Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Światłość Boga. Modlitwa

Z wody głębokiej, gdzie oddech już mi zanikał, 
zwyczajnie wyciągnąłeś mnie Boże, wprost na światłość Twoją.
Pozwalamy z moją Duszą, aby światło Boga oraz boża miłość do nas zawsze i trwale przejawiały się we wszystkich naszych i cudzych czakramach, ciałach aurycznych, w punktach akupunkturowych, w meridianach, w promieniach naszego światła, we wszystkich ich płaszczach i nie tylko w nich. 
W strumieniu Bożych łask, wraz z całą naszą istotą urzeczywistniamy trwałe doświadczanie obecności światła Boga oraz jego ujawnianie. 
Pozwalamy z moją Duszą, aby światło Boga, oraz boża miłość do nas trwale i zawsze przejawiały się w całej naszej istocie i w skrzydłach mojej Duszy. 
Pozwalamy z moją Duszą, aby światło Boga, oraz boża miłość do nas zawsze i trwale przejawiały się radościami całego naszego i bliźnich istnienia, we wszystkich naszych i cudzych przytomnych relacjach rodzinnych, małżeńskich, seksualnych. 
Poddaliśmy się Bogu tak skutecznie i pewnie, 
że miłość Boża oraz Jego światłość zawsze wypełniają nas bezbrzeżnie, 
trwale chronią nas oraz bezpiecznie prowadzą zawsze i wszędzie.
Pozwalamy z moją Duszą, aby światło Boga, oraz boża miłość, trwale przejawiały się w nas samych oraz w innych ludziach, Duszach i istotach.
Zawsze i wszędzie pracujemy z Tobą i światłem Twym Boże radujemy swe serca.
Pozwalamy z moją Duszą, aby światło Boga, oraz boża miłość do nas, zawsze trwale przejawiały się we wszystkich sferach naszej oraz cudzej egzystencji i nie tylko tam, niezależnie od woli innych ludzi, Dusz, istot, bytów, tworów.
Pozwalamy z moją Duszą, aby światło Boga, oraz boża miłość do nas, zawsze trwale przejawiały się we wszystkich komórkach, neuronach i atomach naszych ciał, we wszystkich naszych narządach, w naszych organach fizycznych i energetycznych. 
Prosimy z moją Duszą Ciebie, Boże, pozwól nam zawsze i trwale doświadczać pełnej obecności Twojego bożego światła, miłości, radości istnienia w nas, oraz ich przejawień w całym naszym istnieniu, i naucz nas Boże- jak mamy to urzeczywistnić.


Dodano : 03-09-2014 Przez: s_majda Przeczytano: 1368 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.