Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Przebaczyłam, że nie ożenił się ze mną
Uzdrawianie własnej kobiecości, zranień duszy i serca.


Otwórz teraz Boże moje własne serce oraz Duszę na pełne przebaczenie mężczyźnie ....(Imię Nazwisko), że się ze mną nie ożenił.
Przebaczyłam ....(Imię Nazwisko mężczyzny ) to, że się ze mną nie ożenił.
Przebaczyłam .... to, że się ze mną nie ożenił, nawet w naszych poprzednich wcieleniach.
Przebaczyłam Bogu to, że pozwolił aby .... nie ożenił się ze mną. Kocham siebie i moje własne ciało, moją Duszę nawet jeśli .... nie ożenił się ze mną. Potrafię bezpiecznie, niewinnie widywać się z ..........., przebaczywszy jemu to, że nie ożenił się ze mną. Nie muszę i nie chcę niszczyć ....... za to, że nie ożenił się ze mną. Jestem wartościową kobietą, wartościową istotą, nawet jeśli .... nie ożenił się ze mną.
Przebaczyłam sobie samej moje pomieszane intencje które sprawiły, że ...... nie ożenił się ze mną.
Potrafię bezpiecznie, niewinnie rozmawiać z ..........., przebaczywszy jemu to, że nie ożenił się ze mną. Szanuję i doceniam siebie oraz moją Duszę, nawet jeśli .... nie ożenił się ze mną. Potrafię doświadczać wspaniałego, niewinnego seksu, nawet jeśli .... nie ożenił się ze mną. Nie muszę i nie chcę niszczyć samej siebie ani mojej Duszy przez to, że ...........nie ożenił się ze mną.

Pozwalam zawsze i wszędzie panu........ być szczęśliwym i żyć swobodnie bez uwikłań, nawet jeśli .... nie ożenił się ze mną.
Mam rozum ukochanego dziecka bożego, a zatem nie muszę i nie chcę walczyć z ....... za to, że nie ożenił się ze mną.
Przebaczyłam sobie samej moją przeszłość, moje własne bloki myślowe, przez które ...... nie ożenił się ze mną.

Przebaczyłam .... to, że się ze mną nie ożenił, chociaż moja Dusza uszykowała na nasz ślub taki piękny welon i właściwą suknię ślubną. Potrafię bezpiecznie, niewinnie kontaktować się z ..........., przebaczywszy jemu to, że nie ożenił się ze mną.

Dodano : 27-07-2008 Przez: s_majda Przeczytano: 721 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.