Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Meduza o imieniu Gorgona a węże rakowe.

Meduza (gr. Μέδουσα ,,Médousa, łac. Medusa) – w mitologii greckiej była najmłodszą z trzech Gorgon i najgroźniejszą (często przypisuje się imię Gorgony samej tylko Meduzie). Jako jedyna z trzech Gorgon była śmiertelna. Zamiast włosów miała węże, a jej spojrzenie zamieniało żywe istoty w kamień. Jedynym lekiem na to były łzy jednorożca. Meduza została zabita przez Perseusza, który odciął jej głową, a dzieci uwięzione w jej łonie Pegaz i Chrysaor wyskoczyły z szyi Gorgony tj. Jej głowę Atena umieściła na egidzie, tarczy Zeusa." Link Tyle w wielkim skrócie podają mity Greckie.
Spójrzmy na tą opowieść oczami psychologa, socjologa a także i współczesnego człowieka posiadającego jasnowidzące wglądy. Węże rakowe [astralne] zawsze obecne są przy chorobie raka. Niezależnie od stanu choroby, jej umiejscowienia węże są stałym elementem jaki da się od razu zobaczyć.
Pomyślmy co może oznaczać obecność węży na głowie zamiast włosów. Czy nie kojarzymy jakiegoś raka głowy, raka mózgu? Np. glejaki itp. Rak któregoś z 2 gruczołów dokrewnych umiejscowionych w głowie? Do wyboru do koloru.
żywe przecież astralne węże na głowie mogą dawać obraz jak na w/w wizerunku. Tylko człowiek uparty będzie opiniować, że w Helladzie nie było osób jasnowidzących, ani chorujących na raka. Zatem mogły tam mieć miejsce przypadki choroby raka mózgu. Perseusz mógł zatem w jakimś jasnowidzeniu ujrzeć to.
Rozważmy zatem kwestie psychologicznie. Czy pomógł chorującej na raka? Nie, ponieważ obciął jej głowę z uwagą na choroby i cierpienie. Czy możemy domniemać u niego obciążenia psychopaty ?
A kwestia umieszczenia tejże głowy na tarczy.... jest sama w sobie ciekawostką techniczną oraz psychologiczną. Jeśli owe 4 bóstwa rzeczywiście stąpały kiedyś po Ziemi, to raczej nie możliwe jest obnoszenie się przez Zeusa z głową nieboszczki jako dodatkowym ciężarem na tarczy. Tarcze bowiem służyły do obrony i trzeba mieć sporo krzepy aby walczyć jedną ręką, a drugą osłaniać się dźwigając tu tarczę, której sam ciężar jest wystarczająco dotkliwy, bez innych dodatków. Jakiś czas dźwiganie podobnych dodatków byłoby ponadto mocno niehigieniczne z wszelkich względów. Jednak przecież to Zeusa opisano jako zoofila, dewianta i psychopatą więc może i gustować on w podobnych działaniach. Można jednak domniemać, że ze względów praktycznych owa głowa na tarczy była jedynie hologramem. Może i ostrzeżeniem jakie Zeus kierował do potencjalnych przeciwników. ,,Popatrz Meduza to jest kolejna, tysięczna ofiara Zeusa oraz jego Duszy. Ma raka mózgu. Jeśli nie chcesz tak mieć jak ona, to omijaj jego i jemu podobnych.”
Inne astralne węże jakie noszą ludzie i Dusze na głowach są koloru zielonego, więc teoretycznie nie są rakowymi. Zieleń bierze się od maskującego ich wieńca wawrzynowego. Owe liście, były też u wielu ,,boskich władców” nie tylko Rzymskich wykonane rzemieślniczo ze złota. Zatem węże mogły również na głowach występować w podobnej złotej barwie.
Ponieważ Bóg jest dosłowny to prosząc o uwolnienie od węży rakowych warto wspomnieć i wymienić wszystkie inne znane i nie znane nam ich rodzaje, rangi wielkości, płci, lokalizacje. Np węże i robaki generalskie, imperialne, kosmiczne itp.


Dodano : 25-07-2014 Przez: s_majda Przeczytano: 962 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.