Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Uczucie wypalenia światła i Miłości.

Trafiła się kiedyś istota rozwijająca czystość własnej Duszy, która znalazła pamięć czerni wokół serca, powstałej po wypaleniu Miłości. Miłości nie można wypalić, ale Dusza i jej ziemscy awatarowe wykonując mroczne praktyki, żyli później przez wiele wcieleń z poczuciem, że Miłości już nie ma i to z ich winy.

Otwórz teraz Boże moje serce, Duszę tak abym stała się trwale wolną od poczucia wypalenia światła bożej Miłości.
Przebaczyłam doświadczone zło tym wszystkim, którzy kiedyś inspirowali moją Duszę i jej ziemskich awatarów do walczenia z bożą Miłości, z boskim światłem. Jestem wdzięczna Tobie Boże stwórczej Siły Miłości za to, że uczyniłeś mnie i moją Duszę wolnymi od ściemnień, od wszelkiej czerni mojego fizycznego ciała, od czerni w moich energiach. Przebaczyłam sobie to, że wspólnie z moją Duszą żyłyśmy tak długo z poczuciem winy i świadomością bezpowrotnego wypalenia się bożej Miłości, bożego światła wokół mnie i mojego serca.
Przebaczyłam teraz sobie oraz mojej własnej Duszy to, że kiedyś tak długo działałyśmy po omacku, i to, że działałyśmy kiedyś w rzeczywistych ciemnościach, w całkowitej czerni. Przebaczyłam doświadczone zło tym wszystkim, którzy kiedyś zachęcali moją Duszę i jej ziemskich awatarów do wypalenia bożej Miłości wokół mnie, wokół mojego serca. Jestem wdzięczna Tobie Boże stwórczej Siły Miłości za to, że uczyniłeś mnie i moją Duszę wolnymi od ściemnień, od wszelkiej czerni w moich wszystkich czakramach i w kanale czakrowym. Przebaczyłam mojej własnej Duszy, oraz jej poprzednim ziemskim awatarom to, że działaniem swoim, spalili kiedyś za sobą wszystkie mosty, prowadzące do bożej Miłości, do boskiego ?wiatła. Przebaczyłam mojej Duszy to, że tak długo lękała się pójść w stronę bożego światła, przygarnąć całą bożą Miłość która Bóg zawsze ma dla nas. Przebaczyłam doświadczone zło tym wszystkim, którzy inspirowali moją Duszę i jej ziemskich awatarów do walczenia z bożą Miłości, z boskim światłem. Przebaczyłam mojej własnej Duszy, oraz jej poprzednim ziemskim awatarom to, że działając w minionych wcieleniach dołożyli starań, aby doszczętnie wypaliła się boża Miłość wokół mnie. Jestem wdzięczna Tobie Boże stwórczej Siły Miłości za to, że uczyniłeś mnie i moją Duszę wolnymi od ściemnień, od wszelkiej czerni w moich wszystkich ciałach aurycznych, w moich wszystkich płaszczach aurycznych. Przebaczyłam doświadczone zło tym wszystkim, którzy kiedyś zachęcali moją Duszę i jej ziemskich awatarów do wypalenia bożej Miłości wokół mnie, wokół mojego serca. Przebaczyłam mojej Duszy to, że lękała się tak długo pójść w stronę bożego światła, sokoro dokonało się kiedyś wielkie wypalenie bożej Miłości wokół mojego serca. Przebaczyłam mojej własnej Duszy, oraz jej poprzednim ziemskim awatarom to, że działając w minionych wcieleniach dołożyli starań, aby wypaliła się i ustała łączność z Bogiem stwórczej Siły Miłości. Jestem wdzięczna Tobie Boże stwórczej Siły Miłości za to, że uczyniłeś mnie i moją Duszę wolnymi od ściemnień, od wszelkiej czerni w moich wszystkich łańcucha DNA, RNA w mojej Kundalini.
Przebaczyłam doświadczone zło Belialowi, Archaniołom, żywym bogom i bogom astralnym, którzy kiedyś namawiali moją Duszę i jej ziemskich awatarów do wypalenia bożej Miłości wokół mnie, wokół mojego serca. Jestem wdzięczna Tobie Boże stwórczej Siły Miłości za to, że uczyniłeś mnie i moją Duszę wolnymi od ściemnień, od wszelkiej czerni w moim własnym sercu, w czakramie mojego serca. Przebaczyłam mojej własnej Duszy, oraz jej poprzednim ziemskim awatarom to, że działając w minionych wcieleniach dołożyli starań, abym ja nie miała do czynienia z Bogiem, ze światłem wszechmogącej Bożej Miłości. Przebaczyłam doświadczone zło tym wszystkim, którzy kiedyś poprzez podawanie narkotyków i hipnozy, przez satanistyczne rytuały namawiali moją Duszę i jej ziemskich awatarów do wypalenia bożej Miłości wokół mnie, wokół mojego serca. Przebaczyłam mojej własnej Duszy, oraz jej poprzednim ziemskim awatarom to, że działając w minionych wcieleniach dołożyli starań, aby zniszczyć wszelką jasność i prawość moich myśli, piękno moich słów, prawość moich uczynków. Jestem wdzięczna Tobie Boże stwórczej Siły Miłości za to, że uczyniłeś mnie i moją Duszę wolnymi od ściemnień, od wszelkiej czerni w moich wszystkich gruczołach dokrewnych. Przebaczyłam doświadczone zło wszystkim półbogom, wszystkim asurom, wszystkim nauczycielom i moim Guru, którzy kiedyś zachęcali moją Duszę i jej ziemskich awatarów do wypalenia bożej Miłości wokół mnie, wokół mojego serca. Przebaczyłam mojej własnej Duszy, oraz jej poprzednim ziemskim awatarom to, że po ich dawniejszych astralnych oraz ziemskich działaniach pozostały tylko wypalone zgliszcza. Przebaczyłam doświadczone zło mojej rodzinie, moim krewnym, moim bliskim i znajomym, którzy kiedyś namawiali moją Duszę i jej ziemskich awatarów do wypalenia bożej Miłości wokół mnie, wokół mojego serca. Jestem wdzięczna Tobie Boże stwórczej Siły Miłości za to, że uczyniłeś mnie i moją Duszę wolnymi od ściemnień, od wszelkiej czerni w moich Anielskich skrzydłach oraz we wszystkich ciałach aurycznych, i wszystkich płaszczach aurycznych moich Anielskich skrzydeł. Przebaczyłam mojej własnej Duszy, oraz jej poprzednim ziemskim awatarom to, że po ich dawniejszych działaniach pozostały tylko wokół mojego serca czarne pogorzeliska po wypalanej bożej Miłości i bożym świetle. Oddałam Tobie wszechmogący Boże wszystkie moje oraz mojej Duszy, intencje karania siebie, za dawne wypalenie Miłości wokół mojego serca. Przebaczyłam sobie to, że wspólnie z moją Duszą żyłyśmy tak długo, z poczuciem winy i świadomością bezpowrotnego wypalenia się bożej Miłości, bożego światła wokół mnie i mojego serca.
Jestem wolna od intencji, nawyków i potrzeb wzorowania się na tych, którzy kiedyś namawiali moją Duszę i jej ziemskich awatarów do wypalenia bożej Miłości wokół mnie, wokół mojego serca. Przebaczyłam sobie to, że wspólnie z moją Duszą lękałyśmy się przyjmować całe dobro, światłość i miłość jakie Bóg zawsze i wszędzie nam daje.

.


Dodano : 20-07-2008 Przez: s_majda Przeczytano: 4303 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
  • s_majda 19-05-2022 14:42:39

     Do paru dni słucham nagrania egzorcyzmu i nagrania ``Uczucie wypalenia miłości``. U mnie skończyło się płaczem i bólami w klatce piersiowej i plecach. Żona widzi astral. Mimo tego, że nie rozumie tekstu słuchała razem ze mną i nagle pokazał się jej w zbroi fioletowy anioł i sama zaczęła płakać. ( Z otrzymanego listu. Chrześcijaństwo za filar ma Fioletowy Płomień.).