Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Seksualne techniki manipulacyjne. Przeniesione z CUD.
Temat czytamy od dołu

2008-10-06 10:50 edea (k)#
I jesli ktoś tak ma albo jest w takcie takiej przygody to apeluję: nie łudzcie się że taki delikwent stworzy z Wami związek,a nawet jesli to ze bedzie będzie Kochał czy szanował.To typowe techniki zniewalajace majce na celu podporzdkowanie i ssanie by zasilac mniej lub bardziej swietliste astrale. Zadziwia mnie ze tak wiele osob ulega temu ,ze tak wielu mistrzow zamiast isc dalej,budowac zwiazki Milosci wciaz tkwi w tym.Coz energie rzeczywiscie sa silnie zniewalajace poprzez swoja nieodgadniona "atrakcyjnosc" bazujaca na jakis genetycznych kodach.Tak to czuje.

2008-10-06 10:26 edea (k)#
Sławomir: u mnie próby zawsze zaczynały się od serca z silnym przekazem:"tak bardzo cie kocham"(haha tylko co to za miłość?!)potem było przejscie na 2 czakre i tu zaczynała się dosłownie walka by temu nie ulec.Ostatnio pracowałam z osobą u której zaczynało się bez precedensu od 2 czakry,były to manipulacje dawnego guru,który uwielbia byc otoczony wianuszkiem wielbicieli z których czerpie wszelakie korzyści(również ziemskie,materialne),karmiąc przy okazji astral,który winduje go na osobę bardzo rozwiniętą duchowo.Hipnozy typu:tylko ja dam Ci rozkosz,obrzydzanie innych potencjalnych partnerów,zanizanie wartości:ja ci pokaze prawdziwy rozwój,nic nie znaczysz,jestem Tobą zmęczony,tak cie musze ciagnąć do góry.I przy okazji windowanie swojej własnej "światłości",wglądów-opartych przede wzystkim na widzeniu astralnym.

2008-10-06 10:21 Bhupati (m)#
znam taką dziewczynę , która "fajnie" manipuluje seksualnie , na początku myślałem, że padnę , tak "atrakcyjne" to było , przyciagała całe tabuny gości starych ( nawet dziadków) i młodych , a przy tym takie poczucie dowartościowania i obietnicę spełnienia dla facetów rozsiewała że szok,

teraz już przestałem na to reagować i widzę niepokój u niej z tego powodu , ale jeszcze jak mój wzrok przypadkiem zbłądzi w okolice jej narządów płciowych to popadam i tak w chwilowe zamroczenie, nie wiem co ona ma zainstalowane w tym miejscu ; ) ale bardzo skutecznie tym wabi i zniewala
kiedyś miałem taką podobną sytuację "punktowego " umiejscowienia z dziewczyną w autobusie , miała takie duuuże piersi , co ona tam trzymała to jeden pan wie, jak patrzyłem na jej twarz to spoko jak popatrzyłem na te piersi , nagły nieprzytomny odlot i podniecenie...myślę sobie OK coś mojego ale tyle co odwróciłem wzrok to wszystko nagle przechodziło.... przez jakiś czas nawet tak się bawiłem przesuwając wzrok i za każdym razem była ta sama gwałtowna reakcja i równie szybko mi przechodziło , zabawne : )

2008-10-06 10:10 Sławomir Majda (m)#
Edea. Spróbuj rozszyfrować ten przekaz
W tych chwytach manipulacyjnych jest zawsze jakiś konkretny przekaz informacji łączony z energią. Aktorka wspomniana przeze mnie robi to w 2 warstwach. Pierwsza jest prosta < uwaga wszyscy: Ja Zosia jestem tutaj, nadchodzę, patrzcie na mnie>. To jest jawne dla wszystkich, w pełni czytelne nawet dla ślepego. Potem pojawia się orgazm kierowany przez 3 oko do widzów. Mieszanka powalająca odbiorcę- chyba, że ktoś jest gejem, albo ma pietra jak mnie się zdażyło.

2008-10-06 10:07 Sylvia (k)#
edea
Czasami zaczynają (ten sam mechanizm) od 3oka albo od serca zamiast od 2czakramu. Zależy od zestawu karmicznego guru i podatności "ofiary".

2008-10-06 10:00 edea (k)#
Jest jeszcze jedna technika manipulacyjna,nie zgłębiłam jej mechanizmu ale z tego co zauważyłam wygląda tak(stosowana przez "mistrzów duchowych" różnej maści):astralne podłaczanie się poprzez bardzo silne wysyłanie presji na 2 czakrę(trzeba być bardzo zdeterminowanym by jej nie ulec-ogromne,zniewalające energie!),nastepnie podczepienie się pod wszystkie czakry,zwłaszcza serce,drenaż czakr po czym oddzielenie.
brrry!

2008-10-06 09:46 Sylvia (k)#
Maciuś
Zgadza się, standardowa, w tym sensie "ciekawa";)

Tak mi jeszcze przyszła w kontekście wzorców odgrywanych i widzianych z kilku stron, że dobrze, ze ludzi mówią sobie i piszą o tych samych wzorcach z różnej perspektywy, dzielą się dla różnorodności inspiracji. Oczywistość pozytywna, więc warto podkreślać jej zalety:)

2008-10-06 09:21 Maciuś (m)#
Ciekawa reakcja ?
Normalna, nawet standardowa.

2008-10-06 00:07 Sylvia (k)#
postrofa
Fakt, niektórzy w to tańczą cyklicznie, bez przekraczania wzorca.

2008-10-06 00:05 Sylvia (k)#
Maciuś
Ciekawa reakcja;P
Nie każdy pozwala sobie tak się poczuć, a np. unika wzorca, buntuje się, szuka innych dróg, bo widzi co jest grane. A świadomość szersza i intuicyjne prowadzenie wystarczą, żeby uniknąć wplątania się w takie manipulacje seksualne. Mnie zadziwia jak ktoś się na to łapie, zostaje w tym i jeszcze zachwyca się, że to atrakcyjne i nie ma nic lepszego.

2008-10-06 00:03 postrofa (k)#
No, to taka standardowa druga strona medalu ;) Do tanga, jak wiadomo, trzeba dwojga :)

2008-10-05 22:26 Maciuś (m)#
A jakie standardowe prowokacje żeby tylko poczuć sie tak własnie :D

2008-10-05 20:20 Sylvia (k)#
postrofa
Wychodzi, ze te manipulacje są dość standardowe, bo wiem o czym piszesz;)

2008-10-05 16:06 postrofa (k)#
Sylvia
>I jeszcze temat trzeźwości i przytomności w bliskości. Od strony wzorca, to presje
>znieprzytamniające "ofiarę", że to harmonia prawdziwa.

Mhm, to znieprzytamnianie (fajne słowo, bardzo trafne) bywa czasami wręcz agresywne. Co wrażliwszych może rozboleć głowa, chociaż wydaje się, że te energie, które latają wkoło, są "takie delikatne".

2008-10-05 11:31 Sławomir Majda (m)#
O energetycznych manipulacjach seksualnych z innej beczki.
Zobaczyłem kiedyś jak bez uzgodnienia zemną Matka Meera zakłada mi rodzaj energetycznej czapy ponad moją głową. Wyglądało to jak dzwon i myślałem, że wnosi ozdrowieńcze energie. Zabieg trwał 2 godziny i nic specjalnie się nie zmieniło. Zapytany bioterapeuta mający dobry wgląd stwierdził, że wyczyściła mi ładnie górne energie. Ujęła mnie tym czynem społecznym. Przyjąłem za pewnik, że widocznie osoby bliskie urzeczywistnienia tak już mają. Dzwon został zdjęty a ja wyciągnąłem do niej rękę. Założyła mi w podobny sposób coś podobnego do celofanu co również zostało zdjęte mocą bożej Miłości. Takie dzwony zakłada jakiś pan w Polsce i przynajmniej jedna jeszcze osoba. Opisano to gdzieś na forum. Dzwon jest rodzajem przetrwalnika w czasie i przestrzeni mającego zadanie przechować ofiarę do wyłącznej konsumpcji dla jego wytwórcy.
Dusza Verowy na dzień dobry powiedziała mi < będziesz należał do mnie>. Złote siatki które po kilku miesiącach rzucała na mnie i innych miały jej w tym skutecznie dopomóc.
Starsza kobieta udała się niedawno RPA na egzorcyzm do pewnego pana i ten kazał jej się rozebrać do naga, rozcinał jej czakramy i wypełniał białym światłem.

2008-10-05 10:18 Sławomir Majda (m)#
za przekazem energii idzie konkretny impuls i polecenie. Szukam wiedzy choć można się domyślać jaka ona jest.
W Indiach jest świątynia udekorowana postaciami spółkujących par. Moja tantryczna bogini zażyczyła sobie aby znaleźć się na poczesnym miejscu fasady i abym pozował naturalnie a nie jakoś udawał. Rzeźba jest pokaźnych rozmiarów i twórcy (rzemieślnikowi ) trochę zeszło. Miesiączek lub dwa. Trzeba mi było stać w rzeczywistej pozycji w czasie pozowania i żaden szczegół nie mógł być sztuczny czy upiększony. Szukam wiedzy co jeszcze ona mi mogła powodować przez dziesiątki wspólnych wcieleń oprócz misji, nawyku ćpania itp. Szukam wiedzy jak jeszcze zniewoliła mnie oprócz kajdanek jakie wówczas mnie podtrzymywały abym nie opadł na ziemię w trakcie pozowania.
Leszku to nie ten wzorzec (jeden z wielu).

2008-10-05 09:07 Bhupati (m)#

bije od tego taka prostota dawania bez poczucia winy ; )

2008-10-05 08:59 Bhupati (m)#
"leć na mnie, porzuć DLA MNIE wszystkie inne kobiety, ale i tak nigdy nie będziesz mnie miał".
hehe kilka dni temu był taki film ( w cyklu kino na wysokich obcasach ) gdzie był dokładnie ten motyw "niedosięgłej kobiety " odtwarzany, tyle że ten facet na tym filmie to lubił ; )
niektórym zmieniają się priorytety , przestają to świadomie lubić i zaczyna się konflikt ( wewnętrzny )
wspaniale jest że są takie kobiety wychodzące naprzeciw zapotrzebowaniom mężczyzn ; )

2008-10-05 08:51 Leszek (m)#
Sławomir Majda
Widzę, że głównie chodzi CI o manipulację kobiety awatarki.
To jest faktycznie manipulacja skesualna z podtekstem:
"leć na mnie, porzuć DLA MNIE wszystkie inne kobiety, ale i tak nigdy nie będziesz mnie miał".
Lepiej Ci juĚź?

2008-10-05 08:34 kinga roszczyniała (k)#


hydrozagadka, nie masz czego żałować :))

2008-10-05 08:33 kinga roszczyniała (k)#


Dokładnie, tam gdzie na co dzień dominuje szczęście i spełnienie między dwoma osobami, nie są potrzebne manipulacje, bo i po co? Manipulujemy w jakimś konkretnym interesie, żeby coś konkretnego dostać, osiągnąć (np uwagę drugiej osoby, zainteresowanie, seks), bo pewnie nam się wydaje , że innym sposobem tego nie otrzymamy. Jak spotykają się dwie osoby, otwarte na dawanie i przyjmowanie z miłości do siebie i do drugiej osoby, tam nie ma miejsca na manipulacje, ani nawet takiej potrzeby :)

2008-10-05 01:53 Marek M (m)#
Thala
Jak ktoś pracuje nad tematem i uwalnia się od intencji i mechanizmów manipulowania, to przestaje manipulować. Z tego wynika że nie wszyscy manipulują.
Rozumiem, że Sławek zakładając ten wątek idzie w tym właśnie kierunku.

2008-10-05 01:22 THALA (k)#
kmkrzysiek Sylvia

skąd informacja że wszyscy manipulujemy mniej lub bardziej - no nie bądźcie tacy skromni :}}

2008-10-04 23:48 Ukash (m)#
Jest taka komedia w kinach "chłopaki też płaczą" przyznaje że sie nieźle bawiłem na niej.Facet jest w 5 letnim związku z manipulującą blondynką ,kiedy dziewczyna z nim zrywa jest załamany,jego świat sie zawalił.I potem reżyser pokazuje dwa kolejne związki pani manipulatorka trafia na faceta którego sie nie da zmanipulować ( w jednej scenie nawet facet medytuje na Hawajach) a miedzy naszym załamanym bohaterem a pewną śliczną czarnulką zaczyna rodzić sie prawdziwe uczucie i jest to fajnie pokazane w tym filmie.Medytujący stwierdza że nie zamierza sie męczyć z manipulatorką-odchodzi.Wtedy nasza blond piękność próbuje zmanipulować swojego byłego by do niej wrócił lecz tamten już poczuł czym jest prawdzie uczucie więc również nie jest zainteresowany powrotem-i tak mniej więcej kończą manipulujący:)

Manipulujący tworzą totalny bałagan wokół siebie a ci którzy płyną kończą w wieloletnich związkach w których od początku jest uczucie i jakaś silna więź z drugą osobą.

2008-10-04 23:18 Sylwia W (k)#
i oczywiście nie zapominajmy, że są na świecie też zadowolone, szczęśliwe i spełnione w relacjach z mężczyznami kobiety, to tak dla równowagi (odnośnie cytatu) ;)

2008-10-04 23:08 Sylwia W (k)#
wizja wizją a fakty faktami ;)

2008-10-04 22:50 kmkrzysiek (m)#
No właśnie nie wiesz, no ale nie musisz :)

2008-10-04 22:48 Anuleczek (k)#
kmkrzysiek :)) wiem o co Ci chodzi i wiem, ze rozumiesz o co mi chodzi więc już nie rozpisze tego bardziej :)))))

2008-10-04 22:44 kmkrzysiek (m)#
" Nie zgadzam się z twierdzeniem, ze wizja czyjaś to wizja obiektywnej rzeczywistości. Wizja to wizja "
Dla Ciebie nie musi, ale dla tego kogoś może być bardzo rzeczywista:)

2008-10-04 22:44 Anuleczek (k)#
Danusiu :)) mnie po prostu rozbawił fakt, że nie masz z kogoś kogoś robić, bo jak się kogoś z kogos zrobi, to on będzie musiał później zrobic to i to, dlatego, ze ktoś mu łatkę przyszył :DDDD
I nie chodzi tutaj o Ciebie, tylko o pogląd który stoi w sprzeczności z tym, że mamy wolną wolę, działamy w oparciu o własną karmę itd,

Ale ja to w sumie humorystycznie napisałam, nadal pisząc śmieję się do monitora :))))

2008-10-04 22:43 Danusia (k)#
kmkrzysiek
jupi:)

2008-10-04 22:41 kmkrzysiek (m)#
Danusia
odniosłem się do wypowiedzi : 2008-10-04 14:31
przegapiłem, że to był cytat i założyłem, że to twoja opinia
sprostowując, odniosłem się do opinii tego kogo cytowałaś:)


2008-10-04 22:39 Danusia (k)#
Anuleczek i kmkrzysiek
Halo!tu Ziemia:DDD napisałam, że zacytowałam coś w sam raz do sesji, co nie oznacza, że jest moim poglądem

2008-10-04 22:33 Anuleczek (k)#
kmkrzysiek, to co Danusia widzi (czy każdy inny) jest tylko tym, co ten każdy widzi a nie obiektywną prawdą. :DDDD chyba że sugerujesz, że jeżeli ktoś zobaczy we mnie ofiarę/faceta/boga/maga/kapłana/strzygę itp-to nagle się tym kimś stanę ??
Nie zgadzam się z twierdzeniem, ze wizja czyjaś to wizja obiektywnej rzeczywistości. Wizja to wizja :)

2008-10-04 22:27 kmkrzysiek (m)#
"Bo one sa ofiarami dlatego, ze Danusia tak mĂłwi?"
Nie dla tego, Ĺźe tak mĂłwi, ale dla tego, ze tak je widzi:)
"Gdyby Danusia mówiła inaczej, to bieg historii byłby inny ?"
Możliwe, że tak, bo zaczyna się od siebie, a wychodząc z wzorców ofiary pokazała by, że można inaczej:)
"A co do intencji odrodzenia się w ciele kobiety-mężczyźni mieli intencje odrodzić się jako mężczyzna"
no i wszystko się ładnie dograło, a uświadomienie spowoduje, że pretensje znikną :)

2008-10-04 22:26 hydrozagadka (k)#
Ja mam słabo opanowane seksualne techniki manipulacyjne;) ale za to pamiętam, jak mi kiedyś pewien pan walił na maksa z drugiej czakry - było to nawet przyjemne, tylko trochę serca brakowało ;-)

2008-10-04 22:24 Danusia (k)#
Z mojego cytatu odnośnie kobiet wynieśliście przekonanie, że ja tak mówię:)Dobre:)Specjalnie się nie ustosunkowałam, bo dla mnie cytat jest dobrą inspiracja do sesji:)

2008-10-04 22:20 Anuleczek (k)#
Bo one sa ofiarami dlatego, ze Danusia tak mówi? Gdyby Danusia mówiła inaczej, to bieg historii byłby inny ? ;)
A co do intencji odrodzenia się w ciele kobiety-mężczyźni mieli intencje odrodzić się jako mężczyzna :)

2008-10-04 21:48 kmkrzysiek (m)#
No właśnie, Danusia pokazała kobietę od strony ofiary, zapominając, że każda ofiara może stać się i katem:)
Po za tym należy pamiętać o dogrywających się intencjach, bo przecież nikt nikogo nie zmuszał, by odrodzić się w ciele kobiety i to jeszcze wśród ledwo co uczłowieczonych samców, jakiś interes w tym musiał być :)

2008-10-04 21:38 Grazyna Anna (k)#
Sławomirze :) Informacje "nie wprost", pośrednie o manipulacjach seksualnych znajdziesz w materiałach z kursów uwodzenia i książkach czy filmach dotyczących mowy ciała.

2008-10-04 21:35 Grazyna Anna (k)#
>>>Danusia nie rób z kobiet takich wielkich ofiar męskiej dominacji, bo przy tym założeniu prędzej, czy później staną się karmicznymi mścicielkami swoich prześladowców, no i się zrównoważy:)

A wojujące feministki to niby co robią ;))))

2008-10-04 21:03 Sylvia (k)#
""techniki manipulacyjne seksualne stosujemy wszyscy w bardziej lub mniej świadomy sposób"
A skąd ta informacja? "

Dobre pytanie:)

2008-10-04 20:29 kmkrzysiek (m)#
Danusia nie rób z kobiet takich wielkich ofiar męskiej dominacji, bo przy tym założeniu prędzej, czy później staną się karmicznymi mścicielkami swoich prześladowców, no i się zrównoważy:)

2008-10-04 20:26 kmkrzysiek (m)#
"W jaki sposób dzieje się tak, że brodaty wiekowy już satyr przyciąga do siebie coraz młodsze kobiety? Dobry bajer, wielki samochód, prosperująca świadomość to jest tylko pewna przykrywka. Co on im robi oprócz dogadania się ich Dusz? Jak są niewolone? W jaki sposób manipuluje tymi duszami?"
Sławomir
Czemu od razu założyłeś, że to musi być efekt manipulacji seksualnej, czy jakiejkolwiek innej, no i skąd pomysł, z tym zniewolenie "duszy"? No i co ciebie tak w tym brzydzi ?

THALA
"techniki manipulacyjne seksualne stosujemy wszyscy w bardziej lub mniej świadomy sposób"
A skąd ta informacja?

2008-10-04 20:03 Sylvia (k)#
postrofa
"najskuteczniejsze manipulacje seksualne polegają na tym, żeby najpierw wyczuć drugą osobę a następnie zagrać dokładnie na tę energetyczną nutę, która najbardziej jej się podoba. Tak że nawet najbardziej szczegółowa lista "technik" niewiele tu da.
Z moich obserwacji wynika, że ten sposób działania z równym, nomen omen, powodzeniem stosują i kobiety, i mężczyźni."

Bingo.
I jeszcze temat trzeźwości i przytomności w bliskości. Od strony wzorca, to presje znieprzytamniające "ofiarę", że to harmonia prawdziwa.

2008-10-04 19:57 postrofa (k)#
Kurczę, Danusiu, ruszyłaś mocny temat. Jak znajdę chwilę przy klawiaturze, to napiszę szerzej, o co mi chodzi :)

A co do tematu Sławka, to moja podświadomość zareagowała: pfi! Sławku, jeśli bywałeś kapłanką (ew. prostytutką, ale to w mniejszym stopniu, tam faktycznie bardziej jedzie się po schematach), to możesz sobie przypomnieć, że najskuteczniejsze manipulacje seksualne polegają na tym, żeby najpierw wyczuć drugą osobę a następnie zagrać dokładnie na tę energetyczną nutę, która najbardziej jej się podoba. Tak że nawet najbardziej szczegółowa lista "technik" niewiele tu da.

Z moich obserwacji wynika, że ten sposób działania z równym, nomen omen, powodzeniem stosują i kobiety, i mężczyźni.

2008-10-04 19:29 nieobecny (k)#
Hera, nie wiem, oficjalnie nie kreuję nowego wcielenia na ziemi. Masz ze mną pozytywną karmę, hm, związkową, która by Ciebie przyciągała?

2008-10-04 19:24 Sławomir Majda (m)#
Thala. Na pczątku napisałem o znanych mi technikach maniplacji. To prawda z zapachami. Czasami na ulicy jakaś kobieca dusza potrafi podsunąć zapach seksualnego podniecenia awatarki.

2008-10-04 19:19 Hera (k)#
W nastepnym wcieleniu tez bede kobieta,tak mi sie to podoba, a ty Nieobecny,
kim bedziesz?
Moze sie spotkamy w nastepnym wcieleniu?

2008-10-04 19:17 Hera (k)#
Nieobecny

pewnie ,ze sie nigdy w zyciu z zadnymi cierpietnicami nie utozsamialam.
Ja biore co daja,a jak przestaja dawac biore nogi za pas.
Mam piekne wspomnienia i nigdy nie mialam zadnego wrazenia,ze mnie jakis meski dopelniacz wykorzystal.
Wychowuje przez to ,a jak wiesz kazdy zwiazek to wzajemne wychowywanie sie i wzbogacanie,
zdrowych,dopieszczonych partenrow.

2008-10-04 19:13 nieobecny (k)#
Hera pisze, jakby nie utożsamiała się z astralem cierpiętnic. Przydałby się wzmożony wkład dydaktyczny, żeby te połączenia odnowić. Powołać się na cierpienia, krzywdy i niesprawiedliwość losu kobiety.

2008-10-04 19:11 Danusia (k)#
Hera
nie wiem, co Ty chcesz robic z facetami, ale wiem co ja:)i to moje ani nie jest bliskie Sexmisji ani przemocy

THALA
radości ze spotkania:)

2008-10-04 19:08 THALA (k)#
facet też człowiek , właśnie z jednym sie umówiłam więc ide , pa :}}}

2008-10-04 19:05 Hera (k)#
Danusia

To byl zart,to nie jest zadna energia w Twoja strone.
To moze bysmy facetow,jak niewolnikow potrzymaly,aaby tak nie gwalcili,
jesli Wam SWIAT JAK W sEKSMISJI nie odpowiada.

2008-10-04 18:42 THALA (k)#
zawsze może powstać druga część sexmisji , ale ja w niej udziału nie biorę sory, ale nie skorzystam, wole klimaty Yin Yang :}}}

2008-10-04 18:31 Danusia (k)#
Hera
odebrałam Twój wpis jako energię w moją stronę bym nie wypowiadała własnego zdania...dziwne
A Sexmisję juz Machulski nakręcił:)

2008-10-04 18:29 THALA (k)#
to ja mu właśnie otwieram wątek ... niech gada

2008-10-04 18:27 Hera (k)#
Danusia zamykasz Slawkowi watek.

Proponuje przestac rodzic chlopcow-roboty zastapiam nam sile mezczyzn i
nie beda juz mogli gwalcic kobiet i ich okaleczac w Afryce polnocnej,gdy ich
juz nie bedzie.

2008-10-04 18:27 THALA (k)#
Danusia

może pan Sławomir , który jakoś zamilkł powie nam jakie sam stosuje techniki manipulacji seksualnej , tez sobie to zanotuję :}}

2008-10-04 18:14 Danusia (k)#
THALA
mnie też się niedobrze robi, podobnie odbieram wątek z muzyką dewiacyjną...

2008-10-04 17:41 THALA (k)#
Sławomir

techniki manipulacyjne seksualne stosujemy wszyscy w bardziej lub mniej świadomy sposób , nie wiem po co ci jest dokładność w tym temacie bo mi się nie dobrze aż robi jak pomyślę,że zaczniesz to pewnie notować i obserwować w swoim otoczeniu.
Jedno mogę ci zdradzić - wysyłanie świadomie "fajnego", obiecującego zapachu (oprĂłcz feromonĂłw,ktĂłre same się uwalniają jak się jest zainteresowanym ) w postaci energetycznej , ten rodzaj manipulacji stosują kobiety i mĂ
Dodano : 06-10-2008 Przez: s_majda Przeczytano: 725 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
  • s_majda 21-12-2011 11:27:48
    Spotkałem uwikłanie podobne do energetycznego dzwonu, ale nakładane tylko na samo serce. Ofiara wydaje się być wówczas w pełni szczęśliwa, spełniona a w relacji ze sprawcą pragnienia jej są zaspokojone. Oczywiście podłożem są relacje seksualne+ związki i dotyczy małżeństw dawnych (karmicznych) lub inicjowania przyszłych.

    Z zewnątrz możemy jednak dostrzec, że ofierze nasunięto jakiś myślokształt, z wpisanym weń następującym programem. <Kochasz mnie, ja kocham ciebie, i razem jesteśmy szczęśliwi. > Przy takim nastawieniu owo urojone szczęście ofiary w we wzajemnej relacji w świecie materialnym nie występuje.

    Ponieważ wszystko rozgrywa się na poziomie dusz, to ziemska osobowość sprawcy nic nie będzie wiedziała o sprawie. I obietnice wkodowane w programie, mogą nigdy nie być spełnione. Podobne energetyczne nakładki mają zwykle zadanie, programować działania na odległą przyszłość.

    Nakładka została usunięta w modlitwie. Nieoczekiwane było to, że ofiara czuła, że sprawca działał w dobrej wierze. Tylko skutki niewolenia nie są dla nikogo korzystne, a z czystą miłością serca cała sprawa i samo działanie nie mają nic wspólnego.