Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Dobroć Boga dla mnie. Modlitwa
Proszę otwórz teraz Boże moje serce oraz duszę.
Akceptuję, że rok 2012 jest jak zwykle rokiem dobroci Boga dla mnie, dla mojej rodziny i dla naszych dusz. Proszę Boże stwórczej mocy, niech całe moje życie, moje istnienie będzie zawsze przepełnione świadomością boskiej dobroci dla mnie, dla mojej duszy i bliźnich. Tak jak daję, tak samo otrzymuję.
Przebaczyłem to, że zwlekałem z przyjmowaniem dobroci Boga dla mnie i dla mojej duszy. Przebaczyłem to, że kombinowaliśmy z duszą czy możemy przyjąć trwałą dobroć Boga kierowaną do nas. Jestem wdzięczny za przemianę mojej istoty jaka sprawiła, że Bóg zawsze okazuje mi swą dobroć i pozwala przejawiać jej skutki w każdej chwili mojego życia. Jestem wdzięczny, że Bóg zawsze okazuje mi swą dobroć, nie mającą końca, ani żadnych ograniczeń. Tak jak daję, tak samo otrzymuję.
Przebaczyłem to, że z duszą uchylaliśmy się przed całą dobrocią Boga, którą zawsze pragnął nam okazać. Jestem wdzięczny Bogu, że nie każe mi czekać na całą boską dobroć dla mnie i dla mojej duszy, że zawsze okazuje ją bezzwłocznie. Jesteśmy z duszą godni trwale otrzymywać dowody bożej dobroci oraz strumień bożych łask kierowanych do nas.
Zasługujemy z duszą, aby trwała boża dobroć zawsze obejmowała wszystkie sfery naszego istnienia, działania i przejawiania się. Tak jak daję, tak samo otrzymuję. Zasługujemy z duszą, aby trwała boża dobroć zawsze obejmowała wszystkie nasze relacje z bliskimi, oraz ich wszystkich. Zasługujemy z duszą, aby trwała boża dobroć zawsze obejmowała wszystkie moje sposoby zarabiania, gromadzenia i wydawania pieniędzy. Zasługujemy z duszą, aby trwała boża dobroć zawsze obejmowała moją seksualność i moje życie rodzinne, małżeńskie. Przebaczyłem to, że z moją duszą uchybialiśmy Bogu nie przyjmując dobroci ani łaskawości, które zawsze miał dla nas. Jestem wolny od uchybiania Bogu i zawsze chętnie przyjmuję całą bożą dobroć oraz łaskawość.
Fragmenty
Dodano : 27-12-2011 Przez: s_majda Przeczytano: 1322 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.