Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Samael, bogowie śmierci. Modlitwa
Samael, Anioł Śmierci (hebr. סמאל‎; Samaël, Samiel, Siegel, Satan, Satanael, Samuel, Sammael) – anioł śmierci przedstawiany jest również w kobiecych kształtach: dostarczyciel wyroków śmierci ale i powstrzymujący egzekucję (por. akeda), kontrowersyjny anioł, oskarżyciel, uwodziciel, duch zniszczenia.
Shinigami (jap. 死神 bóg śmierci?) – personifikacja Śmierci w kulturze japońskiej, która do Kraju Kwitnącej Wiśni przywędrowała z Europy w epoce Meiji.
Personifikacja ta szybko została zaadoptowana przez artystów, pojawiając się m.in. w poemacie rakugo Shinigami (prawdopodobnie było to pierwsze pojawienie się shinigami w utworze japońskim), czy też ilustrowanej książce Shunsena Takehary Ehon-hyaku-monogatari (Sto ilustrowanych historii).
Terminu shinigami można użyć również jako określenie bóstwa, jednak jest on stosowany w Japonii od stosunkowo niedawna, stąd też raczej nie występuje w wierzeniach shintō czy japońskim folklorze. Shinigami najczęściej pojawiają się we wszelkich formach twórczości, przede wszystkim w mandze i anime.
W polskich przekładach shinigami występują pod różnymi nazwami – od oryginalnej (anime Bleach i Soul Eater), poprzez dosłowne tłumaczenia „bogowie śmierci” (manga i anime Death Note), po tłumaczenia artystyczne, np. „strażnik śmierci” (manga Bleach).

Nie wdając się w rozważania czy takie postacie istnieją, dla wielu istot ważne jest i było naśladowanie kogoś ważnego. Stalin miał legalnych sobowtórów.
W Hiszpanii spotkamy wielu Jezusów, bo tak to popularne imię.
Osobiście spotkałem już autobus kobiet ze wzorcami Merlin Monroe.
Bicz Boży - akurat wizerunek nosiciela się nie zachował, ale znów tłumy są chętne, aby sam bicz nosić i wymierzać grzesznikom razy.
W Polsce było kiedyś tłumy Marii.
A już bycie samą śmiercią, to jest dopiero fucha nie z tej ziemi dla niejednej duszy. Chadzanie z kosą, przecinanie nici AKA ponad głową- kończenie innym żywota.


Proszę otwórz teraz Światłości moje serce, duszę, całą moją istotę. Proszę także o Boską ochronę dla mnie i dla mojej Duszy.
Jestem wdzięczny Tobie Światłości, za usunięcie z moich energii, z mojej duszy i z całej mojej istoty wszystkich szkodliwych transów, wibracji, intencji, kodowań, oraz wzorców bycia Samaelem, bogami śmierci, i innymi postaciami niosącymi śmierć, zniszczenie oraz boży gniew.
Jestem wdzięczny Tobie Światłości, za usunięcie z moich energii, z mojej duszy i z całej mojej istoty wszystkich transów, wibracji, intencji, kodowań, oraz wzorców bycia Samaelem, bogami śmierci, i innymi postaciami niosącymi śmierć, zniszczenie oraz boży gniew pochodzących ze skutków picia alkoholu, zażywania narkotyków.
Jestem wdzięczny Tobie Światłości, za usunięcie z moich energii, z mojej duszy i z całej mojej istoty wszystkich transów, wibracji, intencji, kodowań, oraz wzorców bycia Samaelem, bogami śmierci, i innymi postaciami niosącymi śmierć, zniszczenie oraz boży gniew blokujących skrzydła mojej duszy oraz ich ciała auryczne. Jestem wdzięczny Tobie Światłości, za usunięcie z moich energii, z mojej duszy i z całej mojej istoty wszystkich transów, wibracji, intencji, kodowań, oraz wzorców bycia Samaelem, bogami śmierci, i innymi postaciami niosącymi śmierć, zniszczenie oraz boży gniew pochodzących z obcych cywilizacji energetycznych i materialnych. Jestem wdzięczny Tobie Światłości, za usunięcie z moich energii, z mojej duszy i z całej mojej istoty wszystkich transów, wibracji, intencji, kodowań, oraz wzorców bycia Samaelem, bogami śmierci, i innymi postaciami niosącymi śmierć, zniszczenie oraz boży gniew blokujących nasze serce i jego energetykę, naszą grasicę oraz czakrę serduszka.
Fragmenty
Dodano : 15-09-2012 Przez: s_majda Przeczytano: 1003 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
 • Sławomir M. 16-09-2012 23:26:56
  Bardzo ważne jest wykonanie pokłonu uzdrawiającego relacje z Duszą Samael , Duszą Mastemy oraz shinigami (bogami śmierci). Również należy pamiętać, aby poprosić o Sąd boży.

  Możliwe, że wasza Duszyczka uważa się za te postacie i ściąga do was w dużej ilości czerń (a także węże astralne) oraz utożsamienia dotyczące bycia historycznymi katami ludzkości. Przez co, Dusza przekonana może być np. o byciu kimś kim tak naprawdę nie była i ściąga na was cudze przewinienia, karmę a także i ofiary.

  Dusza uważająca się za śmierć może przyjąć kodowania, że była twórcą obozów koncentracyjnych bądź jakimś dyktatorem skazującym masowo na śmierć. Z tego też powodu kontynuuje dalej swoje 'przeznaczenie'.

  Taka Dusza ściąga na osobowość rożne formy autodestrukcji (rak, podupadanie na zdrowiu, doświadczanie klęsk w życiu osobistym oraz śmierci wokół siebie).  Informacje o Mastemie

  Mastema (Mansemat) anioł oskarżyciel; po dobnie jak szatan, z polecenia Boga pełni funkcję kusiciela i wykonawcy kar. Jest także księciem zła, niesprawiedliwości i potępienia (zob. Księga Jubileuszów, gdzie Mastema jest aniołem nie szczęścia, "ojcem wszelkiego zła, ale zarazem wiernym sługą Boga"; por. Flis, Jezus a demony, s. 6263). Według legendy, to Mastema usiłował zabić Mojżesza, kiedy ten podróżował przez pu stynię, aby spotkać się z faraonem (por. Wj 4, 24), a następnie zatwardził serce władcy Egiptu (w Midraszu Abkir, aniołem tym jest Uza). Inna legenda głosi, że Mastema poprosił Boga, aby oszczędził część demonów i zezwolił zatrudnić je jako wykonawców Jego woli względem ludzi. Bóg przystał na tę propozycję i uwolnił 1 / 10 de monów, czyniąc je sługami Mastemy. Według niektórych źródeł Mastema pomagał egipskim czarownikom w ich magicznych sztuczkach, kie dy Mojżesz i Aaron stawili się przed faraonem (zob. Rousseau, Bóg zła, s. 4546; Rubinkiewicz, Wprowadzenie do apokryfów Starego Testamentu, s. 90) (> Belial; Szatan). W esseńskim Dokumencie Damasceńskim mowa o aniele wrogości, które to określenie odnosi się do Mastemy. [O Mastemie, aniele wrogości, mowa także w innym rękopisie qumrańskim, w Regule Wojny (zob. Tyloeh, Ręko pisy z Qumran nad Morzem Martwym, s. 176, 229) przyp. tłum.]

  Link: http://anioly.4ju.biz/aniol/mastema.php
 • Sławomir M. 17-09-2012 12:03:56
  INP dot wzorca bycia śmiercią

  1. naszego bycia Samael

  2. naszego bycia Mastemą

  3. naszego bycia bogiem, półbogiem, żywym bogiem, Assurą

  4. naszego posiadania naśladowców, uczniów

  5. naszego bycia bogiem śmierci (np. Hadesem, Jamą)

  6. naszego bycia shinigami

  7. naszego bycia uosobieniem śmierci

  8. naszego niesienia śmierci innym

  9. naszego bycia posłańcem śmierci

  10. naszego bycia katem

  11. naszego bycia pomocnikiem kata i śmierci

  12. naszego bycia oprawcą

  13. naszego noszenia i używania atrybutów śmierci

  14. naszego bycia istotą upadłą, istotą ciemności

  15. naszego przyciągania czerni, nieszczęść, katastrof do naszego życia

  16. naszego posiadania czarnych strojów, myśli

  17. naszego posiadania blokad na czakrach i kanałach blokujących dopływ światła Boga Dawcy Życia

  18. naszego zakazu modlenia się do Boga Dawcy Życia

  19. naszej niegodności do modlenia się do Boga Dawcy Życia

  20. naszej niegodności aby otrzymywać opiekę i dary od Boga Dawcy Życia

  21. naszego przybierania cudzych utożsamień, wkodowań, ofiar

  22. naszej chęci upadku

  23. naszej chęci spłaty karmicznych przewinień

  24. naszej niegodności do otrzymania Prawa Łaski od Boga Dawcy Życia

  25. naszego wyboru środowiska, w którym jest mnóstwo klęsk, katastrof a także śmierci

  26. naszej potrzeby bycia pożytecznym dla innych istot, Dusz

  27. naszej potrzeby bycia pożytecznym dla Boga Dawcy Życia

  28. naszego podążania za wolą Boga Dawcy Życia