Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Instrukcje od Boga. Modlitwa
W dawnych wcieleniach, poprzedni awatar mojej Duszy uwikłał się w jakiś związek. Wcześniej jednak przyszło ostrzeżenie dla awatara- nie działaj!
Po jakimś czasie sytuacja powtórzyła się z tą samą istotą. Po modlitwie ochronnej i modlitwie o wsparcie, serce rozświetlone jednak milczało. Zapytana Dusza powiedziała -nie biorę za to działanie odpowiedzialności. Modliłem się więc dalej i ufny we wsparcie Boga ( i niekoniecznie Duszy), zadziałałem ponownie jak wiele wcieleń temu. Momentalnie moje ciało stanęło w ogniu. Wszystko we mnie, każda komóreczka ciała, aż po łańcuchy DNA powiedziało nie! Zepsuło się mechaniczne urządzenie będące wówczas przy mnie.
Usiadłem więc do kolejnej modlitwy i przyszła odpowiedź ,,Poproś o instrukcję”.


Otwórz teraz Boże moje własne serce, Duszę i osobowość i udziel mi teraz Twojego kompetentnego, bożego instruktarzu, jak ja mam postąpić w sprawie ...(lub osoby i Duszy....).
Proszę udziel mi teraz Boże Twojego instruktarzu jak, co i kiedy, ja oraz moja Dusza powinniśmy uczynić wobec sprawy ...(osoby i Duszy....).
Proszę udziel mi teraz Boże Twojego instruktarzu, jak najlepiej możemy się z Duszą uwolnić od pomieszania wobec sprawy ...(osoby i Duszy....).
Proszę udziel mi teraz Boże Twojego instruktarzu, w jaki sposób ja oraz moja Dusza, powinniśmy krok po kroku postąpić wobec sprawy ...(osoby i Duszy....), aby Twoja boża Miłość została wyrażona najlepiej i najłatwiej.
Proszę udziel mi teraz Boże Twojego instruktarzu, zgodnie z Twoją wolą, jak, co i kiedy ja sam oraz moja Dusza powinniśmy uczynić wobec sprawy ...(osoby i Duszy....).
Proszę udziel mi teraz Boże Twojego, całkowicie zrozumiałego dla mnie i dla mojej Duszy instruktarzu, w jaki sposób, ja oraz moja Dusza, powinniśmy działać i żyć wobec sprawy ...(osoby i Duszy....).
Proszę udziel mi teraz Boże Twojego instruktarzu, jak ja mam żyć w zgodzie z Miłością mojego serca, wobec sprawy ...(osoby i Duszy....).
Proszę udziel mi teraz Boże Twojego instruktarzu, jak ja oraz moja Dusza mamy przejawiać Twoją Miłość wobec sprawy ...(osoby i Duszy....).
Proszę udziel mi teraz Boże Twojego instruktarzu, jak ja mam stać się wolnym od wszelkich uwikłań pomiędzy mną i moją Duszą a osobą ..... i jego Duszą (sprawą).


Dodano : 11-11-2008 Przez: s_majda Przeczytano: 2468 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
 • s_majda 25-12-2008 15:54:12
  O instrukcje od Boga możemy prosić także dla innych Dusz, innych istot.

  Przy moich pierwszych prośbach oczekiwałem, że to właśnie mnie zostaną udzielone. Tymczasem przyszły do mojej własnej Duszy, a ja prowadzony już przez nią, wykonałem pracę dla nas obojga.  Proszę udziel mi teraz Boże Twojego instruktarzu jak, ja oraz moja Dusza mamy się uwolnić od choroby/ od niemocy związanej z <......>

  od komplikacji dot.../

  .....od intencji nawyków i potrzeb objadania się słodyczami...