Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Umów zrywanie zawartych z konkretną osobą i jej duszą. Modlitwa uwalniająca.

W tekście zamieściłem przypadkową Elę Kowalską

Otwórz proszę Boże moje serce oraz moją duszę.
Tobie Boże stwórczej siły dziękuję wspólnie z moją duszą, że dla najwyższego dobra i bezpieczeństwa rozkodowałeś i skasowałeś wszystkie tajne, niejawne dla mnie porozumienia, spiski, szkodliwe, destrukcyjne umowy, zmowy zawarte przez innych z moją własną duszą i jej ziemskimi awatarami a także z duszą Eli Kowalskiej i z jej różnymi osobowościami, oraz wynikające z tego wszystkie niespełnienia. Tobie Boże stwórczej siły dziękuję wspólnie z moją duszą, że dla najwyższego dobra i bezpieczeństwa rozkodowałeś i skasowałeś wszystkie tajne wobec Boga szkodliwe, destrukcyjne umowy, zmowy, przekręty i spiski zawarte kiedyś przez moją duszę, przez jej ziemskich awatarów z innymi istotami, z duszą Eli Kowalskiej i z jej różnymi osobowościami, oraz wynikające z tego wszystkie niespełnienia. Tobie Boże stwórczej siły dziękuję wspólnie z moją duszą, że dla najwyższego dobra i bezpieczeństwa rozkodowałeś i skasowałeś wszystkie sprzeczne z Twoim Bożym planem dla mnie porozumienia, spiski, szkodliwe, destrukcyjne umowy, zmowy zawarte z duszą Eli Kowalskiej i z jej różnymi osobowościami, oraz wynikające z tego wszystkie niespełnienia. Tobie Boże stwórczej siły dziękuję wspólnie z moją duszą, że dla najwyższego dobra i bezpieczeństwa rozkodowałeś i skasowałeś wszystkie mesjanistyczne, związane z Mesjaszem szkodliwe, destrukcyjne umowy, zmowy, przekręty i spiski zawarte kiedyś przez moją duszę, przez jej ziemskich awatarów z innymi istotami, z duszą Eli Kowalskiej i z jej różnymi osobowościami. Tobie Boże stwórczej siły dziękuję wspólnie z moją duszą, że dla najwyższego dobra i bezpieczeństwa rozkodowałeś i skasowałeś wszystkie mesjanistyczne, związane z rokiem 2000 dwunastym szkodliwe, destrukcyjne umowy, zmowy, przekręty i spiski zawarte kiedyś przez moją duszę, przez jej ziemskich awatarów z innymi istotami, z duszą Eli Kowalskiej i z jej różnymi osobowościami, oraz wynikające z tego wszystkie niespełnienia. Tobie Boże stwórczej siły dziękuję wspólnie z moją duszą, że dla najwyższego dobra i bezpieczeństwa rozkodowałeś i skasowałeś wszystkie satanistyczne i lucyferańskie szkodliwe, destrukcyjne umowy, zmowy, przekręty i spiski zawarte kiedyś przez moją duszę, przez jej ziemskich awatarów z innymi istotami, z duszą Eli Kowalskiej i z jej różnymi osobowościami, oraz wynikające z tego wszystkie niespełnienia. Tobie Boże stwórczej siły dziękuję wspólnie z moją duszą, że dla najwyższego dobra i bezpieczeństwa rozkodowałeś i skasowałeś wszystkie utajnione szkodliwe, destrukcyjne umowy, zmowy, przekręty i spiski Eli Kowalskiej i jej duszy, wymierzone przeciwko mojej własnej rodzinie i moim najbliższym.
Tobie Boże stwórczej siły dziękuję wspólnie z moją duszą, że dla najwyższego dobra i bezpieczeństwa rozkodowałeś i skasowałeś wszystkie moje szkodliwe, destrukcyjne umowy, zmowy, przekręty i spiski zawarte z Duszą Eli Kowalskiej i jej osobowościami, oraz wynikające z tego wszystkie niespełnienia. Tobie Boże stwórczej siły dziękuję wspólnie z moją duszą, że dla najwyższego dobra i bezpieczeństwa rozkodowałeś i skasowałeś wszystkie moje i mojej duszy szkodliwe, destrukcyjne umowy, zmowy, przekręty i spiski niszczące moje serce oraz moje energie zawarte z Duszą Eli Kowalskiej i jej osobowościami, oraz wynikające z tego wszystkie niespełnienia.
Tobie Boże stwórczej siły dziękuję wspólnie z moją duszą, że dla najwyższego dobra i bezpieczeństwa rozkodowałeś i skasowałeś wszystkie sprzeczne z moim najwyższym dobrem porozumienia, spiski, szkodliwe, destrukcyjne umowy, zmowy zawarte przez Elą Kowalską z moją własną duszą i jej ziemskimi awatarami, oraz wynikające z tego wszystkie niespełnienia. Tobie Boże stwórczej siły dziękuję wspólnie z moją duszą, że dla najwyższego dobra i bezpieczeństwa rozkodowałeś i skasowałeś wszystkie szkodliwe i destrukcyjne porozumienia, spiski, szkodliwe, destrukcyjne umowy, zmowy zawarte przez innych z moją własną duszą i jej ziemskimi awatarami oraz z duszą Eli Kowalskiej i z jej różnymi osobowościami, oraz wynikające z tego wszystkie niespełnienia. Tobie Boże stwórczej siły dziękuję wspólnie z moją duszą, że dla najwyższego dobra i bezpieczeństwa rozkodowałeś i skasowałeś wszystkie szkodliwe, destrukcyjne umowy, zmowy, przekręty i spiski zawarte kiedyś przez moją duszę, przez jej ziemskich awatarów z istotami mroku z istotami ciemności oraz z duszą Eli Kowalskiej i z jej różnymi osobowościami , oraz wynikające z tego wszystkie niespełnienia. Tobie Boże stwórczej siły dziękuję wspólnie z moją duszą, że dla najwyższego dobra i bezpieczeństwa rozkodowałeś i skasowałeś wszystkie tajne, niejawne dla mnie polecenia, rozkazy i misje przez innych narzucone mojej własnej duszy i jej ziemskimi awatarom przez duszę Eli Kowalskiej i jej różne osobowości, oraz wynikające z tego wszystkie niespełnienia. Tobie Boże stwórczej siły dziękuję wspólnie z moją duszą, że dla najwyższego dobra i bezpieczeństwa rozkodowałeś i skasowałeś wszystkie utajnione szkodliwe, destrukcyjne umowy, zmowy, przekręty i spiski wymierzone przez duszę Eli Kowalskiej i jej różne osobowości przeciwko mojej własnej żonie, przeciwko moim dzieciom i rodzicom, oraz wynikające z tego wszystkie niespełnienia. Tobie Boże stwórczej siły dziękuję wspólnie z moją duszą, że dla najwyższego dobra i bezpieczeństwa rozkodowałeś i skasowałeś wszystkie szkodliwe, destrukcyjne umowy, zmowy, przekręty i spiski zawarte kiedyś przez moją duszę, przez jej ziemskich awatarów z archaniołami i grupą Beliala wraz z duszą Eli Kowalskiej i z jej różnymi osobowościami, oraz wynikające z tego wszystkie niespełnienia. Tobie Boże stwórczej siły dziękuję wspólnie z moją duszą, że dla najwyższego dobra i bezpieczeństwa rozkodowałeś i skasowałeś wszystkie szkodliwe, destrukcyjne umowy, zmowy, przekręty i spiski zawarte kiedyś przez moją duszę, przez jej ziemskich awatarów z Sidartą Gautamą, z Mesjaszem wraz z duszą Eli Kowalskiej i z jej różnymi osobowościami, oraz wynikające z tego wszystkie niespełnienia.
Pragnę wiedzieć wszystko o tajnych, niejawnych teraz dla mnie porozumieniach, spiskach, zmowach zawartych przez Duszę Eli Kowalskiej z moją własną duszą, abym ja mógł oddać je wszystkie Bogu stwórczej Miłości, aby Bóg je skasował i anulował, oraz wynikające z tego wszystkie niespełnienia. Tobie Boże stwórczej siły dziękuję wspólnie z moją duszą, że dla najwyższego dobra i bezpieczeństwa rozkodowałeś i skasowałeś utajnione przekręty i spiski mojej własnej duszy o których mi nie wiadomo, których ja nie jestem świadomy a zawarte z duszą Eli Kowalskiej i z jej różnymi osobowościami, oraz wynikające z tego wszystkie niespełnienia. Tobie Boże stwórczej siły dziękuję wspólnie z moją duszą, że dla najwyższego dobra i bezpieczeństwa rozkodowałeś i skasowałeś wszystkie szkodliwe, destrukcyjne umowy, zmowy, przekręty i spiski osłabiające mnie, moją duszę oraz inne istoty a zawarte z duszą Eli Kowalskiej i z jej różnymi osobowościami, oraz wynikające z tego wszystkie niespełnienia . Tobie Boże stwórczej siły dziękuję wspólnie z moją duszą, że dla najwyższego dobra i bezpieczeństwa rozkodowałeś i skasowałeś wszystkie szkodliwe, destrukcyjne umowy, zmowy, przekręty i spiski zawarte kiedyś przez moją duszę, przez jej ziemskich awatarów z istotami astralnymi z istotami pochodzącymi z innych cywilizacji materialnych i energetycznych a zawarte przy udziale duszy Eli Kowalskiej i jej różnych osobowości, oraz wynikające z tego wszystkie niespełnienia.


Dodano : 07-09-2012 Przez: s_majda Przeczytano: 744 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
  • Sławomir Zgłobicki 21-12-2015 13:08:28

    Schemat zrywania umów na Intencje.

    naszego zerwania/nie, rozkodowania/nie, skasowania/nie, anulowania/nie przez Boga Dawcę Życia według jego kryteriów, warunków, woli, na jego boską odpowiedzialność dla najwyższego naszego dobra wszelkiego rodzaju tajnych/nie, jawnych/nie, zapomnianych/nie, ukrytych/nie m.in. porozumień, spisków, umów, zmów, nakazów, zakazów paktów, przyrzeczeń, intercyz, ślubowań, zobowiązań, planów, a w tym karmicznych wraz z konsekwencjami ich łamania/nie m.in. szkodliwych/nie, destrukcyjnych/nie stojących/nie w zgodzie z najwyższym dobrem naszym i innych zawartych/nie pomiędzy mną, moją Duszą, jej osobowościami, całą naszą istotą bytem tworem, a ....... jej duszą, jej osobowościami, całą jej istotą bytem tworem oraz naszego i cudzego doświadczanie/nie tego skutków.