Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Co przed poczęciem własnego dziecka?

Kilka kobiet (nawet niezamężnych)a raczej kobiecych Dusz pokazało mi się w towarzystwie maleńkich Duszyczek dzieci. Tuliły je, bawiły się z nimi... To dzieci jeszcze nienarodzone z którymi przyjdzie im się spotkać przy porodzie a później będą je wychowywać jako matki.
Moje dziecko oczekiwało przy mnie 8 lat na sprzyjające okoliczności, które pozwolą jemu inkarnować na ziemi w mojej rodzinie.

W procesie towarzyszącym poczęciu nowej istoty biorą udział rodzice oraz ich Dusze.
Przygotować się do poczęcia powinni zatem wszyscy zainteresowani. Proponuję tu kilka tekstów pomocnych nie tyle „zamiast” ile ,,przed”.
Dla rodziców tekst wyrównawczy ( może nawet zanim się staną się małżeństwem) ,,Moja żona” i „Mój Mąż”.

Tekst rozpoczynający wszelkie przygotowania wszystkie inne modlitwy.

Link do „Modlitwy - Serca używanie.” Przemiana osobowości i Duszy dokonuje się wyłącznie poprzez serce. Każdy aspekt życia objęty energią serca pozwala przejawiać się boskim energiom lepiej, łatwiej. Dusza i ciało nie stawiają oporu dla JEGO woli więc. ,,Otwórz teraz Boże moje serce na....” Można się z Bogiem i życiem szarpać czy siłować na rękę. Ja wolę prosić z otwartym sercem.
oraz
Link do Modlitwy ,,Wielbi dusza moja Boga"

i dalej

Link “Posłuż się mną Boże”
Link „Biorę od Boga wszystko.”
Link „Wywyższam obecność Boga we mnie ponad... „
Link ...Kobieta i mężczyzna we wzajemnych relacjach... ten rozdział dobrze jest przebić w całości bardzo uważnie.
Link Porządkowanie własnej sfery seksualnej. Modlitwa
Link Uzdrawianie własnego dzieciństwa. Modlitwa ,,prenatalna”.

Powszechnie znanym jest fakt zmiany energii ziemskich wobec 2012 roku. Czy będą łagodne jak zapowiedziano zobaczymy. Jednak już teraz widać, że niektóre przychodzące Dusze potrafią być bardzo czyste i dysponujące wielkimi mocami. Takie Dusze potrzebują rodziców jacy potrafią je odpowiednio wychować i ukształtować.
Rodzice mogą przyjąć i wychowywać dawnego swojego nieprzyjaciela na wroga obecnego lub wielką przyjazną Duszę. Jeśli nie mają obecnie takiego potencjału aby zeszła poprzez nich Dusza czysta, to taka nie zejdzie otwartym rodzicielskim kanałem.
Kiedy jedno z rodziców jest oczyszczone a drugie nie, to dziecko będzie miało wypadkową kombinację ich energii oraz ich pomieszania. Część uwikłań, własnego pomieszania zapisana jest w energiach ale część w ciele fizycznym DNA i narządach. Geny jak wiadomo przekazuje się potomstwu...
Dział Link ...Uzdrawianie Duchowe boskimi energiami... zawiera zestaw medytacji i modlitw uzdrawiających począwszy od serca, poprzez czakry i ciała auryczne. Obowiązkowo należy zadbać o matrycę DNA na którą przez wiele wcieleń wpływały niekorzystnie rozmaite istoty z Astralu.

Dobrze jest aby oboje rodzie cieszyli się z nadchodzącego dziecka, przywitali je z Miłością oraz aby ono było świadome, że tak jest naprawdę.
Link W oczekiwaniu na dziecko

Modlitwy z udziałem własnej Duszy i angażowanie jej do tego przedsięwzięcia jakim jest inkarnacja innej Duszy na Ziemi przedstawiam tutaj. Link

Sprawy majętności przyszłych rodziców, to czy żyją w dostatku, czy posiadają własny dom z ogrodem nie jest już tak istotne ale warto i tej kwestii poświęcić odrobinę czasu w swoich modlitwach.
Link wykaz ,,800 intencji do oczyszczenia” . Intencje z jakimi chcemy przyjąć nową Duszę na ziemi, wychowywać ją, być odpowiedzialnymi wobec samych siebie i innych za nasze decyzje i ich skutki.

Załóżmy, że oboje rodzice są inkarnacjami Duszy anielskich i Dusza dziecka jest również anielską i na dodatek posiadającą skrzydła w złotej barwie. Czy zejdzie w rodzinę w której tatuś ma skrzydła upalone w całości, a mamusia jeden kikut szkieletu dawno utraconego skrzydła?
Jakie dziecko, jaką Duszę przyciągną do siebie rodzice z których jedno chodzi w czarnej energetycznej pelerynce dawnego Maga a drugie w gestapowskiej czapce do której przyzwyczaiło się kiedy inkarnowało w III Rzeszy?

Mocne zaangażowanie się w proces przebudowy energii, intensywna praca z modlitwami dla osoby już rozwiniętej duchowo, dla osoby mającej świadomość siebie i Duszy to czas ok. 6 miesięcy. Dla osoby która dopiero zaczyna pracę z modlitwą, odkrywa drogę do siebie i Boga -cały rok przed poczęciem może być zbyt krótkim okresem na przywołanie do własnej rodziny nadchodzącej Duszy, która wniesie najwięcej światła i Miłości w życie nie tylko rodziców ale i świata.

Za całością powinny gruntownie zapoznać się małżeństwa mające kłopoty z „urodzeniem” zdrowego dziecka, oraz te którym los jeszcze nie pozwolił z Miłością wychować potomstwa.

Małżeństwa lub osoby, które miały przepracować cierpienie w relacji z własnymi dziećmi mogą mieć opory przed kolejnym potencjalnym własnym dzieckiem. Ile w końcu można cierpieć? Czy kolejna nieudana ciaża zakończona poronieniem, bezskuteczna próba poczęcia nie powali emocjami człowieka na ziemię? To pytanie dotyczy jedynie Duszy i do niej trzeba się zwrócić. Poprzez cierpienie spłacane są czasami długi i przewinienia z przeszłości poprzednich wcieleń. Poprzez modlitwę możliwe jest uświadomienie sobie, że współczesny rodzic mężczyzna lub kobieta nie jest odpowiedzialny za błędne czyny człowieka żyjącego tysiące lat temu. Poczucie winy ma Dusza, która zwala winę i całą robotę na swojego czasami bezradnego awatara. Ja powiedziałem mojej Duszy dość i każdy może tak uczynić.
Link do modlitwy ,, Formuła skargi w modlitwie na własną Duszę.”
Kiedy kobieta uporczywie nie może zajść w ciążę, (lub urodzić) lekarze nie pomagają, warto ponownie obrócić swoją twarz i serce w stronę dawcy wszystkiego, ku Bogu. Z przebogatych doświadczeń regeserów możemy dowiedzieć się o szeregu analogicznych przypadków, opierających się na zasadzie ,,co wcześniej dałeś innym teraz sam otrzymujesz”. Można doszukiwać się pewnej prawidłowości. Otóż kilka niechcianych ciąży ( niechcianych narodzonych dzieci) spowodowało we wcześniejszych inkarnacjach powstanie mechanizmu odrzucania płodu lub duszy nowego dziecka. Czasami przychodzi jakiś dawny wróg, którego rodzice- lub matka odrzuca już na początku aby nie mieć z nim większych problemów.


Pracę, odpowiednio musi wykonać i człowiek i Dusza inspirowani przez Boga. Ale to trzeba powiedzieć i rozgraniczyć co jest moje a co Duszy, co ja nabroiłem a co Dusza i jej awatarowie. Nie może być tak, że Dusza sobie bimba i tylko patrzy z góry jak kolejny jej własny ziemski człowieczek sobie nie radzi.

 


Dodano : 21-11-2008 Przez: s_majda Przeczytano: 762 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
 • s_majda 01-08-2011 11:41:48

  Boże wspólnie z moją duszą przepraszamy za to, że zgrzeszyłyśmy przeciw tobie jako kobiety. ¦wiatłości wspólnie z moją duszą przepraszamy za to, ze straciłyśmy naszym działaniem prawo do bycia kobietą, prawo do rodzenia dzieci. Akceptuję Boże to, kiedyś odebrałeś mojej duszy i jej osobowościom oraz mnie samej prawo do rodzenia dzieci. ¦wiatłości błagam teraz dla mnie i dla mojej duszy o prawo do szczęśliwego mojego macierzyństwa. Przepraszam teraz za to, ze moja dusza i jej osobowości nie potrafiły docenić własnych dzieci, kochać je, szanować, dopieszczać i opiekować się nimi. Przepraszam za to, ze moja dusza skrzywdziła wielokrotnie razem z osobowościami moje własne dzieci te z przeszłości. Przepraszam teraz wszystkie skrzywdzone przeze mnie moje dzieci – te urodzone i te nienarodzone , które moja dusza i jej osobowości w jakikolwiek sposób skrzywdziły, niszczyły, brukając siebie, własne macierzyństwo, kobiecość.

  Zaledwie kilka prostych zdań wystarczyło, aby natychmiast pojawiła się dusza dziecka przy proszącej. Widziało ją kilka osób, a potencjalna matka po kilku dniach we śnie zobaczyła, że dusza dziecka jest przy niej. Jest to narazie matka potencjalna, jednak przed modlitwą, nawet to nie było możliwe.

  Uwaga: po tym i opisanym niżej pokłonie mogą być w kobiecych narządach rodnych odczuwane energie.
  http://www.modlitwainnanizwszystkie.pl/readarticle.php?article_id=887

 • s_majda 30-09-2012 13:26:51
  Sesja prenatalna (ściąga dla regreserów) http://www.drogaswiatla.pl/?sesja-prenatalna-%28sciaga-dla-regreserow%29,38

  opracowali: Małgorzata Białach i Marek Białach
 • s_majda 23-05-2016 07:49:47

  Córka dostała zabawki i tylko to się liczy dla dzieci.....Dzisiaj powiedziała, że śniło jej się że ją zostawiłam, odrzuciłam, przyszłam po nią do przedszkola i powiedziałam, że jej nie zabieram bo jej nie chce..Pewnie coś w tym jest. Ona jak się zezłościła, to mówiła do mnie "mama mnie nie kocha" i potrzebowała żebym jej to dobitnie powtarzała na każdym kroku

  Sławomir Majda: Zrób pokłon jej duszy, wroć w nim do poczęcia, ciąży, porodu. Tę informację tam trzeba ugruntować. Może to jest dawna, karmiczna żona twojego męża i jesteście zazdrosne?