwe i czy Tobie przyniosły osobiste szczęście.

Przypomnę tu zaczerpnięty z Biblii, cały tekst pierwszego przykazania ,, Nie będziesz miał bogów innych przede mną, Nie czyń sobie obrazu rytego, ani żadnego podobieństwa rzeczy tych, które są na niebie wzgórę, i które na ziemi nisko, i które są w wodach pod ziemią. Nie będziesz się im kłaniał, ani im służył; bom Ja Pan Bóg twój, Bóg zawistny w miłości, nawiedzający nieprawości ojców nad syny w trzecim i w czwartem pokoleniu tych którzy mię nienawidzą: A czyniący miłosierdzie nad tysiącami tych, którzy mię miłują, i strzegą przykazania mego”.
Przytoczę też słowa Mahometa.
-"Bóg!Nie ma Boga, jak tylko On - Żyjący, Istniejący!Nie chwyta Go ni drzemka, ni sen. Do Niego należy to, co jest w niebiosach,i to, co jest na ziemi!
A któż będzie się wstawiał u Niego inaczej jak za Jego zezwoleniem? On wie, co było przed nimi,i On wie, co będzie po nich. Oni nie obejmują niczego z Jego wiedzy,oprócz tego, co On zechce. "(A-Bakara:255)
-"Posłaliśmy do każdego narodu posłańca:"Czcijcie Boga i unikajcie bałwochwalstwa!"Wśród nich byli tacy,których Bóg poprowadził drogą prostą; i byli tacy,którzy słusznie popadli w obłęd. Wędrujcie po ziemi i popatrzcie,jaki był ostateczny koniec tych,którzy zadawali kłam" (A-Nahl:36)
-"Stworzyłem dżiny i ludzi tylko po to, żeby Mnie czcili." (Al-Dharyjat:56)
-"Powiedz:"Ja jestem tylko śmiertelnikiem,tak jak wy. Zostało mi objawione, że Bóg wasz jest Bogiem Jedynym. Idźcie więc prosto ku Niemu, proście Go o przebaczenie!I biada bałwochwalcom," (Fussilat:6)


Dodano : 09-01-2010 Przez: s_majda Przeczytano: 2011 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
 • Sławomir M. 03-10-2012 20:37:53
  Często ludzie myślą, że bałwochwalstwo to najmniejszy problem. Otóż paradoksalnie jest on największą przyczyną nieszczęść i blokad u osobowości oraz Duszy.

  Ta ostatnia poprzez poprzednie inkarnacje oddaliła się od Stwórcy pozyskując zasoby z różnych źródeł- idąc na skróty.

  Dziś osobowość może doświadczać blokad w relacjach międzyludzkich oraz w kreacji pieniędzy, a wszystko poprzez "niewinne" bałwochwalstwo.Właśnie poprzez nie i tylko je Dusza nagromadziła rozmaitych obciążeń biorąc pakietami. Jednym z nich jest wojsko-nierząd-DDA-satanizm-

  A miało być tak łatwo, tak naturalnie- pieniążki miały spływać a tu nie ma pieniędzy, nie ma żony, ani nie ma szczęścia.

  Od bałwochwalstwa powstały obciążenia u Dusz, a więc trzeba też tym się zająć na pierwszym miejscu wraz z pakietem podstawowym.
 • Sławomir M. 23-06-2013 14:07:56

  [13:35:47] Asia: rozumiem, że słynne feng shui to też bałwochwalstwo? Mi się raczej kojarzyło z fizyką, ruchem energii... niż ślepą wiarą w magiczne moce :)

  [13:39:06] Mirka: pytanie- czy oddaje się Stwórcy czy samodzielnie programuje siebie za pomocą feng shui że będą pieniążki 

  na poziomie Duszy może być nalepka- jestem bogata

  a ślubowania bodhisattwy trzymają i nie ma w materii

  a chce się zaprogramować Duszę jako podświadomość że pieniądze mają być

  to jak z afirmacjami pozytywnymi- chce się nakleić nowe działania, programy życia

  a jak zostaje ciężar, obciążenia Duszy to.... jak to zrobić?

  i będzie wyrzucać stare zachowania

  Nawet koncentrując się na chwili obecnej, na życiu tu i teraz nieprzepracowana przeszłość nawet z tego wcielenia Duszy będzie ,,ścigać,,czy to w snach czy starych zachowaniach

 • Sławomir M. 24-06-2013 13:32:30

  Blokowanie światła Stwórcy
  [10:08:14] Krystyna:tak się zastanawaim nad jedną rzeczą.. nie mam efektów w materii ale moja swiadomość jest coraz lepsza.. a raczej zaczynam inaczej postrzegać świat wiele informacji jak lawina do mnei dochodzi
  ostatnio medytuje do Boga Stwórcy prosze go o jego światło i ono sie pojawia... mialam nawety taki bunt do swojej duszy... to otrzymalam informacje z góry żebym jej posysłala więcej miłosci
  wqurzam sie na nią że ona mi takie wzorce przedstwia. Wiesz ze mi sie kilka razy pokaqzala jako zloty Anioł.. to jej powiedziałam nie świruj.. gdzyby było tak dobrze to ja jako osobowość bym tak nie cierpiala
  [10:10:40] Mirka: tak masz tą świadomość- spory plus <<< to otrzymalam informacje z góry żebym jej posysłala więcej miłosci
  jak masz posyłać jej miłość jak ona ci blokuje ją od Stwórcy?
  Chodzi o to, że jak blokuje ją od Boga Dawcy Życia to jak ma otrzymywać pełnowartościową miłość?
  [10:14:52] Krystyna: Ja jej to tłumaczę... rozmwiam z nią codziennie i jej tłumaczę.. że jak chce się rozwiajć i oświecić to powinna się otworzyć na Boga Dawcę Życia, a nie blokować, albo wybiórczo mi podawać informację

  cały czas pokazuję jej: widzisz te wzorce sie nei sprawdzają, tkwisz ciagle uwikłania, a chcesz sie pozbyć tego
  Kierowałam modlitwy do Boga Dawcy Życia żeby jej ukazał drogę... żeby wyszła z tego błądzenia... bo ona ciągle mnie pcha do rozwoju duchowego i wydaje jej się że mi pomaga, a tak naprawdę blokuje
  Jak slucham modlitw na mp3 to czesto pojawia mi się światło złote od Boga Dawcy Życia, ale to jest taka chwila że błyśnie i zaraz znika
  Tak jakby się coś na chwilę otwierało i ponownie zamykało
  [10:22:24] Mirka: Strażnicy i jej kombinacje by nie przekroczyć limitu światła w planie karmicznym, możesz prosić Stwórcę by też nie odnawiała ślubowań Ami (komentarz : http://www.modlitwainnanizwszystkie.pl/infusions/articles/readarticle.php?article_id=1413)
  Jeszcze opiekuni - 
  http://www.modlitwainnanizwszystkie.pl/readarticle.php?article_id=856
  http://www.modlitwainnanizwszystkie.pl/readarticle.php?article_id=1343
  Strażnicy inkarnacyjni
  http://www.modlitwainnanizwszystkie.pl/readarticle.php?article_id=1387
  Także sama strażnikuje innym więc też sama jest blokowana przez te poczynania 
  Tutaj nawet posyłając energie, miłość bez zwrócenie się do Boga Dawcy Życiaby to zrobił może być przekręt- 
  trzeba pytać o konsekwencję
  Widziałam nie raz jak osoby posyłały miłość a na Dusze szły energetyczne sztylety bo przekręcały prośby osobowości
  [6/26/2013 11:04:13 PM] Marlena: hm ..bo jest ciężko dla tych ludzi którzy tak jak ja wcześniej i reiki i runy i karty itd
  pewnie jest im ciężko to wszystko objąć umysłem
  ja na przykład czuje się jeśli chodzi o zdrowie o dużo lepiej
  [6/26/2013 11:05:20 PM] Mirka: to najważniejsze
  [6/26/2013 11:05:43 PM] Marlena: kiedyś szukałam pomocy wszędzie poza Stwórcą
  i ciągle się źle czułam albo bałam ze jestem strasznie chora
  choć w duchu coś mi mówiło że jest Stwórca i do niego trzeba się zwrócić ...
  ja nawet nie wiem jak znajomym wytłumaczyć jak to jest naprawdę
  bo wcześniej przecież to ja proponowałam pomoc reiki runy itd.
  [6/26/2013 11:08:01 PM] Mirka: powiesz że odstawiłaś bo źle się czułaś ;)
  [6/26/2013 11:10:07 PM] Marlena: doszłam do tego że z prośbami to do SZEFA (STWÓRCY) a nie do pośredników
  [6/26/2013 11:10:28 PM] Marlena: to jeszcze to są w stanie znajomi zaakceptować :)
  [6/26/2013 11:11:07 PM] Mirka: Należy wystrzegać się pokusy kierowania się ku innym, jako źródłu informacji, ukierunkowania lub uzdrawiania, zamiast szukania zestrojenia ze Stwórcą.
  Innymi słowy, chociaż inni mogą być pomocni, swoje zaufanie musimy pokładać w Nim. Każdy może uczynić z kogoś fałszywego proroka- jeśli będzie przekładał skostniałą strukturę. 
  "Pamiętaj, że nie ma drogi na skróty do świadomości boskiej siły. Jest ona częścią twej świadomości, ale nie może być urzeczywistniona tylko dzięki samym pragnieniom. Zbyt często powstaje tendencja do pragnienia i oczekiwania jej bez przyjęcia duchowej prawdy przy pomocy procesu mentalnego. A to jest jedyna droga prowadząca do celu. Nie ma drogi na skróty w metafizyce i nie ma znaczenia, co mówią ci, którzy mają widzenia, interpretują liczby lub czytają w gwiazdach"
  Edgar Cayce