Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Król Dawid i inni synowie Boga.

Zapytano mnie o wyrażenie opinii.
,,Czy zatem możemy powiedzieć, że podobnie jak Jezus jesteśmy dziećmi Boga? Że Jezus pokazywał drogę, ale nie nawoływał do oddawania jemu czci jak Bogu?"
Możemy. Zobaczmy przy okazji jakie są konsekwencje działań Jezusa.
Ludzie w liczbie ok. miliarda są pewni na tej Ziemi, że Jezus jest Bogiem. Modlą się do Niego, zamiast modlić się do Boga.
Stoi to w sprzeczności z 2 przykazaniem wyrażonym w Dekalogu.
,,Wtedy mówił Bóg wszystkie te słowa:
"Ja jestem Pan, twój Bóg, który cię wywiódł z ziemi egipskiej, z domu niewoli.
1. Nie będziesz miał cudzych bogów obok Mnie!
2. Nie będziesz czynił żadnej rzeźby ani żadnego obrazu tego, co jest na niebie wysoko, ani tego, co jest na ziemi nisko, ani tego, co jest w wodach pod ziemią! Nie będziesz oddawał im pokłonu i nie będziesz im służył, ponieważ Ja Pan, twój Bóg, jestem Bogiem zazdrosnym, który karze występek ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia względem tych, którzy Mnie nienawidzą. Okazuję zaś łaskę aż do tysiącznego pokolenia tym, którzy Mnie miłują i przestrzegają moich przykazań.

Promotorzy Jezusa usunęli owe 2 przykazanie z popieranej przez siebie, zmienionej całkowicie wersji tekstu Dekalogu. natomiast przekazywana jest przez kapłanów informacja o innym bożym Nakazie a brzmiąc następująco:
1. Nie będziesz miał bogów cudzych przede mną.
2. Nie będziesz wzywał imienia Boga twego nadaremno. „
Tego zapisu jednak nie znajdziemy w dekalogu, ponieważ kapłani zalecają modlitwy zamiast do Boga to głównie do:
- ludzi umarłych i żyjących
- rzeźb
- obrazów
- dusz
- duchów
- do części ciał ludzi umarłych i żyjących.
Zauważmy że znikło oryginalne przykazanie nr 2, i aby zachować ich liczbę czyli 10 szt. podzielono przykazanie nr 10 na 2 odrębne. Liczba ich się zatem zgadza, ale treść jest całkowicie odmienna, podobnie jak konsekwencje dla ludzi oraz Dusz.
Nie było tego m.in. w działaniach króla Dawida.
On w psalmach mówił o sobie że jest Synem Boga. Jedynego Boga pokazując jako Dawcę wszystkiego, jako opiekuna, ochroniarza, kochającego wybawcę.
Psalm nr 2 Link
,,Ogłoszę postanowienie Pana:
Powiedział do mnie: [do Dawida]
"Tyś Synem moim,
Ja Ciebie dziś zrodziłem.
Żądaj ode mnie....”
W Wikipedii mamy zebrane szersze informacje na ten temat.
,,W Starym Testamencie synami Bożymi kilkukrotnie nazywani są aniołowie, naród wybrany, Izrael, został nazwany pierworodnym synem Bożym (Wj 4,22; Jr 3,19), wreszcie synami Bożymi nazywani są władcy z dynastii Dawidowej. Po zburzeniu Jerozolimy tytuł Syn Boży przypisano obiecanemu Mesjaszowi, którego typem był Dawid. ” Link

Syn Boga o imieniu Jezus odmiennie niż syn Boga Dawid, stał się synonimem/zamiennikiem słowa Bóg. Znamy słowa kolędy ,,Bóg się rodzi” i nie tylko je. To nie dotyczy syna Boga o imieniu Dawid a tylko Jezusa. Zapytaj się czytelniku znajomych, rodziny, kapłana czy wg nich syn Boga Jezus jest Bogiem- potwierdzi ci tę myśl prawie każdy. Może poza ateistami i innowiercami. Ludzie i Dusze żyją w przekonaniu, że Jezus sam siebie uczynił bogiem w oczach bliźnich, lub został nim ogłoszony, jako bóg prawdziwy.
Teraz zobaczmy na skutki życiowe, materialne, kiedy liczne miliony a może setki milionów kobiet wzięło legalny ślub z Jezusem nie żyjącym od 2000 lat. Czyli używając logicznie rozumu, widzimy, że kobiety w wieku rozpłodowym zawarły małżeństwo -zależnie od punku widzenia z Duchem osoby nieżyjącej, z jego Duszą lub z nieboszczykiem.
Jaki jest tego skutek fizyczny i Duchowy?
Kobieta w swojej wyobraźni decydująca się na taki krok ślubny, myśli że ma wygodę bo poślubiła samego Boga, a on jako własnej żonie spełni wszystkie jej zachcianki. Kłopoty jak diabeł w szczególe tkwią w tym, że kobieta m.in nie może urodzić dzieci i żyje w samotności. Nie nabiera nawyków kobiety zamężnej, matki, babki itp. Inkarnacja własnej Duszy ją nie interesuje, ale jednak odrobi sobie tę bezdzietność i brak seksu tylko w kolejnej inkarnacji. Podobny celibat czy seks z duszami owocuje nakręcaniem sobie koła karmy oraz wielu blokad. U kobiet tych powstaje zjawisko niespełnienia w seksie-wyposzczenie, które kiedyś MUSI zostać zaspokojone.
Kobiety nie miały[/nie mają] seksu fizycznego z mężczyzną, ale mają ślub. Więc na seks małżeński, na seks z Jezusem a raczej na masturbację, bo nie da się zapomnieć o rozładowaniu napięć, ściągają jeszcze teraz w XXI wieku do siebie kogo?
Ducha, duszę, lub nieboszczyka zależnie od punku widzenia. Jak wygląda to potem i ,,w trakcie” pozostawiam wyobraźni czytelników i głębokiej medytacji o uprawianiu seksu z Duchami osób zmarłych.
Pamiętajmy że obecnie, nawet w XXI wieku, biskupi m.in w Polsce udzielają legalnego ślubu zakonnicom z ich oblubieńcem Jezusem. Polski harem Jezusa liczy dziś 300 poślubionych mu dziewic Link, czyli znacznie więcej niż ma przeciętny, nawet królewski władca haremu. 
To również są efekty bałwochwalstwa -nieustanne pozostawanie samotne [bez męża i dzieci]w kole karmy przez Duszę i istotę.
Jak wpływa to na seksualność tych kobiecych Dusz w ich kolejnych inkarnacjach?
Czy myślisz czytelniku że zaraz mają mężów, dzieci? Można wątpić, bo kiedyż to one miały się nauczyć tego wszystkiego, skoro się przed Bogiem wyrzekły fizycznego małżeństwa, macierzyństwa?
Z kolei w umysłach wielu kobiet brak męża niesie w sobie same dobrodziejstwa. Dla przykładu wymienia się:
- Brak możliwości zajścia w ciążę. Co warto wspomnieć w kontekście inkarnowania Dusz, szczególnie interesuje też gejów i m.in. kobiety z przeszłością prostytutki, dla których dzieci są kulą u nogi w ich karierach zawodowych.
- Brak waśni i awantur, rękoczynów w domu.
- Brak pijaków, narkomanów w najbliższym otoczeniu. Jednym słowem panuje tam domowa sielanka.
Dobrze jest też pamiętać, że Jezus jak większość żywych bogów jest dobrze znany w kręgach magii oraz Reki i w innych praktykach inicjacyjnych, gdzie za Jego wstawiennictwem, biorca i beneficjent Jego ,,darów” ma osiągnąć skutek jaki sobie umyślił.
Przykładem są stosowane w wysokiej Reiki tzw,,Chrystusowe klucze” tj. sieć jaka jest zarzucana na wolną istotę/Duszę/ człowieka. Link tj. sieć jaka jest zarzucana na wolną istotę/Duszę/ i człowieka. Link
W umyśle biorcy, sieć ma zadanie chronienia. Tylko niech każdy złapany w sieci[ dobrym przykładem jest ryba], spróbuje wydostać się na wolność, uwolnić się. Niech spróbuje stać się wolnym od tego uwikłaniach w oczach samego Boga dającego życie, oraz w oczach innych niezwiązanych z daną praktyką istot. Trochę to może potrwać, a losy ryby złapanej w sieci pokazują kierunek ku któremu zmierza podjęte działanie i zgoda, aby się dokonało. Zgoda na co? Pomyśl czytelniku czy na wolność czy na niewolę dawana jest zgoda kiedy ktoś zarzuca na rybę sieci?
Do tego rytualne picie krwi, szastanie krwią. Zachęcam przy okazji do uważnej lektury tego artykułu. Link /readarticle.php?article_id=1667
Do tego jeszcze Chrystusowy miecz.
Może coś jeszcze o cudach dokonywanych przez rozmaitych bogów, półbogów, bóstwa oraz przez ludzi zwyczajnych. Wpiszmy sobie w wyszukiwarkę internetową kwestię materializacji złota.
W branży złotniczej [materializacji min złotych wyrobów, i nie tylko takich ]działa lub działało ostatnio wiele osób, głównie hindusi promujący siebie jako bogów, promujących bałwochwalstwo. Wymienić by tu warto min. głównie następujących panów: Link
- Swami Premananda (guru) Link
- Vishwananda Link
- Z dawnych bogów min. Kriszna itp.
Ale oprócz nich jest też profil świecki gdzie w materializowaniu przedmiotów znani powszechnie są m.in.: Link
Link,,David Copperfield ”
Link,,Dynamo Magik”. Obaj panowie unoszą się w powietrzu jak Jezus. Jak Jezus materializują m.in. ryby, chodzą po wodzie itp. Potrafią przejść przez ściany, znikać w powietrzu.
Na YouTube oraz w kasynach Las Vegas możemy obejrzeć ponadto występy im podobnych np. Troy -Jamajskiego Niemca, innego Amerykanina w czarnym stroju z krzyżem na piersi, młodego Japończyka, czy nawet Polaka o scenicznym pseudonimie ,,Y” jacy robią dokładnie to samo, czyli machnięciem materializują Cuda. Jeśli chodzi o wskrzeszenia zmarłych, to współcześniejsze znany był z tego Satia Sai Baba.
,,- Dla Ciebie Boże, oprócz Ciebie pozostawiłem wszystko.” Miał powiedzieć kiedyś Rasulullah.
W odpowiedzi usłyszał od Boga ,,-Dla Ciebie Mahomecie, oprócz Ciebie stworzyłem to wszystko.” Pomimo takiego boskiego ,,poklepania” po ramieniu nie ogłosił siebie bogiem/bóstwem/pośrednikiem. Był jedynie tym który coś zapowiada, prorokuje. Inne to jest a podobne jak u Dawida podejście do Boga, i inne tego rezultaty. Inne niż ubóstwienie siebie za życia i po śmierci.

 


Dodano : 15-07-2014 Przez: s_majda Przeczytano: 971 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
 • s_majda 16-08-2014 20:15:08
  [19:30:24] Zofia: życie Jezusa http://www.kazdystudent.pl/a/wiara.html?gclid=CMTpoKSnmMACFWTHtAodxFwA-w

  ..."Związek między Bogiem a Jezusem był tak bliski, że Jezus zrównuje postawę ludzi wobec Niego z ich postawę wobec Boga. Tak więc znać Jego, oznacza znać Boga (Ewangelia Jana 8:19; 14:7). Zobaczyć Go, znaczy zobaczyć Boga (12:45; 14:9). Wierzyć w Niego, oznacza wierzyć w Boga (12:44; 14:1). Przyjąć Go, to przyjąć Boga (Ewangelia Marka 9:37). Nienawidzić Go, to nienawidzić Boga (Ewangelia Jana 15:23). A oddać Mu cześć, to oddać cześć Bogu (5:23)....."

  [20:07:54] Sławomir Majda: Ile znajdziesz zdań w których Jezus sam się modli Boga w tym osobistym związku mówiąc słowo BÓG. W całym Nowym Testamencie

  W modlitwie Ojcze Nasz będącej filarem wielu religii w ogóle nie ma odniesień do Boga. Dokładnie tak samo jak nie ma ich w buddyzmie, w hinduizmie, brahmanizmie, wisznuizmie.

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Ojcze_nasz

  Trudno jest odnaleźć słowa jego modlitwy skierowane wprost do Boga. Pytanie zatem nasuwa się samo- do kogo faktycznie modlił się Jezus jeśli nie do Boga, kiedy modląc się omijał słowo Bóg?

  A domyślać się ze słowa Pan-Ojciec można wszystkiego. łącznie z tym. że modlił się jakiejś Duszy na nawet do własnej Duszy. Tym bardziej, że poza modlitwami słowo Bóg używa już często. Na dodatek, sytuacja to wielce niezręczna i dwuznaczna bo, też sam siebie palcem wskazuje jako boga w cytatach, które przywołuje zamieszczony na początku link.
 • s_majda 12-12-2014 16:02:08
  Piast, legendarny protoplasta dynastii Piastów spotkał w swoim życiu, tu na Polskiej ziemi podobne osoby. W czasie postrzyżyn siedmioletniego syna, miał ugościć tajemniczych przybyszów wypędzonych z dworu Popiela. Podczas skromnej uczty nastąpiło cudowne rozmnożenie jadła, a ostatecznie zaproszono na nią i samego Popiela. Nieznajomi postrzygli syna Piasta i nadali mu imię Siemowit.

  Wspomniano o tym m.in. w Wikipedii. http://pl.wikipedia.org/wiki/Piast
 • s_majda 29-12-2014 21:26:27
  Kiedy dziesięć lat temu Barbara Pietrzak przyszła do kard. Józefa Glempa z prośbą, by pobłogosławił ją, jako pierwszą w archidiecezji warszawskiej dziewicę konsekrowaną, mało kto wiedział o co chodzi. Nic dziwnego, skoro dawny zwyczaj został przypomniany dopiero przez Sobór Watykański II. Rytuał konsekracji specjalnie przetłumaczył z łaciny jej kierownik duchowy, ks. Andrzej Santorski. Kandydatka do ceremonii konsekracji rozesłała do przyjaciół zaproszenia:``Pragnę zaprosić na uroczystość moich zaślubin, z Jedynym Synem Boga Jezusem. Bardzo proszę o modlitwę, bym stała się godna «iść za Barankiem, dokądkolwiek się uda>>``.

  Pierwsza w archidiecezji dziewica konsekrowana, Barbara Pietrzak, przeżywała ten obrzęd dziesięć lat temu, w kościele św. Marcina. Po homilii bp Piotr Jarecki zadał jej trzy pytania: czy chce wytrwać w poświęconym Bogu dziewictwie do końca życia; czy chce dążyć do doskonałej miłości Boga i bliźniego i uroczyście poślubić Jezusa Chrystusa. Gdy uklękła przed biskupem, włożyła, jak w sakramencie kapłaństwa ręce w jego dłonie, a on nałożył na jej głowę biały welon, poświęcił obrączkę i wręczył brewiarz. http://kosciol.wiara.pl/doc/723470.Poslubione-Jezusowi