Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Manipulacje seksualne. Modlitwa uwalniająca.

Fragmenty obszernego tematu
Proszę otwórz teraz Boże moje serce, duszę, całą moją istotę. Proszę o ochronę dla mnie i dla mojej Duszy.

Proszę też o sąd Boży nade mną i nad moją duszą za przejawianie wszystkich transów, intencji dotyczących popełniania oraz doświadczania manipulacji seksualnych.
Jestem z moją duszą wdzięczny Tobie Boże, za rozkodowanie i za usunięcie z moich energii, z mojej Duszy, z całej mojej istoty wszystkich transów, intencji dotyczących popełniania oraz doświadczania manipulacji seksualnych. Jestem z moją duszą wdzięczny Tobie Boże, za rozkodowanie i za usunięcie z moich energii, z mojej Duszy, z całej mojej istoty wszystkich transów, intencji dotyczących popełniania oraz doświadczania manipulacji seksualnych pochodzących ze skutków picia alkoholu, zażywania narkotyków. Potrafimy wspólnie z moją duszą przyjmować, doświadczać, wyrażać i przejawiać wolność od narzuconych i wkodowanych nam kiedyś transów, intencji dotyczących popełniania oraz doświadczania manipulacji seksualnych.
Akceptujemy z moją duszą przyjmowanie, doświadczanie, wyrażanie i przejawianie wolności od wszystkich narzuconych i wkodowanych nam transów, intencji dotyczących popełniania oraz doświadczania manipulacji seksualnych.


Dodano : 16-09-2012 Przez: s_majda Przeczytano: 663 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.