Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Homoseksualny Almanach (LGBT) – jasnowidzenie

Almanach powstał z powodu napływu ogromnej ilości materiałów zarówno w formie tekstowej, jasnowidczych wglądów, oraz rozmów z gejami i środowiskiem LGBT. Które stworzyło swego rodzaju enklawy, z mieszkańcami przerzucającymi się takimi samymi materiałami, nie przenikającymi do realnego świata zewnętrznego. Ludzie zaś z lenistwa i z niemożności sprawdzenia każdej informacji, biorą półprawdy za jedyną rzeczywistość, w której brakuje miejsca nie tylko dla jasnowidzów. 

             Szanowny czytelniku
Rozśmieszał mnie groteskowy artykuł pt.: „Z miłości do zwierząt„ Link, który skopiowałem z Internetu. Czytałem go na raty przez dwa tygodnie. Choć tekst ma kilka stron, emocje nie pozwalały mi zrobić to o tak, po prostu w ciągu jednego dnia. Podobnie można potraktować wiedzę zawartą w niniejszym opracowaniu zwanym Almanachem. W trakcie lektury mogą pojawić się mieszane uczucia. Żadne opisane tu zjawisko nie jest zmyśleniem, urojeniem. Tak właśnie w oczach osób jasnowidzących wygląda świat męskiego homoseksualizmu, a ogólnie troski i obciążenia całej grupy LGBT. Nigdy nie przypuszczałem, że posiądę jakikolwiek wycinek podobnych informacji. Osoby nieobyte z rzeczywistością światów astralnych twierdzą, że ludzkie Dusze są czyste, prawe i tylko świetliste. Nic tego nie potwierdza, a kiedy modlimy się o weryfikację, to Bóg pokazuje takie konteksty, o których nie wiele wiadomo ogółowi. 

BISEKSUALNOŚĆ

Patrz hasło ŚLIMAK.

CAYCE EDGAR
W swoim widzeniu opowiedział o kilku przypadkach uwikłania w homoseksualizm. Pytającym podał karmiczne przyczyny, wywodzące się z dalekiej przeszłości. Dusza jednej z osób inkarnowała we Francji Ludwika XIV. Był tam wydawcą satyrycznego pisemka, który wiele jadu i czasu poświęcał na obśmianie upudrowanych, wyfiokowanych panów jakich pełno było wówczas na ulicach. Przyszło mu w USA XX wieku spotkać się samemu ze skutkami ośmieszania innych. Jako że -co posiejesz to sam będziesz zbierał.
Cayce jednoznacznie wskazywał na przyczyny duchowe, ale i na bliżej nieokreślone zmiany w obecnym ciele fizycznym. 

CHŁOPCY W RAJTUZACH  (Art. pobrany ze strony Link)

Podobnie jak kwestia łysych kur…tyzan Link, nie jest powszechnie jawna kwestia tzw ,,chłopców w rajtuzach”. Pierwsze skojarzenie u heteryków jest oczywiste i myśli biegną do małych przedszkolnych bobasków. W okresie pobytu chłopców na terenie szkoły podstawowej zanika u nich całkowicie potrzeba, a nawet chęć noszenia rajtuzów. Rodzi się bowiem pytanie…„ mamo, ale co koledzy powiedzą na mój widok w tych rajtuzach?„.
Jeśli wszakże przejrzymy sobie to hasło w wyszukiwarce Google, pokaże się cały szereg fotografii wykonanych dla dojrzałych wiekiem panów w rajtuzach.
Kolejne skojarzenia do trykotów zazwyczaj łączy się ze scenami i powidokami zapamiętanymi min. z wizyt w salach baletu, opery. I na tym zazwyczaj koniec. Przeanalizujmy sobie jednak typowe ,,męskie” tzw. „mocne„ zajęcia-zawody. Zobaczmy je z poziomu Duszy i wówczas chłopcy w rajtuzach pokażą się w znacznie liczebniejszych oddziałach.

CHOROBA OFICERÓW

Tak kiedyś nazywano objawy homoseksualnych zachowań. Faktem bezspornym jest to, że np. Rzymski Legion liczył 5000 żołnierzy, było nie było samych mężczyzn. Sprzyjało to homoseksualizmowi, podobnie jak dzieje się we współczesnych seminariach dla kleryków w rycie Rzymskim. Jeśli Dusza miała chęci do bycia żołnierzem w wielu kolejnych wcieleniach, to nieuchronnie awansowała w hierarachiach, stając się oficerem pośród innych gejów. Rumuńska armia w okresie I Wojny Światowej poniosła nadzwyczajne straty ok. 50% z miliona żołnierzy. Sztabowcy zajmowali się kwestiami ważnymi dla środowiska a nie dla Państwa. Wydano m.in. rozkaz zakazujący oficerom poniżej stopnia majora, nakładania sobie makijażu przed bitwą. Być może ktoś pamiętał, że wódz Partów lubiący makijaże, pokonał swego czasu trzech kolejnych cesarzy Rzymskich.  

CUCHNĄCE ŁONA NIEKTÓRYCH KOBIET 

Pewien procent dbających o intymną higienę kobiet, wydziela jednak tak intensywnie nieprzyjemnych zapach, że można by go nazwać smrodem lub nawet odorem. Z biegiem czasu, nawykłe już do zapachu kobiety, mogą nawet być nieświadome odrazy, budzonej u swojego mężczyzny. 
Rzecz tkwi nie w męskich gustach i szczególnych upodobaniach zapachowych, ale prawdopodobnie w konkretnej kobiecej duszy. Wiadomo jest powszechnie o idei kwaśności pochwy, o zmiennym cyklu tzw. miesiączkowym i nie te aspekt poruszam w artykule na tej stronie Link

CZEKOLADKI I ODLEWY Z ODBYTNICY

W środowisku nie tylko gejów, ale biseksualistów zetknąć można się z odlewami odbytnicy, wykonanymi z metali szlachetnych złota, platyny itp. Artefakty rozdawane są przy uroczystych okazjach. Z kolei na niektórych przyjęciach, częstuje się gości własnymi, lub cudzymi  odlewami w/w, wykonanymi z czekolady. Temat nadzienia, oraz jego jakość nie zostały przedstawione w dostępnych materiałach Link. Może to stanowić tajemnicę producenta. 

Warto tu wspomnieć, że zabieg wybielania odbytnicy stał się ostatnio modny.

CZERŃ, CZARNE UBRANIA Link

Czerń jest domeną i strojem codziennym wiedźm, czarnych magów, kapłanów, kobiet z karmą tzw. „WIEDŹMY„. Te ostatnie opisane niżej, z racji samotnego życia mogą mieć przygody z seksem LESBIJKI. Posłuchajmy co mówią te nawet młode kobiety w czerni. Argumentują, że noszą stroje czarne, ponieważ czerń wyszczupla, nie widać zbrukań itp. Znajomy którego kiedyś zapytałem o upodobanie do czerni, powiedział, że już kiedyś błyszczał (medialnie). Ale się wypalił.

 -Czarne ubrania, stroje jednoznacznie odwołują się do karmicznej przeszłości, definiują blokadę. Jeśli masz w szafie własne czarne stroje, ubrania, buty a nosisz je na co dzień, to mocno się spocisz przy pierwszej próbie pozbycia się ich wszystkich. 
-Czerń w energiach u osoby jaka nie pracuje duchowo nad sobą, znamionuje ciężką chorobę. Na ogół fizycznie jest to mocne zaawansowanie patologicznych zmian. Można z tym sobie poradzić, o ile wiemy z czym mamy do czynienia. Jeśli brak wiedzy, pozostaje prośba o rozświetlenie. 
-Czerń może być widoczna na dowolnym organie, dowolnej ludzkiej energii np. na DNA, czakrze, aurze itp.
-Czarne są podpięcia astralne do głowy, lub czakr którymi ti podpięciami ktoś z astralu steruje osobowością, z zewnątrz przesyłając inspiracje. 
-Czarne cętkowane plamy na płaszczach aurycznych są śladami po czarnej magii i karmie maga.
-Czerń w energiach może mieć kształt żywej istoty. 
-W energiach mogą być obecne rozmaite astralne żyjące pasożyty czarnego koloru. 

 DUCHOWE G….
Oraz psychomanipulacje tematyką Duchową i terminem „Bóg„ . Artykuł z omówieniem zjawiska Link.

Czemu ten zapis pojawił się w Almanachu? Wielu żywych bogów i Guru z Indii, jacy działają tam obecnie, lub działali w XX wieku to samotni mężczyźni, którym wypomniano homoseksualizm lub (i) pedofilię. Podobnie można by spojżeć na samotnych gejów, promujących nawet współcześnie rozmaite nurty religijne, również w Europie.  
Uogólniając „duchowe g…. „jest to Duchowe kłamstwo przemieszane częściowo z prawdą. Słowa, zdania, myśli i idee definiowane są tak, że ich słuchacz lub czytelnik dostaje zamącenia myśli i po pewnym czasie przyswajania {…….} nie potrafi rozróżnić co prawdą jest a co fałszem i przyjmuje wszystko jako szczerą prawdę. Termin jednak nie jest i nie może być definiowany tylko jako samo kłamstwo Duchowe, ma bowiem jeszcze kontekst pejoratywny.
Proporcja kłamstwa i zmieszanej z nią prawdy nie ma znaczenia. Bowiem liczy się skutek końcowy- czyli świadome wprowadzenie bliźnich w błąd, w kwestiach Duchowych oraz tematyce samego Boga. Nasuwa się tu podobieństwo doszukiwania się proporcji ciąży w jakiej kobieta się znajduje. Prawda obiektywna przedstawia jednak nie proporcje, ale wiedzę że albo kobieta jest w ciąży, albo nie jest. Nie może być w ciąży tylko częściowo, w jakimś nawet dużym procencie. Podobnie wiedza i informacje promowane przed kogokolwiek jako Prawda Duchowa jest tą prawdą lub nie jest. 

DŁUGIE WŁOSY U MĘŻCZYZN

Almanach powstał w 2017 roku. Ale pamiętam, że ze 40 lat wcześniej panowała moda, w świecie Zachodu, na długie męskie włosy. Obecnie dominują krótkie włosy męskie, często łączone z podgalanymi czubami, również u kobiet, nie tylko tych androgicznych z karmą WIEDŹMY. W Polsce nie spotkamy wielu długowłosych mężczyzn, jak ten pan lubiący swój wygląd i swoją duszę w damskich rajtuzach Link.

Inaczej jest w pobliskich mi Czechach, gdzie mężczyzn z podobnie długimi włosami a starszych niż 40 lat jest całkiem sporo. Niewielu z nich należy do środowiska LGBT.

Kobiety mające męskie Dusze, a nie koniecznie wyglądające jak atletki z NRD Link, pokazują to również za pomocą męskich strojów i ściętych krótko włosów. Kobiece głowy dogalane na łyso w większości przypadków nie są objawem androginiczności, ale materializacją odmiennego wzorca, związanego nieokiełznaną seksualnością kobiecą  Link.

Zakochany w sobie Vishwananda, amatorsko pozuje na hinduskiego boga Sziwę. Na przełomie wieków w Indiach żyło więcej jemu podobnych, którzy ubóstwili się na własną rękę, poprzez ogłoszenie, że są rozmaitymi bogami lub pomniejszymi bóstwami. Kilku z nich miało umiejętność materializacji złotych kul, zwanych tam „lingami„ czyli penisami. 

Wielbiciele wszelkich płci, czczący swoich guru, łasi są bodaj chwilę potrzymać owe dewocjonalia. Ten guru promuje również medytację z trumną i kawałkami ciała innych zmarłych już, a ubóstwionych już wcześniej kolegów. 

DREWNIANA POCHWA U KOBIET (art. Link)

Wzorzec drewnianej pochwy może być przyczyną homoseksualizmu u części męskiej populacji. Kiedy to Dusza kobiety udręczona brakami spełnień [orgazmów] w seksie z mężczyznami, wybiera bycie gejem, bo wówczas te orgazmy swobodnie doświadcza. To, że istota wikła się niewspółmiernie do potencjalnych seksualnych orgazmowych zysków, początkowo nie stanowi dla wielu kłopotu. Niektórzy wynajdują jeszcze ,,bonusy” w postaci np. braku ciąży, braku marudzącej jędzy w domu, intelektualne rozmowy na wysokim poziomie z sobie podobnymi, itp. 

EUNUCHÓW czyli kastratów można podzielić na przymusowo okaleczonych i na tych, którzy robią sobie to z własnej woli. (art „Eunuch a geje pasywni„ Link.)

Ci drudzy w XXI wieku czynią to sobie w całkiem licznych grupach. Można by pośród tych eunuchów wymienić min. polskiego posła, orędownika środowisk LGBT, który spełniał się medialnie zwłaszcza w tej materii. Mający już spory medialny i filmowy dorobek bracia Wachowscy, dali się wykastrować z sobie znanych przyczyn. Istnieją dziś takie państwa, w których kastrowanie jest modne i ma bardzo długą tradycję, gdzie jest również akceptowane społecznie. Przykładem mogą być hinduscy Hidźra (hijra) Link.

Na Tajlandii liczba eunuchów tzw. Kathoy w obu płciach to ok. 2 mln. osób i sięga ok. 5% populacji. Na mniejszą skalę transseksualni są tzw.:

Winkte (berdache) w rejonach południowego Pacyfiku i wśród północno-amerykańskich Indian.

Xanith wśród Arabów w Omanie

Muxe w stanie Oaxaca (Meksyk)

Fa`afafine – w kulturze samoańskiej.

W carskiej Rosji swego czasu działali Skopcy (rzezańcy, ros. скопцы tzn. kastraci, zwani też „białymi gołębiami”) – ruch religijny (grupa wyznaniowa) w Rosji, powstały w łonie bezpopowców i prawosławia, uważający ascezę i kastrację lub surową wstrzemięźliwość płciową za warunek zbawienia. Szacuje się, że tych eunuchów było ok. miliona.

Promocją „Kobiecych eunuchów„ zajęła się pewna aktorka, argumentująca, że jest to szansa nie chorowania na raka. Pierwszym skutkiem stała się androginiczność u tej osoby, nadmiar cech męskich z uwagi na usunięcie jajników. Kolejnym skutkiem stał się nieuchronny rozpad małżeństwa i opinia byłego męża, że przebywanie w jednym domu przypominało scenariusz filmu pt.„Lot nad kukułczym gniazdem„. Pamiętamy, że jajniki produkują hormony kobiece, a nie męskie. 

Film pt. „Eunuch, czyli dokąd zmierzasz geju pasywny?„. Warto jeszcze pamiętać, że oprócz ludzi kastruje się również samców wielu gatunków zwierząt, a nawet ptaki. Zwierzęta pozbawiane są męskości pod przymusem. Inaczej niż ludzie, czyniący sobie to dobrowolnie i milionami w XXI wiieku.  

ENERGETYKA CIAŁ I SEKSU u lgbt 

Kobieta korzysta w seksie z energii męskich a mężczyzna zasila się kobiecymi, ponieważ są odmienne. U kobiet, energia danej czakry, jak pokazano to na rysunku, kręci się jak wskazówki zegara, a ta sama czakra męska kręci się drugą stronę.

 

Wyjątkiem są ciała oraz energetyki gejów i lesbijek. Z uwagi na przeciwną płeć Duszy, wobec jej ziemskiej osobowości, środowiska LGBT mają czakry właściwe dla płci innej niż własna fizyczna. Kobieta ma wówczas czakry obracające się jak mężczyznom. Geje zaś mają czakry kobiece. U transseksualistów może być wiele odmiennych wersji, indywidualnego sparowania energetycznego. 

ERA WODNIKA

Pamiętam zapiski książkowe i internetowe z okresu ok. 2000 roku. Dowodzono w nich, że kończy się w historii Ziemi era panowania Jezusa, a zaczyna kolejna epoka Wodnika. Bowiem dominujący przez ostatnie 2000 tysiące lat  Zodiak to Ryby, które były w początkach Chrześcijaństwa symbolem Jezusa. Pamiętamy to z bogatej literatury a m.in. z „Quo vadis„ H. Sienkiewicza. 

Jeśli spojrzymy na atlas nieba ziemskiego, znajdziemy gwiazdozbiór Wodnika, którego w Helladzie kojarzono z podczaszym Olimpu-pięknym chłopcem Ganimedesem synem króla Trosa, którego Zeus porwał z Ziemi i osadził na Olimpie, aby dzielić z nim homoseksualne łoże i jakiego wizerunek następnie Zeus umieścił na firmamencie niebieskim.  Możliwe zatem jest to, że w nowej Erze Wodnika Homoseksualizm stanie się powszechniejszy niż w okresie wcześniejszym. Zalążki zmian w mentalności społeczeństw są już dobrze widoczne na ulicach, w mediach. Pamiętajmy, że w przyrodzie funkcjonuje mechanizm samoregulacji. Kiedy dany gatunek ma nadmiar osobników, to pojawia się coś co zmniejsza ich liczbę. W przypadku gejów organizowane były dla nich np. ŚWIĘTE LEGIONY i takie wojska jak JANCZARZY. W XX i XXI liczebność gejów na pewnym poziomie utrzymuje wirus HIV. (Modlitwy tematyczne Link)

HEMOROIDÓW USZKODZENIE
W Helladzie radzono, aby nie praktykować seksu jako gej pasywny. Starsi panowie jako obyci już w świecie, wiedzieli bowiem, że hemoroidy leczy się trudno lub wcale. Sugerowano zatem, aby wyrywnej młodzieży i niewolnikom zostawić tę rolę.

Warto w tym miejscu przytoczyć fragment książki N. Belofsky pt. „Jak dawniej leczono„. „Z jakiegoś powodu starożytni Grecy często rozpisywali się na temat hemoroidów, a rozprawa Hipokratesa„O hemoroidach„ zapewne najlepiej ilustruje jego rzeczowe podejście do leczenia, czasem bolesnego:

-Zalecam siedem albo osiem małych kawałków żelaza naszykować, rozmiaru sążnia. Ułożone na tyle, wypalają hemoroidy, nie pozostawiając żadnych niewypalonych, jako że wypalić należy je wszystkie. Kiedy żegadło jest przykładane do chorego, jego głowę i ręce trzymać należy, aby nie mógł się poruszyć, choć krzyczeć powinien… Nasmarować miodem i przyłożyć; gąbkę przycisnąć na tyle, na ile można.

-Ułożywszy człowieka na dwóch obłych kamieniach powyżej kolan… usuń je [wypalone hemoroidy] palcem, jakoż nie jest to trudniejsze od ostrzyżenia owcy… A winno się to uczynić bez wiedzy chorego, zajętego rozmową.

-Hemoroidy odpadną… niczym kawałek spalonej sierści.

 Hemoroidy leczyły nawet z zakochania. Zakochanie uważano za chorobę, odmianę melancholii, czyli depresji. Wielki Galen twierdził, że „otwarcie hemoroidów to najpewniejszy środek zaradczy” przeciw zakochaniu„.

Jw. str. 22. napisano o Rzymianach, którzy sporo przejęli od Greków.  „Włochate nogi i zarośnięte ramiona, Wskazują na mocnego człeka, Lecz lekarz się uśmiecha, gdy usuwa, Narośle z gładkiego odbytu„.

HOMOSEKSUALIZM A CHOROBY ODBYTU
Karma ludzkiej Duszy. Artykuł szeroko omawiający zagadnienie w odniesieniu do wcześniejszych inkarnacji Link.

HUMOR I DOWCIPY O LGBT

Niekiedy pewne określenia, dowcipy na temat seksualności tęczowego środowiska odbierane są bardzo boleśnie, nawet kiedy osoba mówiąca nie kieruje słów bezpośrednio do zainteresowanych. Tkwienie w jakimś wzorcu oznacza posiadanie przekonań, a niekiedy pewności, że własne postępowanie jest słuszne. Czytelniku, zastanów się, które tematy lub określenia z takich dowcipów ciebie drażnią, a które bawią prawdziwie. Z którymi wystąpił byś w grupie heteroseksualnej i w jakimże to celu? Podobnie jest z kwestiami LGBT uważanymi jednostkowo za obraźliwe, a które są obojętne dla innych osób ze środowiska m.in. określenia, wyzwiska i nie tylko. Można je sobie kolejno indywidualnie przeafirmować, aby przyszła odpowiedź o prawdziwych powodach rozdrażnienia. Przykładem groteski może być ubrany w koronkową sukienkę mężczyzna – kapłan, który publicznie wyraża swoje i kolegów oburzenie odnośnie gender. Z pomieszania jemu podobnych można się pośmiać, a czy z siebie samych również?

INTENCJE( lgbt) DO PRZEMODLENIA

W sąsiedniej miejscowości dwóch panów wygrało przed laty 6-ę w dużego lotka. Opłacane przez nich imprezy i spotkania integracyjne dla całej wsi trwały pół roku. Skończyło się to śmiercią jednego z beneficjentów, a drugiemu z jego 3,5 mln pozostało niewiele poza marskością wątroby.
Z takimi intencjami szli ku bogactwu. Chcieli się tylko napić do syta w towarzystwie najbliższych. Podobnie jak wygrani panowie, tak samo każdy z nas ma własne odmienne intencje dotyczące wszystkich przejawień egzystencji. Czyli m.in. finansów, duchowości, seksualności, związków, relacji z Bogiem itp. Jednym z wielu tematów jakie należy przepracować w grupach LGBT są intencje do przejawiania się w seksie tak, a nie inaczej. Poniżej przedstawiam zestaw tematycznych artykułów z intencjami.

-„Homoseksualizm intencje do uzdrowienia„ Link.

-„Koprofilia czyli karma gejów. Intencje do przemodlenia„ Link.

-„Dziesięć najważniejszych błędów duszy dotyczących naszej seksualności, homoseksualizmu. Afirmacje uwalniające„ Link.

JAK POZBYWANO SIĘ EROTOMANÓW (art. Link)

Pierwszym mechanizmem omówionym w innym art. jest pozbycie się synka jaki dobrał się do kobiet z tatusiowego haremu, do jego żon. Link
Uczynienie GEJEM takiego szkodnika, przekierowuje w przyszłości uwagę synka a głównie JEGO NIEŚMIERTELNEJ Duszy w sfery odległe od seksualności taty od jego żon i nie tylko ich. Można łatwo to rozpoznać, kiedy wielu gejów na pytanie o żonę odpowiada ,,na szczęście nie posiadam.”
Szczęście owo wynika z ucierpienia w jakiejś relacji np. z haremową kobietą tatusia o silnych u niej wzorcach modliszki, wiedźmy itp. Niekiedy Dusza tatusia [bo nie sam tatuś] zawiązuje umowy z tymi kobietami co wykańczają synka, właśnie w celu dania nauczki ,,szkodnikowi”. Prowadzą przeciwko niemu grupowe destrukcyjne działania. 

KARANIE SIĘ W STYLU GEJÓW PASYWNYCH
Osoba lub dusza która popełni błąd, ma wpadkę, nie uda się jej jakieś zamierzenie na poziomie Dusz, sama wymierza sobie karę. Obyczaj ma nieznane nam jeszcze przyczyny. Możliwe, że wynika z umów, lub układów, lub z zawartych zakładów. Dusza której coś się nie powiodło, ściąga gatki, klęka na kolanach, pochylając się jak geje pasywni. Dziwi mnie to, że od razu pojawia się ktoś chętny do wykazania się aktywnością. Na poziomie fizycznym podobne obyczaje, mogą objawiać się bezprzyczynowym świądem odbytnicy lub urazem hemoroidów.

KARMICZNE SCHEMATY
Schematy te można dostrzeć poprzez śledzenie prawideł, z którymi spotyka się ktoś, podejmujący decyzję, skutkującą wepchnięciem go na karmiczne tory, z których bardzo trudno jest zejść samodzielnie, zanim nadjedzie rozpędzony po nich pociąg. Znajomy jasnowidz powiedział mi, że nie modli się, ponieważ nie widzi Boga, a więc to zupełnie nie ma sensu. Istnieją tzw. schematy karmiczne, w ramach których ludzie i ich dusze wpadają w identyczne pułapki. Podobnie jak ćmy lecące nocą do światła płonącej świecy. Kolega jasnowidz mógłby polepszyć sobie życie poprzez modlitwę, ale skoro nie widzi Boga, to przyjmuje, że Bóg nie istnieje i tym samym odrzuca wiedzę o możliwości bycia zablokowanym wewnętrznie lub przez osoby trzecie na przyjęcie:
-boskiego światła
-boskich odpowiedzi i tak potrzebnej na łaski.
A wreszcie podobny opór świadczyć może o karmie żywego boga, mocno blokującej duszę jasnowidza.
Pułapka schematu karmicznego dotknąć może wszystkich, zawsze i wszędzie. Osoby LGTB zwykle tkwią w bardzo obszernym pakiecie schematów karmicznych, zachodzących na siebie, tak że bardzo trudno jest ustalić, który mechanizm pojawił się jako pierwszy, powodując coraz to większe utrudnienia i prawdziwe nieszczęścia w życiu jednostki. 
Przykład finansowy.
Cyganie tkwią w schemacie karmicznym m.in. w aspekcie niechęci do wykonywania jakiejkolwiek pracy zarobkowej. Proszącemu o pieniądze cyganowi, sąsiad zaproponował pracę koszenia trawy i wynagrodzenie. Ten jednak odmówił. W każdym przypadku zarówno kobiety, jak i mężczyźni w poprzednich inkarnacjach Dusz mogli należeć do uprzywilejowanych kast społecznych, wyróżnionych nierobów, na których pracowali inni ludzi a zwłaszcza chłopi pańszczyźniani. W dawnej Polsce żyła tzw „gołota„- biedna szlachta zagrodowa, ale w Hiszpanii było wówczas jeszcze więcej takich biedaków, tyle że z racji szlachectwa (nobleza), podobnie jak cyganie nie mogli parać się żadną pracą. Można by tu dołożyć osoby święte i inne postacie noszone w lektykach Link. W kilku sektach religijnych wydzieliła się kasta nie pracujących kapłanów, ewoluująca w konsekwencji do bycia cyganami. Niechęć do pracy fizycznej kapłana objawia się w rosnącym brzuchu i w systematycznym napominaniu parafian o datki.  
Przykładt karmicznych uwikłań LGBT oparte są również na mechanizmie takim, że jeżeli powiedziało się „A„ to poprzez m.in. litery C, G, M, W trzeba będzie dojść do litery „Z„.
-Inkarnowanie Duszy w SKARABEUSZE i w MUCHY powoduje, że dana istota żyjąca jako te owady kojarzy seksualność i rozród z obecnością stolca i z jego zapachem. W przypadku gwałtownej śmierci owada, a po odrodzeniu się już jako człowiek, dana istota poszukuje cudzego stolca, lub promuje własny, jako niezbędne elementy do zbudowania szczęśliwej rodziny. 
-Inkarnowanie Duszy w ŚLIMAKI, po odrodzeniu się już jako człowiek, pociąga za sobą biseksualizm, lub hermafrodytyzm. 
-Nadmiar seksu u kobiety np. kiedy doskwiera jej nimfomania, albo kiedy jest prostytutką, powoduje, że Dusza inkarnuje jako kobieta WIEDŹMA. Zwracam tu uwagę, że w wielu kulturach i bajkach opisano wiedźmy jako kobiety samotne, żyjące bez męża i dzieci. Niektóre samotne zakonnice i mniszki żyjące w celibacie mają wiele cech męskich a bywa, że urodę bajkowej wiedźmy. Dotyka to również m.in. lesbijki.

Schematy karmiczne na niwie religinej prowadzą do ubóstwienie siebie lub kogoś, poprzez np. wystawienie postaci na rozmaite ołtarze. W kolejnej zaś inkarnacji Dusza wiedząca co ją czeka, otrzymuje od Boga osobowość Downa, lub medycznie stwierdzonego idiotę z niską inteligencją, oscylującą między 50 a 20 IQ.  

KOBIECA DUSZA GEJA
Dusza geja jest zazwyczaj kobietą. Wygląda jak kobieta, ubrana jest jak kobieta, zachowuje się jak kobieta, co przejawia się również w pociągu do seksu z mężczyzną.

KOMPENSACJA NA POZIOMIE DUSZ

Kilka dowodów na oświecanie się metodami buddyjskimi znalazłem u osób, które w XX wieku były znane jako m.in. uznany karateka i polityk. Obaj udowadniali swoją niezachwianą męskość, ale dusze mieli kobiece, strojne w bufiaste sukienki. Szkody z takich pomysłów poniosło wielu ludzi, a wynikły z promocji rozmaitych technik zabijania. Jest to o tyle dziwne, że kobiety są delikatne. Być może, kobiecym Duszom chodziło o to, aby z ukrycia dowalić tym, którzy ich kobiecej naturze wyrządzili kiedyś krzywdy w poprzednich inkarnacjach. Skoro destrukcję wprowadzają mężczyźni, to zapewne nikt się domyśli, że sterują nimi ich delikatne kobiece Dusze.

KOPROFILIA 

Intencje do przemodlenia dotyczące koprofilii zawarte są w tematycznym artykule Link. Geje niekiedy pytają się o to, co może być nie w porządku z tą formą homoseksualizmu, czego oni sami nie dostrzegają? Jedną z oczywistych  odpowiedzi wydaje się być właśnie koprofila. Biseksulaliści oraz geje, podobnie jak muchy i skarabeusze traktują zapach i smak odchodów jako AFRODYZJAK. Dla wielu z nich seks zawsze będzie kojażył się ze stolcem własnym lub cudzym. Link.

LECZENIE Z HOMOSEKSUALIZMU 

Opisano w historii wiele przypadków leczenia z homoseksualizmu. Terapie polegały m.in. na podawaniu specyfików, na izolowaniu od społeczeństwa, na chłostach itp. Bywało, że żeniono gejów na siłę z kobietami. Współczesna medycyna również, jak chciało by wielu, nie znalazła skutecznego specyfiku. 

Terapia leczenia LGBT  jak każda inna, począwszy od raka, białaczki, aby być skuteczna, musi dotrzeć do prawdziwej przyczyny, a nie do tego, co ktokolwiek uznaje za powód zaistnienia dowolnego zjawiska.  

Zobaczmy skarabeusza toczącego kulkę odchodów. On myśli o powiększeniu własnej rodziny. Dla wielu gatunków chrząszczy i much odchody kojarzą się z czymś najlepszym, z rodzeniem, z posiadaniem dzieci z pobudzeniem seksualnym. Cudze odchody nie są dla nich AFRODYZJAKIEM, lecz pokarmem dla dzieci, niezbędnym przecież dla ich rodzicielskiego szczęścia i spełnienia.  

Muchy podobnie jak skarabeusze składają jaja w odchodach. Ale nie wszystkim jest to dane. Jaskółka łapie i zjada hurtowe ilości wielu owadów. Podobnie czynią inne ptaki. Nie wszystkie owady zdążą mieć potomstwo przed śmiercią. Powstaje zatem niespełnienie u ich Dusz, owocujące w kolejnych ziemskich inkarnacjach, poszukiwaniem podobnego klimatu,  zapamiętanego w inkarnacji w te owady. Wielu osobom umyka kwestia inkarnacji Dusz nie tylko w ludzi, nie tylko w mężczyzn i kobiety ale i we wszelkie inne stworzenia. 

Terapia leczenia wyłącznie siebie z homoseksualizmu, może polegać na przypomnieniu sobie przez osobę, inkarnacji w te owady i na zrozumieniu, że dzisiejszy AFRODYZJAK jest tym, co było poszukiwane przez muchę dla jej najwyższego dobra -dla posiadania potomstwa. Przy chęci szukania rozwiązań, można przepracować przez kilka miesięcy tematyczne intencje i poddać się kilku sesjom niehipnotycznej terapii o nazwie Regresing, umożliwiającej wydobycie i uświadomienie sobie skutków owadzich wspomnień własnej Duszy.  

LESBIJKI

Dusza lesbijki jest zazwyczaj mężczyzną. Wygląda jak mężczyzna, a nader często ma nawet doczepionego sztucznego penisa. Dusza taka ubrana jest jak mężczyzna, zachowuje się jak mężczyzna, co przejawia się również w pociągu do seksu z kobietami. Możliwy jest wariant i taki, że Dusza która dokonała wiele złego jako żołnierz, lub jako cywilnych psychopata, to w kolejnym ziemskich wcieleniu próbuje nadrobić delikatnością w relacjach intymnych, z sobie podobnymi w cechach karmicznych i w uwikłaniach. Wygląda to na sprawdzanie potencjału „bezpiecznego„ życia w taki sposób, jak inni ludzie. Więcej na temat samotności kobiet opowiadamy na tym filmie.

LEWATYWA 

To pojęcie doskonale jest znane w środowisku LGBT. Przez analogię możemy prosić o Boską lewatywę dla duszy Link. Temat może wydawać się groteskowy, jednak przepracowanie go, przynosi wiele pozytywnych zmian. 
Bywa tak, że Dusza lub człowiek ma nader zatwardziałe poglądy, które usilnie realizuje. Patrząc z zewnątrz, widzimy, że część z zamierzeń jest nierealna, że ktoś ma nieprzytomne pomysły, i często poprzez umowy musi je realizować dla szkody własnej, lub cudzej. Uwolnienie od części zalegającej „gdzieś„przeszłości, pozwoli łatwiej pracować z innymi blokadami karmicznymi Duszy.W podobny sposób można prosić Boga o irygację narzadów rodnych, o detoksykację, o odwyk narkotyczno-alkoholowy, oraz o inne dowolne uwolnienia.  
 
LINGAMY WOTYWNE Link

Kult lingamów ma swoje dno. Kiedy lingam męskiego bóstwa płodności dotyka mężczyzna, nawet kapłan, to jakby nie patrzeć mamy do czynienia z homoseksualizmem. Kiedy czyni tak dziecko, to mamy aspekty pedofilii. Kiedy obsiądą lingam muchy, ptaki będzie to zoofila. Zachęcam do obejrzenia krótkiego tematycznego filmu przed analizą samych intencji.

Większość osób może kojażyć Lingi wotywne z jakimś konkretnym bóstwem Link. Jednak są i takie świątynie, w których ustawiono kilkadziesiąt kamiennych penisów, wielkich po same niebo. Należą one do rozmaitych Dusz które na Ziemi siebie ogłosiły bóstwami płodności. Takie bóstwa falliczne znamy również z terenów Polski, Skandynawi i nie tylko. Były one powszechne na całym świecie, tak samo jak powszechny jest kult wielu setek rozmaitych boskich matek.Link Podobnie jak powszechny jest kult kobiecej płodności np. Pacha Mama.

 

Adoracja penisów Link nie jest jedynie obyczajem religijnym, ale bywa stałym sypialnianym rytuałem seksualnym. W którym nie wielkość jest istotna dla osoby wielbiącej, ale sama obecność  i możliwość dotykania, wielbienia klejnotów na rozmaite sposoby. W wielu religiach m.in. w przydrożnych kapliczkach czczone są bóstwa, lub rozmaici święci uważni za wspomożycieli lub pośredników do bóstw coraz to większych w danej linii przekazu lub w hierarchiach kapłańskich. Na poziomie astralnym dusza takiej świętej osoby jeśli jest kobieca, to podaje pierś do ssania wielbicielowi. Jakby nie patrzeć, to widzimy w astralu uliczną prostytucję i sprzedawanie się za rogiem. Jeśli bóstwo w kapliczce jest mężczyzną i ma męską Duszę, to ta Dusza wystawia penisa do zrobienia mu seksu doustnego. Kiedy jedna adoratorka zrobi swoje, to za chwilę przyjdzie kolejna pani czy chętny gej i  temu świętemu jakoś dniówka zleci. Zwykle jest tak, nawet w chrześcijaństwie, że bóstwa męskie adorują kobiety, z kolei boskie matki czczone są namiętnie przez celibantów, zakonników i samotnych kapłanów. Oczywistym jest, że wszelkie adoracje penisów poprzedziła dokonana wcześniej kastracja. Zatem hołd jest tylko okazaniem radości, z  odzyskania penisa przez dawną ofiarę – EUNUCHA. 

MATKI BOSKIE

Znakomita większość gejów ma kobiece Dusze. Mało osób ze środowiska LGBT to jasnowidze. Warto by było wiedzieć wszystkim gejom co robią ich nieśmiertelne Dusze. Wiele kobiecych Dusz, a zatem również Dusze gejów pełni rolę tzw. „Boskich Matek„. Zachęcam do uważnej lektury tematycznego artykułu Link. Pierwszą ideą zupełnie obcą dla mnie Europejczyka była informacja, że w Indiach i w Nepalu jest dziś tak wiele Boskich Matek, że ustanowiono ich gradację i żyją tam min.:
-Krajowa Boska Matka;
-Wojewódzkie Boskie Matki; 
-Powiatowe Boskie Matki; 
-Miejsko-gminne Boskie Matki. 

MĄŻ i ŻONA  dla LGBT

Temat jest wielowątkowy i nie sposób jest tutaj omówić wszystkie jego aspekty. Zdarzają się trwałe małżeństwa zawierane pośród środowisk LGBT. Nader często tworzone są małżeństwa mieszane heteryków z osobą tęczowych preferencji. Te ostatnie jeszcze od czasów Antyku nie sprawdzały się i zawierano je często bez kontekstowej wiedzy heteryków. A równie często z nakazu władzy, z poczucia obowiązku rodzinnego itp.

W środowisku gejów i lesbijek osoba aktywna w seksie nazywana jest mężem. Osoba pasywna w seksie nosi miano żony, niezależnie od płci. Oczywiście istnieje kilka konfiguracji i pomysłów w tych kwestiach. Problemem ograniczającym gejom możliwość stworzenia małżeństwa jest niedobór gejów aktywnych, zwanych mężami. Chętniej budują oni haremy niż małżeństwa z jednym gejem pasywnym.  

MASEŁKO
Stolec już wydalony z organizmu, lub pozyskany zeń dowolną techniką m.in. przez „Per rectum„ Link. Masełkiem określana jest również, sącząca się wydzielina z przetoki odbytu, powstałej na skutek uszkodzenia hemoroidów.

MIÓD SPADZIOWY
Powstaje z odchodów mszyc i czerwców, albowiem owady te po pobraniu soku roślinnego przyswajają białko i inne substancje, natomiast cukry wydalają nie strawione. Ten słodki „kał owadzi” zwabia pszczoły, które dodatkowo go zagęszczają i składają w komórkach jako miód spadziowy.

MODA, UBRANIA, STROJE  lgbt

Osoby heteroseksualne zależnie swej od płci, mają zupełnie odmienne postrzeganie strojów i ubrań. Mężczyzna na ogół nie potrafi opowiedzieć jak była ubrana żona, koleżanka lub znajoma, z którą wczoraj przebywał kilka godzin. Kobieta opowie szczegółowo, jak dowolna inna kobieta była ubrana, jakie miała włosy i buty. Kobiety ubierają się głównie dla innych kobiet. Patrzą na pozostałe jak na konkurencję. Widzą ich dłonie, malaturę paznokci, rodzaj makijażu i wszystkie uchybienia aktualnie panującym trendom. Mężczyzn zupełnie nie interesuje drobiazgowa analiza cudzych rozlicznych broszek, sztucznych rzęs, żakietów, rodzajów plisowań. 

Inaczej te kwestie traktowane są przez gejów i androginiczne kobiety. Ci pierwsi z racji bycia męskimi, ziemskimi wcieleniami kobiecych Dusz, nader często mogą przykładać uwagę do strojów, tak jak czynią to kobiety. A poprzez analizę ubrań kobiecych projektować je na siebie. Podobnie jak czynią geje, naśladując kobiece gesty rąk, kobiecy sposób chodzenia. W świecie mody najlepiej sprzedają się przecież pomysły mężczyzn gejów z duszami kobiecymi. 

Przez analogię, androginiczne kobiety z męskimi Duszami  gustują w strojach właściwych dla tej właśnie płci. Mogą nosić marynarki, spodnie, krótko ścięte włosy a to po to, aby okazać, jak wielką pomyłką jest, dla TAK męskiej Duszy, posiadanie kobiecego ciała. Patrząc na to jeszcze inaczej, zobaczymy LGBT kobiety naśladujące w strojach i w wyglądzie mężczyzn, i mężczyzn konkurujących z kobietami w wyglądzie, w gestach, sposobach mówienia.

Niekiedy brak kontroli Duszy nad jej osobowością powoduje nieprzytomność decyzyjną i na ulicę wychodzi brodaty, wąsaty mężczyzna w jedwabnym sari, albo w sukience z żabotem. Podobne sygnały nieprzytomności chętnie wyłapują media.

 MUCHY

Jedne z owadów, które podobnie jak skarabeusze Afrykańskie rozmnażają się przy udziale odchodów większych zwierząt. W 1,0 kilogramie świńskiego obornika rozwija się ok. 20 000 muszych larw. Nieodreagowana karma muchy sprawia, że Dusza w kolejnym ludzkim już wcieleniu, ponownie szuka zapachu cudzych odchodów, jako podstawowego warunku do rozpłodu, a bywa, że i do degustacji.

OGRODNICTWO

Wielu gejów opisano jako lubiących ogrodnictwo. Zajmowali się tym nawet oficerowie najwyższych rang, nie pozwalając nikomu na ingerencję we własne twórcze dzieło. Jednego z rzymskich cesarzy zastał posłaniec w ulubionym ogrodzie. Przekazał wieść o wrogu niszczącym pogranicze. Na to cesarz pokazał grządkę i pochwalił się udanymi zbiorami kapusty. Możliwe, że skłonność do prac ziemnych przebija jako zadośćuczynienie z samej kobiecej przecież Duszy geja. Jeszcze dziś istnieje wiele kultur, w których prace na roli i wszelkie inne są obowiązkiem kobiety. Pamiętam, że we Wrocławskich akademikach „Tekach„ były całe piętra przeznaczone dla studentów z Bliskiego Wschodu. Panie sprzątaczki miały dyspensę i omijały je szerokim łukiem. Bowiem mieszkający tam panowie kiedy cisnęli coś na korytarzu, lub omsknęło się im obok ustępu, to już tak zostawało na stałe. A to z tej racji, że do schylania się i do sprzątania w ich krainach desygnowane są wyłącznie kobiety. 

ODDECH CUCHNĄCY
Tak objawia się karma powstała z inkarnacji w owady gnojne takie jak skarabeusze i muchy. Dusza człowieka, ma nie odreagowane jeszcze relacje i nawyki z czasów przejawiania się jako owady żywiące się cudzymi odchodami. W przewodzie pokarmowym, ale  n a   p o z i m i e   e n e r g e t y c z n y m, nie zaś fizycznym, zalega niestrawiony kał zwierzęcy. Przewód pokarmowy jest energetycznie czarny, brak w nim boskiego złotego światła. Możliwe, że z ust wylatują astralne muchy. Przedawkowanie może mieć rozmaite formy. Owocujące jak w tym przypadku cuchnącym oddechem, nawet w kolejnym wcieleniu Duszy. Możliwe jest jeszcze przedawkowanie zapachów. Opisano medialny przypadek osoby wąchacza, zmarłego nad pełną muszlą klozetową.

OGOLONE NA ŁYSO PROSTYTUKI

Temat wygalania włosów kobietom uprawiającym nierząd, jest szeroko omówiony w tym artykule Link. Ponieważ mężczyźni również prostytuują się jako geje, to warto jest znać i rozumieć pewne konteksty uwikłania.

PENIS

W książce pt. „Boskie przyrodzenie„ na kilkuset stronach autor zwięźle opisuje dowody na to, że penis na ogół ma własny rozum i egzystuje niejako w luźnym związku z nosicielem. Podobny mechanizm w tejże kwestii dostrzegają obie płcie. Geje tworząc związki lub małżeństwa, podobnie jak kobiety, kładą nacisk uwagę na rozmaite aspekty w doborze męża lub partnera. Bywają i takie osoby, które w istotnych kryteriach, wielkość cudzego penisa stawiają na pierwszym miejscu. Na str. 21 w/w książki znajdujemy informację z Indii i Tybetu, że jeśli kucający mężczyzna, penisem dotyka pięt, to będzie nieszczęśliwy.

PODWODNY MĘSKI HOMOSEKSUALIZM

Dusza o skłonnościach męskiego homoseksualisty niekiedy ma już przesyt zapachowych tematycznych doznań. Wybiera wówczas inkarnacje w zwierzęta wodne, lub lądowo-wodne, których proces rozpłodu dokonuje się w wodzie. Jest wiele gatunków zwierząt wodnych, pośród których stwierdzono seks homoseksualny a są to m.in. pingwiny, delfiny, foki i nie tylko. Homoseksualne samce ryb polewają się wzajemnie mleczkiem.  

 PLACKI Z ODCHODÓW
Zjawisko nie występuje w świecie materialnym, a jeśli to u koneserów. Można to obserwować głównie u ludzkich Dusz. Przygotowaniem placków z odchodów zajmują się kobiece Dusze; matek, żon. Lub szykują je również dla siebie same kobiece Dusze z karmą gejów. Przyrządza się je na patelniach jak duże racuchy, tyle że z krowich odchodów. W konsekwencji ma to skutek zdrowotny, bowiem zatyka się tak fizyczny bo ludzki przewód pokarmowy i pojawia niestrawność lub CUCHNĄCY ODDECH. 

PORODY U GEJÓW
Akurat ten aspekt wiedzy trafił do mnie kiedyś przy okazji przeprowadzania komuś terapeutycznej sesji Regresingu Link, pozwalającego na swobodny dostęp do pamięci poprzednich wcieleń Duszy. Mężczyzna przypomniał sobie wcielenie z Indii, gdzie z grupą przyjaciół żyli na obrzeżach wioski. Ustalili tam, że na skutek uprawiania seksu, kobiety rodzą dzieci. Przy okazji pojawia się krew. Z racji braku podstawowej wiedzy, i z chęci posiadania potomstwa panowie uradzili, że oni geje, również mogą urodzić potomstwo, skoro tego pragną. A pierwszym objawem będzie krwawienie odbytnicy. Niestety nikt im nie powiedział, o skutkach USZKODZENIA HEMOROIDÓW.

PRZYJAŹŃ U HOMOSEKSUALISTÓW

„Wtedy właśnie pojąłem, jak tajemniczą kulturą jest świat gejów – nie homoseksualizm, bo ten jest po prostu zwyczajną erotyczną predyspozycją, ale współczesna amerykańska kultura gejowska, to znaczy odrębny sposób śmiechu, wydawania pieniędzy, porządkowania spraw ważnych, nadawania znaczeń wszystkiemu od tekstów piosenek do lśniących jak lustro wojskowych butów. Nie pomoże tu żadna z definicji subkultury, gdyż gejów wychowują heterycy – na heteryków; wydaje się, że jakiś przymus każe im poszukiwać innych mężczyzn, choć wstępują do getta z własnej woli, a jednak, kiedy tylko dokonają wyboru, wybór ten odmienia ich życie, a nawet ich ciała, z pewnością zaś ich szafy. Wielu gejów żyje pośród heteryków jak marrani, ci hiszpańscy Żydzi, którzy w czasach inkwizycji udawali, że nawrócili się na chrześcijaństwo, ale nadal w piwnicach odprawiali swoje stare obrządki, w samotności i największej tajemnicy. Geje nie przypominają kolorowych, ani Żydów, gdyż sami są często kolorowi, sami są Żydami, a ich uczuciowe preferencje nie dotyczą ani koloru skóry, ani religii, choć doprowadzili do powstania kultury przypominającej kulturę mniejszości etnicznych. Niewielu Żydów ma wśród rodzeństwa chrześcijan, lecz większość gejów ma heteroseksualnych braci i heteroseksualne siostry, a przynajmniej heteroseksualnych rodziców.„. Fragment książki pt. „Zuch„ Link.

REGRESING

Przyjmijmy, że nasze ludzkie duszyczki to są ukochane dzieci Boga. Regresing dający nam informacje o przeszłości, jawi się jako wielki dowód boskiej miłości do ludzkiej duszy. Wiedza jaka przez tę terapie przychodzi, to takie niezwykłe utulenie tej duszy, która kiedyś zbłądziła w materialne środowisko i dziś może uświadomić sobie własne uwikłania. Każda istota może rozpoznać swoją drogę upadku a modlitwą uzyskać wiedzę o sposobie w jaki może ponownie wypełnić się światłością.  Zapewne nie każda osoba LGBT od razu przypomni sobie wcielenie własnej Duszy w Świętym Legionie Tebańskim, lub karmę Janczara, ale metodą kolejnych przybliżeń i pracą z afirmacjami może to się dokonać. Wzorce chorób, prostytucji, czy karmy wojownika nie zostaną ukazane i nie znikną same z siebie. Ja prosiłem o informacje i możliwość ich pozyskania przez 6 długich lat ze wszystkimi błędami w technice. Nie potrafiłem modlić się konstruktywnie, nie wiedziałem o co też mogę Boga prosić. Zachęcam do własnej pracy polegajacej na odkrywaniu przeszłych wcieleń Duszy Link.

RELIGIE SKUPIAJĄCE GEJÓW

W XXI wieku działają dwie główne religie skupiające gejów, którzy w zamian zajmują się promocją dogmatów i wytycznych. To są te religie (oraz mniejsze sekty), gdzie celibat jest obowiązkiem kapłana. Przykładowo Buddyzm uznaje, że homoseksualizm jest prostym rozwiązaniem nadmiaru doskwierających żądz, kiedy mnich musi stronić od kobiet. W Chrześcijaństwie skandale homoseksualne i pedofilskie są codziennością, a media całego świata nieustannie informują, że kolejny biskup lub kapłan przegrał zapasy z celibatem. Należy pamiętać, że Budda i Jezus unikali kobiet. W Nowym Testamencie opisano, że Jezus całował się z mężczyznami i podobnie jak Budda żył w środowisku męskim, unikając bliskich relacji z kobietami. Niczym gej nakazał m.in. św. Piotrowi zostawić żonę i rodzinę i udać się za nim. Budda, jak rasowy gej, sam porzucił żonę i małe dziecko, aby sporą część życia spędzić z samotnymi mężczyznami. Wspierany takimi wzorcami myślenia św. Paweł w liście do Kortyntian sugerował, że „ dobrze jest człowiekowi nie łączyć się z kobietą„Link

SAMOOCENA 

Jak wszędzie, tak samo i tu, spotka się osoby wytłumione, zalęknione oraz inne, obnoszące się ze spełnieniem  pragnień. Nie jest łatwo przejść z grupy pierwszej do drugiej. Wątpliwości mogą blokować osobę nie tylko w sypialni, ale i w życiu codziennym. O ile heterycy spotykają się z akceptacją lub brakiem akceptacji dla wyglądu własnych części ciała, lub braków jakiś umiejętności, to każdy gej i biseksualista musi jeszcze zmierzyć się z ideą pociągu, do tego co najbardziej lubią MUCHY i żuki SKARABEUSZE, czyli do zapachu cudzych odchodów oraz  odpowiednio do promocji własnych. Każda osoba LGBT ma Duszę aktywną w płci odmiennej niż własna. A to nie pomaga w życiu codziennym. O ile androginiczne kobiety bez problemu ubiorą się w garnitur i męskie spodnie, o tyle nie każdy mężczyzna założy halkę lub ujawni się publicznie w podwiązkach. Każdy musi sobie sam znaleźć odpowiedź na pytanie, na ile własne standardy samooceny, są spójne z samooceną bliźnich. Każdy ustala własny próg normalności a często czas jego przekroczenia i cenę płaconą za to. Bywa i tak, że z racji niedostosowania się, tworzone są idee o destrukcyjnej sile, skierowanej przeciwko pomysłodawcy. 

Pytanie które Dusza osóby lGBt musi kiedyś sobie zadać, jest następujące: Czy w kwestiach seksualnych naśladowowanie Much i Skarabeuszy jest dla mnie właściwie?

SAMOTNOŚĆ GEJA (i osób LGBT) modlitwa

Akceptuję i rozumiem całkowicie to, że nie muszę być samotnym gejem, homoseksualistą, żyjącym w celibacie, ascezie, egzystującym bez żadnych perspektyw na szczęśliwy, legalny i udany związek, a nawet na małżeństwo. Akceptuję to, że przejawiłem się jako gej, praktykujący homoseksualizm pasywny i aktywny.
Akceptuję całkowicie moje własne życie i działanie bez żadnych uwarunkowań, dotyczących bycia samotnym gejem, homoseksualistą i nie tylko, oraz dotyczące tego skutków.
Przepraszam całkowicie wszystkich tych, których kiedyś wyśmiewałem, dyskryminowałem, krzywdziłem i o których opowiadałem z ironią, że byli samotnymi gejami, homoseksualistami, że mieli orientację seksualną inną, niż ta, która powszechnie została przyjęta, jako norma dla ich płci.
Przebaczyłem sobie całkowicie to, że nie miałem szacunku dla rozmaitych samotnych gejów, homoseksualistów i nie tylko.
Przebaczyłem całkowicie wszystkim tym, którzy wyśmiewali się ze mnie samotnego geja, homoseksualisty, którzy dyskryminowali mnie, krzywdzili i opowiadali z ironią, że miałem orientację seksualną i zainteresowania inne, niż te które zostały przyjęte, jako norma dla mojej płci Link.

SEKSUALNY AFRODYZJAK GEJÓW

Afrodyzjakiem w środowisku nie jest piżmo, zapach kwiecia, ale zapach lub smak stolca własnego lub cudzego. Możliwe jest to, że ciągłe zmiany partnerów wiążą się z poszukiwaniem „właściwego„zapachu cudzych odchodów. Mikroby jelitowe różnią u każdego człowieka. Podobieństwo sięga zaledwie 5 %. Zatem fizyczna atrakcyjność innego geja, może nie współgrać z jego mikrobiotą jelit i zapachem stolca. Czytelniku, zobacz również hasło „SKARABEUSZ„ w tym almanachu.

SKARABEUSZE

Jedne z owadów, które podobnie jak 300 gatunków MUCH rozmnażają się przy udziale odchodów większych zwierząt. Samce tych żuków ubijają duży fragment cudzych odchodów, a samice składają w nich jajo. Nieodreagowana karma owada sprawia, że Dusza w kolejnym ludzkim już wcieleniu ponownie szuka zapachu cudzych odchodów, jako podstawowego warunku do rozpłodu. Oznacza to, nieprzytomne życie, nieprzytomne decyzje wielu osób, których motywacja do działań pochodzi z poziomu poprzednich wcieleń Duszy lub z samej Duszy, kontynuującej obyczaje owadów. Dusza taka nie dostrzega, że ma inną osobowość i seksualne zachowania niż owad.

Dusza geja i biseksualisty niekiedy pokazuje się w takiej postaci. Częściowo ludzkiej, ale z myśleniem wyniesiony z inkarnacji owadziej. W tym przypadku muszej. W Egipcie czczono skarabeusze jako bogów. Zapewnie osoby jasnowidzące często widywały tam podobne pomieszanie energii, które z racji pewnej nazwijmy to „cudowności„ były czczone na masową skalę. 

SPEŁNIENIA MEDIALNE

Mało kto z osób publikujących swój seks w mediach lub na ilustracjach prasowych zdaje sobie sprawę, że osoba jasnowidząca ale również same Dusze widzą również całe tło energetyczne. Do razu można rozpoznać gdzie leży grupa poważnych błędów popełnionych w poprzednich wcieleniach danej Duszy. Tak przy okazji Link w artykule pt,: „Rogate dusze. Wzorce astralnych rogów na głowach„ omawiamy m.in. Rogi łosia. 
Często w prasie można sobie wyczytać ile % mężczyzn-kobiet odbyło by seks z danym bóstwem seksualnym np jakimś aktorem, śpiewakiem, kapłanem (obojga płci). Bywa, że takie postacie przyciągają rozmaitych celibantów –  masturbantów i z tego powodu właśnie widoczne są rogi łosiowe na głowach wielu dusz z grona bóstw tantry seksualnej. Homoseksualne w tej wersji jak zwykle są koloru czarnego. Na takich rogach łosiowych gromadzona jest cudza sperma rozmaitych masturbantów. A dusza z tym rogami i ich zawartością pokazuje się wszędzie. Dla Dusz takie i nie tylko takie widoki to normalność. 

SPODNIE I SUKIENKI Z GOŁYMI POŚLADKAMI
Zarówno Dusze gejów jak i niektórych kobiet z racji praktykowania seksu analnego, pokazują się wszędzie w spodniach lub sukniach z gołymi pośladkami. Bywa, że spotykamy kogoś znajomego, albo zupełnie obcą osobę w sklepiku, a tu jawi się niespodzianka dla oka. A niespodzianki sprawiają m.in. kapłani i zakonnice rozmaitych religii i sekt, ludzie władzy, żonaci mężczyźni i nie tylko. Często nie wiadomo, jak i o czym można z taką osobą porozmawiać, gdzie obrócić wzrok. Jeśli osoba lub tylko jej Dusza uprawiają seks doodbytniczy, to dusza nosi odpowiednio:
-dla mężczyzny, czarne spodnie z wielkim otworem na gołe pośladki
-dla kobiety, wzorzystą spódnice z wielkim otworem na gołe pośladki.

STOŻKI W ODBYTNICY
Wiele osób jasnowidzących sygnalizuje, że Dusze gejów bardzo często mają w odbycie astralne metalowe lub drewniane stożki i oczywiście nie tylko to. Bywa, że stożkami chwalą się również kobiece Dusze Link.

SYMBOLIKA  ASTRALNA  „GRANDE COJONES„

W ruinach Rzymskiego miasta Volubilis pokazywana jest, odkopana tu płaskorzeźba półmetrowego kamiennego penisa z jądrami. Był to symbol dawniejszego klubu gejowskiego, umieszczony na frotowej elewacji budynku. Przewodnicy mylnie informują wycieczki, że samotne kobiety znajdowały tu możliwość uwolnienia od nadmiaru doskwierających żądz. Współczesne nam kluby gejowskie, czy zwykłe pełnopłatne lunapary mają podobne oznaczenie w świecie astralnym. Nad budynkiem w którym prowadzona jest działalność gospodarcza, związana z seksem LGBT, unoszą się w astralu wielkie jak piętrowy Londyński autobus „Grande Cojones„.  Taka symbolika wyróżnia inne profesje gejów i środowiska LGBT, niekoniecznie związane z seksem. Co nie oznacza, że statutowa i finansowa praca krawiecka, restauracyjna, lub artystyczna nie jest związania z częstą aktywacją cojones, jak je nazywał Hemingway, na terenie miejsca zatrudnienia.  Ogromne jądra widoczne są z daleka w astralu nad budowlami. Łatwo jest zatem osobom zainteresowanym znaleźć prostą drogę do ich właściciela. Być może jest to symbol geja aktywnego, lub też symbolika samej aktywności w grupach LGBT. Alternatywnie, wiszące nad obiektem artefakty mogą być symbolem EUNUCHA, dobrowolnego kastrata – kontekstowo geja pasywnego. Możliwe, że sama wielkość astralnych klejnotów, wszak niekiedy różna, jest też wyróżnikiem rangi w środowisku. Wielkie jak balony, unoszące się nad Kapadocją, pokazują osobę doświadczoną, szanowaną i powszechnie już znaną, mniejsze zaś np. wielkości samochodu osobowego, oznaczać mogą kogoś skromnego lub początkującego w intymnych klubowych spotkaniach.

ŚLIMAKI

Ślimaki są biseksualne, a raczej dwupłciowe. O tym kto będzie tatusiem, decydują Dusze dopiero w trakcie uprawiania seksu. Wcielenie Duszy w ślimaka, bezpośrednio przed inkarnacją ludzką, może owocować tymi samymi nawykami czyli bi-seksualnością oraz homoseksualizmem. Z uwagi na to, że osoba geja i jego Dusza dusza, często dopiero w trakcie zespolenia seksualnego mogą ustalać płeć, w jakiej najpełniej chcą się wyrazić. Dusze gejów mogą mieć wygląd ślimaków bez muszelkowych lub muszelkowych.

ŚLUB Z JEZUSEM

Ślubów ze zmarłym udzielają w Polsce wyłącznie Biskupi Link. Nie mieści się to co prawda w głównym temacie Almanachu, lecz frapujący jest haremowy wątek 300 żon, jakie dla siebie pozyskał Ukrzyżowany w 2000 lat po śmierci. Tym bardziej, że w 2017 został On wybrany przez tych samych biskupów na Króla Polski. Nic zatem dziwnego, że zadbano, aby królewskie małżonki dysponowały samodzielnymi lokalami mieszkalnymi. Aby lepiej zrozumieć czym zajmują się niekiedy osoby samotne, poczytajmy artykuły definiujące „Seks astralny„Link.

ŚWIĘTA INKWIZYCJA

Grupa sterująca w III Rzeszy mechanizmem tworzenia zagłady narodu żydowskiego, użyła wypróbowanych wcześniej przez rzymskie Święte Oficjum technik niszczenia wybranych grup lub środowisk społecznych. Homoseksualni kapłani, mnisi i decydenci buddyjscy nie wpadli na pomysł niszczenia płci odmiennej, jak zrobili to ich chrześcijańscy koledzy. Należy zwrócić uwagę na fakt, iż to właśnie samotni mężczyźni, którym w codziennym życiu brakowało trwałych małżeństw lub aktów seksualnych z kobietami, a więc również homoseksualiści opracowali „Młot na czarownice„ Link. Wdrażali i promowali masowe mordy, torturowanie kobiet i nie tylko ich, oskarżanych o czary i o bycie wiedźmami. Szacuje się, że zamordowano od 60 000 kobiet do kilku milionów. Przykładem świeckiego wsparcia jest Jakub, angielski homoseksualny król, który choć zlecił tłumaczenie Biblii na swój język, to omal nie zginął na morzu w trakcie sztormu. Wraz z konkubentem uznali, że sprawcą wzburzenia wód była pewna WIEDŹMA. Król zorganizował i wysłał w kraj szwadron śmierci. Za jego pomocą wyłapano, spalono, lub na inne sposoby zamordowano ok. 5000 kobiet. Opisano, że dowódca szwadronu miał umiejętność do wyszukiwania wiedźm. Kongregacja Świętego Oficjum istnieje do teraz i rozkwita pod nazwą Kongregacja Nauki Wiary. Oczywiście dzieje się to z daleka od wszelkich kobiet, w zaciszu wyłącznie męskich politycznych gabinetów.

ŚWIĘTE LEGIONY, JANCZARZY
Życie gejów jest w sposób naturalny w wielu kulturach spychane na margines społeczeństwa. W kilku cywilizacjach uczyniono z nich jednostki specjalne. Żołnierze świętego Legionu Tebańskiego nie cofali się z pola walki. Na miejsce tych co zginęli w młodym wieku, zawsze było wielu chętnych.

TEST PSYCHOLOGICZNY LGBT (Fragment pobrany ze strony Link)

Proponowany test ma zadanie wydobyć na jaw programy i poglądy, które doprowadziły nas do takiej wiedzy o własnej duszy, jaka jest obecnie. Można wstępnie rozpoznać w czym tkwi sedno przekonań. 

Test jest typowym psychologicznym badaniem i zapisujemy sobie PIERWSZĄ odpowiedź jaka się nasunie po przeczytaniu pytania. Zajmijmy się nim w wolnym czasie, aby uważnie odpowiedzieć sobie na pytania. 

Gdybym mógł to kobietom bym……., z kobietami zrobiłbym m.in. ………… 
A to wszystko dla tego, że m.in. …………….
Z pejoratywnych określeń, jakie heterycy i rozmaici nawiedzeni moraliści, używają wobec gejów i środowisk LGBT, najbardziej irytują mnie takie określenia jak m.in. 
a)………………
b)………………
c)………………
Mój penis jest interesujący dla innych, z uwagi m.in. na:
a)………………
b)………………
c)………………
Ujawnienie się jako gej w mojej rodzinie nie było łatwe (było łatwe), ponieważ………………
Jako gej aktywny najbardziej lubię:
a)………………
b)………………
c)……………… Nie pasuje mi tu jednak i nigdy nie zgodzę się na …………………………
W moim domu rodzinnym byłem wychowywany głównie przez ………….. i w otoczeniu…………………..
Nie ulegnę presjom hetryków namawiających mnie lub innych do ożenku ponieważ:
a)………………
b)………………
c)………………
Moja dusza ma sporo cech męskich podobnie jak ja sam, ale niestety są one tłumione i w zaniku, a są to głównie: 
a)………………
b)………………
c)………………
Przegięcie w ubraniach dla gejów, jest terminem określającym mężczyznę, który w miejscu publicznym ubiera się jak kobieta, lub w akcenty kobiece takie m.in. jak:
a)………………
b)………………
c)………………
W seksie homoseksualnym męskim z mężczyzną lub biseksualnym najbardziej interesuje mnie m.in. 
a)………………
b)………………
c)………………

USTA GEJÓW

Już w 2001 roku kilku znajomych jasnowidzących dziwiło się, że ktoś miał w ustach pełno astralnych penisów. Temat wyjaśnił się  w sposób oczywisty. Geje uprawiają seks również doustny. Ta forma seksu szkodzi jakoś na zęby. W kolejnych inkarnacjach pojawiają się z tego krzywe zęby- również u kobiet Link. Oczywistym jest, że astralnych penisów pełno jest i w innych otworach ciała. Usta gejów mają energetyczny wygląd kobiecej waginy, również z tego samego powodu. 

WAGONIKI I GĄSIENNICA HOMOSEKSUALNA

Niekiedy, nawet w trakcie publicznych spotkań, dochodzi u większej grupy Dusz osób znajdujących się w jednym miejscu, do seksualnego zespolenia się w długi korowód. Gdzie jeden posuwa się za drugim. Dusze te, z wyjątkiem ostatniej, stają się równocześnie gejami pasywnymi i aktywnymi. Co może dziwić, dusze kobiet na tę okazję przejawiają się chętnie jako mężczyźni. Pierwsza osoba prowadząca może być kobietą. Nazwa „wagoniki„ wynika z możliwości doczepiania się na końcu kolejnych członów. 

WARSZTATY NA TEMAT KARMY HOMOSEKSUALIZMU

WIEDŹMY

Nie istnieje coś takiego jak rasa ludzka lub kobieca o nazwie „wiedźma„.  Jednak nie trzeba być jasnowidzem, aby dostrzec cechy wiedźmy w urodzie setek a nawet tysięcy kobiet. Możemy je spotkać jako piosenkarki, aktorki, a nawet we własnej rodzinie. Pełno ich jest na ulicach miast i w mediach. Kobiety te mogą mieć bardzo silnie cechy androginiczne, czyli męskie. Począwszy od zachowywania się, a na urodzie lub postawie skończywszy. Powstanie samego wzorca wiedźmy przypisane jest kobiecie o imieniu Andromeda. Omawiam te uwikłania w kilku artykułach pt.:„Wiedźma„ Link . Lekturę można zacząć od artykułu pt.:„Wiedźma i jej kapelusz. Wzorce obciążeń. „Link.

 Warto zapoznać się z wiedzą na temat tych blokad seksualnych, ponieważ Dusze Gejów  z racji przesytu energiami męskimi, często decydują się na „równoważenie„ obciążeń poprzez wcielenia się w ciała kobiet z silnymi wzorcami wiedźmy.  Zwrócimy uwagę, że LESBIJKI o bardzo męskim wyglądzie i charakterze, nieuchronnie zmierzają do wyrażenia siebie jako wiedźmy. Ważnym wydaje się tu zrozumienie treści filmu o ślubowaniach Amitaby. Istnieje specjalna Buddyjska technika kodująca Duszom i kobietom androginiczność oraz wzorce wiedźmy.

WŁADCY MUCH
W mitach opisano kilka postaci jako tzw. władcy much. U takich Dusz muchy gromadzą się przy ustach. To widać okiem jasnowidza, ale widać również kolejne uwikłanie a mianowicie, że osobom którym astralny, niestawiony kał ludzki, lub nawet zwierzęcy ( z poprzednich wcieleń Duszy) zalega w przewodzie pokarmowym pojawia się CUCHNĄCY ODDECH, a przy otwieraniu ust, wydostają się z nich astralne muchy. Można domniemać, że muchy zostały ściągnięte, aby ich larwy jak to się dzieje na łąkach, strawiły (astralny ) kał zalegający w jelitach i przewodzie pokarmowym. Nie wszystko co astralne przekłada się jednakowo na matarialne środowisko.

ZOOFILIA
Oczywistym jest, że są również zoofile homoseksualni, heteroseksualni i biseksualni, czyli tacy np. od kokoszek i kogutów równocześnie. Cały pakiet LGBT w wersji zoofilnej. W czasach antyku promowano pogląd, że osłabione moce seksualne homoseksualiści wzmocnią sobie, uprawiając seks ze zwierzętami.

Błędem w terapiach psychologicznych jest rozdzielanie homoseksualizmu od zoofili, wymuszane przez osoby pragnące, aby ich w żaden sposób z tymi kwestiami nie kojażono. Tyle, że współczesna psychologia nie zajmuje się Duszą i jej ziemskimi wcieleniami Link. Łatwo było by jednak można odszukać powiązania pomiędzy zoofilią a kultami świętych krów -Indie, boskich byków, baranów z Egiptu i nie tylko. Wielu ludzi tam widziało, że jakiś jurny „bóg baran„ kryje owce. Skoro jakiś żywy „bóg„ coś z robi, to natychmiast wielu chce go naśladować. Wyrażane są całkiem normalne chęci naśladowania Boga. Tyle, że żywego – ziemskiego i nie całkiem w sposób przytomny. 

 


Opublikowano: 09/12/2017
Autor: s_majda


Komentarze

Dodaj komentarz

Ten wpis ma 16 komentarzy

 • Małgorzata Krata pisze:

  Jestem też zachwycona tym jak to wszystko działa, jak Bóg obmyślił tę seksualność. Poczytałam w źródłach z nauk chińskich tak to się dzieje energetycznie podczas seksu i orgazmu, jak się energie uzupełniają, mieszają, wymieniają i zasilają się wzajemnie, że kobieta korzysta wtedy z energii męskich a mężczyzna zasila się kobiecymi…No po prostu pięknie to brzmiało.. Pewnie pod warunkiem, że kobiece jest kobiece a męskie jest męskie.. Bo jak kobieta ma nadmiar energii męskich, to już mężczyzna nie ma aż tylu korzyści i odwrotnie…

       To fascynująca wiedza dla mnie..czułam też taki żal, że byli celibanci, którzy sobie tego odmówili. Odkrywam swoją kobiecość na nowo i jestem zafascynowana. No i myślę, że u homoseksualistów tego brakuje, że nie mają kontaktu z energiami płci przeciwnej i to jest taki jałowy orgazm, że bardziej ta energia schodzi, ale nic się nie zyskuje. To już w ogóle co tam się miesza pomiędzy nimi w orgazmie, to nie wiadomo jakie to energie płyną. W każdym razie to Chińczycy jakoś opisali, że jedna płeć zasila drugą w seksie… Może to akurat niefortunne słowo, ale chodzi o to, że się uzupełniają jako płeć stanowiąca odmienny pierwiastek. Geje to mają sami nadmiar energii żeńskich, więc nie są chętni na przyjęcie ich jeszcze od kobiet. Myślę, że geje mają mix energii męskich z żeńskimi-gdzie żeńskich mają mniej niż sama kobieta (ale za dużo, aby być mężczyzną). Z tego będą poszukiwać do seksu kogoś kto ma mniej niż kobieta energii żeńskich, czyli też drugiego geja… Drugi gej ma tych energii w dawce znośnej, bo już kobieca kobieta ma za dużo, nie do zniesienia. 

 • s_majda pisze:

  Zaskoczeniem stała się dla mnie wiedza, pochodząca od kilku osób, które w sesjach terapii Regresingu  opowiadały o znanych mężczyznach z okresu starożytności. Po pewnym czasie przypominały sobie, że niektórzy z tych panów to były przebrane kobiety. Jeszcze większym zaskoczeniem, stała się informacja, że pewna pani żyjąca w czasach i w miejscu pogardy kierowanej do kobiet, z  racji też ogromnej przewagi intelektualnej nad mężczyznami, zgoliła sobie głowę. Otworzyła własną szkołę…jako mężczyzna. Zamieszkała pod jednym dachem z mężczyzną. I aby ukryć ten fakt, że żyje z mężczyzną, że uprawia seks z mężczyzną, promowała homoseksualistów w swoich licznych wypowiedziach. A w świat poszła wieść jej męskim homoseksualizmie i dokonanej przez nią/ przez niego promocji środowiska gejów.

 • s_majda pisze:

  Film pt.„ Święta Inkwizycja i homoseksualni inkwizytorzy„

 • s_majda pisze:

  Kobiety ubierają się dla kobiet a nie dla mężczyzn. Dla kogo ubierają się geje w kobiecych ciuszkach?

 • s_majda pisze:

  KRÓTSZE ŻYCIE HOMOSEKSUALISTÓW 

  Znajdziemy sporo informacji o tym, że homoseksualiści męscy żyją o 20-25 lat krócej od heteroseksualistów Link.

  Przyczyny zwykle upatrywane są w samotności jednostki. Pod koniec XX stulecia widziano je w wirusie HIV. Pozwolę sobie zwrócić uwagę na przyziemne i prozaiczne powody. Nagrałem z inną osobą sześć filmów Link o urządzeniu  tzw.„Zapper – Swipper„ służącym do usuwania z organizmu rozmaitych drobnoustrojów. Przykładowo omawiamy tu, jak Swipper działa Przywrę Chińską. 

  Bogata literatura na temat urządzenia, prowadzi do tematu m.in. Urynoterapii promowanej przez azjatyckie grupy religijne oraz do AFRODYZJAKA gejów. Szczególnie ten ostatni, zawiera skracające życie drobnoustroje.

  Znajdują się w nich min. 

  -Rozmaite gatunki grzybic 

  -Rozmaite gatunki pleśni

  -Lamblie 

  -Owsiki

  -Włośnica

  -Glista ludzka

  -Przywra w kilku gatunkach

  -Włosogłówka

  -Tasiemiec i nie tylko.

  Wiedza o możliwości przejęcia cudzych drobnoustrojów, nie wydaje się być istotna w środowiskach LGBT. Ustalenie, że się jest żywicielem wielu konkretnych gatunków nie jest łatwe, uwolnienie siebie od np. Przywry Chińskiej, Candidy dla wielu osób nie jest możliwe, zwyczajnie, nawet z braku podstawowych informacji. 

 • s_majda pisze:

  PARADY RÓWNOŚCI (LGBT) W JASNOWIDZENIU

  Pierwsze parady równości obejrzane w jasnowidzeniu, przypomniały mi sceny z filmów pt.: „Koty„ i „Planeta Małp„. 

  Na ekranie widzimy w nich, liczne humanoidalne grupy, z głowami odpowiednio Kotów lub Małp. Parady równości gromadzą mężczyzn, z ujawnianą, aktywną ciągle karmiczną przeszłością i pamięcią inkarnacji Dusz w muchy lub skarabeusze. Zatem parada wygląda w astralu jak przemarsz humanoidalnych postaci np. z głowami nie ludzi tylko much. W Polsce, „ludzie muchy„ z uwagi na negatywnie usposobnione otoczenie, starają się zachować przytomność w trakcie parady. W krajach bardziej tolerancyjnych, grupy zazwyczaj są nieprzytomne od narkotyków i alkoholu. 

  Godzinna parada podobnych postaci, jak na powyższym rysunku, przynosi wiele przemyśleń o reinkarnacji Dusz i celach ich działania. Różnica pomiędzy człowiekiem a duszą paradującą ulicami miasta jest taka, że energetyczny „Ant – Man„ jest czarny a człowiek zwykle ubrany kolorowo.

 • s_majda pisze:

  Kiedy np. w mediach lub na ulicy obserwuję mężczyznę homoseksualnego, to jego Dusza po jakimś czasie pokazuje się w pewnej scence, identycznej dla wszystkich, niezależnie od wieku i rasy. Niczym wzięty kucharz, smakujący szykowane przez siebie Foie gras, Dusza geja nabiera, a potem komentuje, to co włożyła do ust. „Co oni chcą? Przecież to jest takie dobre„.

 • s_majda pisze:

  Gejowskie unikanie kobiet w zależności od… (intencje do przemodlenia) Link.

  1. Naszego a przez nas cudzego z wszelkich przyczyn m.in. gejowskiego, żołnierskiego i nawet kapłańskiego unikania kobiet, życia z dala od kobiet, unikania seksu z kobietami, ich bliskości, w zależności i odpowiednio w niezależności od m.in. woli, wytycznych, opinii, działań, poleceń, postanowień, podpowiedzi, inspiracji, łask, szczodrości i odpowiednio ich braku ze strony m.in. naszej duszy, całej naszej istoty i nie tylko oraz naszego a przez nas cudzego doświadczania tego wszelkich skutków

  8. oraz naszego a przez nas cudzego z wszelkich przyczyn m.in. gejowskiego, żołnierskiego i nawet kapłańskiego unikania kobiet, życia z dala od kobiet, unikania seksu z kobietami, ich bliskości, w zależności i odpowiednio w niezależności od m.in. woli, wytycznych, opinii, działań, poleceń, postanowień, podpowiedzi, inspiracji, łask, szczodrości i odpowiednio ich braku ze strony m.in. wszelkich buddystów, hinduistów, chrześcijan, katolików, protestantów, ateistów, agnostyków, prawosławnych, muzułmanów, wyznawców judaizmu, bahaizmu, religii plemiennych, taoizmu, shinto, sikhizmu, dżinizmu, ahinsa, ayyavazhi, wyznawców Wicca, wyznawców druidyzmu, voodoo, theravady, mahajany, chan, zen, son, amidyzmu, Szkoły Czystej Krainy, tendai, shingon, buddyzmu tybetańskiego, ningma, kagju, sakja, dzionangu, gelug, Bon i nie tylko oraz naszego a przez nas cudzego doświadczania tego wszelkich skutków

  9. oraz naszego a przez nas cudzego z wszelkich przyczyn m.in. gejowskiego, żołnierskiego i nawet kapłańskiego unikania kobiet, życia z dala od kobiet, unikania seksu z kobietami, ich bliskości, w zależności i odpowiednio w niezależności od m.in. woli, wytycznych, opinii, działań, poleceń, postanowień, podpowiedzi, inspiracji, łask, szczodrości i odpowiednio ich braku ze strony m.in. wyznawców, twórców, kapłanów i zarządców wszelkich sekt chrześcijańskich m.in. starokatolicyzmu, kościołów utrechckich, kościołów narodowych, mariawityzmu, katolicyzmu, wschodniego katolicyzmu, grekokatolicyzmu, kościoła rzymskokatolickiego, sedewakantyzmu, konklawizmu, palmariznizmu, lefebrystów, anglikanizmu, prawosławia, od kościołów bizantyjskich, cerkwi prawosławnych, staroobrzędowców, popowców, bezpopowców, skopców, starokalendarzowców, kościołów orientalnych, koptów, Syryjczyków, kościołów asyryjskich i nie tylko oraz naszego a przez nas cudzego doświadczania tego wszelkich skutków

 • s_majda pisze:

  SAMOJEDZI 

  Wiele lat temu wyczytałem, że Samojedzi jako naród nie chcieli, aby im wytykano ludożerstwo. Powstała zatem inna nazwa tej grupy, znanej dziś jako Nieńcy. Samojedzi w środowisku LGBT, to  niektórzy geje, a nazwa ta nie ma nic wspólnego z ludożerstwem.  

 • s_majda pisze:

  „Miałem przemyślenia że gej, osoba z karmą geja, ktoś z LGBT która będzie sobie afirmować „jestem akceptowany przez innych, taki jaki jestem”, to właściwie utrwala w sobie ten wzorzec.„ Z otrzymanego listu.

  Polecam art. ,,Syndrom wysokiego mniemania o sobie” > Link.

 • s_majda pisze:

  Wiedźma z filmu Hellboy (z 2019r)  ma włochaty język. Koresponduje to, nie tylko z oporami tej grupy niewiast do seksu z mężczyznami, ale i do całowania. Dzieje się tak również, kiedy kobieta nawet mężatka, ma silną karmę wiedźmy. Prawdopodobnie, porośnięty w astralu szarawym drobnym futerkiem język, pochodzi z inkarnacji lesbijskich Duszy ( i zgoła gejowskich praktyk, związanych poszukiwaniem afrodyzjaku u źródła). 

 • s_majda pisze:

  Po miesiącach ciężkiej pracy z seksualnością, na poziomie astralnym może wystąpić u obu płci odreagowanie seksu oralnego. Polegające na tym, że dusza otrzymuje od Boga pytanie, czy dalej jej to odpowiada, co preferowała kiedyś. Otóż ( w astralu) przez kilka dni, mogą w ustach, również u gejów,pojawiać się co chwila, inne męskie klejnoty na przemian z papierosami. Przypominam, że papierosy i cygara łączą się z seksualnością właśnie w ustach.

 • s_majda pisze:

  DAMSKI KRAWIEC – to dobre określenie dla tego, kto zszywa w astralu nadprute łona. Chirurgia w tym zakresie nie jest nowym wynalazkiem współczesnej medycyny. Zazwyczaj zajmują się tym zaprzyjaźnieni lub zniewoleni geje, bo nikt inny by tego nie wytrzymał. Warto połączyć te informacje z artykułem > Link ,,Pieprzyki, te kobiece wabiki`.

 • s_majda pisze:

  WAMPIRY I ZOMBI czyli homoseksualni geje. Fragment artykułu> Link.

  Oglądając internetowe filmy z portali takich jak Netflix, HBO trafiłem na serial pt.: ,,Co robimy w ukryciu”, a potem na 2 kolejne ,,IZombi”, i jeszcze ,,Czysta krew`. Przypomniałem sobie, że wiele lat temu opisano gdzieś, że wszelkie podobne produkcje powstały na wzorcach i obciążeniach rodem ze środowiska męskich homoseksualistów. Scenarzyści czerpali zeń garściami i łatwo można to rozpoznać. 

          Seks analny jest domeną gejów i biseksualistów. Aby nie rozpisywać się ciągle o tym terminie, pozwolę sobie wprowadzić zamienne określenie – ,,tyłoczyny”. Wypromował je przed mównicą sejmową parlamentarzysta o nazwisku Braun, kiedy inny pan mocno napierał na jego m.in. plecy.

  Każdy rozumie, że geje i seks analny podobnie jak wampiryzm i picie krwi łączą się ze sobą. Ale skąd biorą się kobiety wampirki? Być może jakieś światło rzuci na to historia z innego serialu o ludziach z super-mocami pt.:,,Wyklęci”. Młody bohater pokazuje starszemu mężczyźnie wyblakłą nieco fotografię kobiety w towarzystwie 4 mężczyzn. Pyta się go, czy rozpoznaje się na fotografii?

  -Owszem, to ja. Odpowiada mężczyzna.

  Chłopak bierze głębszy oddech. -W takim razie jest Pan moim ojcem, bo to moja matka. Czy poznaje Pan tę młodą kobietę? Czy mieliście ze sobą seks?

  -Owszem, poznaję ją. To jest Mary Analna. Mieliśmy seks, ale z tego właśnie powodu nie jestem twoim ojcem.

  Kontekstowo film ,,Czysta krew” ukazuje, że młoda wampirka jest tam wieczną dziewicą, bo jej odrasta błona dziewicza. Czyli tyłoczyny też chronią przed utratą dziewictwa.

   

 • s_majda pisze:

  Dlaczego geje żyją krócej ?

   

 • s_majda pisze:

  Męski feminatyw odnajdziemy w języku polskim w branży usług erotycznych. Jest to ,,Męska Prostytutka” w wielu odmianach słownych.