Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Radość – test psychologiczny

Autorzy Małgorzata Krata i Sławomir Majda

Na stronie MINW jest wiele innych testów.  


Radość jest dla mnie……………………ale Radość też na pewno nie jest…………………..Lubię być Radosna na trzeźwo a czasem tylko osiągam Radość przy pomocy alkoholu, papierosa, odrobiny wypalonej trawki, ponieważ..............
Kiedy mówię słowo Radość to mam na myśli……………….i kiedy myślę, że daję Radość to tak naprawdę daję……………………….a kiedy działam z Radością to robię……………………….
Mam kilka negatywnych skojarzeń związanych z Radością, a są to m.in.
1………………………….
2………………………….
3………………………….
Znam kilku postaci, które dają mi Miłość, Radość a są to m.in…………………………….
Ja sama obdarzam Radością takie postacie/bóstwa, Goauldów, świętych, boskie matki, wodzów jak
1………………………….
2…………………………..
3…………………………..
A z tego bycia przez nich obdarowaną Radością, to mam takie zyski jak……………………………..
Nie mogę obdarzyć Radością takich postaci jak………………………a to dlatego, że……………………...ale też mnie samej nigdy nie dadzą Radości m.in. (kto)…………………………….
Nie otrzymałam kiedyś Radości w relacji z kilkoma postaciami np. ………………….a najbardziej pamiętam i nie mogę darować/przebaczyć m.in (komu)…………………………..
Nie jestem zbyt otwarta na dawanie Radości wszystkim napotkanym, a to dlatego, że………………………..
Gdybym dawał Radość wszystkim bliźnim to wówczas stałoby się………………………
Mam różne bezpieczniki i patenty aby za nadto nie działać z Radością i aby Radości nie przyjmować, a są to m.in…………………………..polecili mi je……………………..
Radość to sama w sobie kojarzy mi się najbardziej z …………………………….
Nie mam Radości dla samej siebie ponieważ…………………………a powiedzieli mi to………………a dla Boga nie mam Miłości i Radości, bo…………………..brakuje mi też przejawień Radości dla innych istot, a w szczególności takich jak…………………………
Radość kojarzy mi się najbardziej z takimi moimi trzymanymi wzorcami, blokadami jak……………………..oraz z takimi działaniami jak………………………………
Znam kilka synonimów Radości, a mogę wymienić takie jak:
1………………………………..
2……………………………….
3………………………………..
Osoby, istoty, które mają Radość w sobie to moim zdaniem są też przy okazji……………………………a kiedy okazują Radość, to przy okazji jeszcze dają…………………………………kiedy ja daję Radość to przy okazji daję innym również……………………………
Bezwarunkowo kocha mnie tylko………………………………..a bezwarunkowo to ja kocham tylko………………….ale warunkowo kocha mnie………………………………no a warunkami tej otrzymywanej przeze mnie Radości są:
1…………………………………..
2………………………………….
3…………………………………
Sama stawiam innym warunki dawania Radości, a tymi warunkami są:
1…………………………………
2………………………………….
3…………………………………
Abym dostawała Radość od innych to ja muszę…………………………………a abym dostawała Radość od Boga to ja muszę……………………..oraz abym to ja dawała Radość innym to inni muszą…………………………………….a Bóg powinien……………………………….
Ja nie mogę być kochana ponieważ……………………………., wiem też, że Bóg nie kocha mnie bo………………………inni mnie nie kochają również dlatego, że…………………………………….
Kiedy w moim życiu przejawia się Radość to wówczas dzieje się………………………….tracę na tym w taki sposób jak………………………………………..ale mam też zyski z przejawiającej się moim życiu Radości a są to……………………………………….
Mam patent aby zawsze lub na trochę działała u mnie Radość a mianowicie taki:……………………………mam również sposób, aby mówić o innych Radości, a ten sposób to……………………………….umiem też działać aby przynosić Radość, a robię to za pomocą następującego pomysłu…………………………………………….
Największe braki Radości w ciele/relacjach/dziedzinach życia to ja mam i trzymam w………………………………..ale najbardziej ze wszystkiego to ja kocham………………………………..
Nigdy nie oddam mojej Radości do (lub dla, lub przez) …………………………….i ciężko mi tez zrezygnować z jednej kwestii, którą kocham całym sercem a jest to…………………………..
Bardziej niż Radość dawaną przez Boga to ja wolę………………………..ale też bardziej niż samą siebie to ja wolę…………………………
Z powodu odczuwanej Radości to zrobiłam kiedyś kilka głupot takich jak………………………..ale też wpakowałam się w poważne kłopoty, takie jak…………………………………do dziś ponoszę negatywne skutki mojej Radości do…………………………………….
W moim sercu nie ma miejsca na czystą Radość ponieważ…………………………..a najbardziej to moje serce wypełnia jeszcze……………………………..
Zamiast Radości to chętniej bym przyjęła od Boga…………………………………….a od innych…………………………
Sama chętniej niż Radość to daję Bogu…………………….a innym…………………………
Radość jest przereklamowana, ponieważ………………………………ale też wciąż czekam na Radość w relacji do ………………………lecz również nigdy nie przyjmę Radości w relacji z ……………………………………


Dodano : 18-05-2016 Przez: s_majda Przeczytano: 785 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
19-05-2016 12:13:43

 -naszego i cudzego bycia/nie rozmaitymi LDIBTKZ, a w tym damami, kobietami m.in. w opałach/nie, zagubionymi/nie, czekającymi/nie na cud, na zmianę, na Boga i iinych LDIBTKZ m.in. na rozdrożu, na zakręcie, w potrzebie/nie, w pretensjach/nie, potrzebującymi/nie m.in ratunku, męskiego/nie ramienia, oparcia i nie tylko, mającymi rozmaite/nie potrzeby, odczuwajacymi/nie m.in wewnetrzny ogień, zagubienie, słabość m.in. własnej płci i poszukujacymi/nie kogoś, kto pomoże/nie, go ugasi/nie, wesprze, uratuje, poda rekę, ramię do wypłakania, poda rozwiązania wszelkich naszych problemów i nie tylko oraz naszego i cudzego doświadczania tego skutków                                                                                                                                                                                                                                                          skróty: LDIBTKZ- ludzie, dusze, istoty, byty, twory,kosmici, zwierzęta  ŁK- Łysa kobieta lekkich obyczajów