Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Brak orgazmu u kobiet. Niespełnienie karmicznej prostytutki.Około 30% amerykańskich kobiet przyznaje się (statystycznie), do braku orgazmu w seksie. Temat niespełnienia w seksie karmicznej prostytutki jest doskonale znany w środowisku regreserów. Ponieważ nie wszyscy posługują się tą techniką uwalniania od przeszłości, pozwalam sobie streścić dostępną wiedzę.
Czy wszystkie były prostytutkami?
Niekoniecznie. Liczba kobiet i mężczyzn, którzy zajmowali się nierządem może też być znacznie wyższa. Jednak za niespełnienie kobiet odpowiadają też niedołęgi- ich mężowie dbający, aby tylko sobie ulżyć. Co stało za wyborem seksualnego niedołęgi na własnego kochanka, pozostaje indywidualną tajemnicą.
Wracając do niespełnienia w seksie.
1) Prostytutka lubi seks. Inaczej by się nim nie parała. Czasami lubi zbyt wiele seksu.
2) Prostytutka uprawia seks i robi to z dużą ilością zmieniających się mężczyzn.
3) Prostytutka za seks, który przecież tak lubi, pobiera umowne wynagrodzenie. Niekiedy są to pieniądze, stanowisko, mieszkanie, utrzymanie oraz inne formy sponsoringu. Ona daje mężczyźnie TYLKO to co sama lubi.
4) Zaczyna się wstydzić tego co lubi, co sprawia jej prawdziwą przyjemność. Nie wypada przecież okazywać klientowi, że płaci jej za to co ona sobie ceni, co robi z całego serca.
5) Część klientów ma za złe prostytutce, że kobieta też doświadcza przyjemność w seksie. Ponieważ oni płacą za przyjemność własną a nie jej. Może zostać ukarana przez własnego klienta.
6) Z upływem kolejnych wcieleń spędzonych w zawodzie, blokuje się coraz bardziej. Silne napięcia pojawiają się np. na wewnętrznej stronie ud, przy pachwinach.
7) Blokują się jajniki produkujące hormony kobiece. Powodem może być np. wcześniejsza karmiczna aborcja. Bywa, że kobieta wygląda wówczas prawie jak mężczyzna(babochłop), ale pociąg do terminowania w zawodzie jest jeszcze ten sam.
8) Alkohole spożywane w tawernach, narkotyki brane w spelunkach niszczą nie tylko wątrobę, jajniki. Nadchodzą z nimi wizje, omamy związane z seksem i upragnionymi orgazmami, a z nimi pojawia się lęk.
9) Chętni mogą zapoznać się z obdukcjami lekarskimi prostytutek, z ich zwierzeniami, aby sobie dociekać dalsze możliwe ich pomieszania, doświadczane w życiu oraz na umyśle.

Z pakietem podobnych obciążeń, dusza prostytutki inkarnuje jako żołnierz, a później znowu jako zwyczajna już kobieta.Link Zakłada rodzinę, i staje przed pytaniem, jak ma pokazać mężowi że lubi seks? Lęka się, pamiętając że należy się seksu wstydzić, i nie warto pokazywać zainteresowania. Przecież lubiła orgazmy jako nierządnica, i doznawała wówczas krzywdy. A w ogóle, co mąż sobie o niej pomyśli? Zwłaszcza ten, co był kiedyś jej klientem. Bezpieczniejszym pomysłem wydaje się być, ukrywanie własnych namiętności oraz potrzeb.
Pozostaje jeszcze pokrewna kwestia, jak doświadczyć orgazmu, w ramionach męża niedołęgi? Zastępczo i najprościej jest pójść na bok, do cudzego łóżeczka. Ale to już jawny nierząd, o którym ona myśli, że nikt nie będzie wiedział.
Koło się domyka.


Dodano : 11-11-2011 Przez: s_majda Przeczytano: 724 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
 • s_majda 08-01-2012 19:20:30
  Stive Martin grał w czarno-białym filmie jakiegoś nieudacznika, bodaj detektywa. Walczyły o niego 2 atrakcyjne młode kobiety. Jedna przy kolejnym służbowym spotkaniu zagaiła.

  -Kiedy będzie pan coś wiedział, to proszę wykręcić numerek. (Rzecz dzieje się w latach 40-tych, kiedy USA były już porządnie stelefonizowane.)

  - (?) Spojrzał na nią uważnie.

  -Czy wie pan jak wykręcić numerek?

  -Tak, korzystałem już z telefonu.

  Niezrażona jego wiedzą, ciągnęła dalej, demonstrując co i jak. -Wkłada PAN palec w dziurkę i kręci takie małe kółeczka.
 • s_majda 04-07-2012 10:33:20
  Słucham jaśnie Panie ?

  -Niech Jan rozpocznie grę wstępną. Ja jeszcze poczytam gazety.
 • s_majda 26-06-2016 21:51:48

  Jeszcze 60 lat temu, kobiety Irlandzkie trafialy do lekarza z siniakami okolic pępka. Był to widomy dowód małżeńskich starań o potomstwo, u tych par które nie były obznajomione z łatwiejszą techniką robienia dzieci. W 2016 roku w Afryce, Azji trafiają sie pary o podobnej niewiedzy. Należy zatem rozumieć, że podobnie bywało w wielu krainach, zwłaszcza przy niskiej wiedzy i w niepiśmiennych środowiskach.