Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Kriszna- przykłady intencji opartych na życiorysach znanych postaci
Często pracuję na życiorysach rozmaitych znanych osób. Drukuję szerokie omówienia losów danej postaci i robię z nich ,,od ręki” intencję w trakcie pracy z nimi, bez ich wcześniejszego rozpisywania.
Podaję tu przykład Kriszny, ale możemy tak ,,omówić” sobie dowolną postać która nas mocno pociąga: władcę, artystę, heterę, bóstwo.
W przypadku bóstw przydaje się też przepracowanie kultu danej postaci, sakramentów, cudów, rodziny, matki boskiej jaka narodziła daną postać bóstwa itp.
W linkach [odnośnikach] są szersze omówienia danego wzorca obciążeń.
Nasze intencje dot. naszego bycia wszelkiego rodzaju, rangi, znaczenia, wielkości, płci m.in. bogami, bóstwami, półbogami, asurami, dewami, guru i nie tylko nimi, oraz naszego i cudzego doświadczania tego skutków.

Na życie Kriszny wpłynęła jego matka, która później nękała go w kolejnej inkarnacji jako burdelmama o imieniu Radha [Radharani, Radika].
Naszego posiadania żon [haremu] i korzystania również z usług prostytutek i nie tylko nimi, oraz naszego i cudzego doświadczania tego skutków.Link
Naszego bycia uzależnionymi od mamusi, od kochanek, żon, córek i nie tylko oraz naszego i cudzego doświadczania tego skutków.
Naszego promowania prostytutek a w tym min Radhy na rozmaite bóstwa, boginie i nie tylko oraz naszego i cudzego doświadczania tego skutków.


Krisznie przypisuje się autorstwo Mahabharaty, podręcznika wzywającego do wojny, Jemu również włożono w usta treść Bhagawadgity, który to tekst powszechnie uznano jako wtrącenie.
Naszego pisania, tworzenia, opowiadania, promowania rozmaitych min. wytycznych, programów, poradników służących pokoleniom do prowadzenia waśni, wojen, zagłady, cierpień, mordów, biedy, nędzy i nie tylko oraz naszego i cudzego doświadczania tego skutków. Link

Kriszna i jego brat Balarama potrafili materializować przedmioty, czynili rozmaite cuda. Podobnie jak rozbił to później Jezus, a współcześnie całe tłumy osób, czyniące to nawet w TV. Link art. ,,Król Dawid i inni synowie Boga."
Naszego dokonywania materializacji przedmiotów, roślin, Dusz, istot, bytów, tworów, kosmitów, demonów oraz naszych i cudzych pragnień, pożądań i nie tylko ich oraz naszego i cudzego doświadczania tego skutków.
Naszego posiadania wszelkiego rodzaju, rangi, znaczenia, wielkości, płci m.in. brata[siostry] bliźniaka, klona naszej duszy i nie tylko ich oraz naszego i cudzego doświadczania tego skutków.


Kriszna znany był z tego, że bóstwom podobało się to co czynił.
Naszego mówienia, pisania, działania w taki sposób, że wszelkiego rodzaju, rangi, znaczenia, wielkości, płci m.in. bogowie, półbogowie, istoty, Dusze, Bóg dający wszystkim życie biją nam brawo, sypią z nieba kwiaty i nie tylko oraz naszego i cudzego doświadczania tego skutków.

W historycznym rejonie Indii w którym działać miał Kriszna, przez kilkaset lat po nim, istniała na dużym obszarze zaawansowana cywilizacja. Miasta jakie tam archeolodzy odkopali, miały 5000 lat temu kanalizację i wodociągi. Budowano je zgodnie ze współczesnymi koncepcjami urbanistycznymi.
Naszego bycia pomysłodawcami, twórcami najwyższej jakości m.in. kultury, sztuki, wiedzy medycznej, architektonicznej, wojskowej, sztuk wyzwolonych jak malarstwo, rzeźba i nie tylko oraz naszego likwidowania podobnych ośrodków cywilizacji oraz naszego i cudzego doświadczania tego skutków.

Kriszna promowany był na jedynego boga, który zstąpił na Ziemię.
Naszego bycia m.in. jedynym, największym, doskonałym bogiem, który zstąpił na Ziemię.

Kriszna był władcą czasu i materii. Link
Naszego bycia m.in. władcami czasu i materii i nie tylko oraz naszego i cudzego doświadczania tego skutków.

Kriszna portretowany jest w wielu złotych ozdobach, w złotej kronie.
Naszego posiadania m.in. złotych ozdób, w złotych kron i nie tylko oraz naszego i cudzego doświadczania tego skutków.

Zapowiedziany jest jego ponowny powrót ,, w czasie kiedy wody będą pełne ścieków, a na niebie latać będą wrony z żelaznymi dziobami”.
Naszego ponownego inkarnowania na Ziemi w czasie kiedy wody będą pełne ścieków, a na niebie latać będą wrony z żelaznymi dziobami i nie tylko oraz naszego i cudzego doświadczania tego skutków.

Można domniemać, że prostytutka Radha pojawi się również w tym samym miejscu i czasie, zatem:
intencje dot. naszego szukania w burdelach m.in. naszej bogini, burdelmamy, szczęścia, Radhy i nie tylko tego oraz naszego i cudzego doświadczania tego skutków.

Kriszna miał ok. 16000 poślubionych żon.
Naszego m.in. budowania sobie haremów, bycia władcą haremowym, bycia rozmaitymi m.in. bóstwami płodności, żabimi królami Link i nie tylko oraz naszego i cudzego doświadczania tego skutków.

Intencje dotyczące naszego bycia bóstwami wielbionymi przez stulecia do czasów współczesnych.
Intencje dotyczące naszego lękania się skutków naszego ubóstwienia siebie i innych, naszego i cudzego bałwochwalstwa.


Kriszna podarował swój flet Radhy, która po tym wydarzeniu całkiem gdzieś znikła. Można by tu zbudować kilka intencji.
Naszego obdarowywania na wszelkie sposoby naszych i cudzych min. wszelkiego rodzaju prostytutek, burdelmam, alfonsów i nie tylko ich oraz naszego i cudzego doświadczania tego skutków.
Naszego przyczyniania się do zniknięcia rozmaitych ludzi i nie tylko ich oraz naszego i cudzego doświadczania tego skutków.

Kriszna jak to opisano działał w środowisku węży astralnych takich małych ale też wielkich-imperialnych.
Naszego działania i życia w środowisku węży astralnych takich małych ale też wielkich-imperialnych.
Kriszna był długowieczny. Satya Sai Baba podał że wielka bitwa miała miejsce, gdy Kriszna osiągnął wiek 120 lat, a wyglądał młodo.
Naszego życia więcej niż 100 lat z zachowaniem wigoru, witalności, zdrowia i młodego wyglądu.
Kwestie techniczne dotyczące idei oraz budowania zdań przy pracy z intencjami.
Art 800 intencji do oczyszczenia Link
,,Budowanie obszernych Intencji i modlitw. Rozmowa Skype o technice " Link
,,Schemat 1 zdaniowy do intencji. " Link
Słowo (--nie) dodane przy pracy z intencjami do jakiegoś słowa oznacza, że warto je wymienić jako przeciwieństwo lub a nawet samodzielnie już w trakcie znaleźć i wypowiedzieć dowolne synonimy jakie się nasuwają na myśl razem z ich przeciwieństwami.
np. -- bycia bałwochwalcami
dobrze jest powiedzieć również z jego przeciwieństwem
--bycia bałwochwalcami, --nie bycia bałwochwalcami
Pozwala to od razu maksymalnie szeroko ruszyć dany wzorzec w odmiennych aspektach, również w jego przeciwieństwie. Warto też wiedzieć- że Dusze często myślą, twierdzą, że one nie mają takich przeciwnych wzorców np. że nie są bałwochwalcami jak w danym przypadku (danym słowie).
Inny przykład
Dusza kobiety jaka stoi w zwiewnych kusych szatach, z kwiatami we włosach. Ma znamię motyla nocy na ramieniu i zaprzecza bycia prostytutką. Więc dodanie tu słowa przeczenia - nie bycia prostytutką
pozwolić jej może na zrozumienie stanu w jakim się znajduje.
Bycie prostytutką, --nie bycia prostytutką--
-Ależ skąd nigdy w życiu! To przecież są nie moje wzorce. To co ja robię jest moją prywatną sprawą a nie prostytucją.[-Mówi lub myśli o sobie dusza].
Dodano : 06-04-2015 Przez: s_majda Przeczytano: 940 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.