Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Dlaczego mężczyzna ucieka od kobiety modliszki? Przyczyny energetyczne i duchowe.
Zachęcam do uważnej lektury art ,,Kobieta modliszka czarna. Przyczyny uwikłania. Kody. " Link
Fragment z tamtego tekstu.
,,Po otrzymanej pierwszej inicjacji na kobietę o wzorcach kobiety modliszki w kolejnych inkarnacjach żeńskich (jej) Dusza mogła przyjąć kolejny energetyczny lub fizyczny miecz w serce. Dzięki zabiegowi , kobieta o tych wzorcach zyskiwała nowe walory i destrukcję za pomocą czarnej magii. Wchodziła na jej wyższy stopień. Owe damy wyspecjalizowane były w wojnach psychologicznych z mężczyznami. Potrafiły biegle owinąć każdego z nich wokół palca i niezauważalnie niszczyć, a także wkodować w energetykę jego Duszy (swojej męskiej ofiary) dowolne kody poddaństwa na kolejne wcielenia. (Taka Dusza ofiary inkarnowana jako )Mężczyzna w kolejnych wcieleniach jest ślepo zakochany w niej (swoim niszczycielu). Nawet kiedy ona go niszczy lub on od niej ucieknie, to w dalszym ciągu będzie niczym nastolatek wzdychał do jej zdjęcia, lub do duszy, jaka bezustannie kontroluje ofiarę.”

Załóżmy że podobna inicjacja miała miejsce w Indiach lub Chinach 4000 lat temu. Duszyczka sprawczyni inkarnuje teraz w Polsce lub USA jako kobieta o aktywnych wzorcach modliszki.
Mamy jednak kobiety modliszki które złapały sobie męża na stałe, ale i takie, które próbują go jeszcze złowić. Są też takie które w celach złowienia testują całe autobusy chętnych na ofiarę.
W jaki sposób mężczyźni uciekają od jednych i drugich?
Jeśli modliszka złowiła sobie samca to po ew. założeniu wspólnego gniazda któreś z nich wyjeżdża na dłużej z domu. Kiedy robi to kobieta, to może ciężko przy tym pracując doprawiać mężowi rogi np. na studiach lub za granicą,.
Mężczyzna wyjeżdżający na dłużej, ucieka od żony modliszki, działającej wobec niego bez serca. Odpocznie kilka miesięcy, odzyskując siłę, aby to ciągnąć w dalszym ciągu i wielbić ją do końca swych dni.

Argumentem rozdzielającym czasowo istniejące małżeństwo z modliszką są zwykle finanse, praca lub np. studia.
Bycie modliszką to życie pełne niespełnień.
Życie z kobietą modliszką to życie pełne niespełnień.

Przypadek kobiety na łowach, jest tylko innym wariantem tej gry o zniewolenie ofiary. Niekiedy widzimy energetykę kobiecej duszy i wszystkie wbite miecze, noże, strzały. Niekiedy kobieta ma aktywny i wielki myślokształt modliszki lub pieczęć o takim wzorze. To co widzą ludzie, jeszcze lepiej, a nawet doskonale widzą ludzkie dusze. Kobiecie pozostawiam pytanie- jak można bezpiecznie przytulić się do modliszki, mającej w energiach tyle rozmaitych wbitych kiedyś ostrzy i wyglądającej z nimi niczym kolczatka?
Dodano : 06-07-2012 Przez: s_majda Przeczytano: 976 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
 • Sławomir M. 05-02-2013 22:20:11
  Z otrzymanych listów- zbór dotyczący kobiety o charakterze modliszki i mężczyzny o charakterze pająka ptasznika  Sytuacja, która mnie przerasta to obciążenie pająka ptasznika u ojca mojego dziecka. Z otrzymanego listu  To obciążenie ma pani Dusza (z męskiej inkarnacji) oraz Dusza dziecka. Obciążenie modliszka- pająk ptasznik występują razem i je równocześnie się puszcza w pakiecie.

  Są nagrania dotyczące tego tematu a także intencje.

  Dobrze jest je przerabiać np przeplatać-raz wziąć z pająka ptasznika, raz z kobiety o charakterze modliszki.  Miotam się między pogardą dla tchórza, który nie miał odwagi zobaczyć nawet swojego synka a jednocześnie mam

  silną świadomość, że tylko Bóg mógł dać mu dziecko (medycznie F. jest bezpłodny, mój lekarz nie wahał się powiedzieć, że poczęcie tego dziecka to cud).Wiem, że ma silną depresję, brak pracy i jakiegokolwiek planu, pomysłu, choć umiejętności poszukiwane na rynku pracy są. Z otrzymanego listu
  Mężczyzna z silnie zarysowanym obciążeniem pająka ptasznika jest bezbronny i nie potrafi walczyć, ale za to jego Dusza w kobiecych inkarnacjach jako kobieta o charakterze modliszki walczy energetycznie, fizycznie, dopina swego- nie bacząc na innych tylko na siebie i ewentualne własne potomstwo. Proszę zrozumieć, że taki mężczyzna przy pani Duszy długo by nie pożył- zapadł by na poważną śmiertelną chorobę bo Dusza kobiety z obciążeniem modliszki by go niszczyła energetycznie, emocjonalnie, wymagała czegoś ponad jego siły. Jedyną obroną jest dla niego ucieczka, odcięcie się od Duszy takiej kobiety i własnego potomstwa.

  Także są mężczyźni jacy wykazują cechy kobiety o charakterze modliszki- wtedy mają żeński przepływ energii w czakrze sakralnej.  Sytuacja z ojcem dziecka jest chyba bardziej skomplikowana, bo to ja byłam ucieczką przed agresywną modliszką. Zakochał się we mnie "w samoobronie" przed zniszczeniem - ex partnerzy jego żony wręcz szukali pomocy u psychologów po związkach, jeden z nich wywalił wszystkie swoje oszczędności, aby ratować ukochaną przed depresją - depresji nie było - był już kolejny facet i potrzebowała urządzić sobie luksusowo mieszkanie.

  Najgorsze było jej uzależnienie od dzikich awantur - lubiła czymś rzucać, tłuc naczynia, szyby, bić i drapać i jeszcze wyskakiwać szlochając z jadącego samochodu...Do tego atrakcyjna i bogata.

  Ja przy niej to cicha, nudna, szara myszka. Taka po prostu normalna - i stąd ta jego nieszczęsna miłość do mnie.

  Potem - już w ciąży - dowiedziałam się że on się nie odważy zostawić żony, a miłość do mnie gdzieś się nagle ulotniła.
  Mężczyzna o charakterze pająka ptasznika zawsze uda się do Pani z obciążeniami kobiety o charakterze modliszki. Nie ważne czy pani jest skromną czy agresywną kobietą. Przy tym obciążeniu warto od razu zająć się obciążeniem mężczyzny o charakterze pająka ptasznika w męskich inkarnacjach Duszy. Bez tego nie puści obciążenia kobiety o charakterze modliszki.