Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Opory wobec Stwórcy. Modlitwa
Proszę otwórz teraz światłości moje serce, duszę, całą naszą istotę. Jestem istotą wdzięczną Tobie światłości , za rozkodowanie i za kasację z naszych energii, z mojej duszy i z całej naszej istoty wszystkich wzorców, intencji, obciążeń, kodowań, misji związanych z oporami wobec Stwórcy, z oporami przed współtworzeniem dla najwyższego dobra naszego i bliźnich.
Prosimy Boże Dawco Życia wspólnie z moją Duszą, z całą naszą istotą teraz o sąd boży nad nami,
-tak aby dokonało się teraz odwrócenie wszystkich skutków, całej naszej karmicznej przeszłości, teraźniejszości, przyszłości i złych energii,
-oraz by zostały wypełnione Twoim Boże Dawco Życia światłem i Miłością zranione miejsca energetycznie i fizycznie w całej naszej istocie,
-a także by nastąpiło wyrównanie, wszelkich energii między mną, moją Duszą, całą naszą istotą a wszelkimi istotami, bytami, tworami,
w związku z wszelkimi dawnymi wzorcami naszego działania dotyczącymi oporów wobec Stwórcy, oporów przed współtworzeniem dla najwyższego dobra naszego i bliźnich.
Oddaję wraz z moją Duszą z całą naszą istotą teraz Bogu Dawcy Życia wszystkie wzorce i wibracje oporów wobec Stwórcy, oporów przed współtworzeniem dla najwyższego dobra naszego i bliźnich jakie kiedyś ściągnęliśmy do całej naszej istoty.
Proszę teraz wspólnie z moją Duszą z całą naszą istotą Ciebie Stwórco o cofnięcie przydziału, i o kasację teraz wszystkich naszych próśb o przydział oporów wobec Stwórcy, z oporami przed współtworzeniem dla najwyższego dobra naszego i bliźnich oraz tego skutków. Dziękuję boskiej światłości za spełnienie tej modlitwy.
Dodano : 15-09-2013 Przez: s_majda Przeczytano: 1202 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.